D...pa nie hippis, skoro się bał przyjść na pogrzeb Kory

                                  UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

                                  Motto muzyczne: https://www.youtube.com/watch?... 

Zgadnijcie Państwo, kogo miałem na myśli opatrując moją dzisiejszą notkę takim właśnie tytułem?

Mogę tylko powiedzieć, że tu jest "Pies" pogrzebany.

Krzysztof Pasierbiewicz ( em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Mam nadzieję, że Państwo rozumiecie, iż tym razem, wyjątkowo,  - na Wasze komentarze nie odpowiem.

Post Post Scriptum
Ponieważ nie wszyscy czytają komentarze, na deser zacytuję Państwu fragmenty dodanego do tej notki przyjaznego ludziom i miłością bliźniego promiennego komentarza modelowego „ortodoksyjnego pisowca” piszącego pod nickiem @Ewandra, cytuję:

„Pasierbiewiczu, tenisisto, narciarzu, emerytowany lowelasie z siwą grzywą, odpowiem ci w konwencji, którą sam przyjąłeś pisząc o dupie w tytule. Przestań się prężyć, bo to trud daremny, przestań pozować i prowokować, bo sam ryjesz nochalem tuż nad ziemią i wkrótce w niej spoczniesz. (…) Jakim prawem przyzgredziały ciućmoku oceniasz relacje, o której gówno wiesz? (...) Sprawdź lepiej, kiedy masz umówioną najbliższą wizytę u lekarza pierwszego (być może ostatniego) kontaktu i zastanów się, kto na twój pogrzeb nie przyjdzie - zamiast wścibiać nochal w sprawy, o których masz pojęcie - jak świnia o gwiazdach. Różaniec, modlitwa na zakończenie dnia i drżyj, czy jutra dożyjesz stary capie. Nic mnie tak nie wk...rwia, jak takie "macho - geriatrio", jak ty. Do spowiedzi dziadu i o łaskę przebaczenia błagać…”, koniec cytatu. Na wszelki wypadek, gdyby Autor ten komentarz skasował, zrobiłem sobie kopię.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2018 [18:21] - Jabe | Link:

Typowy hipis.

Obrazek użytkownika gorylisko

08-08-2018 [19:01] - gorylisko | Link:

no nie wiem...misia uszatka ? kaczora donalda ? ok skoro panu drrr wolno pisać o pgrzebie kogoś "tu jest pies pogrzebany" to mnie wolno wspomnieć o uczestnikach j.w. gdyby kto pytał...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-08-2018 [19:19] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

"no nie wiem..."
---------------
Tak właśnie myślałem.

Obrazek użytkownika gorylisko

08-08-2018 [19:41] - gorylisko | Link:

najwyrazniej ma pan problem czytania ze zrozumieniem całości tekstu, zupełnie jak ta wrzeszcząca tłuszcza pitoląca coś o obronie konstytucji w sprawie kadencyjnosci ropuchy gersdorf... nie zauwazaja tego co nie pasuje do z góry założonej tezy... czyżby pan to czynił w ramach obrony konstytucji  ;-) oj panie drrrr, proponuje znalezc sobie inne hobby np. drony... suuuper zabawa... zaraz idę polatać, to odpręża

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-08-2018 [19:08] - Pani Anna | Link:

No nie wiem. Ramonka była i, z całym szacunkiem dla nieboszczki prezentowała się i zachowywała chyba najgodniej ze wszystkich obecnych, chociaż osobiście uważam, że była na prochach.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-08-2018 [19:39] - Trotelreiner | Link:

UWAGA! ZACYTUJĘ ECHTVN24:
jESTES PAN: niegodnym Polaka zdrajcą narodowym, szubrawcem, kanalią, nikczemnikiem, parszywcem, swołoczą, szmaciarzem, świnią, sukinsynem, egocentrykiem, babiarzem, alkoholikiem, manipulatorem, dwulicowcem, kolaborantem, renegatem, sprzedawczykiem, heretykiem, wichrzycielem, zaprzańcem…”, 
I za Kmicicem...też cytat: MASZ DOŚĆ,CZY CI MAM JESZCZE W OCZY PLUNĄĆ!?

Obrazek użytkownika ortodox

08-08-2018 [20:00] - ortodox | Link:

Szanowny Autorze

Przypomnę Panu,że w dniu śmierci Kory napisał Pan notkę zupełnie inną w swej wymowie a dziś nie potrafił Pan uszanować dnia JEJ pogrzebu i trzeba było "dowalić" nieprawdaż ....nikczemność .Niech mój komentarz dopełni  tekst tego wstrząsającego  utworu. 
,,Niech będzie pohańbiony I obleczony w hańbę I zawstydzony niechaj będzie Niechaj w sromocie tonie Niech będzie jako plewy Na wiatr rzucone nocą I niech ta droga długa Prowadzi na zginienie Niech mu zaniemieją wargi Usta niegodne i kłamliwe Zapłatą niech mu będzie Pogarda sprawiedliwych Niech będzie spustoszony Niech będzie podeptany Niech zatracony ginie I w poniżeniu kona Niech wodą się rozpłynie i w niwecz się obróci Niech będzie jako strzała w cięciwie połamana Niech będzie rozproszony wypadnie z pamięci Niech będzie mu zagłada ze świata czterech stron Niechaj ci będzie synu, człowieku, który źle myślisz przeciwko drugiemu, zagłada, niechaj ci będzie synu, człowieku. Niechaj ci będzie zagłada. Niechaj ci będzie synu człowieku, który źle myślisz przeciwko drugiemu... Niechaj ci będzie zagłada.''      https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-08-2018 [21:46] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Ortodox

Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!
Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.
O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować!

Obrazek użytkownika cyborg59

08-08-2018 [20:35] - cyborg59 | Link:

Myślałem, że hipy są wolne i nie uznają hierarchii ! Nie ma ober hippisa czy hippiski. Miały się wszystkie hipy-emeryty zlecieć by się pokazać ? Robili kariery na własne konto, mieli własne repertuary.

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2018 [20:50] - xena2012 | Link:

Istotnie tym wpisem wspiał się Pan na wyzyny szarmanckości nie mogąc uwolnic sie od nienawiści do pana Terleckiego . Kazda okazja nawet pogrzeb dobra do ataku na tego czlowieka prawda?

Obrazek użytkownika U1

08-08-2018 [22:24] - U1 | Link:

Już dawno komentowałem "szarmanckość' tego bloga.
Autor okazuje objawy "zapędzenia w kozi róg" - kurczowo trzyma się tezy kiedyś przez siebie sformułowanej.Może jest to efekt nadmiernego spożycia , teraz nie ma wzmianek o wyskakiwaniu do całonocnego.Może jakieś żale do Jarosława - ujawniał przecież kontakty epistolarne.Ale zmiany są oczywiste. Wszedł w rolę Kasandry. Ja bym tego nie potępiał kategorycznie.Może należy wziąć za dobrą monetę intencje a wyjaśniać ograniczenie do wycinka rzeczywistości ?.

 

Obrazek użytkownika gorylisko

09-08-2018 [00:24] - gorylisko | Link:

czyli miałem rację...drrrr ma pretensje doświata i konkretnych ludzi, że nie dali mu awansu do grona autorytetów moralnych... życie jest okrutne dla ponuraków nawet kumatych jak on... ;-)

Obrazek użytkownika kukuo

08-08-2018 [22:06] - kukuo | Link:

Pasierbiewicz, jesteś obrzydliwy...
A swoją drogą co na to Admin -"Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie "

Obrazek użytkownika Beskidzki Góral

08-08-2018 [23:13] - Beskidzki Góral | Link:

Wpisy tego blogera dotyczą w większości swojego środowiska. Typowy krakowski zaścianek. Nie byłeś w Vis a vis lub w Pod Baranami to jesteś prowincjusz.
Studiowałem w Krakowie na elitarnym kierunku na uczelni technicznej i miałem średnią jak dzieci profesorów. Przez 5 lat żaden z nich się nie do mnie sam z siebie nie odezwał.
Po studiach pracowałem w różnych firmach i wiem, że Twojej oferty nie zaakceptuje Krakus, jak z nim nie bawiłeś się w piaskownicy. Szkoda czasu na dyskusję. Jak ktoś co rana jest w Vis a vis lub spędza wczasy co roku w tym samym miejscu, to nie wie ile jest ciekawych miejsc w naszym kraju i co myślą inni ludzie i ich dyskryminuje. Podejmowanie dużych inwestycji dla Krakowa nie musi być powiązane z wiedzą gdzie w Krakowie 200 lub 500 ludzi chodzi na kawę lub coś mocniejszego. Myślenie tego gościa jest totalnie zaściankowe. Jak ma się Kraków rozwijać bez napływu innego myślenia, Przepraszam za taki ogólny komentarz.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-08-2018 [00:32] - Kazimierz Kozio... | Link:

Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego sługę? To, czy on stoi, czy upada, jest rzeczą jego Pana … Tak więc każdy z nas o sobie samym zda sprawę Bogu … A swoje własne przekonanie zachowaj dla siebie przed Bogiem.  (Rzym. 14:1,4,12,22)
 

Obrazek użytkownika Ewandra

09-08-2018 [01:18] - Ewandra | Link:

Pasierbiewiczu, tenisisto, narciarzu, emerytowany lowelasie z siwą grzywą, odpowiem ci w konwencji, którą sam przyjąłeś pisząc o dupie w tytule. Przestań się prężyć, bo to trud daremny, przestań pozować i prowokować, bo sam ryjesz nochalem tuż nad ziemią i wkrótce w niej spoczniesz. Co ty wiesz o Terleckim i jego relacji z niegdyś, być może fajną, interesującą młodą dziewczyną? Jakim prawem przyzgredziały ciućmoku oceniasz relacje, o której gówno wiesz? Każdy ma prawo do tego, by reagować, lub nie, w dowolny sposób. Zachował się tak, jak uważał za stosowne. Jeśli nie był na pogrzebie, to widać miał swój powód, a tobie nic do tego stary, kulawy pajacu. Sprawdź lepiej, kiedy masz umówioną najbliższą wizytę u lekarza pierwszego (być może ostatniego) kontaktu i zastanów się, kto na twój pogrzeb nie przyjdzie - zamiast wścibiać nochal w sprawy, o których masz pojęcie - jak świnia o gwiazdach. Różaniec, modlitwa na zakończenie dnia i drżyj, czy jutra dożyjesz stary capie. Nic mnie tak nie wk...rwia, jak takie "macho - geriatrio", jak ty. Do spowiedzi dziadu i o łaskę przebaczenia błagać, a nie cudze sprawy roztrząsać!!!

Obrazek użytkownika Es

09-08-2018 [10:32] - Es | Link:

Wchodzę tu od czasu do czasu i nie mogę wyjść z podziwu ilu różnych frustratów i zwykłych idiotów się tu zlatuje aby zwymyślać i naurągać KP niezależnie czy ma rację czy nie

Obrazek użytkownika xena2012

09-08-2018 [11:40] - xena2012 | Link:

Pan Pasierbiewicz śledził pogrzeb wyłacznie oczekując obecności pana Terleckiego? Zapewne nie dostrzegł jaką parodię pogrzebu uczynili przyjaciele i fani zmarłej wokalistki. Niestosowne do powagi ceremonii ubrania,zachowanie,polityczne deklaracje i wystąpienia polityków, różnych Mannów i Śród rozbiegane oczka celebrytów wyszukujacych w tłumie kamer i fotografów do zrobienia ujęć-to wszystko nie było rażące i uwłaczające ? Towarzyszenie w ostatniej drodze to indywidualna decyzja,bardzo osobista i nazwanie kogoś d..ą i tchórzem z powodu nieobecności jest  niegodne i pokazuje elementarny brak  kultury.Zwłaszcza jeśli czyni to czlowiek chwalący sie na codzień swoim stopniem naukowym i szarmanckością.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-08-2018 [21:30] - RinoCeronte | Link:

Szanowny Panie Doktorze, wszyscy hipisi, których znałem byli właśnie tacy jak Pan pisze w tytule dzisiejszego feuilletonu :-)

Obrazek użytkownika Ewandra

09-08-2018 [23:11] - Ewandra | Link:

Emerytowany nauczycielu akademicki, pragnę niniejszym odnieść się do twojego "Post Post Scriptum". Cytat: "Ponieważ nie wszyscy czytają komentarze, na deser zacytuję Państwu fragmenty dodanego do tej notki przyjaznego ludziom i miłością bliźniego promiennego komentarza modelowego „ortodoksyjnego pisowca” piszącego pod nickiem @Ewandra (...) Na wszelki wypadek, gdyby Autor ten komentarz skasował, zrobiłem sobie kopię". PO PIERWSZE - jestem przyjazny ludziom i przepełniony miłością do bliźnich, także do ciebie, jako dziecka bożego - być może specjalnej troski - ale jednak..., Jak pewnie wiesz - miłość wymaga, by czasem napomnieć po bratersku, więc napomniałem cię bracie nauczycielu akademicki, emerytowany w żołnierskich słowach, adekwatnych do tytułu twojego posta, w który nazywasz Terleckiego dupą (celowo nie daję kropeczek, bo przecież wszyscy wiedzą, że d...pa, to dupa, prawda Krzysztofie akademicki, narciarzu, tenisisto emerytowany i co tam jeszcze?). PO DRUGIE - kompromitujesz się jako były akademicki bla, bla bla..., bo logiki w twoim wywodzie nie ma za grosz. Piszesz o mnie "modelowy ortodoksyjny pisowiec", nie próbując nawet jednym słowem uzasadnić swojej, jakże odkrywczej tezy. A niby dlaczego jestem ortodoksyjnym pisowcem? Bo zaprotestowałem przeciw obrzucaniu gównem gościa, który jest dziś wicemarszałkiem Sejmu z ramienia PiS, a kiedyś był hippisem (pseudo - Pies)? Stary durniu, bez względu na to kim był kiedyś i kim jest dzisiaj Terlecki, oburzyło mnie twoje wścibstwo i insynuacje pod jego adresem - godne pogaduszek w maglu u pani Jadzi, bo nie znając prawdziwych przyczyn jego nieobecności na pogrzebie Kory, pozwoliłeś sobie na bezczelną i niczym nieuzasadnioną  ocenę jego zachowania i to publicznie. Jeśli coś wiesz, to napisz, a jak nie wiesz, to stul pysk plociuchu. I PO TRZECIE - cieszę się, że zarchiwizowałeś sobie mój wpis, bo teraz będziesz mógł go sobie wydrukować, oprawić w ramki i powiesić nad łóżkiem, żeby zawsze, do końca swoich dni pamiętać, że nie wolno bluzgać na ludzi, zwłaszcza jeśli się gówno wie o sprawie. Plotkowanie i dawanie fałszywego świadectwa Krzysztofie emerytowany to grzech jest!!! Pamiętaj! No, a teraz... Różaniec, modlitwa na zakończenie dnia i drżyj, czy jutra dożyjesz tenisisto. Papatki :-*