Cóż to za krzyki?

Demonstrujący skacze nad policjantem i wykrzykuje "ZOMO, ZOMO, ZOMO" - taki oto obrazek utkwił mi w pamięci, gdy oglądałam protesty opozycji spod gmachu Sądu Najwyższego. Nie wiem skąd ów manifestujący czerpie wiedzę historyczną, ale pragnę go poinformować, że w latach 80 ubiegłego stulecia, gdy w Polsce panował reżim komunistyczny, mogły (co najwyższej) przy ZOMO-wcu podskoczyć raz, no gdyby wykazał się wyjątkowym sprytem, to może i ze dwa razy. Później oglądałby świat z pozycji leżącej, a to i tak tylko przez chwilę, bo zaledwie do utraty przytomności. Tymczasem ów młodzieniec skakał, jakby ktoś wmontował mu resor łączący pewną część ciała z miejscem, gdzie zasadniczo powinien mieć mózg. Mamy więc albo do czynienia z istnym cudem techniki, albo człowiek nawąchał się świeżo co wypastowanych podłóg. Jest jednak widoczny progres, bo jak pamiętam mec. Giertycha, który na murku pląsał wykrzykując: "Kto nie skacze, ten jest z PiS, hop, hop, hop", to człowiek nadskakujący policjantowi wyglądał na bardziej zaangażowanego. Zresztą odkąd mec. Giertych naoglądał się "Kubusiowych przygódek - Hopaj, siupaj, skok", nabrałam pewnego dystansu do adwokatów, szczególnie do samego mec. Giertycha, któremu od tego podskakiwania musiało się coś w głowie zważyć. Odzywają się głosy, że policja powinna reagować bardziej stanowczo. Odradzam. Proszę zwrócić uwagę jakie wielkie "halo" wywołało wyniesienie przez policjantów (niemalże w lektyce) Władysława Frasyniuka! A co by się stało, gdyby stróż prawa - nie daj Boże - kopnął skoczka w głowę, jak to miało miejsce podczas Marszu Niepodległości 11 Listopada 2011 r., gdy stery rządów dzierżyła koalicja PO/PSL? Że o strzelaniu z broni gładkolufowej do demonstrujących górników przed dyrekcją Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie wspomnę! Zachodni przyjaciele naszych "totalnych" powyrywaliby sobie włosy z głów, a pozostałe pofarbowaliby sobie na siwo, niby tak z troski o sytuację w Polsce. Musimy zrozumieć, że co wolno miłującym wszystkich dookoła politykom PO, to "reżimowi" PiS nawet nie wolno spojrzeć w tę stronę. Zresztą i słusznie. Nie zdobyliśmy władzy po to, by kopać i strzelać, ale by dokonać sanacji państwa.

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

03-08-2018 [14:40] - Lektor | Link:

Pani Doroto, my nie mówimy żeby ich pałować, ale np. tą skaczącą i wykrzykującą "ZOMO"małpę należy doprowadzić na komisariat, wylegitymować, a następnie puścić gdzieś nad Wisłą. On był najwyraźniej chory w tej grupie i naszym obowiązkiem jest jemu i im pomóc !
Polacy słyną na świecie z tego, że mają głęboką potrzebę i chęć pomagania. W związku z tym, wzywam ogromną większość Polaków do szczególnej w tym czysie pomocy:
- pomóżmy opętanym z nienawiści frustratom z PO, żeby ich marzenia o władzy odbywały się w spokoju, w ich domach czy mieszkaniach, ale nie w sejmie czy samorządach, gdzie bliskość stanowisk władzy (tzw. koryta) rozbudza w nich agresję. A zatem pomóżmy im i nie głosujmy na nich, dając im odpocząć po 8 latach głupizny na zielonej wyspie, a następnie długotrwałej okupacji sali plenarnej w sejmie, i ciężkich prac związanych z manipulacjami i kłamstwami w ich formacji totalnej opozycji. Dajmy im odpocząć jak najdłużej, w zaciszu swoich domostw i rodzin. Ich mózgowia (o ile takowe posiadają) wymagają długotrwałej regeneracji. A za to co robili podziękujmy im gorliwym okrzykiem  W O N  !!!
- pomóżmy członkom partii nowoczesnych palikotów i przygłupów spod ciemnej gwiazdy odejść na zawsze w zacisza ich domostw. W sejmie nie ma miejsca dla idiotów, puczystów i upierdliwych wnioskowawców o przerwy w obradach. Polacy, nie głosujmy więcej na tych debili. Pomóżmy im zniknąć z przestrzeni politycznej, bo naprawdę nasza ojczyzna nie zasługuje na takie upokorzenie.  A za to co robili podziękujmy im gorliwym okrzykiem  W O N  !!!
- pomóżmy chłopom z PSL-u pozostać w domach. Rola czeka na uprawę, a i krowy trzeba doić. A oni się męczą w sejmie i w samorządach. Siedzą chopiska w biurach, a myślami na polu. Pomóżmy im Polacy, i nie głosujmy na nich. Nie róbmy z nich męczenników. Oni już, wraz z PO, pokazali przez całych 8 lat, a i wcześniej, co potrafią. Wystarczy !  Niech teraz odpokutują za szmugle i kłamstwa – może dostaną rozgrzeszenie ?!  A za to co robili podziękujmy im gorliwym okrzykiem  W O N  !!!
Polacy, czy nie stać nas na wybranie do Parlamentu uczciwych, mądrych i zaufanych ludzi ?  Czyż to takie trudne dowiedzieć się prawdy o kandydacie na którego chcemy głosować ?  Nie róbmy więcej PGR-u z naszego parlamentu. Pozwólmy tam pracować mądrym, prawdomównym i szczerym ludziom.
Ponieważ borykamy się z antypolskim układem (totalna opozycja PO, PSL i Nowoczesnej, KOD, Feministki i część reżyserów tudzież aktorów, część sportowców, część sędzów (tzw.kasta) i profesorów, no i oczywiście część mediów), życzę większości Polakom by pomogli im odejść w zapomnienie, a dobro i   bezpieczeństwo Polski wzięli razem z PIS i zjednoczoną prawicą w swoje ręce !
 

Obrazek użytkownika xena2012

03-08-2018 [16:15] - xena2012 | Link:

Te chłopyz PSL-lu to nawet krowy na oczy nie widzieli i w zyciu by na wies nie poszli.No chyba że mają tam dacze.

Obrazek użytkownika Dorota M

03-08-2018 [18:31] - Dorota M | Link:

Owszem, policja nie powinna dać sie sprowokować, ale że nie wylegitymowała tego skaczącego kangura i dopiero potem go szukała, to dla mnie nie jest zrozumiałe. Obawiam się, że w tej sytuacji należy zorganizować policje społeczną, która wyręczy pana Brudzińskiego, chociażby w identyfikacji tych awanturników, a może także w ukaraniu ich w sposób obywatelski, na przykład przez napiętnowanie z podaniem nazwiska, miejsca pracy, czy nawet adresu zamieszkania i nagrania w internecie. Takie działanie policji społecznej oczywiście nie będzie się podobało min. Brudzińskiemu, ale będzie miało 100% poparcie społeczne. Czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Chyba lepiej jest napiętnować zło, niż udawać, że go nie ma.