Pan Prezes miał dziś chyba gorączkę

Dlaczego tak uważam?

Bo przed chwilą w TVN24 przerwano program, a zaaferowana spikerka z wypiekami na twarzy zapowiedziała nieoczekiwaną konferencję prasową Jarosława Kaczyńskiego w związku z obradami Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości.

Cała Polska wstrzymała oddech w oczekiwaniu na to, co powie pan Prezes.

A Jarosław Kaczyński stanął przy mównicy i ogłosił uroczyście narodowi, że, cytuję:

                                            „Do polityki nie idzie się dla pieniędzy

I poszedł sobie.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Dla porządku jeszcze dodam, że "geniusz polityczny" Jarosława Kaczyńskiego" w znacznej mierze się zasadza na takich właśnie kabaretowych numerach. No cóż, taki pejzaż.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Novalia47

06-07-2018 [23:18] - Novalia47 | Link:

Przede wszystkim nie cała Polska, ale cały świat wstrzymał dech,a następnie odetchnął z ulgą, bo Prezes Prezesów nie wypowiedział wojny ani Putinowi, ani Merkelowej, ani nawet Kimowi. A tego świat się najbardziej obawiał.

Obrazek użytkownika Lektor

06-07-2018 [23:52] - Lektor | Link:

Potwierdzam, że miał gorączkę, ale potwierdzam też, że pan panie Krzyśku ma rozwolnienie !!!

Obrazek użytkownika paparazzi

08-07-2018 [04:17] - paparazzi | Link:

Przepraszam, to sie nazywa sraczka.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-07-2018 [09:02] - Marek1taki | Link:

Mała to pociecha, że nas złupią a grupka prezesa nic z tego nie będzie miała.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

07-07-2018 [09:10] - Trotelreiner | Link:

Echotvn24 nowotworem...niszczy każdy organizm,na którym się zatrzyma....na NB jeszcze jest szansa wałczyć...ale na chemię już późno.
Tylko skalpel...póki jest szansa...nawet 10% że sie operacja uda.
Ciekawe....czy NB sie zdecyduje na terapię....po skalpelu należy jednak obserwować....przerzuty już są!!!

Obrazek użytkownika xena2012

07-07-2018 [09:51] - xena2012 | Link:

Autor notki powinien pozwać do sądu włascicieli stacji TVN24.za tak niespodziewaną zmianę w Wiadomosciach .Jak mozna aż tak brutalnie przerwać ukochany program pana Echo24 po to żeby pokazać jakiegos tam Kaczyńskiego,którego na dodatek nie znosi.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

07-07-2018 [11:08] - Krzysztof Pasie... | Link:

@xena2012 

"Jak mozna aż tak brutalnie przerwać ukochany program pana Echo24..."
-----------------------
Sęk w tym, że program przerwała także TVP Info. Jako rzetelny bloger muszę po wszystkich programach skakać. Słonecznego weekendu Pani życzę.

Obrazek użytkownika xena2012

07-07-2018 [14:15] - xena2012 | Link:

No cóż,bardzo dobrze że pan Kaczyński którego wielu już złozyło ze złośliwą radością do grobu czy w inne miejsce odosobnienia pokazał się publicznie.Zapewne nie miał intencji ani wpływu by z jego powodu został przerwany program w różnych stacjach.Mam nadzieję,że ten ,,niestosowny incydent''. jak wejscie na mównicę i to  z laską oraz zmuszanie rzetelnego blogera do skakania po kanałach bedzie jakoś panu Kaczyńskiemu przez tego rzetelnego blogera wybaczony.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

07-07-2018 [12:13] - zbieracz śmieci | Link:

Po co do polityki jak nie dla kasy z listy oburzonych  szedł uczyciel ,jakby nie patrzeć chudopachołek  ,ani rzetelny bloger ani oddany prawdzie!?

Obrazek użytkownika Lektor

08-07-2018 [00:26] - Lektor | Link:

Ty śmieciarz, pozbierałeś już co miałeś ?!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-07-2018 [05:53] - zbieracz śmieci | Link:

Baset,bije ci w kaptur ,toczysz pianę ,rwiesz  się do gryzienia wszystkiego i wszystkich ,czas zawiadomić hycla

Obrazek użytkownika Lektor

08-07-2018 [09:42] - Lektor | Link:

Zbieracz, napisz nam czy ty jesteś ślunzokiem i  co ty studiowałeś !  Twoje komentarze są wyjątkowo inteligentne. Napisz nam też, czy ty naprawdę nie masz nic innego do roboty. Bo o co chodzi, ty pozbierasz to co jest do pozbierania, a potem ? Ty się nudziosz bez dodatkowych zajęć. Tylko Zwieracz broń Boże nie komputer.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-07-2018 [11:48] - zbieracz śmieci | Link:

Nikomu nie życzę aby zgnił od trądu czy oślepł od syfilisa ani od parchów ,nie odmawiam prawa do życia nawet głupkom z fobiami bo jestem dobrym człowiekiem !
Co do mojego wykształcenia to przyznam żem niepełny gimbus bo było ciężko ,gimbus mnie nie dowoził i sam musiałem dojechac na starej maszynie do szycia ale mam za to prawo jazdy na traktor którego ty nie masz.
Gdybyś miał nawet nieskończone gimnazjum to byś wiedział ,że historyczny ŚLĄSK TO STOLICE MIAŁ WE WROCŁAWIU A śLĄZACY TO AUTOCHTNI NA TYCH TERENACH ,ZE SWOJA GWARĄ  I OBYCZAJAMI PRZEZ WIEKI TWORZONY PRZEZ RÓŻNE NARODY jAK cZESI ,pOLACY ,WĘGRZY I PRUSAKÓW W KONCOWYM OKRESIE,SĄ TYM SAMYM CO kASZUBI ALE NIE SĄ NARODEM .
To ,że niektórzy uważają się za niemców to ich wybór ale generalnie to odpierdol sie od Ślązaków.

 

Obrazek użytkownika kukuo

07-07-2018 [14:56] - kukuo | Link:

/www.wprost.pl/polityka/1013779...
Wolę być "ortodoksyjnym pisowcem" niż - załganym "niezawisłym blogerem oddanym prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa
Nie namawiam abyś oglądał Pan co innego niż TVN - bo trzeba by być trochę bardziej kumatym...