Taki Skarb nie może się zmarnować!

Nieopodal domu, w którym mieszka prominentny działacz Platformy Obywatelskiej spalił się toi toi. Zdarza się. Wiele lat temu, gdy PiS jeszcze nie było w ogóle na świecie, z podwórka prywatnej posesji mojego śp. Męża skradziono cenną rzecz. Ani wówczas, ani tym bardziej dzisiaj do głowy mi nie przyszło, by posądzić wówczas dzierżących stery władzy, że tym oto sposobem chciano mnie przed czymś ostrzec, zastraszyć. Ot, doszliśmy do wniosku (wraz z mężem), że padliśmy ofiarą zwykłych - chociaż zdolnych - przestępców. Oczywiście było podglebie do tego, by urządzić medialne show, że oto padłam ofiarą jakiegoś politycznego, wielopiętrowego spisku, bo już wówczas prowadziłam prace nad powołaniem do życia Powiernictwa Polskiego. Ale po co rozbić z siebie i z wyborców - nazwijmy to najogólniej i delikatnie - oszołomów? Nadto tutaj chodzi również o polityczną wiarygodność, bo jak jutro złapią Ceśka z sąsiedztwa, który jeszcze nie wytrzeźwiał po imprezie uświetniającej szczęśliwe spalenie toi toi'a, to zarówno pan poseł Brejza, jak i zastępy tych, co boleją nad jego nieszczęsnym losem, będzie musiał zjeść swój język. Zastrzegam jednocześnie, że imienia Cesik użyłam tutaj zupełnie przypadkowo i gdyby zatrzymano jakiegoś Czesława, to zbieżność imienia jak i miejsca będzie zupełnie przypadkowa. Otóż wielce szanowny panie pośle Brejza. Oświadczam uroczyście i publicznie, że jak już złapią tego rzecznego Ceśka, to osobiście zaapeluję do wysokiego sądu, by skazał go w górnych granicach zagrożonej kary! My - tzn. PiS - nie możemy sobie pozwolić, by taki Skarb jak pan nam się zmarnował. Nam nie chodzi o to, by (ze strachu) zmieniał pan pampers za pampersem! Nam chodzi właśnie o to, by działał pan dalej na tych samych obrotach, z tą samą skutecznością. Dziękujemy i prosimy o więcej na dotychczasowym poziomie.
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-06-2018 [19:56] - Imć Waszeć | Link:

To, co prezentują na oczach wszystkich Polaków totalniacy, ma swoją medyczną nazwę. Mianowicie psychoza maniakalno-depresyjna. Jest ona traktowana jako bardzo poważne schorzenie psychiczne, które powinno wykluczać dawanie takim pacjentom jakiejkolwiek władzy nad kimkolwiek.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

03-06-2018 [21:43] - zbieracz śmieci | Link:

Co chora głowa może to widać po brejzie...uwaga totalniacy od tamtej nocy każdy kibel to ostatnie miejsce w którym powinniście bywać .
Dzięki PIS będziecie mieli nielimitowany dostęp do pampersów ale to niczego nie zmieni ,trzeba was wszystkich wsadzić do Tworek a jak tam jest to opowie wam kandydat na prezydenta bo tam był a czy wyleczony to trzeba pytać jak wy o kolano Prezesa co ma ponoć wpływ na głowę.

Obrazek użytkownika Lektor

04-06-2018 [17:36] - Lektor | Link:

Ja nazywam to całe towarzystwo z PO, po prostu ZOK (Zdrajcy, Oszuści i Kłamcy), ale najlepiej opisuje ich krótki wierszyk o tym co ich wyróżnia:

Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem!
Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w Polsce PO wyróżnia.”

 

Obrazek użytkownika Vadim Niżyński

05-06-2018 [16:05] - Vadim Niżyński | Link:

@Lektor
Ponieważ sam nigdy niczego nie potrafisz wymyślić, to zerżnąłeś ten stary i znany wierszyk o PiS-ie podstawiając tylko w jego miejsce PO - to i tak dla ciebie duży wysiłek.

Obrazek użytkownika Vadim Niżyński

07-06-2018 [13:01] - Vadim Niżyński | Link:

Świetny ten wpis, a także i komentarze pod nim: widać jak na dłoni,że poseł Brejza spisał się znakomicie wyszukując te wszystkie draństwa i oszustwa władzy dojnej zmiany. I żadne głupkowate  dowcipasy nawet w wykonaniu tak znakomitej posłanki, jak ta pani o urodzie starzejącej się wiedźmy z Łysej Góry nie zaszkodzą Brejzie, podobnie jak próby zastraszenia go przez wiadomych zleceniodawców takich akcji.