Opamiętajcie się! Bo nie na taki PiS ludzie głosowali!

Portal FAKT24 – vide: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zjednoczona-opozycja-moglaby-wygrac-wybory-z-pis-bez-lewicy/l0s5d1d podaje, cytuję: „Według najnowszego sondażu Kantar Public, Zjednoczona Opozycja może wygrać z PiS! Tak złych wyników partia rządząca nie miała od dawna. Zjednoczona Opozycja, czyli wspólna lista Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej mogłaby liczyć w wyborach na 32 proc. poparcia. O trzy punkty mniej w tym badaniu ma Prawo i Sprawiedliwości ze swoimi koalicjantami…”, koniec cytatu. 

Mnożą się rozliczne dysputy na temat przyczyn tak drastycznego spadku notowań partii rządzącej, ale ja uważam, że jest jeden główny powód tej sondażowej katastrofy.  Co to takiego? Już mówię.

Miało być:
BÓG HONOR OJCZYZNA
Natomiast jest:
BUTA BEZCZELNOŚĆ PROSTACTWO

Bowiem jak się okazuje zdawało się zbawienna przewaga sejmowa znakomitej większości posłom Prawa i Sprawiedliwości odebrała rozum. Pytacie skąd to wiem? No to wam powiem, że z TVN-u. Tak. Tak. Ja, bloger o poglądach konserwatywnych oglądam TVN24, gdyż chcę wiedzieć to, czego z telewizji z TVP Info nigdy się nie dowiem. I odwrotnie zresztą. I zwisają mi jak kilo kitu wyzwiska „ortodoksyjnych pisowców”, że jestem zdrajcą ideałów prawicowych i stojącym na barykadzie agentem „opozycji totalnej”, gdyż pisowskie oszołomy wylały mi do tej pory na głowę hektolitry pomyj i fekaliów, więc jestem uodporniony.

Nie chcąc wydłużać notki ograniczę się tylko do tego, co widziałem wczoraj w TVN24.

BUTA vide sposób prowadzenia przez marszałka Kuchcińskiego wczorajszych obrad sejmowych. Ja wiem, że „opozycja totalna” to nieprzebierająca w środkach wataha krwiożerczych wilków, dla których Rzeczpospolita znaczy mniej więcej tyle, co zeszłoroczne śniegi. Ale ktoś te wilki wybrał na sejmowych posłów i należą im się przewidziane konstytucją prawa. A to, co wyprawiał wczoraj marszałek Kuchciński prowadzący posiedzenie sejmowe było chyba gorsze od tego, co się działo w Sejmie, gdy premierami byli Bierut, Cyrankiewicz, Jaroszewicz, Jaruzelski, Rakowski i tak dalej. I wiem, co mówię, bo urodziłem się pod koniec wojny i pamiętam, że wtedy komuniści przynajmniej stwarzali pozory, że się liczą z ludźmi i Konstytucję szanują. Natomiast wczoraj marszałek Kuchciński zachowywał się tak, jak w moich studenckich czasach afrykański dyktator Bokassa I. Co oczywiście wykorzystała lewacka szczekaczka TVN24 i dziwił bym się, gdyby tego nie zrobiła, gdyż marszałek opałek Kuchciński podał im na tacy tak zwanego samograja. I poszły konie po betonie, bo TVN24 pokazywał ten niezaprzeczalny obciach niezliczoną ilość razy od wczesnego ranka do późnego wieczora, kiedy w „Szkle Kontaktowym” wyśmiano – i słusznie – zachowanie Kuchcińskiego.

BEZCZELNOŚĆ – vide wczorajsza wypowiedź wicemarszałka profesora Terleckiego, który zagadnięty przez dziennikarza TVN24, czy podobało mu się zachowanie marszałka Kuchcińskiego powiedział z cynicznym przekąsem, cytuję: „Marszałek Kuchciński bardzo sprawnie prowadził wczorajsze posiedzenie Sejmu”. Ja wiem, że taka wypowiedź zapewne się spodobała uczestnikom miesięcznic smoleńskich oraz co bardziej zagorzałym aktywistom kółek różańcowych, ale na Boga! Są nieprzekraczane granice przyzwoitości, które wczoraj zostały przez Terleckiego zadeptane i będą tego większe konsekwencje niż może się panu Prezesowi zdawać. Bo takie zachowanie uwłacza etosowi profesora uniwersyteckiego. I znowu TVN wyemitowało wczoraj tę debilną wypowiedź Terleckiego, co najmniej kilkanaście razy i news poszedł w świat. A już ode mnie. Panie Terlecki. Tak się nie robi! Choćby przez wzgląd na etos Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa, które, co by nie mówić o Grodzie Kraka, jak dotąd z powodzeniem zachowywało swą odrębność i suwerenną tożsamość, nieugiętą nawet przed Pańskim mocodawcą prezesem Jarosławem Kaczyńskim.

PROSTACTWOvide wczorajsze, co tu dużo gadać knajacko chamskie wypowiedzi posłanki Pawłowicz, którą ktoś chyba dla żartu nawał profesorem. Ja wiem, kim jest posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz i jaką rolę jej poruczono w walce z rządem „dobrej zmiany”, ale posła RP obowiązuje stosowna etykieta. Zaś wczoraj, ulubienica Jarosława Kaczyńskiego na komisji sejmowej o posłance Kamili wypowiedziała się w te słowa, cytuję: – „Mam apel do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy swojej otworzyć! A potem, gdy na korytarzach sejmowych dziennikarz TVN24 chciał ją o coś zapytać, odepchnęła jego mikrofon i rzuciła: "zjeżdżaj, człowieku!". Dziennikarz zapytał więc o jej zachowanie wobec niego, na co Pawłowicz odparła: – „Proszę pana: oszczerco, kłamco, TVN-ie bezczelny” – i poszła w swoją stronę.

Więc chciałbym teraz zapytać Jarosława Kaczyńskiego, czy rzeczywiście nie zdaje sobie sprawy, jak dotkliwie posłanka Pawłowicz kaleczy wizerunek partii rządzącej? Czy nie dostrzega bazarowej formuły jej zachowań? Jej pretensjonalnego aktorstwa, gubienia merytorycznej treści w zalewie potoku gołosłowna, groteskowej gestykulacji, rynsztokowego słownictwa i przemożnego parcia na szkło? Na litość Boską! Panie Prezesie! Co się z Panem stało? Przecież to afektowane babsko należy natychmiast z partii wywalić, albo skierować na przymusowe zajęcia psychoterapeutyczne.

Dlaczego to wszystko piszę? Bo, - zwracam się do prominentów Prawa i Sprawiedliwości, - odbiła Wam szajba i jeśli się nie opamiętacie w porę to przegracie wybory samorządowe, bo Polacy to nie debile. A jak dalej będziecie się pławić w tej bucie, bezczelności i prostactwie to nie dojedziecie do wyborów 2019, bo ci którzy się na Was zawiedli pokażą Wam gest Kozakiewicza i poproszą o przedterminowe wybory.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
A jednak warto było napisać tę notkę, bo na dzisiejszej konwencji Prawa i Sprawiedliwości, obserwując skład osobowy pierwszego rzędu prominentów PiS-u każdy mógł się przekonać naocznie, że Jarosławowi Kaczyńskiemu udało się wreszcie odkleić od marszałka profesora Terleckiego vel Butapren. Próżno też było szukać przezywanej profesorem posłanki Krystyny Pawłowicz.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

13-04-2018 [19:05] - angela | Link:

http://m.niezalezna.pl/222489-...

Co ten biedny doktor wypisuje???
To sa tylko jego niezbozne zyczenia.
Na Prawo i Sprawiedliwosc/Zjednoczona Prawice, deklaruje glosowac 46% spoleczenstwa, a doktor swoje.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [20:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

13-04-2018 [20:25] - HenrykHenry | Link:

Ortodoksyjny "becwal" ... nie , teraz juz "idiota"

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [21:00] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

13-04-2018 [19:13] - Anna Borycka | Link:

Dziadzino, mniej TVN, mniej GWnoPrawdy i odwiedzania nocnych kafejek, a przestaniesz mieć prorocze zwidy. Jeśli nie posłuchasz tej dobrej rady, to szybko będziesz moim pacjentem, bo już widać u ciebie oznaki encefalopatii. A co do sondaży, najnowszy, bo dzisiejszy CBOS, daje tylko PiS bez koalicjantów 46% a PO 16%, reszta to plankton :)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [20:10] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Anna Borycka

Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

14-04-2018 [10:15] - Anna Borycka | Link:

Merytorycznie? hehehehe Musiałbyś dziadzino posiadać umiejętność czytania ze zrozumieniem żeby coś zrozumieć, a także być w miarę trzeźwym. Bo niektóre twoje reakcje, wskazują na stan po spożyciu ...

Obrazek użytkownika angela

13-04-2018 [19:16] - angela | Link:

Poslanka Pawlowicz mowi prawde w oczy, bez ogrodek, i dlatego to was tak bulwersuje.
Ludzie widza ogromne zmiany na lepsze, a takie bzdety jak "mowila", salatka w sejmie mozecie sobie szkodniki lewackie, na czele z Pasierbiewiczem, w buty wlozyc.
W holewy, z ktorych wam sloma wylazi,  i do piet nie dorastacie,WSZYSTKIM RZADZACYM,  bez wyjatku.
PiS zamyka zlodziei, jednego po drugim, odzyskuja miliardy, a pan panie drrrt ludziom usilnie ciemnote chcesz wcisnac.
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-04-2018 [20:01] - Trotelreiner | Link:

Drogie Panie!
Przecież z daleka widać,że starszemu panu od.....powiedzmy odbilo....wyraźnie pisze na zamówienie....troll,który musi odwalić swoją działkę codziennego plucia.
Jak sam kiedyś pisał,"elity" krakowskie odrzuciły jego towarzystwo i krakowskie matrony nie zapraszały go na herbatkę...on na siłę stara sie wkupić na powrót do tego 
zgniłego towarzystwa z SLD,UD,UW....i żydostwa z Kazimierza.
Guarda e passa...jak pisał poeta.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [21:01] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelreiner

Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-04-2018 [20:10] - zbieracz śmieci | Link:

Naści kolejne moje 10 gr.do jutrzejszej tygodniówki tylko nie wydaj ich w rio ale na lekarza  bo jest coraz gorzej z tobą !

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [21:02] - Krzysztof Pasie... | Link:

@zbieracz śmieci

"Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika tricolour

13-04-2018 [20:18] - tricolour | Link:

I szanowny Kolega ma rację. Równia pochyła, zjazd rozpoczęty i zbliża się koniec: Ryba znów psuje się od głowy, a im bliżej trony, tym gorzej, bo opozycja wywlecze teraz każdą złotówke na premie.

I żeby było jasne: PO nie wygra wyborów, będzie miało słaby wynik. Ale w sejmie pojawi się znów SLD, a wtedy PIS - żeby rządzić - będzie musiał się dogadać z tymi, na których dziś pluje i za to plucie zapłaci cenę gardła u włąsnych wyborców.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [21:06] - Krzysztof Pasie... | Link:

@tricolour

"I żeby było jasne: PO nie wygra wyborów, będzie miało słaby wynik. Ale w sejmie pojawi się znów SLD, a wtedy PIS - żeby rządzić - będzie musiał się dogadać z tymi, na których dziś pluje i za to plucie zapłaci cenę gardła u własnych wyborców..."
-----------------------
Długo wykluczałem taką możliwość. Ale teraz? Who knows?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-04-2018 [21:39] - zbieracz śmieci | Link:

Wania ,wielu tu takich jak ty tu było i kończyli to załamaniem nerwowym a już Tworki pękały w szwach po wyborach w 2015 roku.
Bierzesz robotę do wykonania której nie jesteś zdolny a skończysz jak ci przed tobą .Nie bierz przykładu ze starszych bo co niektórzy trollują tylko dzięki szalejowi i blekotowi którym się futrują ale koniec zawsze taki sam.Cnotę stracisz a rubla nie zarobisz.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-04-2018 [21:11] - zbieracz śmieci | Link:

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków zachowało swój etos i odrębność a ileż to czasu było się tą stołecznością i o jakim etosie mówimy...ale tyś przecież z wiochy to niby skąd ta stołeczność..Krakówek zyje czasami CK Austro-Węgier jako najlepszych czasach a prawda jest taka ,ze wtedy to było nic nie znaczące miasto na dalekich obrzeżach imperium ,nudne żapyziałe ,cuchnące naftaliną i takim jest po dziś dzień .Smrodliwe ulice po których pomykali nadęci sobą ob.którym nie przeszkadzało ,że na Zamku okupant zrobił stajnie-siedzibie jak prawisz Kraka i smoka który pożerał dziewice a te naruszone pozostawiał innym w tym szacownym ob.
Tera bedzie jak ważnym miastem był w czasach CK krakówek dla Wiednia,miał status cyrkułu czegoś nieco lepszego niż dziś gmina miejsko -wiejska a prawdziwa stolicą za czasów Galicji jak i Nowej Galicji był Lwów miasto nawet bardziej nowoczesne niż wiele stolic Europy ,miasto otwarte ze znakomitą uczelnią i to by beło na tyle.
Dziś nie tylko cuchnie stęchlizną ale na dodatek jest bardziej czerwone niż ognie z pieców Nowej Huty

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-04-2018 [09:34] - Krzysztof Pasie... | Link:

@zbieracz śmieci

"ale tyś przecież z wiochy..."
-----------------
Proszę mnie nie rozśmieszać. Mój Ojciec lwowiak od roku 1937 do roku 1948 był dyrektorem elektrowni Siersza i dlatego się w Sierszy urodziłem. Mieliśmy dyrektorską willę, prywatny kort tenisowy, stajnie konne dla Mamy krakowianki, cudowny ogród wielkości Łazienek, ogrodnika, służące, nianię... - czyli wszystko to, o czym Pan mógłby tylko pomarzyć. A sądząc po tym, co Pan wypisuje na moim blogu nasz zarządca by Pan nawet do plewienia ogrodu nie najął.

Serdeczności!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-04-2018 [10:17] - zbieracz śmieci | Link:

Miałeś co chciałeś ,kafelek z pieca i gwiazdkę z nieba.Humorek jak widzę dopisuje bo tygodniówka brzęczy w kieszeni ale nim zaczniesz się delektować cieczą o wyglądzie i smaku końskich szczyn która polewają w wiadomym miejscu zahacz o lekarza w dobrze pojętym interesie własnym.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-04-2018 [14:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

@zbieracz śmieci

"nim zaczniesz się delektować cieczą o wyglądzie i smaku końskich szczyn..."
-------------------
To zdanie to najlepsza z najlepszych ilustracja przekazu mojej dzisiejszej notki. Dziękuję Panu za ten komentarz.

Obrazek użytkownika Wisia

15-04-2018 [20:26] - Wisia | Link:

Po co kan kłamie? ! ! Są przecież dokumenty!

Radymno (miejsce urodzenia pańskiego ojca) to nie Lwów!  więc nie lwowiak...

( ...)  7. Dyrektorzy naczelni Elektrowni Siersza Wodna
Poniżej przedstawiono sylwetki kolejnych dyrektorów naczelnych Elektrowni Siersza Wodna:

Kazimierz Gayczak w latach 1911 – 1913
dyrektor elektrowni Siersza Wodna. Budowniczy elektrowni miejskiej w Dreźnie,w Petersburgu oraz dyrektor, projektant i budowniczy elektrowni miejskiej w Krakowie,
elektrowni okręgowej w Sierszy Wodnej i Sosnowcu, dyrektor techniczny spółki „Siła i Światło” w Warszawie. Współzałożyciel i prezes Związku Elektrowni Polskich. Członek
Komisji Statutowej SEP.

Kazimierz Straszewski w latach 1914 – 1920
dyrektor elektrowni Siersza Wodna. Kierownik oddziału firmy Siemens w Krakowie. Dyrektor elektrowni okręgowych Siersza Wodna i Pruszków. Dyrektor naczelny Centralnego Za-
rządu Energetyki. Współzałożyciel, członek Zarządu Głównego i Prezes SEP.

Zdzisław Jan Rauch w latach 1920 – 1939
dyrektor elektrowni Siersza Wodna. Członek rady Związku Elektrowni Polskich, Spółdzielni „Polskie Elektrownie” oraz SEP.

W latach 1939-1945 zarząd niemiecki -
Niemcy utworzyli spółkę elektroenergetyczną: „Energieversorgung Oberschlesien Aktiengesellschaft” (EVO). W jej skład weszły m.in.:
• Śląskie Zakłady Elektryczne w Katowicach,
• Elektrownia Okręgowa w Zagłębiu Dąbrowskim w Będzinie Małobądziu,
• Sieci Elektryczne w Będzinie,
• Elektrownia Okręgowa w Zagłębiu Krakowskim w Sierszy Wodnej,
• Jaworznickie Komunalne Kopalnie Węgla.

Michał Pasierbiewicz w latach 1945 – 1948
dyrektor elektrowni Siersza Wodna. W okresie okupacji dowódca grupy AK "Prawica” w Obwodzie Chrzanowskim. Po ujawnieniuswojej działalności konspiracyjnej inwigilowany przez UB. Po jednym z licznych przesłuchań zmarł w wyniku zawału serca. Członek SEP.

Emil Sikora w latach1948 - 1951 i od 1960 do wyłączenia
dyrektor elektrowni Siersza Wodna.

Stefan Zając w latach1951 – 1952
dyrektor elektrowni Siersza Wodna.

Stefan Kurek w latach
1952 – 1952 dyrektor
elektrowni Siersza Wodna. Dyrektor elektrowni Jaworzno, Skawina, Siersza II, Zespołu Elektrociepłowni Kraków.

Zbigniew Świeca w latach 1953 – 1960
dyrektor elektrowni Siersza Wodna. Pracownik elektrowni Otmuchów, Jaworzno II, Siersza II, dyrektor Elektrowni Adamów.

Przedwojenni dyrektorzy kopalni węgla kamiennego i elektrowni zajmowali jedną wspólną willę!!  w ładnym, sporym ogrodzie, ale zaraz  Łazienki?!  one  mają powierzchnię 76 hektarów?! Wie pan ile to jest?!
BLAGIER NIE BLOGER
 

Obrazek użytkownika gorylisko

13-04-2018 [22:04] - gorylisko | Link:

Szanowne koleżeństwo...ile razy mam powtarzać, że kto poważnie traktuje doktorka ten sam sobie robi krzywdę...zupełni tak samo jak z kukńkiem a ksywie operacyjnej bolek... jakiekolwiek próby przemówienia mu do rozumu nieprzyniosa efektu, chyba, że ktoś mu dobrą lagą wytłumaczy co nieco...a i tutaj bym uważał... moim zdaniem to jednostka tracona dla społeczeństwa, pomóc mu może tylko wyjazd za Ural... ;-) albo struś Pędziwiatr  ;-)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [22:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

@grylisko

"Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

13-04-2018 [22:05] - ExWroclawianin | Link:

@Pasierbiewicz

0/100 !!! i to jeszcze do n-tej potegi.

ポーゼル・ポーロウィッツ夫人とカチンスキ大統領夫人。 このエントリーの著者は精神科医に真剣に興味を持っているべきです。 銀製の作品は、尊厳、誠実さ、そして栄誉よりも価値があるので、思ったよりも悪いです。

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [22:50] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ExWroclawianin

"Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika spike

13-04-2018 [22:13] - spike | Link:

Zieeeeeeeeeeeewwwww!
nawet śmiać się nie ma z czego, Pańskie fixum dyrdum sięga apogeum, może najwyższy czas zapisać się do jakiejś grupy wsparcia np. AA :)))))))))))
Tylko idiota bierze sondaże na poważnie, a już szczególnie robione przez totalne media, które dowiodły wielokrotnie że manipulują wynikami.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

13-04-2018 [22:52] - Krzysztof Pasie... | Link:

@spike

"Skończyło się babci pranie. A kysz! To jedno, co mogę odpowiedzieć na Pani / Pana komentarz.

PS. Proszę o merytoryczne komentarze, a wtedy ewentualnie podejmę polemikę.

Obrazek użytkownika spike

13-04-2018 [23:35] - spike | Link:

Pani EchoTVN24
Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeewwwww! ! !

Obrazek użytkownika paparazzi

14-04-2018 [01:40] - paparazzi | Link:

Panie Diazo nauczycielu akademicki, zakisły bloger oddany prawdzie, po co to waści było, no po co. Buta, bezczelność, prostactwo to było za PO i PSL. PiS nie jest perfekt ale znaj proporcje mocium panie. Czy tyle energii wydalicie a jak bylo  koalicji PO-PSL:

1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebow
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
 Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)

39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianycch

Obrazek użytkownika spike

14-04-2018 [02:08] - spike | Link:

Daremne słowa, próżny trud, nasz dr jest jak ten przysłowiowy but.
:)))

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-04-2018 [14:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Sami Państwo widzicie, że nie ma sensu tu komentować, więc idę na słoneczko, a wszystkich czytelników mojego blogu serdecznie pozdrawiam i słonecznego weekendu życzę.

Krzysztof Pasierbiewicz

PS. Na Salonie24, gdzie również opublikowałem tę notkę rozwija się ciekawa dyskusja, a ilość komentarzy zbliża się do końca trzecie setki - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Obrazek użytkownika angela

14-04-2018 [09:42] - angela | Link:

@Pas...No pewnie, odpowiedzi znamy, "Skonczylo sie babci pranie . ......
A  przyszle pana notki, tez znamy, PiS jest bee.i inne wklejki.
Dlatego moze pan na sloneczku PObyc dluuuugo, z korzyscia dla wszystkich. 

Obrazek użytkownika Anna Borycka

14-04-2018 [10:04] - Anna Borycka | Link:

Dziadzino, a kto tu chce z tobą dyskutować? Ja od roku nie widzę takich ludzi. Z mitomanem i oszczercą się nie dyskutuje - bo i o czym? Czy można komentować zwidy i "białe myszki"?  Ja pominę już inne oskarżenia ziomali jakie do nas napływają, bo ze względu na twój wiek, nie chcę aby ktoś mnie oskarżył o dręczenie staruszka i ewentualną przyczynę pogorszenia się stanu twojego zdrowia. Pocieszaj się dalej czym chcesz - nic mi do tego. Zdrówka życzę.

Obrazek użytkownika spike

14-04-2018 [10:14] - spike | Link:

Echo
"nie ma sensu tu komentować"
- tu ma Pan naszą pełną zgodę, nie ma sensu :)))

""więc idę na słoneczko"
- oraz pełne poparcie, więcej słoneczka i świeżego powietrza, mniej TVN-ów, a z pewnością umysł się rozjaśni :)))))
Serdecznie i słonecznie pozdrawiam :)