A więc wojna?

Polscy internauci wykazali się niebywałą reakcją. Trzy dni temu pojawił się na internecie bulwersujący film "I will go to jail", produkcji Ruderman Family. Film ten otwarcie szkalował Polskę, i wielokrotnie padało w nim określenie "Polish holocaust", jak i domagano się od USA zerwania stosunków dyplomatycznych z Polską. Mówi się, że w zaledwie kilka godzin po jego wrzuceniu na YouTube, film już miał 31.000 dislike'ów, przy maciupeńskiej ilości 300 like'ów. Negatywnych (wobec Żydów) komentarzy było zresztą pod filmem co nie miara, także komentarzy anglojęzycznych. W każdym razie film został usunięty w zaledwie kilka godzin, po masowym zalewie zgłoszeń. Wprawdzie są gdzieniegdzie mniejsze wersje tego filmu, ale z malutką ilością wyświetleń, a i tam dysproporcja like'ów/dislike'ów jest niesamowicie przesunięta na korzyśc dislike'ów.
http://niezalezna.pl/217706-spektakularny-sukces-naszej-akcji-antypolski-film-usuniety-z-youtube39a-i-facebooka
http://niezalezna.pl/217650-antypolski-film-wciaz-mozna-zobaczyc-w-internecie-blokujmy-udostepniane-na-innych-kontach-klamliwe-nagranie

Co więc się stało? Wczoraj (czyli ledwie dwa dni po wymuszeniu opisanej powyżej kasacji) YouTube zablokował film, w którym Stefan Tompson w niezwykle kulturalny i wyczerpujący sposób wypowiedział się po angielsku o kłamstwach i fałszywej nagonce na Polskę, jakoby to Polska była sprawczynią holocaustu. Film był w sieci już od 30 stycznia 2018 i bił rekordy popularności (jeśli dobrze pamiętam, przekroczył liczbę wyświetleń 360.000), głównie za sprawą masowego udostępniania przez polskich internautów gdzie popadnie. Sam to potwierdzam, bo widziałem wiele zażartych dyskusji, w których polscy internauci posiłkowali się linkiem do tego filmu. A teraz? Tyle z tego zostało:
https://www.youtube.com/watch?v=SztV961KKhA

Trzy dni temu Żydzi zostali ostro spoliczkowani, i pewnie wciąż nie mogą otrząsnąć się z szoku... czyżby nastąpił kontratak?

AKTUALIZACJA
Film już został odblokowany; o czym, w głównym komentarzu pod filmem, Stefan Tompson już poinformował.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

25-02-2018 [00:54] - Zygmunt Korus | Link:

Co to jest "Żydowski holokaust"? A jak rozumieć, na pierwszy rzut oka, patrząc na tytuł oszczerczego spotu: "Polish Holocaust"? No właśnie. Tak, tak, to myśmy mieli (nawet w pierwszej kolejności mieli mieć; to było przez Niemców zadekretowane) holocaust lub shoah/palenie żywcem (jak ktoś chce używać tego hebrajskiego, a nie greckiego określenia). Dla mnie nawet to shoah jest oczywiste, bo nieopodal rodzinnego Zagnańska dwa razy zapędzano ludzi do stodół w Michniowie i palono ich w taki bestialski sposób. Na tym forum opublikowałem niektóre dokumenty z Procesów Norymberskich [vide: http://naszeblogi.pl/41176-neu...  ], np. co miało stać się z Polską. To Polacy w Niemczech na początku wojny musieli nosić opaski "Pole", a niektórzy w obliczu zagrożenia woleli podawać narodowość żydowską.
Co za problem odbić w internetową przestrzeń tego śmierdzącego zbuka i właśnie na nim nakleić prawdziwe informacje: pastisz jest dozwolony i bezpłatny: opatrzyć to wideo podpisami oraz aplikacjami: tak, mamy takie samo prawo do NASZEGO HOLOKAUSTU i pierwsze miejsce do HEROIZMU. Dlatego Amerykanie - dobrze się zastanówcie, jakich druhów możecie utracić.
Pocieszające: ostatni spot z wyimkami przemówienia Trumpa znakomity! Jest więc jaskółka!

Obrazek użytkownika Dreamer24

25-02-2018 [01:37] - Dreamer24 | Link:

Już nawet pomijając najbardziej oczywistą przyczynę, jaką jest godność Polski i pamięć naszych pomordowanych przez Niemcy rodaków; jest wiele przyczyn, dla których należy sprawę nagłaśniać. Przede wszystkim, wszystko to jest spowodowane dekadami zachodniej narracji, jakoby Żydzi byli jedynym celem eksterminacji III Rzeszy. Taka narracja osiągnęła na zachodzie tak niebywałe rezultaty, że doszło wręcz do pewnego niezwykłego zjawiska. Dzisiejsi neonaziści myślą na zasadzie "Poza komorami gazowymi III Rzesza nie dokonywała żadnych zbrodni, a ponieważ komory gazowe to mit, to w takim razie III Rzesza w ogóle nie dokonała żadnych zbrodni, heil Hitler!". I nie zdają sobie sprawy, że ich "zmagania o pokonanie żydowskich kłamstw" są już na samym starcie oparte na wpojonych im żydowskich kłamstwach (tych, które negują ofiary w polskich cywilach).

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-02-2018 [15:35] - Imć Waszeć | Link:

Polacy nie mogą przebić się z własną narracją, bo "mikrofony" są blokowane przez innych i jest ich zbyt mało. Tak to jest, kiedy uparcie jak osioł czyni się elitę własnego narodu z obcokrajowców, czyli ludzi oddanych sercem obcemu państwu.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

25-02-2018 [19:15] - Zygmunt Korus | Link:

Czyli stale jak echo wraca sprawa NARODOWCÓW. Tego mikrofonu brak. Po prostu. Choćby dla równowagi dla tych internacjonałów. Żeby było zdrowiej w przestrzeni publicznej.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-02-2018 [19:37] - Imć Waszeć | Link:

Można to tak tłumaczyć. Chodzi mi głównie o to, żeby mniejszości narodowe, które otwarcie deklarują lojalność wobec obcego państwa, a nie wobec Polski, nie dominowały prawem kaduka struktur decyzyjnych państwa. Przykładowo na wschodzie Polski znany jest od lat taki efekt, że tzw. prawosławny deklarujący, że jest miłośnikiem Moskwy i Łukaszenki zostaje wysokim urzędnikiem w jakimś przygranicznym rejonie, bo przecież Polska jest uprzejma i oddaje się ochoczo każdemu, kto ma inne - głównie złe i fałszywe historycznie - o niej zdanie (na przykład uważa AK za bandytów współpracujących z Hitlerem, a Polaków za morderców w czasie Wielkiego Głodu, zdarzają się też lepsze zlepki propagandowe).

Efektem jest pewien specyficzny boom inwestycyjny, który jakimś cudem dotyczy tylko firm, domów i gospodarstw ludzi określanych żartobliwie "kacapami". Oczywiście nic w tym złego, bo przecież na gospodarstwie, tak jak na drzwiach od stodoły, nikt na wschód nie nawieje. Takie rozumowanie w ministerstwach jest powszechne. Jakimś cudem boom dotyczy również pracy organów państwowych, sądów, policji, czy lokalnych szkół. Jednym słowem następuje wymiana lokalnych elit, prowadząca w szybki czasie do ucisku Polaków. Prawo zaczyna działać mocno wybiórczo. Mniejszość żywi się kasą Polaków, jak pijawka krwią, bo Polska musi koniecznie komuś pokazać jaka jest dobra dla zdeklarowanych obcokrajowców, licząc pewnie na to, że ktoś w świecie to dostrzeże i poklepie dobrotliwie po plecach.

Świata jednakowoż GWno to obchodzi. Nawet nie wie o co w tym chodzi. Za mała skala i użyteczność tej informacji. Obchodzi to oczywiście wschód, ale głównie na zasadzie takiej, że jak załapał już kolanko, pogłaskał po udzie, poszczypnął majtki i zbliża się pod gumkę, to na pewno i reszta gwałtu jakoś pójdzie. To samo dotyczy wszystkich innych mniejszości, w tym tych, co to Pan wie ;)

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

07-03-2018 [23:52] - Zygmunt Korus | Link:

Pojawił się film Fundacji Narodowej wg "mojego" pomysłu - ale strasznie chaotyczny, do bani: http://niezalezna.pl/forum/219...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

08-03-2018 [00:00] - Zygmunt Korus | Link:

Franciszek Szwajcarski 07.03.2018 23:35
Niemcy , sowieci, ukraincy wymieni oprawcy Polakow.,a dla oprawcow zydowskich ktorzy mordowali polskich patriotow to juz nie ma miejsca w tym byle jak wykonanym filmiku.Przewinal sie tylko ukradkiem szechter i to wzsystko???? Wymiencie glosno z imienia i nazwiska zydowskich bandytow typu Szechter , Bermann, Morel , Minc i wielu wielu innych sprawcow polskiego Holokaustu.

Anonim 07.03.2018 23:35
Przekaz tego filmu należy uprościć. Można, a nawet powinniśmy propagować termin Polish Holocaust, pod warunkiem, że jednocześnie zaczniemy wskazywać znaczenie terminu Jewish Holocaust. Holocaust niech po prostu oznacza niemiecką zbrodnię, którą wyrządzono zarówno Polakom, jaki i Żydom. Ofiary po stronie polskiej to również blisko 6 mln osób, w przeważającej części są to ofiary cywilne. Słowo holocaust nie ma znaczenia, które musi być zarezerwowane dla Żydów. Niech po prostu oznacza niemiecką zbrodnię. Fundacja Rudermanów dała przyczynek do tego, aby religia holocaustu upadła. Zacznijmy pisać to słowo małą literą. W imię prawdy. Prawda przecież mieści w sobie szacunek dla Żydów, tak więc też nie będzie można uczciwie tego krytykować.