Pucz trwa!

Po nieudanym puczu grudniowym (ciamajdanie) nieudany pucz lipcowy. A co jutro w Sejmie?

Totalna szaleje – sto tysięcy lisów (uczestników niedzielnego Marszu na Warszawę) okazało się karykaturą oryginału Mussoliniego z 1922 roku! Zaledwie 4,4 tysiąca neostalinowców zwiezionych do stolicy, zebrało się na imprezie na Wiejskiej. Mieli wytrwać do wtorku, a już

w niedzielę

wieczorem pozostały po nich jedynie śmieci. Rozczarowany małym echem wódz Totalnej wysłał do towarzyszy posłów sms wzywając ich do stawiennictwa w gmachu Sejmu w poniedziałek o 11.00. Czy szykuje się kolejny recital posła Szczerby i posłanki Scheuring-Wielgus?

http://portalwiedzy.onet.pl/50077,,,,marsz_na_rzym,haslo.html

http://telewizjarepublika.pl/platforma-zgotuje-polakom-polityczne-pieklo-w-srodku-wakacji-ten-sms-mowi-wiele,51276.html

Post scriptum: TW Bolek udzielił wywiadu TW Stokrotce, chwaląc się tym, ile mu płaciła bezpieka i co od niej dostawał. Na pytanie „za co” nie odpowiedział i zachował się z esbecką elegancją.  

http://niezlomni.com/walesa-nie-wytrzymal-po-tym-pytaniu-olejnik-co-pani-pier-to-nie-jedyne-slowa-w-ktore-trudno-uwierzyc-wideo/?utm_medium=postFb&utm_source=facebook&utm_campaign=klamsTVa.mediow&utm_content=postfity55436

Ciekawostka z Placu Zamkowego: demonstracja przeciwko zakazowi demonstracji, którego nie ma i łamaniu konstytucji, której się nie łamie:
https://www.youtube.com/watch?v=LAhOGIbG4Q0
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [22:32] - xena2012 | Link:

Do tej pory nie mogę pojąć który z punktów ustawy o reformowaniu sądownictwa wg mnie wcale nie radykalnej wzbudza az takie emocje i nienawiść. Podejrzewam,że jest więc tylko pretekstem do rozróby i krzyku na cały świat.

Obrazek użytkownika Jan Bogatko

16-07-2017 [23:15] - Jan Bogatko | Link:

Gdyby PiS wydał ustawę o ochronie czarnych kotów, byłyby marsze za czerwonymi. Po prostu PRL broni się także rękoma swych okrągłostołowych beneficjentów. Na tym polega ochyda ich kolaboracji.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

16-07-2017 [23:52] - ExWroclawianin | Link:

100/100

Idac za Donaldem Trumpem w Polsce tez trzeba osuszyc na Wiejskiej bagno tylko z ta roznica ze u nas nazywa sie totalna opozycja. Te darmozjady i pasozyty NIE MAJA ZADNEGO PROGRAMU tylko przeszkadzaja PiS-owi w naprawianiu i rzadzeniu w Polsce. Totalna opozycja powinna byc OBCIAZONA WSZELKIMI KOSZTAMI ktore nie sa zwiazane z MERYTORYCZNA PRACA POSLA. Wyglada na to ze Sejm powinien sprecyzowac DOKLADNIE czego od niego oczekuja jego wyborcy. ZERO TOLERANCJI DLA CHAMSKICH ZACHOWAN! Wysokie kary finansowe za jezyk rynsztokowy i knajacki i za jezyk nienawisci i pogardy. 
 

Obrazek użytkownika Jabe

17-07-2017 [00:18] - Jabe | Link:

Jak to się słowa dewaluują...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-07-2017 [00:41] - Imć Waszeć | Link:

Dla mnie prawdziwą ciekawostką jest procedura, która takim paniom pozwala nadawać tytuły profesorów w Polsce. Zaczynam się nawet zastanawiać, czy nie doktoryzować mojego kota z prawa konstytucyjnego, bo dostrzegłem u niego spore zdolności w tym kierunku. Ta pani, tak samo jak inny profesor o inicjałach HGW i specjalności "czyszczenie kamienic", reprezentuje bodaj słynny Uniwersytet Warszawski, prawda? Czy mi się tylko wydaje, czy może te dwie kosmitki są chodzącą reklamą prezentującą górny poziom owej uczelni ad 2017?

Obrazek użytkownika Jan Bogatko

17-07-2017 [09:43] - Jan Bogatko | Link:

Dlatego uczelnie w II PRL znajdują si w ogonie rankngu.Ale uwaga: kto układa te rankingi?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-07-2017 [13:30] - Imć Waszeć | Link:

Ja mniej zwracam uwagę na obcojęzyczne rankingi, zaś bardziej na własne obserwacje. Gdzieś w okolicach 2006 roku słynna Politechnika Warszawska (w sumie to nie wiem z czego słynna) nadawała tytuły magistrów za pieniądze każdemu, kto się do nich zgłosił z jakimkolwiek papierem madżystra w garści. Szli nauczyciele przyrody, języków, historycy, poloniści, a za nimi podążały panie z kadr, księgowości, sekretarki, a nawet złote rączki, którzy mieli już fach np. zapładniania świń z SGGW, a nie mieli pracy w zawodzie.

"Zajęcia" wyglądały tak, że w weekendy kilka razy do roku przyjeżdżała ferajna napić się kawy, pooglądać slajdy i pogadać o D. Maryni. "Zaliczenia" natomiast polegały na tym, że delikwent miał np. napisać program w języku C++ sumujący długie liczby naturalne, napisać co miał na myśli "poeta" tj. jakiś znany z tego, że był znany, ewentualnie stworzyć szablon strony WWW. Dziś takie siupy i dużo bardziej skomplikowane rzeczy robią w ogólniaku w ramach programów E12, E13 i E14.

To o jakim rankingu my tu w ogóle mówimy? Chyba tylko o rankingu, jak najszybciej wyprodukować masy psio wiernej komunie kadry, które będą następnie miały mocne papiery do zajmowania się komputerowym zliczaniem głosów w wyborach. I tak było.