Szczał z Aurory

Posiadacz największej liczby doktoratów h.c. w Polsce, absolwent ZSZ, Lech Wałęsa, wystraszył się znów własnej odwagi.

„Nie chcem lecz muszem” (znany jako TW Bolek) obiecał Totalitarnej opozycji remake Rewolucji Październikowej. Jednakowoż takiej nie było, więc i remake nie będzie. A miał być przecież tegoż 10. strzał z Aurory. Kiedy mój znajomy filmowiec zapewniał mnie o tym, że noblista zrejteruje, chciało mi się śmiać. Na szczęście się nim nie założyłem! Może jednak – daj mu Boże zdrowia – ofiara kaczyzmu

stanie do walki

o demokrację (czyli o system neototalitarny w rękach bogatych lewaków, zwących się ostatnim sortem). Jak tak dalej pójdzie, to nie doczekamy się kultury, jak w Hamburgu i nadal będziemy tkwić w naszej katolickiej zaściankowości. Sam Frasyniuk z Kijowskim czy Mazgułą nie wystarczy! Kogo będzie wywozić na taczce Solidarność, jak główny aktor wydarzenia bawi na zwolnieniu lekarskim?

http://wpolityce.pl/polityka/347885-plan-walesy-na-miesiecznice-smolenska-bede-jak-strzal-z-aurory-ide-do-kosciola-modlic-sie-razem-z-nimi-po-modlitwie-wychodzimy-z-kosciola-i-idziemy
 
http://polskasuwerenna.pl/Lider-KOD-Nie-zawahamy-sie-przed-zastrzeleniem-Jaroslawa-Kaczynskiego-Bedzie--,b-44
 
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lech-walesa-trafil-do-szpitala,755391.html
 
Post scriptum: policja zrobiłaby dobrze, zakupując od naszych niemieckich przyjaciół sprzęt bojowy, wypróbowany w Hamburgu. Demokratyczne armatki wodne made in Germany nie wywołały by zapewne żadnych faszystowskich skojarzeń. Czasem opłaca się zainwestować w zagraniczny sprzęt!
Czy zwrócili Państwo uwagę na fakt, że kolejne pokolenie szczających na znicze przeczekało rządy Totalnej, by walczyć o demokrację z modlącymi się na Krakowskim Przedmieściu? Należy położyć kres temu żałosnemu widowisku.
 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

08-07-2017 [22:18] - paparazzi | Link:

Ma Pan absolutną racje ale trzeba delikatnie bo nie jesteśmy potomkami hitlerowców.

Obrazek użytkownika Jan Bogatko

09-07-2017 [19:07] - Jan Bogatko | Link:

Nie propnuję im skierowania do niemieckiego obozu zagłady przecież, teraz musi być zgodnie z prawem! Dura lex sed lex!

Obrazek użytkownika Lektor

08-07-2017 [23:43] - Lektor | Link:

No, on nie strzeli z Aurory tylko pierdnie na szpitalnym łóżku po zrobionym zastrzyku. Mam żądanie do lekarzy szpitala, aby tego pacjenta przetransportować do innego szpitala dla umysłowo chorych, bo tam Bolek bardziej potrzebuje pomocy lekarskiej !

Obrazek użytkownika Benef

09-07-2017 [00:08] - Benef | Link:

Panie Lektorze - bądź realistami. Na leczenie głowy już za późno. Niech sobie przynajmniej serce podleczy. Kto wie, kiedy nam się trafi kolejny taki kabareciarz.

Obrazek użytkownika blumenalle

09-07-2017 [08:11] - blumenalle | Link:

 Lokaje Europy , właściciele  III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie  popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.
Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
"PO było grupą przestępczą!" 
Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.

http://www.oglaszamy24.pl/oglo...