Już po reformach

Weta Pana Prezydenta kończą dobrą zmianę. Zaczyna się ostry zjazd w dół.

Nie do końca rozumiem argumenty pana Prezydenta, który postanowił zawetować dwie ustawy (o KRS i SN) bez uchwalenia których (nawet, jeśli nie są doskonałe) nie jest możliwa naprawa Rzeczpospolitej. Wprawdzie w orędziu Pan Prezydent zaatakował opozycję, ale dla niej to

bez znaczenia

- po prostu „Adrian się wystraszył”. Teraz ulica i zagranica - zgodnie z przyjętą strategią totalnej opozycji stawiać będzie coraz bardziej wyśrubowane i nie nadające się do spełnienia żądania. Chyba… chyba, że PAD nie za dwa miesiące, lecz za góra dwa tygodnie,

przedstawi projekt reform

wymiaru sprawiedliwości bez oglądania się na skorumpowane środowisko sędziowskie, ulicę i zagranicę. To wymagałoby od Pana Prezydenta nadludzkiej siły woli. Czy go na to stać? Nie wiem. Nie wykluczam też, że Polaków czeka rewolucja. Albo będzie, jak było.
 
https://wpolityce.pl/polityka/350171-jeszcze-nie-raz-wszyscy-na-prawicy-zaplaczemy-wspominajac-ten-fatalny-dzien-24-lipca-5-wnioskow-po-wetach
https://twitter.com/krzysztofkrol
http://www.fronda.pl/a/bodnar-dziekuje-dudzie-z-kropla-miodu-w-lyzce-dziegciu,96855.html
http://www.fronda.pl/a/witold-gadowski-dla-frondy-prezydent-stanal-po-stronie-kasty-sedziowskiej-zapomnial-kto-go-wybral,96850.html
 
Post scriptum: niech nikogo nie mylą słowa krytyki PAD po adresem uczestników dobrze zorganizowanych „spontanicznych demonstracji”. Ważniejsze jest uznanie ze strony Bodnara i …dalsze żądania. Obyś żył w ciekawych czasach…Mam nadzieję, że pana Prezydenta przerażą skutki jego decyzji.
 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ASPAL

24-07-2017 [19:31] - ASPAL | Link:

Niestety(a piszę to z bólem) ma Pan rację.Czuję się tak jakby ktoś komu ufałem ( tu muszę przeprosić za brutalność) strzelił mnie w pysk ni z tego ni owego.Stanąć po stronie Targowicy...mój Boże.W imię czego,w imię jakiej racji? pozdrawiam...spółdzielca Radia Wnet.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

25-07-2017 [07:33] - HenrykHenry | Link:

Dokladnie

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-07-2017 [19:32] - michnikuremek | Link:

"Nie do końca rozumiem argumenty pana Prezydenta"
A co tutaj jest niezrozumiałego?????
PAD stanął w obronie zagrożonych interesów komunistycznej oligarchii - czyli tych, którzy Polaków okradali przez ostatnie 30 lat!
Tych, którzy z Polaków uczynili parobków i emigrantów do Wielkiej Brytanii! W imię ich wygodnego, pasożytniczego życia!!!
Być może PAD został zaszantażowany przez bandziorów z WSI - ale może też od początku był ich "bezpiecznikiem" na taką właśnie okazję....
To się okaże w ciągu najbliższych miesięcy........

Obrazek użytkownika PDP

24-07-2017 [20:20] - PDP | Link:

Co za panikarze zamieszkują Nasze Blogi. Identyczna sytuacja jak z Czarnym Protestem z zeszłego roku. PiS już przegrał, PiS już został obalony.

Niestety, do Dudy przesłano bubel gdzie pomylono się w najprostszych zapisach. I ktoś z pisowskich parlamentarzystów i członków komisji powinien za to beknąć.

Obrazek użytkownika Jan Bogatko

24-07-2017 [21:13] - Jan Bogatko | Link:

Fakt, że redakcja arcyważnej ustawy była jakby specjalnie karygodna.

Pozdrawiam,

Obrazek użytkownika HenrykHenry

25-07-2017 [07:35] - HenrykHenry | Link:

srutu tutu majtki z drutu