SPRAWDZAM! BŁASZCZAKA,ZIOBRĘ I CAŁY RZĄD

Nie wiem czy oni śpią,czy wierzą w cuda...ale jest wersja,że są bez jaj,albo arogancja pozbawia ich instynktu zachowawczego.
Skoro Schetyna publicznie ogłasza,że w grudniu BYŁ PUCZ I PRÓBA ZAMACHU STANU,to co on robi jeszcze na wolności?!
Teraz jawnie grozi obaleniem rządu...Petru wzywa listem do interwencji obcych...PRZECIEŻ TO JEST ZDRADA STANU!!!

Wałesa,Balcerowicz,Borusewicz,Frasyniuk i pomniejszy plankton grozi prezydentowi,pani premier,ministrom...a prokuratura co? NIC.
I nie piszcie mi,że mam paranoję....już starożytni ukuli powiedzenie,a dzisiaj jest wybite na stałe w każdym domu: Non sottovalutare nessuno!!!

W wolnym przekładzie---nie wolno nikogo lekceważyć,zwłaszcza tych szczurów,zdeterminowanych,rozhisteryzowanych i dotychczas BEZKARNYCH!
Kijowski sobie dalej chodzi...pomimo zarzutów...były pułkownik dalej nosi mundur...media szambiaste nawołują do przestępstw...od Michnika,Lisa,Waltera
do niemieckich portali,gazet i elektronicznych przekaziorów.

TO JEST JAWNA ANARCHIA,RÓBTA CO CHCETA...BO CO WAM PIS MOŻE ZROBIĆ?

PiS SIĘ BOI WŁASNEGO CIENIA....KAŻDA PRÓBA JAKIEJŚ USTAWY...JEST KONSULTOWANA...I PADA...POD CIOSAMI...GÓRNIKÓW,KOLEJARZY,PIELĘGNIAREK ITP.

Ja to czarno widzę...bezkarność rozzuchwala...i tylko czekam na realizację planu Cyba 2.0...bo jak pisał Mario Puzo: "KAŻDEGO MOŻNA ZABIĆ"

Jak znajdę,to wkleje fragment filmu...bedzie to aluzja do bezczynnosci....PiS-u
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [10:03] - xena2012 | Link:

A Pan na miejscu PiS-u by się nie bał?

Obrazek użytkownika Tarantoga

16-07-2017 [10:13] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Na szęście nie jestem na miejscu PiS--u :-))
Ale się nie bałem gdy mnie ZOMO zabierało o 3 w nocy 13.XII.1981...
Tylko raz PiS stracił władzę przez swoja głupote...[Lepper i Giertych] ,a teraz przez zaniechanie?
Niech zadzwoni Błaszczak do Erdogana i spyta...jak to sie robi :-))

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [10:29] - xena2012 | Link:

Nie nazwała bym tego zaniechaniem.Raczej jest to chyba taktyka ukazania całej miałkości i durnowatości opozycji, która  swej nienawiści posuwa się coraz dalej kompromitując się. Rzecz w tym że nasze społeczeństwo nie jest w stanie dostrzec tych sygnałów do nich adresowanych.Nie popiera nawet opozycji ani jej działań,nie sprzeciwia sie też zmianom i reformom ,po prostu jest głęboko obojętne.I w tym jest problem.

Obrazek użytkownika tomo1958

16-07-2017 [11:06] - tomo1958 | Link:

Problemem jest sądownictwo, i co z tego że polecą zawiadomienia o przestępstwach oni tylko na to czekają żeby "ich" sędziowie uniewinniali, nawet prokuratura widać jak działa mimo Ziobry, najpierw porządki w temidzie bo bez tego będzie to tylko machanie rękami i bajzel ogólny, który doprowadzi w końcu do zwycięstwa tego co drze ryja najgłośniej przykładem kukizowcy, teraz okazuje się, że jest to druga palikociarnia.

Obrazek użytkownika Lektor

16-07-2017 [13:33] - Lektor | Link:

Masz zupełną rację tomo1958 !!!  Każdy normalny Polak powinien  widzieć to o czym właśnie piszesz w twoim krótkim komentarzu. Ja podziwiam tych ministrów, że, niestety, muszą tak a nie inaczej reagować, a jestem 100% pewny, że ręka im swędzi, aby dać "klapsa" tym przygłupom z totalnej. Ponieważ sądownictwo to ich przedostatni bastion poparcia, to pokrzyczą trochę, poopowiadają o puszu, przejdą się w marszu i zmęczeni wrócą do domów (średnia wieku 60). Natomiast po reformie sądownictwa trzeba się będzie nimi zająć w taki sposób jak opisuje autor tej notki. Oczywiście, że po reformie sądów minister Ziobro musi się zająć prokuraturą, i przykładowo takich prokuratorów jak dobrze już nam znana prokurator Kijanko wyszucić z pracy na zbity łeb.
I na koniec, nie lamentujmy, idziemy razem z PIS-em w dobrym kierunku. I nie zabierajmy się od początku do stosowania bezwzględnych środków przymusu. Będą normalne sądy - to będą normalnie osądzać.

Obrazek użytkownika Jabe

16-07-2017 [12:23] - Jabe | Link:

Było paru takich, którzy się regentami Najjaśniejszej Rzeczypospolitej ogłaszali. To też zamach stanu. Nie wiem, gdzie lądowali, ale z pewnością nie w więzieniu.

Nie słyszałem wypowiedzi Grzegorza Schetyny. Być może mówił w cudzysłowie, a być może uznał, że opłaca mu się dołączyć do tej propagandowej mistyfikacji, jaką był ten rzekomy pucz.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

16-07-2017 [12:49] - Andrzej W. | Link:

Obecna władza rzeczywiście próbuje dokonywać zmiany, lecz chyba nie rozumie, że realnym spoiwem zdrowego państwa jest egzekucja odpowiedzialności za czyny i zaniechania. Po raz kolejny jesteśmy świadkami "reformowania", a brak jest ustalenia winy i wymierzenia kary.

Smoleńskie ekshumacje są tego tragicznie groteskowym przykładem.
Odbyło się ich już 33, lecz żaden z wcześniejszych decydentów nie poniósł odpowiedzialności za rażące zaniechanie obowiązku sekcji zwłok. Tak, jakbyśmy w kolejnych dowodach profanacji mieli otrzymać dowód winy urzędników.
Na "dzień dobry" powinniśmy zobaczyć oskarżenie i skazanie tych, którzy nie dopełnili swych obowiązków. Ekshumacje zaś to coś zupełnie innego, aczkolwiek koniecznego.

Radykalnym i zarazem symbolicznym przykładem, że nic tu się nie zmieniło jest konieczność oskarżenia Tomasza A. - o ile się nie mylę - przez członków rodzin wskutek dezercji prokuratury, czyli państwa.

Żaden prokurator, nawet pan Marek Pasionek, nie jest zdolny, aby wznieść się ponad korporacyjne zależności i dokonać rzeczywistego, indywidualnego rozliczenia zaniedbań i przestępstw. Podobnie, żaden lekarz nie naprawi służby zdrowia.

Do tego wszystkiego potrzebne jest inne myślenie.

PIS nie jest formacją, która byłaby do tego zdolna, lecz innej partii póki co nie ma. Wszystkie pozostałe, które zwą się "partiami politycznymi" są to struktury, których cel jest determinowany przez partykularne egoistyczne cele ich członków, z których jakaś część podlega zresztą pod konieczność objęcia zarzutami.

Obrazek użytkownika Lektor

16-07-2017 [14:03] - Lektor | Link:

"  Obecna władza rzeczywiście próbuje dokonywać zmiany, lecz chyba nie rozumie, że realnym spoiwem zdrowego państwa jest egzekucja odpowiedzialności za czyny i zaniechania. Po raz kolejny jesteśmy świadkami "reformowania", a brak jest ustalenia winy i wymierzenia kary.
Kochany Panie Andrzeju, jeśli pan sądzi, że obecna władza "próbuje", to myślę, że pan ma słaby wzrok i potrzebuje okulary. Panie, nie ma kary za nic nie robienie lub zaniechanie robienia czegoć. Ludzie - Polacy wybrali PO i PSL do rządzenia w Polsce przez 8 lat, a wiedzieli kogo wybierają. Dopiero po 8 latach dotarło do ich pał, że ci ich wybrańcy albo nic nie robią, albo zanie-chują, albo kradną. I widzi pan, za kradzież trzeba karać, a przykładem tego są Komisje od amber gold i reprywatyzacyjna. Jeśli normalne sądy będą pracowały normalnie to przyjdzie czas na innych złodziei.  Na razie np. taki Pinior łazi po ulicach i jątrzy, a powinien siedzieć.  Ale nie dlatego panie, że PIS nic nie robi, tylko dlatego, że takie mamy sądy !!!

"  PIS nie jest formacją, która byłaby do tego zdolna, lecz innej partii póki co nie ma "
Pan zupełnie się myli !  Pan nie rozumie, że obecne sądownictwo nie dopuści nigdy do wymierzania kar ich pupilkom z totalnej czy lewackiej. Czy pan nie widzi jaki opór i lament jest obecnie podczas reformy tego nieszczęsnego sądownictwa ?!  Panie, mając takich sędziów i prokuratorów nikt nie byłby zdolny do normalnego rządzenia. To niemal cud, że pomimo tego PIS przeprowadza tak wiele dobrych zmian. Dziękujmy im za to, a nie pieprzmy, że nie są zdolni !!!
Jeśli, jak pan piszesz, póki co nie ma innej partii, to podpowiadam panu, że w Polsce jest demorkacja i każdy może założyć własną partię. A skoro takiej nie ma, to znaczy, że nie jest man potrzebna !

Obrazek użytkownika Andrzej W.

16-07-2017 [15:21] - Andrzej W. | Link:

"Jeśli normalne sądy będą pracowały normalnie to przyjdzie czas na innych złodziei.  Na razie np. taki Pinior łazi po ulicach i jątrzy, a powinien siedzieć.  Ale nie dlatego panie, że PIS nic nie robi, tylko dlatego, że takie mamy sądy !!!"

Myślenie takie, jak Pańskie może prowadzić do depresji. Ja jednak wciąż uważam, że głosowałem na partię, która wygra i przywróci właściwy porządek rzeczy. Gdy pisze Pan "takie mamy sądy" daje Pan zarazem wyraz swej bezsilności.

Obrazek użytkownika Lektor

16-07-2017 [23:24] - Lektor | Link:

Nie panie Anrzeju, jest zupełnie odwrotnie !!!  To pańskie poglądy prowadzą do depresji. Pisze pan, że PIS próbuje dokonywać zmian. No jak czytam coś takiego,a szególnie to słowo "próbuje",  i wiem ile ten rząd w tak krótkim czasie (w porównaniu do 8 lat PO) zrobił, to depresja gotowa. Jeśli pan pisze, że PIS nie jest do tego zdolne, aby przeprowadzać zmiany, to panie Andrzeju depresja gotowa.
I na koniec:  Ta partia, a właściwie koalicja 3 partii przywróci właściwa porządek, niech się pan tak nie boi ?!
Ale jak pan piszesz "Gdy pisze Pan "takie mamy sądy" daje Pan zarazem wyraz swej bezsilności." - to potwierdzam, że pan potrzebujesz okulary. Panie Andrzeju, może to jeszcze do pana nie dotarło, ale właśnie w tej chwili PIS przeprowadza reformę sądownictwa i przywraca, jak pan piszesz, właściwa porządek rzeczy !!!

Obrazek użytkownika Andrzej W.

17-07-2017 [09:20] - Andrzej W. | Link:

Nie wiem, czy chodzi nam o to samo. Z mojego punktu widzenia to Pan potrzebuje okularów. Gdyby był Pan łaskaw pokazać dowód, czy któryś z prominentów albo urzędników zobaczył akt oskarżenia to będę wdzięczny. Wie Pan, kto jest wyjątkiem w tym stanie rzeczy? Jest nim Michał Rachoń. Jeśli chce Pan się czego naumieć, to proszę od Niego.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

17-07-2017 [09:30] - Andrzej W. | Link:

Prawda jest taka, że nie może Pan pokazać dowodów.

Obrazek użytkownika Lektor

17-07-2017 [10:23] - Lektor | Link:

Panie Andrzeju, być może nie chodzi nam o to samo. A zatem: Pan napisał w swoim komentarzu, że PIS „próbuje” coś zmieniać, a następnie, że „PIS nie jest do tego zdolne”. Ja uważam zupełnie odwrotnie i stąd nasz spór. I wybacz pan, ale nie będę panu wymieniał jakie to zmiany zostały dotychczas przez PIS przeprowadzone.
Jeśli zaś chodzi o drugie pańskie pytanie „czy któryś z prominentów albo urzędników zobaczył akt oskarżenia”, służę przykładem: Marzena K. Była pracownica Min. Sprawiedliwości za rządów PO siedzi w areszcie a śledztwo trwa. Piniorowi postawiono zarzuty, ale sąd nie zgodził się na areszt. Trwają dwa śledztwa-postępowania wyjaśniające dotyczące katastrofa smoleńskiej i dzikiej reprywatyzacji. Po reformie sądownictwa ruszą kolejne procesy.
 

Obrazek użytkownika Andrzej W.

18-07-2017 [07:17] - Andrzej W. | Link:

Gadał dziad do obrazu.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

16-07-2017 [21:32] - ExWroclawianin | Link:

100/100
Absolutnie sie zgadzam. Mysle ze po reformie sadownictwa w koncu rusza procesy przeciwko poprzedniej wladzy ktora odpowiada za morderstwa ( Smolensk, Popieluszko, Petelicki, Lepper i jego adwokat i wielu wielu innych) oraz za zlodziejstwo na niespotykana w naszej historii skali. To sie po prostu w pale nie miesci, ze ta totalna banda ze Schetyna, Michnikiem, Celinskim, Walesa, Niesiolowskim, Litynskim, Komoruskim i Wujcem nadal jest BEZKARNA, ALE TO SIE POWOLI KONCZY tak mysle...  

Obrazek użytkownika Domasuł

16-07-2017 [13:25] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

No to jak Tarantoga sprawdza to az strach się bac. Drzyjcie narody. Az Vito Corleone się schowal pod stolem.

Ta lacina chyba szanownemu blogerowi pomieszala pod sufitem szare komórki.

Obrazek użytkownika mmisiek

16-07-2017 [13:53] - mmisiek | Link:

Co tu mówić o aresztowaniach jeśli w czasie ciamajdanu oni nawet bali się wyłączyć prąd i ogrzewanie w okupowanej sali.
Podobnie łatwo można było już dawno uspokoić antypolskie szczujnie i tutaj też nic.
Argument o peowskich sądach jest mocno nadużywany i często służy jako pretekst  do niepodejmowania żadnych działań bo wiele spraw można załatwić zupełnie innymi metodami. Tylko trzeba chcieć.
Fatalnym błędem jest odpuszczenie wrogim mediom - TVN i Polsat bez przerwy już na bezczelnego podgrzewają atmosferę z nadzieją, że wylęgnie się z tego nowy Cyba. A bądź co bądź ten przekaz idzie w miliony i w końcu może dojść do tragedii.
 

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [16:37] - xena2012 | Link:

Na dobrą sprawę nalezałoby sprawdzić czy Cyba nie został już wypuszczony przez naszych ,,niezawisłych ''sędziów,o ile w ogóle siedział. On przecież nie z tych krzykaczy jak Hadacz co za głupią prowokację żąda mieszkania , ,nie bezzębna starucha co pójdzie i powrzeszczy za 50zł co kazali,nie wynajęci menele którym wystarczy wsadzic w łapska piwo,tylko doświadczony i zaprogramowany bandyta..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-07-2017 [17:35] - Imć Waszeć | Link:

Że też te niedouczone polszewickie głąby - zawód protestant - wciskając kit o dyktaturze PIS, nie wpadną na taką prostacką myśl, że to sam straszny PIS może kiedyś wynajmie jakiegoś Brunona z plastikowym korkowcem i zrobi pretekst do masowych aresztowań na ulicy. A na koniec wywlecze funkcjonariuszy propagandy, tak jak ABW Brunona Kwietnia za gotowość i podjudzanie. No cóż, logika u tych meneli to najsłabsza strona, a chęć otrzymywania srebrników od obcych służb zbyt silna, przez co przesłania wszelkie kojarzenie faktów.

Obrazek użytkownika Lektor

16-07-2017 [23:45] - Lektor | Link:

Panie mnisiek, dlaczego jesteś pan taki nienawistny ?! Z pana wyłazi ta nienawiść nawet podczas pisania !  Wyłączyć ogrzewanie ? no, panie, to też są ludzie !  Pan nie rozumie co to jest demokracja i wolność słowa. Pan proponujesz, aby wrogie media, albo media które mają inne poglądy, zlikwidować ?!  Panie w demokracji nie można karać za inne poglądy polityczne. Co innego jest kłamstwo, ale pan o tym nie piszesz.

Obrazek użytkownika Tarantoga

16-07-2017 [20:07] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Witam Szanownych Gości mojego blogu! 
Odpiszę Wam hurtem,za co przepraszam.Na temat Kukiza jest na tym portalu kilka notek mojego autorstwa...niestety...ale miałem rację :-(
Na temat mediów gównego ścieku [to nie jest literówka :-))] też pisałem...że PiS zamiast TK,powinien rozpirzyć walterówke i solorzową szczujnię.
KTO MA TELEWIZJĘ,TEN MA WŁADZĘ.
Nie wiem co zamierza Kaczyński,o czym myśli...ale wiem,że do niektórych przemawia tylko siła...a będzie coraz ostrzej...może dojść do mocniejszych demonstracji...a wtedy jakiś
zabłąkany oszołom...sięgnie po spluwę...jak ten oficer SB pod Arką w Nowej Hucie...i Bogdan Włosik zginął.
Lepiej zapobiegać niz później beczeć.

Obrazek użytkownika Domasuł

16-07-2017 [23:11] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Jasne. A może w ogole stan wojenny wprowadzić? Mysle ze "oboz prawicowych patriotow" bylby wtedy najszczęśliwszy.

Obrazek użytkownika Lektor

16-07-2017 [23:33] - Lektor | Link:

Coś pan tu nam odpisał ?!! Nawołujesz pan do użycia siły w państwie demokratycznym ?!! Panie, Polska to nie Rosja ! A na koniec hurtem żaś pan nas wystraszył  spluwą jakiegoś oszołoma. Panie, jeszcze teraz mi się portki trzęsą.

Obrazek użytkownika ilona

16-07-2017 [20:14] - ilona | Link:

Sądzę ,że należy screenować, nagrywać, archiwizować ,a jak Sądy będą czyste to wtedy pod sąd.
Teraz tym UBywatelom  to sitwa nie pozwoli nic zrobić.
Jeśli jest się cicho -słychać jak Anioły chichoczą))))))))))))))