Za miecz podniesiony nad Polską, kula w łeb!

Piszę te słowa w chwili, gdy w Londynie, stolicy mocarstwa atomowego ciągle trwa liczenie ofiar. Po raz kolejny rozpędzony samochód, kierowany ręką zamachowca, o którym policja jakoś skąpo udziela informacji, wjechał w przechodniów. Po raz kolejny islamski burmistrz tego miasta, premier tego kraju, „król” Europy i masa innych oficjeli wygłosiła swoje oklepane i nic nie znaczące formułki. Zapewne tantiemy za Imagine, Lennona, znów uszczęśliwiły jego spadkobierców. Po sieci już zaczęły krążyć pytania, co też Brytyjczycy zaczną sobie teraz tatuować, skoro tatuowanie pszczół, które pojawiło się po zamachu w Manchesterze – niewiadomo czemu - nie odniosło spodziewanych efektów…
Wiele moich felietonów kończę akapitem, w którym zastanawiam się co w danej sytuacji powinni zrobić mieszkańcy kraju najbliższego memu sercu, czyli Polacy. Dziś próba odpowiedzi na to pytanie zajmie większość tekstu. Co musimy zrobić, by przygotować się na ataki  islamistów, które są nieuniknione? Tak! Uważam, że zamachy w Polsce są tylko kwestią czasu. Trzeba być na nie przygotowanym, ponieważ nie ma co mieć złudzeń, one muszą nastąpić.  Baza, którą w Polsce dysponuje radykalny islam jest na razie nieduża, ale to się zmienia. Jak twierdzi redaktor Witold Gadowski, w Warszawie powstaje osiedle muzułmańskie, za pieniądze saudyjskie, w którym będzie wewnętrzny meczet. To przyczółek. Obawiam się, że jeden z wielu. Miejsce, którego kontrola pod kątem bezpieczeństwa będzie trudna, o ile w ogóle możliwa! Chyba, że nie jest jeszcze za późno na to, żeby przyjrzeć się inwestycji i znaleźć jakikolwiek punkt zaczepienia, który pozwoliłby zapobiec jego powstaniu. Do naszego kraju bez żadnej kontroli płyną splamione krwią chrześcijan pieniądze ze źródeł muzułmańskich, z Pakistanu, Turcji i Arabii Saudyjskiej! Środki te są używane na budowę islamskich ośrodków, na kaperowanie nowych wyznawców Allacha, na przykład w więzieniach – również bez kontroli ze strony państwa i służb. Trzeba położyć temu natychmiast kres! Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że należy poważnie rozważyć zakaz budowy meczetów na terenie całej Polski. Otwarte również pozostaje pytanie, czy należy wzorem Słowaków i Węgrów całkiem zdelegalizować islam na terenie Polski.
Kolejny problem jest taki, że dopóki znajdujemy się w strefie Schengen, do naszego szczęśliwego kraju mogą legalnie, praktycznie bez żadnej kontroli przybywać obywatele innych państw strefy Schengen. Nic nie będziemy mogli zrobić, jeśli komuś przyjdzie do głowy użyć do przeprowadzenia samobójczego zamachu w Polsce muzułmanina już mającego obywatelstwo jakiegoś europejskiego kraju. Możemy tylko być w gotowości i na pierwszy sygnał o zagrożeniu, przywrócić czasowo kontrole graniczne.
A co ma zrobić rząd naciskany przez eurokratów? Przyjmować, nie przyjmować….? Tu drogi są dwie. Można postawić sprawę na ostrzu noża i kazać Unii iść do diabła. Tak można zrobić pod warunkiem zebrania silnej i pewnej koalicji wśród innych krajów europejskich. A można też grać na czas. Udawać zgodę na przyjmowanie uchodźców stawiając takie warunki i wymagania, które praktycznie uniemożliwią realizację umów i uczynią relokację fikcją. Można przedłużać w nieskończoność procedury, szukać coraz to nowych przeszkód i tak dalej. Takie działanie mogłoby być niezwykle skuteczne, ale niestety wymaga spełnienia jednego warunku, który jest trudny do osiągnięcia. Tę taktykę można zastosować tylko wtedy, jeśli wszystkie liczące się siły polityczne w kraju ją poprą. Wtedy i tylko wtedy, ze stosunku do imigrantów opozycja nie zrobi kwestii politycznej i nie wykorzysta jej na potrzeby walki o władzę. A tymczasem my mamy opozycję, która, jak Paweł Rabiej z Nowoczesnej, potrafi powiedzieć, że Europa musi przyzwyczaić się do życia w stanie permanentnego zagrożenia atakami. Taką, jak Julia Pitera, autorka uspokajającej sentencji: „Nie panikujmy, zamachy to nic nowego”, albo jak jej partyjny szef Grzegorz Schetyna, który w sprawie uchodźców zmienia zdanie raz na dwa dni.  Większość społeczeństwa, wiedziona zdrowym rozsądkiem,  już dziś jest przeciwna przyjmowaniu do Polski islamistów. Jednak nadal jest taka grupa ludzi, sam mam takich znajomych, którzy naiwnie twierdzą, że islam to religia pokoju. Trzeba im powtarzać głośno i aż do skutku:
Islam nie jest religią pokojową. Dziesiątki i setki tysięcy chrześcijan, którzy od lat giną ze względu na swoją wiarę, nie popełnia przecież masowych samobójstw, tylko jest bezlitośnie mordowana przez muzułmanów. Istnienie wśród muzułmanów mniejszości, która „na razie” nie angażuje się w dżihad, również nie świadczy o tym, że islam jest religią pokoju. Mitem jest twierdzenie, że „narody księgi”, jak określa się w islamie Żydów i chrześcijan, podlegają jakiejkolwiek ochronie, czy też obdarzane są jakimś szacunkiem. Jedyne czym były te narody obdarzane, to dżizja czyli podatek dla niewiernych, osiągający czasem 90% dochodów. Jedyna różnica jest taka, że z powodów praktycznych, narodom księgi pozwala się do czasu żyć, a innych zabija od razu.
Jest islam wojujący i islam pokojowy. Islam wojujący zabija na ulicach w pubach i restauracjach, na lotniskach i koncertach... Ten drugi islam cieszy się z osiągnięć tego pierwszego w zaciszu pokojów! Na razie…
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sytuacja w jakiej znalazła się Europa, jest po prostu wojenna. To jest wojna! I decyzje, które podejmujemy, działania, które są konieczne, mają siłą rzeczy wojenny charakter. Jeśli trzeba będzie zamknąć granice, zmienić prawo, ograniczając prawa dla wyznawców Allacha, to trudno. Chodzi o przyszłość naszych dzieci, naszego kraju i naszej cywilizacji. I dla ich ocalenia, trzeba zrobić to co konieczne. Musimy podjąć szybkie decyzje i wprowadzić je twardo w życie, żeby – jak to ujęła pani premier Beata Szydło – codziennie nie opłakiwać śmierci naszych dzieci. Trzeba to zrobić mając świadomość, że najpewniej nie uratujemy wszystkich z nich... 
 
 
Lech Mucha
Tekst ukazał się w tygodniku Polska Niepodległa (07.06.2017.)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

10-06-2017 [11:55] - michnikuremek | Link:

O szkole w Coniewie - cisza. O ataku w Częstochowie - cisza. Czy złapali już bandę muzułmanów , która napadła i porżnęła maczetą Polaka prawie pod samą Jasną Górą? A co z oskarżonym o zabójstwo muzułmaninem w Ełku? Pomocnik, który przytrzymywał ofiarę na wolności!!!!!!! W miasteczkach przy granicy z Niemcami podobno już się zaczyna. Kradną w sklepach, zaczepiają starszych ludzi, kobiety, dziewczynki... Ludzie już się boją, W stolicy ponoć już chodzą w grupach, po sześciu, siedmiu .... Nagłaśniać należy i pomagać ludziom, wzmożone kontrole, inwigilacje.... A może potrzebne są już straże obywatelskie spacerujące po miastach zagrożonych? Dlaczego media milczą w sprawie korytarzy humanitarnych? Dlaczego nie ma zdecydowanych reakcji na proislamskie  wywody biskupów Pieronka czy Nycza? Kto wydaje zgodę na budowanie muzułmańskich osiedli? Dlaczego państwo polskie nie reaguje na działania dywersyjne prezydenta Adamowicza? Kiedy ten PIS przestanie szczekać, a zacznie gryźć?????
 

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2017 [13:04] - Jabe | Link:

Akurat w Ełku to nie muzułmanie kradli w sklepie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

10-06-2017 [14:13] - michnikuremek | Link:

Ciśnie się na usta tylko jedno słowo by skomentować twój wpis: głupek.

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2017 [15:19] - Jabe | Link:

Nie było tak, jak napisałem?

Obrazek użytkownika michnikuremek

10-06-2017 [18:54] - michnikuremek | Link:

Tak - została wymierzona kara śmierci za kradzież butelki coli. Podtrzymuję swoje zdanie na twój temat.

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2017 [20:14] - Jabe | Link:

Napisał Pan o zdarzeniach w Ełku i że kradną w sklepach. Zwróciłem uwagę, że akurat w Ełku to nie muzułmanie kradli.
Twoje zdanie jest sprawą administracji i standardów, jakie wyznacza.

Nie została wymierzona kara śmierci. Co najwyżej doszło do bójki sprowokowanej przez zabitego. Jego kolega zrewanżował się petardą, jakie praworządni mieszkańcy Ełku zwykli nosić przy sobie. Każdy ma prawo bronić siebie i swojej własności, muzułmanin też. Być może zareagował zbyt ostro, a może się bronił – nie śledziłem sprawy, nie wiem – ale to nie była egzekucja.

Obrazek użytkownika michnikuremek

11-06-2017 [09:08] - michnikuremek | Link:

Tak? Posiadasz wiedzę i umiejętności, by zabić człowieka nożem wbijając go dokładnie tam, by ZABIĆ?
Założę się, że w podobnej sytuacji jedynie byś tym nożem poranił przeciwnika. A ten brudas wiedział gdzie uderzyć, by ZABIĆ. Mam nadzieję, że polska policja (a właściwie służby specjalne) ustalą gdzie i kto go tego nauczył i po co właściwie ten brudas przybył do Polski....
A ty jesteś zwykłym, lewackim durniem. Bez odbioru. Won!

Obrazek użytkownika Jabe

11-06-2017 [11:39] - Jabe | Link:

O takie rzeczy proszę pytać Autora.

Obrazek użytkownika Losek

10-06-2017 [20:05] - Losek | Link:

Czyżby był Pan zwolennikiem szariatu?

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2017 [20:31] - Jabe | Link:

Czyżby był Pan zwolennikiem róbta co chceta?

Obrazek użytkownika ilona

10-06-2017 [13:40] - ilona | Link:

Przeczytałam o Coniewie i Częstochowie.
W komentarzach piszą ,że w domach pielgrzymowych(podjasnogórskich) "hodowani" są ciapaci.
Ogarnęło mnie przerażenie  ,za miesiąc  sezon pielgrzymkowy w pełni .
Czy  hehe incydent, musi się wydarzyć?

I zgadzam się: kula w łeb. 
 

Obrazek użytkownika xena2012

10-06-2017 [20:16] - xena2012 | Link:

Myślę że w tej chwili jedyne co my,obywatele możemy zrobić to dokumentować przejawy wszelkich ataków,chocby nawet małych w Polsce,wykazać,że i u nas zaczyna się sytuacja pogarszać.Do tej tylko nieśmiało i cichutko próbuje się pewne incydenty nagłaśniać. Nic nikomu nie mówi podział Polski na parafie,które opozycja zapewne w kontakcie z UE już zagospodarowuje na potrzeby imigrantów. Niezwykła to operatywnosć w szafowaniu cudzym mieniem przez naszą opozycję która wyliczyła 10000 parafii do obsadzenia w salkach katechetycznych,plebaniach,domach pielgrzyma.Przy tak wielkim rozproszeniu cały kraj bardzo szybko zostanie zawojowany przez islamistów ,a przeciez nawet nie wiemy jaką tak naprawdę liczbę przybyszów zadeklarowała pani Kopacz a przeciez to jeszcze nie koniec upychania.Myślę że odwlekanie w czasie niezbyt sie uda choc to na razie jedyne wyjście,ale dlaczego nie spróbować wytargować odstąpienie UE od pomysłu relokacji do Polski skoro UE tak obrzydliwie i niesolidarnie postąpiła w sprawie gazociągu.

Obrazek użytkownika Losek

10-06-2017 [20:30] - Losek | Link:

Racja. Tak trzeba. Pod moim tekstem na blogmedia24.pl dostałem dwa komentarze, od ludzi zaniepokojonych tym, że handlarze nieruchomości skupują mieszkania w blokach i że płaci się ludziom za noszenie "islamskich" bród. To ostatnie wydaje się może dziwne, ale natknąłem się na artykuł, który opisuje takie zjawisko w Macedonii w 2010 roku:
http://swiatowidz.pl/2010/10/j...
 

Obrazek użytkownika Lektor

11-06-2017 [01:14] - Lektor | Link:

Losek, twój artykuł jest dobry, ale na mołość Boską nie strzał w głowę, czy w tył głowy. Ludzie opanujcie się, ja rozumię wasze nerwy, ale nie cofajmy się do barbarzyństwa sowietów.
Kiedy w Danii zaczęło dziać się źle, to rząd przywrócił kontrole graniczne, pomimo strefy Szengen. I tak należy zrobić w Polsce np. na granicy z Niemcami. Islamskich Czeczenów, którzy nie chcą się asymilować należy deportować do Rosji. Po kilku takich deportacjach powinni być grzeczni. Innych, takich co mordują za kradzież piwa należy również deportować, po cofnięciu azylu jeżeli taki uzyskali. Są różne rodzaje kar, ale Losek proszę - nie kula w leb.

Obrazek użytkownika Losek

11-06-2017 [13:01] - Losek | Link:

Tytuł jest oczywiście nawiązaniem do wiersza Broniewskiego, więc kulę w łeb należy rozumieć jako wezwanie do działań koniecznych, ale mam nadzieję, że z tekstu wynika - adekwatnych do zagrożenia. Jeśli jednak przyjmiemy do wiadomości, że sytuacja jest wojenna, tzn. że nasza cywilizacja jest atakowana, a zagrożenie jest śmiertelnie poważne, to - w celu obrony koniecznej narodu, przed jego fizycznym zniszczeniem, żadnych działań nie można z góry wykluczyć. Chciałbym, jak w większości obszarów USA - mieć możliwość posiadania broni, żeby w razie zagrożenia życia móc się bronić. Nawet w ten - wymieniony w tytule - sposób. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-06-2017 [20:40] - Marek1taki | Link:

W wojnę z muzułmanami jesteśmy wciągani przez światową rewolucję. Warto o tym pamiętać, co nie znaczy, że nie należy przeciwstawiać się agresji. Należy i w pierwszej kolejności nie wolno wpuszczać wroga na swoje terytorium. Po drugie nie wolno nadawać przybyszom przywilejów, tym bardziej kosztem Polaków. Po trzecie nazywać sprawy po imieniu a nie zgodnie z polityczną poprawnością.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-06-2017 [02:23] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Dziesiątki i setki tysięcy chrześcijan, którzy od lat giną ze względu na swoją wiarę, nie popełnia przecież masowych samobójstw, tylko jest bezlitośnie mordowana przez muzułmanów. Istnienie wśród muzułmanów mniejszości, która „na razie” nie angażuje się w dżihad, również nie świadczy o tym, że islam jest religią pokoju."
Net podobnie jak papier wszystko zniesie  nawet najbardziej piramidalną bzdurę. 
Albo dziesiątki, albo setki tysięcy nawet miliony  wymagają choćby zdawkowej informacji, gdzie i kiedy.
Tak się składa że ostatni udokumentowany tysięczny mord w Europie to wyrżnięcie muzułmanów przez prawosławnych w Srebrenicy. Podobnie jak teza o mniejszości muzułmańskiej nieangażującej się w świętą wojnę. 
Wizje jakie przedstawia Pan Bloger Losek są na podobieństwo tych z forum Gazety Wyborczej kwalifikujących ogół Katolików jako miłośników  Dyrektora Tadeusza.
A przecież nie chodzi tu o problem terroryzmu tylko prosty chwyt publicystyczny...każdy nie dość  radykalnie wyrażający się na temat islamu ma być z góry podejrzany. Ot stalinowska metoda urabiania mas. 
Dziwne. Skąd się wzięła u człowieka który wybrał misję ratowania życia taka skłonność do szafowania z sufitu wziętymi argumentami mającymi usprawiedliwiać uliczne wyżynki.