„Kto się boi Macierewicza?” – kilka słów o szefie MON

Od kilku lat przyglądam się atakom na Antoniego Macierewicza i muszę powiedzieć, że zawsze podziwiałem jego odporność na to wszystko. Tej bzdurnej nagonki wielu by nie wytrzymało. W ostanich kilku latach, szczególnie po katastrofie smoleńskiej nasz dzisiejszy bohater atakowany jest z każdej strony. Dzisiejsza opozycja wykorzystuje  każdą, nawet najmniejszą okazję, by „dowalić” obecnemu Ministrowi Obrony Narodowej. Jednak on wciąż nie składa broni i próbuje wykonać bardzo ciężkie zadanie, jakim jest niewątpliwie reforma naszej armii. Czy mu się to udaje? Trudno powiedzieć, ale na pewno kierunek w jakim podążają te zmiany, zasługują na uznanie! Więcej na: http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Valdi

26-03-2017 [15:25] - Valdi | Link:

Macierewicz, Targalski, Kaczyński, Józef Orzeł, Myślecki, Musiał ......
Trzeba taką listę stworzyć. Powinna być szeroko znana.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

26-03-2017 [17:24] - zbieracz śmieci | Link:

Zalazł za skórę komuchom i ich przydupasom ale z niepokojem przyglądam się ostatnim poczynaniom Pana Prezydenta w stosunku do Pana Macierewicza bo chyba nie zdaje sobie sprawy ,że dzięki Panu Ministrowi został prawie już oczyszczony jego resort ze złogów komuny..Nim upubliczni w przyszłości swoje pretensje to niech najpierw porozmawia bo w przyszłości jeśli tak dalej będzie działał to postawie krzyżyk przy nazwisku Pana Ministra a nie jego[nie pierwsza to juz wpadka Pana Prezydenta].

Obrazek użytkownika tomo1958

26-03-2017 [20:11] - tomo1958 | Link:

Kiedy upublicznienie raportu wsi i odtajnienie akt IPN, nie wiadomo co zrobić z umoczoną hierarchią kościoła.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

27-03-2017 [01:20] - ExWroclawianin | Link:

Mysle ze chodzi nie o ministra tylko prezydenta, ktory niepotrzebnie sie zaplatal.......niech opublikuje Aneks do WSI i niech wyznaczy prokuratora Andrzeja Witkowskiego aby do konca wyjasnil zbrodnie zalozycielska III RP na ks. Popieluszce bez wzgledu na to kto za tym stoi.....najwyzszy czas aby pogonic tych sowieckich bolszewickich agentow, zdrajcow i pasozytow. Panie Ministrze Antoni, niech pan dokonczy dziela oczyszczania Polski z wrogow i zaprzancow....Narod postawi panu pomnik!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-03-2017 [14:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

Minister obrony niech się zajmuje obroną kraju. Jak na razie mu to nie wychodzi.  Wszystkie projekty realizowane od 2015 są z poprzednich lat. Niektóre zostały przerwane jak na przykład kupno śmigłowców, które słowami wiceministra zostały uznane za zbędne. Do polityki obronnej trudno też zaliczyć powoływanie spółek których zarządy obsadzane są przez krewnych i znajomych ministra. Z obronnością kraju nie ma też nic wspólnego, szaleńcze eskapady kolumną limuzyn z jednej prywatnej imprezy na drugą.