Polonia w USA jest totalnie wkur...na PiS! -W. Rosowski cz.3

O dziwo media w Polsce zainteresowały się sprawą pomnika w Jersey. Dlaczego piszę o dziwo? Ponieważ nigdy wcześniej takie sprawy ich nie interesowały, a jeśli nawet coś mówiły i pisały, to robiły wszystko w bardzo przekręcony sposób. Gorzej w tej sprawie jest z politykami, ale nawet po obrzucaniu gównem Marszałka Karczewskiego przez burmistrza Fulopa, nikt z MSZ i od Prezydenta RP nie zrobił konkretnego ruchu, by wspomóc Polonię w USA! Nic nowego, gdyż tak samo jest w wielu zakątkach świata, gdzie żyją nasi rodacy. W trzeciej odsłonie i zarazem ostatniej z Witoldem Rosowskim nasz rozmówca mówi otwarcie o tym, że diaspora polska w Stanach jest ogromnie rozżalona brakiem jakiejkolwiek reakcji polskich władz na temat tego, co chcą zrobić z Pomnikiem Katyńskim w Jersey! Posłuchajcie sami i udostępniajcie, gdzie tylko się da.  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-05-2018 [00:15] - Imć Waszeć | Link:

Oto mistrzowski przepraszacz polski, którego nikt nigdy już nie pokona w przepraszaniu: https://www.youtube.com/watch?...

"Przepraszam cię także narodzie wybrany. Przepraszam Chińczyka, Araba. I tylko mnie jedno przenika do głębi, że mnie ku... nikt nie przeprasza" - Respect Us!

Obrazek użytkownika xena2012

09-05-2018 [10:10] - xena2012 | Link:

Nasza władza w obliczu problemów najpierw nadyma się,płynie potok patriotycznych słów a następnie całkowita kapitulacja.Ciekawe czy marszałek Karczewski tak obrzydliwie spostponowany przez nieokrzesanego chłystka z Jersey po głębokim i kilkudniowym namyśle podejmie jakieś kroki prawne w stosunku do niego. Jjestem gotowa się zalożyć ze nie zrobi nic licząc niesłusznie na Polonię.Ta przecież broni Pomnika Katyńskiego a nie dobrego imienia marszałka. O swój honor powinien zawalczyc sam.

Obrazek użytkownika Lektor

09-05-2018 [10:45] - Lektor | Link:

A ja, z kolei, jestem wkur.... na ciebie Rosowski czy Szlachtowicz (obojętne) ! Bo zamiast pisać tą głupią notkę, może pokusiłbyś się napisać jakie to kroki powinien podjąć polski rząd, albo prezydent, albo może prezes Kaczyński, czy PIS ?!!  Co ?!  żadnego pomysłu ?!  tylko chlapanie jęzorem i nic więcej.
Czy ty wiesz głupku, że polonia niemiecka wręczyła odznaczenie Tfuskowi za "propagowanie Polski w Europie". I co ? Nie byłeś wtedy wkur.......  ?!  Potem okazało się, że jest to odznaczenie od pana Wiesia.  A teraz napiszę ci pusta kapusto, że jeśli wlur.... jest część Polonii, to ta pochodząca z PSL, PO, Now. i innych lewackich i komuszych gnojków !!!

P.S. Jak chcesz nam tutaj coś mądrego przedstawić, to wytęż trochę tą twoją pałę, bo my, czytelnicy, nie mamy czasu na takie wypociny.

Obrazek użytkownika gorylisko

09-05-2018 [18:44] - gorylisko | Link:

ale zdaje się, że autor powyżej nie jest na etacie doradcy rządu...tylko wskazuje na sprawy delikatnie mówiąc, dziwne... to może pan sam zaproponuje komu dać miotłę zaprogramowaną na darmowy przelot w kierunku Łysej Góry... nagłaśnianie spraw wątpliwych to dużoooo a chłopaki w rządzie mają swój personel...proszę na nich napyskować...