Napiszę felieton, oraz umiem przyp.

https://ostatniakohorta.wordpr...

Dziś rozmawiałem z kumplem z Berlina i on powiedział mi, że na pewno nie wytrzymałby, gdyby miał nieprzyjemność brania udziału jako widz, w pornopedało lewoskrętnej szmirze, którą ludzie złej woli nazywają sztuką, a ludzie bez mózgu to kupują. Leszek stwierdził że by przyp., ale powiedział też, że nikt z widowni nie zareagował – a byli tam, potem oburzeni publicyści „prawicowi” i wszelcy możliwi „komentatorzy” życia publicznego. Blogerzy, hakerzy, „Napoleonowie” i „Baronowie Munchausenowie”.
Płaczą i szaty targają nad profanacją Krzyża Świętego i wszystkiego co wielbimy my Polacy, przez troglodytów, prymitywów i duchowych meneli, zwanych twórcami, reżyserami, aktorami.
Kumpel mówi: Oni tylko felietony pisać potrafią i nic więcej!
...Jest mi głupio i zażenowany jestem, ale muszę stwierdzić gwoli uczciwości: Ja umiem i napisać felieton i przyp.!
Jestem wszechstronny, a to chyba nie wada...?
No nie wiem, sami oceńcie. W każdym razie taki wniosek mi się i mnie dziś zbudował.

                                             Optymista1930

P.S.
Nie, nie chodzi o przypisy...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-02-2017 [00:06] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czy potrafisz przyp. Może.... Natomiast felietonu to jeszcze w życiu nie napisałeś, co najwyżej ejakulowałeś na klawiaturę.

Obrazek użytkownika Optymista1930

22-02-2017 [07:34] - Optymista1930 | Link:

Odpowiem ci po kibicowsku: nygusie, ja może ejakuluję na klawiaturę, ale tobie michnik na twarz...

Obrazek użytkownika Domasuł

22-02-2017 [03:07] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Zgadza się. Jestem fanem Pana felietonow! Proszę się nie przejmować Zdzisiem. Wychowanek FC Wyborczej to neptek grający w D klasie.

Obrazek użytkownika xena2012

22-02-2017 [06:13] - xena2012 | Link:

teatr jest finansowany z publicznych pieniędzy a więc także i moich .Nawoływanie aktorów do poszukiwania morderców J.Kaczyńskiego odbywa się więc też za moje pieniądze.Wniosek: ja też płacę za zabicie.Szansonistka Wyszyńska w wywiadzie afektowanym głosem wyraża żal,że w końcowej fazie zrezygnowano,, z roli jej marzeń'' zbierania do puszek dodatkowych funduszy dla wykonawcy zlecenia. Szmata chciała  jeszcze sobie dodatkowo dorobić?

Obrazek użytkownika ilona

22-02-2017 [08:09] - ilona | Link:

Te "działania" są też wymierzone przeciwko panu Glińskiemu.
PS  A zdzichu   opróżnia na NB  swoje ciśnienie z bańki brzusznej, nie umiejąc powstrzymać parcia.

 

Obrazek użytkownika xena2012

22-02-2017 [09:41] - xena2012 | Link:

myślę,że najlepszym wyjsciem jest cofnięcie dotacji,niech chorwacki obszczymur razem ze swoją gromadką prywatnie,studyjnie wystawiają swoje badziewie.