"Niemcy chcą jak najszybciej obalić rząd PiSu" -J. Targalski

W pierwszej części rozmowy z Jerzym Targalski, nasz rozmówca analizował ostatnie wydarzenia pod kątem agentury wpływu ze strony wschodniej. W drugiej części skupi się nad próbą obalenia rządu od strony zachodniej. Nie odkrywamy Ameryki pisząc, że nowo wybrana władza w Polsce jest solą w oku "postepowej" klasy politycznej w Unii Europejskiej. Zresztą przez ostatnie kilka miesięcy jesteśmy świadkami bezkompromisowych ataków na Polskę ze strony różnych środowisk. Wspierane są one przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną, które wykazały się zachowaniem, które mozna określić, jako zdradę. Nie od dziś wiadomo, że Berlin nie wie co robić, by pozbyć się partii Jarosława Kaczyńskiego. Tak więc ostatnie wydarzenia są Niemcom na rękę, a nawet były zainspirowane przez wpływy z zachodu. Zresztą zapraszam do wysłuchania rozmowy na ten temat. Jerzy Targalski jak zwykle nokautuje! Mocne!  Udostepniamy i lajkujemy.    http://thenowypolskishow.co.uk...  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

23-12-2016 [14:09] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Bzdura. Akurat w kwestii mediów PiS ma jedne z największych swoich sukcesow. I tak przeciwnicy zarzucają PiS-owi ze media państwowe sa pisowskie - robienie z nich w sposób nachalny tub propagandowych przyniosłoby wiecej szkod niż korzyści. Poza tym jak pan Targalski wyobraza sobie rozwalenie ubecji? Pan Targalski to taki troche jeździec bez glowy; już sobie wyobrażam ile szkody by narobil, gdyby jemu powierzyć jakas rzadowa funkcje.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-12-2016 [04:50] - mmisiek | Link:

To proste, odciąć od mediów i opodatkować źródła finansowania.
Zwykłych obywateli można łupić pod byle pretekstem, a ubecji i wspierających ją ośrodków jakoś dziwnym trafem nie można.
Jest niestety jeden warunek - trzeba chcieć to zrobić.

Obrazek użytkownika Domasuł

24-12-2016 [11:08] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

mmisiek

Nie no jasne, przecież to wszystko jest takie proste! To co nie zostało zrobione przez 25 lat, PiS powinien zrobić w 1 miesiąc. A skoro nie zrobil to znaczy ze nie chce! Dochodzi do władzy jakas partia, czyli grupka politykow, i jak to mowia Anglicy overnight obala caly system, tym odcinając media, tamtym finanse. Sorry ale albo do tych spraw podchodzimy poważnie, ale robimy sobie ze sprawy jajca w stylu tych komediantów którzy teraz okupują sejm.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-12-2016 [16:16] - mmisiek | Link:

Drobną nowelizację ustawy można załatwić maksimum w miesiąc.
Ale, powtarzam - najpierw trzeba chcieć i wygląda na to, że tu jest zasadniczy problem.

Obrazek użytkownika PDP

25-12-2016 [23:51] - PDP | Link:

Od dłuższego czasu powtarzam, że na NB dominują ludzie słabej wiary. Mam też podejrzenia, że niektórzy świadomie, z premedytacją rozsiewają defetyzm. Że wspomnę niektórych, którzy parę tygodni temu twierdzili, że Czarny Protest obali rząd :)

Spójrzcie na to chłodno: Niemcy słabną, są coraz bardziej izolowane na arenie międzynarodowej a napięcia wewnętrzne rosną. Agentura niemiecka w Polsce pod postacią przede wszystkim Platformy Obywatelskiej zwaną Volkswagenem (reklamówki z forsą od CDU) właśnie na naszych oczach popełnia seppuku. Wtóruje im .Najśmieszniejsza. KOD właściwie już leży. Stąd ta coraz większa agresja powodowana bezsilnością. Ale siły to nie ma już żadnej.

Za 3 tygodnie idzie pierwsza partia dokumentów ze zbioru zastrzeżonego. Do końca marca następne. Wróbelki ćwierkają, że będzie o FOZZ i ITI.

Dalej zmiany w prokuraturze i sądownictwie. Występy tych śmiesznych prokuratorów od Amber Gold i tego idioty Żurka z KRS to po prostu dar z nieba. Samo środowisko zaczyna dostrzegać, że musi przyjść nowa miotła. Oni dobrze wiedzą, kto jest umoczony i się wkopują. Żurka ktoś podkablował.

Potem trzeba będzie pomyśleć o repolonizacji mediów i wypchnięciu Niemców z rynku. A przynajmniej ograniczeniu ich roli.

Będzie dobrze - mówię Wam. Najgorsze chwile tej pierwszej kadencji już za nami.

Obrazek użytkownika gość z drogi

22-01-2017 [01:02] - gość z drogi | Link:

PIS rządzi dopiero 1 rok,a Polskę niszczono przez kilkadziesiąt lat,a więc pomagajmy a nie marudżmy,bo i tak zbójców pełno na drogach
pozdr