DNI UE SA POLICZONE---MARZENIE,CZY PREKOGNICJA?


W najbliższych dniach będzie referendum w Wielkiej Brytanii,jeżeli go nie sfałszują,a Anglicy zagłosują za wyjściem,to będzie to pierwszy klocek domina.
Ale ja mam inne przeliczenia:
1.Upadek strefy Schengen
2.Upadek waluty [bezwartościowego papieru] € 
3.Rozpad UE na kilka "stref"...czyli państw załozycielskich,Hiszpanii,Portugalii, może Grecja?
4.Reszta planktonu,czyli dojnych krów przyjętych do UE,aby było kogo doić.

Wg. moich obliczeń [dalej bez wyników angielskiego referendum] koniec UE powinien się zakończyć do 2020 roku.
Ta flaga z ruska gwiazdą...mozna snuc różne teorie...może Gwiazda Dawida...a może zamienic ja na niemiecką? 

Co najbardziej przyspieszy upadek UE? 
Dwa miliony "bojowników" z ISIS oraz grup terrorystycznych,które nigdy nie zostały rozbite,a wręcz handluje się z nimi bronią (sic!) 

Wielki mułła z Arabii Saudyjskiej zapowiedział publicznie,ze nie spoczną dopóki na Bazylice św.Piotra nie zawiśnie flaga Mahometa,dopóki nie zrobia z Luwru meczetu,a z Wieży Eiffla minaretu...żartował? Jak znam wyznawców Proroka,a znam, to oni nie maja poczucia humoru...

Widziałem sam..godzina 5 rano...duzy plac w pewnym mieście w Emiratach...na oko 5 tysięcy "wiernych" klęczy na dywanikach i modli się...pokażcie mi,który kraj katolicki 
zapełni kościoły o 5 rano wiernymi.

Oni się nie kryją,że celem "emigracji" jest zniszczenie Szatana,czyli UE...maja magazyny z bronią na Bałkanach,Belgii,Niemczech...czekają.
Ci "biedni uchodźcy" odziani w ciuchy markowe,kupowane w Mediolanie,Rzymie,Londynie...portfele które wyrzuca morze na plaże Sycylii,Lampeduzy...z fałszywymi paszportami
ale po kilka tysięcy € i $ potem w Palermo zamawiają taxi i jazdę do Monachium...taksiarz jedzie...bo kasiora...tylko rzadko wracają...

Czy "władcy" UE są slepi? Nie widzą,że oni pierwsi pójda pod miecz? Kto za tym stoi? Putin? Izrael? Przecież nikt dobrowolnie nie daje się zarżnąć! 
Wiadomo kto finansuje ten exodus...eksport żołnierzy Allaha...a nie weźmie ani jednego "biednego dzieciątka pokazywanego w unijnych telewizorach".

W czerwcu Anglicy zdecydują...w Anglii,w Londynie juz trudno zobaczyć białego człowieka...Anglika...uciekają do Szkocji,Irlandii...dominuje juz język arabski i pasztu.
Jako post scriptum moge dodać...nasze referendum unijne,też zostało "dobrze policzone w ostatniej chwili"...dwa dni i nie było nawet 40% frekwencji...ale Miller z Kwasniewskim 
zadzwonili gdzie trzeba...i wyszło :-))

Od tego referendum komunistycznego 3XTAK...nic sie nie zmieniło...jak pisał S.Lem...2x2=7 i tego sie trzymac trzeba...do końca świata,a nawet po.

Nie napiszę,że Merkel zwariowała,bo nie badałem jej...zresztą nie jestem psychiatrą,ale KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH POPEŁNIA TAK SKOMPLIKOWANE SAMOBÓJSTWO? Przepraszam za wersaliki...

Wszelkie słowa krytyki przyjmę,ale sprawdzimy moje "proroctwa" dopiero w 2020 roku...zapraszam :-)

PPS.Przepraszam za zaniki polskich liter,ale przeglądarke mam ustawioną na alfabet łaciński,a komputer udaje...że nie wie o co chodzi jak przestawię :-))

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

20-05-2016 [18:25] - gorylisko | Link:

jako mieszkaniec UK chyba będę musiał pana rozczarować...brexitu nie będzie... angole zagłosują za pozostaniem w UK... sądzę, że o włos ale jak to się mówi "podejmą własciwą decyzję..."
mało ściśle się wyraziłem...brexit już się dokonał, tzn. angole dostali to co chcieli i dostaną drugie tyle i więcej... natomiast UK jako państwo zostanie w charakterze listka figowego dla całego tego cyrku...
co mnie przekonało do tego o czym powyżej ? ano dostaję ulotkę z odpowiednio sformułowanym tekstem. A brzmi on mniej, więcej tak, "dlaczego rząd wierzy, że powinniśmy zostać w uuuuułeee" proszę zwrócić na samo sformułowanie... mentalność angoli jest taka a nie inna..skoro rząd wierzy, rząd wie lepiej...no to chyba ma rację a skoro ma rację... to albo pójde na ryby albo zgłosuje tak, żeby mu nie przeszkadzać...rządowi, znaczy się...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2016 [19:19] - Ula Ujejska | Link:

No nie wiem ...w zachodnich społeczeństwach wrze. Obstawiam, że Angole profilaktycznie wyjdą z UE by nie brać na swoje barki niemieckiego kłopotu z Polską i Węgrami oraz z muzułmanami.

Obrazek użytkownika Tarantoga

20-05-2016 [19:45] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ula Ujejska
2016-05-20 [19:19
***************************

Nie da się profilaktycznie wyjść...można najwyżej profilaktycznie straszyć :-))

Tu jest zero-jedynkowa decyzja...i szlag trafi ten lewacki burdel!

Ukłony dla Szanownej Pani.

Obrazek użytkownika gorylisko

20-05-2016 [21:26] - gorylisko | Link:

w rzeczy samej czy z UK politycznie czy bez...szlag trafi to ustrojstwo... wszystko zakończy się wesołym oberkiem... a teraz trzeba czekać do poniedziałku co w sprawie ultimatum... no i przyszło mi do głowy czy przypadkie w weekend nie będzie się coś działo... wicie demokracja pada bo państwo Polskie deklarruje suwerenność tak bez uzgodnienia z merkel, putinem i resztą całego cyrku...jak tak można ?

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [09:34] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

gorylisko
2016-05-20 [21:26]

Skandal!! :-))

Obrazek użytkownika Tarantoga

20-05-2016 [19:43] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

gorylisko
2016-05-20 [18:25]
***********************
To jest zwykły trik stosowany w paleosocjologii...tzw. pytanie z tezą :-))

Teza jest,a pytanie to tylko dla ciemnego luda...moze się nie kapną.

Mozna to w prostym tłumaczeniu zastosować---kogo bardziej kochasz i dlaczego mamusię? :-))

Co do brexitu,to nie będe sie upierał,ja tez jestem w "jądrze" UE...i widzę,że też maja dość...kiedys podczas "kryzysu" walutowego odkurzyli stare matryce swojej waluty...Francja też,Hiszpania,a nawet Niemcy polerowali matrycę marki :-)

W 2020 sie przekonamy...

Obrazek użytkownika Ewa G

20-05-2016 [20:30] - Ewa G | Link:

Ja bym chciała wcześniej...

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [09:32] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ewa G
2016-05-20 [20:30]

Cierpliwości...ja też chciałbym dożyć i zrobic balangę...ale trzeba czekać :-))

Obrazek użytkownika HenrykHenry

20-05-2016 [21:10] - HenrykHenry | Link:

Anglicy nie opuszcza Uni , napewno. Zreszta byloby to ze szkoda dla Polski , wiec powsciagliwie prosze z ta radoscia. Anglia to bardzo wazny sojusznik Polski w UE , choc bez rozglosu. Jak to sie mowi "cicho jedziesz dalej zajedziesz".
Anglia i kraje Wyszegradzkie sa wstanie realnie zagrozic dominacji Niemiec. Francja to tylko przystawka , musztarda , do parowek niemieckich.
Ta wscieklosc KE powodowana jest miedzy innymi , albo przede wszystkim , tym ze Polska skupia wokol siebie kraje czlonkowskie ktorym dominacja Niemiec jest delikatnie mowiac nie na reke. To nie ma byc Niemiecka Unia Krajow Podbitych Ekonomicznie tylko Unia krajow partnerskich , suwerennych.
Banki , Supermarcety , zasoby naturalne i "dojenie ekonomiczne" jest nastepstwem.
Zgadzam sie z nastepnymi skutkami , konsekwencjami jakie Unia jako calosc poniesie za ta "oszalala" polityka Niemiec Kazimierczak.

W pierwszej kolejnosci bedzie to swobodny przeplyw osob i towarow ... kontrole granic.
W drugiej to upadek tej parszywej waluty jaka jest Euro.
A w trzeciej niestety ... na terytorium Uni wybuchna zamieszki (jakos dziwnie malo , wrecz nic , nie pokazuja co dzieje sie w Hiszpani , we Francji) co doprowadzi w konsekwencji do wojny. Walnie do tego przyczynia sie Rosja i Niemcy.
i taki bedzie koniec w budowaniu kolejnego Zwiazku Radzieckiego na modle sowiecka i przez sowieckich degeneratow , przestepcow zainstalowanych w roznych strukturach europejskich. Prosze popatrzyc na USA ... czy tam Putin nie miesza w wyborach prezydenckich ???. Amerykanie sobie i swiatu zafundowali wybitnego nieudacznika i klauna Obame , teraz staja przed wyborem miedzy dzuma a cholera.

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [09:30] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Barak Husain Obama,to krypto muzułmanin,lewak i powiedzmy...o ograniczonych zasobach intelektualnych,ale demokracja
w postaci Latynosów i tych ciemnoskórych se wybrała.Teraz faktycznie maja przerąbane...może se Tuska importują?

O Anglię się nie będę zakładał...tam zadecyduje pieniądz...kto go weźmie i kto da...wot eto wapros...jak mawiał Gamliet.

Putin obiecał przy łożu śmierci Jelcyna,że odbuduje Kraj Rad,Armię Czerwoną i jego żołnierze będą prać skarpetki w Atlantyku na plażach Portugalii...jak widzę "armie" UE,to chyba spełni tę obietnice.

NATO,to zbiór urzędników...miesiąc na zebranie się,dwa tygodnie na zgrupowanie sztabu,tydzień na wybór przewodniczącego zebrania...miesiąc obrad pt. "No to co robimy?"

Odpowiedź: Zamawiajcie spychacze do równania ruin po UE.

Pzdr.

Obrazek użytkownika xena2012

20-05-2016 [22:07] - xena2012 | Link:

UE była skostniałym tworem jeszcze przed wstąpieniem do niej Polski i innych krajów Europy Wschodniej do cna zbiurokratyzowanym i niezdolnym do racjonalnego działania.Nadmierne zidealizowanie,gubienie się w nieistotnych problemach i narzucone poglądy spowodowały paraliż decyzyjny.Rozpaczliwe poszukiwanie przez UE dojnych krów do obskubania tłumaczono jako uprzejme gesty wobec nas,po czy wkrótce się okazało że mówi się o Europie dwóch prędkości.Jakiez wspaniałe podsumowanie zwykłej kolonizacji.Ale UE przywszystkich swoich minusach sie nie rozpadnie ,zbyt wielka jest bowiem siła przyzwyczajenia,a w obliczu dalszego najazdu panuje przekonanie,że w jedności siła a przez to bezpieczniej.

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [09:19] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

xena2012/22.07
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Wspólnota Węgla i Stali...to był pierwszy pomysł Niemców,jak opanowac Europę,bez jednego wystrzału :-)

Przyjęcie tego planktonu do UE,czyli III RP i reszty,to było ostateczne zwycięstwo...pierwsza wojna,którą Niemcy wygrały w XX wieku.

Obrazek użytkownika anakonda

21-05-2016 [10:51] - anakonda | Link:

" Wspólnota Węgla i Stali...to był pierwszy pomysł Niemców,jak opanowac Europę,bez jednego wystrzału "

---------------------
BZDURY!

" Am 25. März 1957 wurde die EWG mit der Unterzeichnung der Römischen Verträge durch Belgien, Frankreich, Italien, Luxemburg, die Niederlande und die Bundesrepublik Deutschland gegründet."

Od 1945 roku Niemcy NIE sa suwerennym panstwem, a tym samym NIE moga prowadzic samodzielnej polityki zagranicznej.
Bez zgody Aliantow ( oczywiscie z wylaczeniem Rosji ) Niemcy nigdy by nie byly czlonkiem EWG.

Obrazek użytkownika anakonda

21-05-2016 [11:07] - anakonda | Link:

" Wspólnota Węgla i Stali...to był pierwszy pomysł Niemców,jak opanowac Europę,bez jednego wystrzału "

---------------------
BZDURY!

" Am 25. März 1957 wurde die EWG mit der Unterzeichnung der Römischen Verträge durch Belgien, Frankreich, Italien, Luxemburg, die Niederlande und die Bundesrepublik Deutschland gegründet."

Od 1945 roku Niemcy NIE sa suwerennym panstwem, a tym samym NIE moga prowadzic samodzielnej polityki zagranicznej.
Bez zgody Aliantow ( oczywiscie z wylaczeniem Rosji ) Niemcy nigdy by nie byly czlonkiem EWG.

p.s.

Nie tylko Brytyjczycy chca wyjsc z Unii,
takze co trzeci Niemiec opowiada sie za opuszczeniem EU.

" 34 Prozent der Deutschen, also mehr als jeder Dritte der Befragten,
sprechen sich für einen Austritt aus der EU aus."

http://www.heise.de/tp/artikel...

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [15:27] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Bundeswehra (niem. Bundeswehr) – nazwa federalnych sił zbrojnych Niemiec. Za datę utworzenia Bundeswehry uznaje się 5 maja 1955 roku. Bundeswehra wchodzi w skład sił zbrojnych NATO, uczestniczy więc w NATO-wskich akcjach (np. IFOR, SFOR, potem EUFOR w Bośni-Hercegowinie, KFOR w Kosowie i in.), a także w akcjach humanitarnych ONZ (np. UNOSOM w Somalii).

A Pan/Pani @anakonda mi pisze,że w 1957 et.etc.nawet podpiera się językiem niemieckim...

No to jak jest z tą "bzdurą"?

Niemcy wg.@anakondy chcą wyjść z UE?! Znaczy co trzeci tylko...no to niech wychodzą,jestem ZA! :-))

Dziekuję za wizytę...

Obrazek użytkownika JJC

21-05-2016 [09:55] - JJC | Link:

" Kto za tym stoi? Putin? Izrael? "
Myślę, że nawet "teoretycznie" ta druga możliwość nie powinna być wymieniona, bo jest całkowicie absurdalna, Tarantogo.

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [10:08] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

felicjan
2016-05-21 [09:55]

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Teorie spiskowe maja to do siebie,że nie wykluczają żadnego spisku a priori...

Przypomnę Ci słowa księcia kardynała Richelieu,które to później wszyscy sobie przypisywali:

"W polityce nie ma przypadków,ani pomyslnych zbiegów okoliczności.A jeżeli juz są,to są dobrze wyreżyserowane."

Nie jedna teoria,która eksperci uznali za absurdalną...potem się jednak potwierdzała...Felicjanie.

Pzdr.

Obrazek użytkownika JJC

21-05-2016 [10:34] - JJC | Link:

Co jak co, ale spisek jest działaniem przemyślanym. Dlatego - jak na początku.

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-05-2016 [15:33] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Mam Ci Felicjanie wyliczyć ilu potomków Noego sprawuję czołowe stanowiska w UE,KE,PE...licząc tylko instytucje unijne?

A UE,to MFW,BŚ oraz inne banki...które faktycznie zarządzaja tym lewackim bajzlem...nie deprecjonuj tej tezy,bo możesz być w "mylnym błędzie",że zacytuje samego noblistę.

PS.Nie zmuszaj mnie do analizy antropologicznej tych panów i pań,bo Redakcja mnie weźmie za antysemitę :-))