APEL ZDRAJCOW

APEL ZDRAJCÓW ( świetnie podsumowany przez Andy51 i danutę prosi o parę słów)
- sygnatariusze haniebnego listu w sprawie rzekomego łamania demokracji w  tzw.III RP stanęli przeciwko Polsce, Polsce tysiącletniej. Droższa jest im zatruta scheda dwóch zaledwie pokoleń czerwonych dynastii, trzej byli prezydenci ( główne filary tego listu) zbojkotowali przecież uroczystości 1050 Chrztu Polski. Bliższy jest im widocznie „chrzest” bojowy dywizji kościuszkowskiej i masakry patriotów w katowniach UB albo krwawe represje dokonane przez Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego ( potem byli oficerowie KBW zostali ...profesorami jak Bauman, Brus i Baczko ) i inne zbrodnie jak palenie wiosek.  Najbardziej dziwi to, że sygnatariusze listu martwią się o stan naszego państwa i praworządność, kiedy za kadencji ich prezydentur tzw. III RP była państwem bezprawia, powszechnej korupcji i nieustannej hossy dla aferzystów. Było to państwo tak chore, że prezydenturę zagarnęli właśnie współpracownicy SB. Bolek był w sytuacji komfortowej, mógł sam wyrywać tajne strony...Trudniejszą przeprawę miał Kwaśniewski, gdy 14 września 2000 r. szef UOP Janusz Pałubicki ujawnił w Sejmie, że prezydent był zarejstrowany w MSW jako TW „Alek”! Kwaśniewski jednak poradził sobie z tym problemem, sąd lustracyjny w tzw. III RP sprawy takie oddalał...Jak było z Komorowskim to wiedzą może w WSI, ale aneksu nie ujawniono mimo paru obietnic. Wśród sygnatariuszy listu są też inni TW jak Cimoszewicz ( TW „Carex) czy Olechowski ( TW „Must”). A zatem wyrażają oni dziś troskę nie o prawa obywateli, ale o przywileje ex-ubeków! I o stan posiadania aferzystów ( vide cenny wpis danuty – „Przywrócić państwo Kulczyka”), a w ogólę o byłą nomenklaturę PRL-u, ocaloną politycznie po obaleniu rządu mec. Jana Olszewskiego. Gdyby wtedy dokonano lustracji tzw. III RP stałaby się prawdziwą III RP, natomiast utrącenie lustracji oznaczało kontynuację hybrydy zwanej PRL-bis. Dla uratowania 66 agentów z listy Macierewicza poświęcono żywotne interesy całej Polski, pogłębiono jej chorobę i bagno korupcji. Głównym motorem puczu nocy czerwcowej w 1992 był sam Wałęsa, ale znaczną rolę odegrali tacy gracze jak Geremek, Mazowiecki,Rokita gdy w tle działali już Lis i Tusk.
   I dlatego dziś ta zgraja antypolskich agentów, współczesnych targowiczan, podnosi ocalone wtedy głowy, aby raz jeszcze zadać cios tysiącletniej Polsce, uderzyć w imieniu czerwonych dynastii, resortowych dzieci oraz bankokracji. Niepokoi ich odbudowywanie praworządności przez PiS, oni chcą pogrążyć naród polski w jeszcze większym bagnie i  bezprawiu. Od roku 1992 minęły już 24 lata! Niemal ćwierćwiecze stracone dla Polski, wpędzonej w zaułek „cywilizacji”, w której szaleli aferzyści okradający państwo i obywateli,  sprzedajni sędziowie i prokuratorzy, a w piątki działał seryjny „samobójca”...Sygnatariuszom tego listu marzy się powrót do tego stanu rzeczy. Chcą, aby ćwierćwiecze tego raju dla agentów i aferzystów trwało w nieskończonośc, aby Polska nigdy nie przestała być anachroniczną i antydemokratyczną paranoją !?! Apel tych zdrajców jest jak obłąkane wycie stada  wilków!
   Ale tysiącletnia Polska musi w końcu stanąc w obronie narodu. Raz jeszcze więc powiedzmy, że gdyby hordy Peerelczyków próbowały siłą obalić legalny rząd, to mamy prawo do obrony koniecznej. Przeciwko ich hordom muszą stanąć legiony! 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marco.kon

26-04-2016 [08:59] - marco.kon | Link:

Przeciwko ich hordom muszą stanąć legiony!
Czy staną ? Mam niestety poważne wątpliwości. Dlaczego ? Ano dlatego że polityka zagraniczna rządu PiS nie znajduje pełnego zrozumienia Polaków. Polacy nauczeni smutnym doświadczeniem PRL w którym stacjonowały rosyjskie wojska w ramach Układu Warszawskiego nie są skłonni zaakceptować obecność (tym razem) wojsk USA na terytorium Polski. Histeria PiS głosząca zagrożenie ze strony Rosji nie przekonuje większości.
Pozytywnym światełkiem w tunelu jest decyzja o powołaniu obrony terytorialnej.
Polacy wreszcie zrozumieli że jeżeli umiesz liczyć - licz na siebie.

Jak dotąd to tylko Stowarzyszenie RKW, Narodowcy RP i Narodowy Świt wzywają do udziału w manifestacji antyKOD w dniu 7 maja.
TYLKO.

Obrazek użytkownika HenrykInny

26-04-2016 [19:01] - HenrykInny | Link:

PiSowi nie na reke jest teraz burda uliczna z tymi renegatami. Mylisz sie ze ludziom nie zalezy ... Ludziom zalezy w ogromnej masie . Czesc jednak ma watpliwosci widzac po stronie prawicy , stronie odnowy , ludzi dawnej wladzy , ich beneficjentow. Maja watpliwosci czy dobra zmiana jest im serwowana jak w 89 roku. Czy za tymi zmianami nie stoja tacy sami jak wtedy.
Prosze zauwazyc co robi PiS ... jak wciaga ich by ... no dobra bo moze zaszkodze.
Mysle ze jest oczekiwanie (i jednak walka , ogromna walka !!!) na te dwa najwazniejsze wydarzenia , latem tego roku. Potem juz bedzie gwaltowne przyspieszenie.
My tego nie widzimy i sie nam tym nie chwala ... ale prosze pomyslec czy ci co nam obiecali dobra zmiane siedza i konsumuja swoja wladze czy sa aktywni jak PAD czy PBSz. Najwiecej "roboty" jest tam gdzie ich zaplecze i to sie czuje , to nawet widac. Dla chcacego naturalnie zobaczyc.
PS.- Jezeli napisalem walka o SDM i Szczycie NATO to ... czy myslicie Panstwo ze ci zdrajcy , renegaci , zaprzancy Polski nie przygotowuja sie tez na te wydarzenia ... ?!.

Obrazek użytkownika Janusz Krowodrzański

27-04-2016 [16:10] - Janusz Krowodrzański | Link:

Hordy, legiony - przecież to kosmiczne bzdety nadające się do kabaretu,a nie do niby poważniej dyskusji o Polsce!

Obrazek użytkownika danuta

26-04-2016 [23:46] - danuta | Link:

Stan posiadania aferzystów to zapewne czubek góry lodowej. Nie wiem, czy kiedykolwiek uda się zbadać, jaki był udział obcych (zwłaszcza sowieckich) służb w procesie tzw. prywatyzacji za złotówkę, i kto tak naprawdę przejął wtedy nasz majątek narodowy. Sporo do powiedzenia na ten temat mogliby mieć "biznesmeni" od dziesiątków lat "kupujący" tanio, sprzedający trochę drożej. Może dlatego najdziwniejsze choroby dopadają ich w warunkach mocno niekomfortowych, np. na wiedeńskiej ulicy.
Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję!

Obrazek użytkownika Janusz Krowodrzański

27-04-2016 [00:58] - Janusz Krowodrzański | Link:

" (...)sygnatariusze haniebnego listu w sprawie rzekomego łamania demokracji w tzw.III RP stanęli przeciwko Polsce, Polsce tysiącletniej."

Sygnatariuszami podobnie "haniebnego" listu nieco wcześniej były już wydziały prawa krajowych uniwersytetów (w tym macierzysta uczelnia obecnego Nadwornego Notariusza Jego Prezesowskiej Wysokości),Pierwsza Prezes SN, KRS, NRA,znaczące autorytety prawnicze w Kraju i poza granicami,kilku amerykańskich senatorów, Komisja Wenecka, a ostatnio Zgromadzenie Ogólne Sędziów SN, które rzeczniczka rządu określiła jako spotkanie kolesiów w celu szerzenia anarchii (!). Ale dla Autora tej "obrony Częstochowy" autorytetami prawniczymi są jedynie mgr Ziobro i też minister Beata Kępa.

"I dlatego dziś ta zgraja antypolskich agentów, współczesnych targowiczan, podnosi ocalone wtedy głowy, aby raz jeszcze zadać cios tysiącletniej Polsce, uderzyć w imieniu czerwonych dynastii, resortowych dzieci oraz bankokracji."

Zgodnie z wytycznymi Jego Prezesowskiej Wysokości każdy, kto nie jest za PiS-em, to wróg Polski, narodu i targowiczanin (retoryka przejęta po Gomułce).

"Apel tych zdrajców jest jak obłąkane wycie stada wilków!"

To już ulubiona retoryka naszego Autora, bo zresztą w innej chyba nie potrafi się wypowiadać.

"(..)gdyby hordy Peerelczyków próbowały siłą obalić legalny rząd, to mamy prawo do obrony koniecznej. Przeciwko ich hordom muszą stanąć legiony!"

Takich obrońców władzy pewien klasyk o ksywie Lenin nazywał pożytecznymi idiotami, a inny klasyk, tym razem PiS-owski nazywa ciemnym ludem, który wszystko kupi, co nie znaczy,że nie obejmuje tą nazwą także wielce wykształconych doktorów, zwłaszcza tych uparcie nawołujących do tworzenia legionów.

Obrazek użytkownika francopilot

27-04-2016 [10:00] - francopilot | Link:

List otwarty...najwybitniejsi przedstawiciele tzw.elit-w desperackim akcie obrony swojego stanu POsiadania- przedstawili swoje'uwagi"n.t."zagrożenia" demokracji.Tercet tenorów, ex-prezydentów, miał POruszyć!Powinien być to kwartet-ale ten czwarty,a w zasadzie pierwszy-wybrany ich głosami-już odszedł, POchowany z honorami.Przy akompaniamencie Gazety dla Wybranych i "zaprzyjaznionej"stacji-do listu dołączyli dalsi sygnatariusze, sami 'wybitni".List miał POruszyć,ale wstrząsu nie było.!Pozostaje jednak pytanie;co dalej?czego jeszcze możemy się sPOdziwać?czy oPOzycja totalna nie przemieni się w totalitarną?a III-cia władza nie stanie się II-gą lub I-szą władzą?Bestia atakuje.Boże,chroń Polske!

Obrazek użytkownika Janusz Krowodrzański

27-04-2016 [16:00] - Janusz Krowodrzański | Link:

Totalitarna władza już się właśnie tworzy, nazywa się prezesoPiSokratura.

Obrazek użytkownika Janusz Krowodrzański

27-04-2016 [18:47] - Janusz Krowodrzański | Link:

To ustawiczne przywoływanie Pana Boga wygląda mi na pióro samego Autora tekściku,a nie jakiegoś komentatora. A może by tak dać już spokój Panu Bogu i zacząć myśleć samodzielnie..?

Obrazek użytkownika Wielkopolski zdzichu

27-04-2016 [19:16] - Wielkopolski zdzichu | Link:

"Bliższy jest im widocznie „chrzest” bojowy dywizji kościuszkowskiej" Nie rozumiem intencji autora tych słów. Krew Żołnierza Polskiego w mundurze bez orzełka jest czymś tak niegodnym, że słowo chrzest ujęte zostało w cudzysłów? Czy tak samo obelżywie autor wypowie się o Akowcach z II Armii Polskiej poległych, i od strzałów NKWD, i od niemieckich w czasie operacji budziszyńskiej?