Kinga Duda. Córka naszego Prezydenta!

Ludzie gorszego sortu nie wahają się - w trosce o swoje portfele, władzę i wpływy - posunąć do tak podłych zagrań, które jeszcze parę lat temu nie przyszłyby nikomu do głowy.
W czasie kampanii wyborczej, panowie Lis i Karolak  chcąc zaatakować kandydata na prezydenta Andrzeja Dudę, nie wahali się instrumentalnie posłużyć jego córką, Kingą.
W jednym z ostatnich numerów polityki do prześladowania pani Kingi nawoływało dwóch łajdaków, których nazwiska oby zostały jak najszybciej zapomniane, nie będę ich tu przywoływał.
Widziałem też mema nawiązującego do egzaminów Kingi Dudy z prawa Konstytucyjnego i do prowadzonej przez PiS i prezydenta walkę o Trybunał.
 
Przyszło mi do głowy, że my, członkowie dumnego narodu polskiego, zwykli ludzie, zwykli Polacy, znani z naszego szacunku do kobiet i troski o dzieci, powinniśmy stanąć w obronie naszego Prezydenta i jego córki, a także wszystkich dzieci tych, którzy na różnych posterunkach, w różnych sposób walczą z III Rzeczpospolitą i jej podłymi poplecznikami.
Na początku pomyślałem o akcji wysyłania listów, sms-ów, kwiatów, kartek pocztowych, albo internetowych, czy innych dowodów poparcia. Ale takie akcje już były, poza tym, zatykają się w ten sposób skrzynki pocztowe.
Wobec tego wpadłem na inny pomysł.
 
Stworzyłem demotywatora, który znajduje się pod tym linkiem. Mam nadzieję, że Wy wszyscy Szanowni moi Czytelnicy, Wy ludzie dobrej woli, Wy normalni Polacy, wejdziecie tam i wciśniecie płytkę z napisem "mocne". Byłoby optymalnie, gdyby dzięki temu poparciu demotywator z panią Kingą mógł trafić na stronę główną, ale przede wszystkim, musimy sprawić, że poparcie pod nim osiągnie rekordowe rozmiary! A zatem wchodźcie tam, popierajcie, linkujcie, twitujcie, "fecebookujcie" i rozsyłajcie znajomym i przyjaciołom, bliższej i dalszej rodzinie.  
 
Do  adminów portali blogowych mam prośbę. Może - w drodze wyjątku, ze względu na wagę tej sprawy -  dało by się jakoś specjalnie wypromować tę notatkę?
 
A potem może znajdzie się jakiś sposób, by przekazać demotywator córce pana Prezydenta!
 
Niech ten demotywator, będzie wyrazem naszego wsparcia nie tylko dla córki naszego prezydenta, ale dla wszystkich dzieci wszystkich polityków, dziennikarzy i działaczy społecznych atakowanych przez gorszy sort!
Pokażmy, że nie można bezkarnie atakować dziecka naszego Prezydenta!
Ręce precz od naszych dzieci, wy podła zgrajo!
 
Lech Mucha

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2016 [23:32] - Ula Ujejska | Link:

Popieram akcję - jeśli mogę, to skopiuję mema i rozpowszechnię z linkiem także na innych portalach.

Obrazek użytkownika Losek

25-01-2016 [23:40] - Losek | Link:

Dokładnie o to chodzi!

Obrazek użytkownika xena2012

26-01-2016 [09:11] - xena2012 | Link:

źle,że sprawa szokujacego artykułu Polityki nie została szerzej nagłośniona.Bez ogródek i emocji pokazano w nim schemat niszczenia przeciwnika i niejako nawet szkolenie jak należy skutecznie nękać.Niejaki pan Bartkowski udziela wskazówek jak nękać rodzinę prezydenta,jak naciskać by w żonie i córce wywołać uczucie wstydu i niechęci,a nawet doprowadzić do rodzinnej awantury.Przyznam ,że czytałam to z niedowierzaniem-do czego można posunąć się w nienawiści i nawet się z tym nie kryć.Skoro tyle dzisiaj mówi się i nawołuje publicznie do przestępstwa.bo jak mają wyglądać te naciski i jakimi metodani owi przeszkoleni chcą zmusić tę dziewczynę by wstydziła się ojca sprawa nadaje się do prokuratury.

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [10:44] - Losek | Link:

No właśnie. Wydawałoby się, że gdzie jak gdzie, ale na tym blogu nagłośnienie i piętnowanie tego dranstwa powinno wzbudzić odzew. Poparcie dla córki prezydenta wymagało zaledwie dwóch kliknięć. A tymczasem liczba wejść na mój blog przekracza 2000, a pod memem zebrało się kilkadziesiąt głosów poparcia. Widać z tego, że ludziom to zwisa....

Obrazek użytkownika xena2012

26-01-2016 [15:34] - xena2012 | Link:

pisząc komentarz miałam na myśli brak szerszej informacji w różnych mediach nie tylko w internecie.Jak to jest ,że wypowiedż pana Szczerskiego o starych damach w futrach na proteście KOD stała się natychmiast pretekstem do powszechnego oburzenia i debat,a skandaliczna sprawa ataków na prezydenta i jego rodzinę nie zasługiwała nawet na wzmiankę w prasie czy w telewizji?Niestety stereotyp ,,IM wszystko wolno'' nadal pokutuje,a brak reakcji czy nieśmiałe popiskiwania spowoduje ,że tych ataków będzie coraz więcej i coraz bardziej chamskie.Czy np.w liście otwartym do tego Bartnowskiego i współpracująceg z nim Żakowskiego nie należy spytać jakie środki przymusu wobec rodziny prezydenta przewidują,jeśli żona i córka nie zechcą się ,,wstydzić''?

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [17:40] - Losek | Link:

To jest dobry pomysł. Ma Pani jakiś pomysł jak to technicznie zrobić?

Obrazek użytkownika xena2012

26-01-2016 [19:46] - xena2012 | Link:

po prostu mówić o takich sprawach więcej i częściej.W telewizji mnóstwo debat,w tym o języku nienawiści.Niestety prawica porusza się w tym temacie niezdarnie,ogólnikowo,brak tu Hoffmana czy Mastalerka.Prezysent zamiast oddać sprawę do sądu przyjął przeprosiny Lisa i Karolaka odnośnie ataku na córkę i teraz jest atakowany przez nich jeszcze bardziej.Myślę,że wkrótce znowu się odezwą zresztą razem z innymi i wtedy zacząć nagłaśniać szybciej.Czy pamięta Pan ,że atak na marszałka Kerna był spiskiem,w który uwikłano jego małoletnią córkę?

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [21:30] - Losek | Link:

Oczywiście. Sprawa marszałka Kerna, jego córki, oraz jego ciężko pobitego przez UB syna też mi przyszła do głowy... Sam mam córkę i syna...

Pytałem o Pani pomysł na taki otwarty list! Jak go - jakoś wspólnie napisać, czy coś. Zebrać podpisy... Gdzieś opublikować...

Obrazek użytkownika stachu

26-01-2016 [17:30] - stachu | Link:

przepraszam a po cholerę dała sobie zrobić sesję zdjęciową ?? Ile ma lat ??Czy ojciec i matka nie powiedzieli jej że nie należy takich rzeczy robić i powinna być ostrożna ?? Przecież wiadomo gdzie mieszka i jaka będzie reakcja, sami się podkładacie gawiedzi ,a potem płacz i narzekanie, jeśli ktoś naruszył dobra osobiste to jest paragraf i do sądu z nim do jasnej cholery !!!!

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [17:48] - Losek | Link:

O jakiej sesji zdjęciowej mówimy?

Obrazek użytkownika stachu

26-01-2016 [18:51] - stachu | Link:

W łonecie kilka dni temu pokazane były zdjęcia Kingi z najnowszej sesji zdjęciowej,gawiedź miała używanie !!

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [19:29] - Losek | Link:

Nie widziałem. A co to była za sesja?
Ale ważniejsze jest to, czy jakaś sesja zdjęciowa upoważnia do tego:
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Obrazek użytkownika Obywatel

26-01-2016 [22:58] - Obywatel | Link:

Ale gawiedź, jak Pan to ujął, zawsze ma używanie. Pretekst do ataku bardzo, bardzo słaby. Najzwyklejsza rzecz pod słońcem.

Obrazek użytkownika xena2012

26-01-2016 [19:35] - xena2012 | Link:

blog nie dotyczy sesji zdjęciowej choć przyznaję,że było to niepotrzebne wywoływanie wilka z lasu.Przecież wszyscy widzimy jak przez lata niszczy się Martę Kaczyńską.Jakos nigdy nie mówiono źle o udziale Wałęsówny,Tuskówny czy Kwaśniewskiej w ,,Tańcach z gwiazdami''.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

26-01-2016 [20:34] - 3rdOf9 | Link:

Uderzyć w dziecko, by uderzyć w przeciwnika - to są metody NKWD. Ich stosowanie stanowi dla mnie przekroczenie dolnej granicy człowieczeństwa.

Ludzi, którzy takie metody stosują, nie uważam za członków rodzaju ludzkiego, ale za część sowieckiej, enkawudowskiej glizdowni, którą trzeba po prostu zniszczyć, zanim ta glizdownia zniszczy nas.

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [21:01] - Losek | Link:

No i też tak uważam, ale...
Tylko na NaszychBlogach i Salonie24 mam pod tym tekstem łącznie ponad 7000 wejść. A demot poparło 90 osób... A trzeba było tylko dwa razy kliknąć.
W komentarzach pod tekstem byłem atakowany. W komentarzach pod demotem też. A wsparcie blogerów - takie sobie, łagodnie mówiąc.
99% ma to w nosie.
Wysłałem twitty z prośbą o poparcie akcji do Rafała Ziemkiewicza, Piotra Goćka ( którzy w TV Republika strasznie gardłowali przeciw prześladowaniu Kingi Dudy) i do Cezarego Gmyza – nawet nie raczyli odpowiedzieć.

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

26-01-2016 [22:16] - zdzichu z Wielk... | Link:

"Uderzyć w dziecko, by uderzyć w przeciwnika - to są metody NKWD."
Doprawdy. Co Pan nie powie. A ja myślałem że normalna walka polityczna.

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [23:51] - Losek | Link:

Dla takich jak pan, panie zdzichu, dla gorszego sortu, z całą pewnością to normalne, ale dla normalnych już nie...
P.S. Radzę poczytać o zastosowaniu znaków interpunkcyjnych, szczególnie znaku zapytania.

Obrazek użytkownika Ewa G

26-01-2016 [23:31] - Ewa G | Link:

A może Ordo Juris, by mogło pomóc, albo Reduta Dobrego Imienia...

Obrazek użytkownika Losek

26-01-2016 [23:40] - Losek | Link:

Reducie wysłałem twitta. I nic...

Obrazek użytkownika xena2012

27-01-2016 [09:45] - xena2012 | Link:

przecież istniej taka instytucja jak RPO,może tam skierować list otwarty?

Obrazek użytkownika Losek

27-01-2016 [10:16] - Losek | Link:

Jest pewnie wiele miejsc, gdzie list można wysłać, ale dobrze by było, żeby nadać mu moc, by dużo osób go podpisało. Jak ja, czy Pani napiszemy, to dostaniemy odpowiedź w stylu: "Rzecznik Praw Obywatelski z uwagą przyjrzy się Pani/a powiadomieniu. Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami..."

Obrazek użytkownika xena2012

27-01-2016 [14:17] - xena2012 | Link:

może moje myślenie jest naiwneale wydaje mi sie,że jedyną rzeczą jaką można teraz zrobić to częściej poruszac na blogach sprawy zachowania się opozycji i mediów nie tylko wobec prezydenta i jego rodziny,ale również wobec obozu rządzącego czy prawicowych dziennikarzy.Przecież Pan prowadzi blog również na S24 a więc siłą rzeczy ilość osób wciągniętych w dyskusję będzie znaczniejsza.Może częste pokazywanie mowy nienawiści wymusi na telewizji odniesienie się do tych problemów.Przykładowo,wczoraj Cimoszewicz obrażał prezydenta Dudę u Olejnik wmawiając mu ignorancję i nieznajomość prawa,również wczoraj w debacie Sierakowski nazwał bez najmniejszej przyczyny B.Wildsteina chamem-a to tylko wczorajsze przukłady.Wymuszenie na telewizji zajęcia się tym tematem jest nakazem chwili.I to internauci czestym powtarzaniem sa w stanie dokonać.

Obrazek użytkownika pernille

27-01-2016 [15:19] - pernille | Link:

Nieprawdopodobna jest ludzka podłość.

Ps. Komentarz techniczny. Przed kliknięciem pod demotywatorem odstrasza informacja,że trzeba się zalogować.

Obrazek użytkownika Losek

27-01-2016 [17:45] - Losek | Link:

Ale gdzie jest taka informacja? Bo ja to sprawdziłem i można głosować nie logując się...