Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Kordialny Kaczyński, magia namiętności i helska balanga

Krzysztof Pasierbiewicz, 03.11.2015
Z woli narodu, Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne na tyle wysoko, że może samodzielnie rządzić.
I już nazajutrz po wyborach rozjuszeni aktywiści przegranej Platformy wspomagani przez medialnych szakali z TVN-u i Gazety Wyborczej rozpoczęli dywanowe naloty na Jarosława Kaczyńskiego przedstawiając go, jako cynicznie beznamiętnego despotę i tyrana o zacięciu dyktatorskim, a we wczorajszej „Kropce nad i” u Moniki Olejnik naczelny watażka walecznych szwadronów Ewy Kopacz niejaki Stefan Niesiołowski nawoływał do, cytuję z pamięci: „powszechnego bojkotu poczynań partii Kaczyńskiego tak, jak czyniono w stanie wojennym”.
Na szczęście tak się złożyło, że również wczoraj kanadyjska telewizja polonijna TV Niezależna Polonia upubliczniła wywiad pt. „Spotkanie z Krzysztofem Pasierbiewiczem”, z którego między innymi można się dowiedzieć, że wbrew temu, co insynuują media mainstreamowe pan Prezes to otwarty na wszystkich, normalny, ciepły i wrażliwy facet, który Sic!  podczytuje romanse - patrz wspomniana w tytule notki „Magia namiętności” – vide:  ( http://www.portal.arcana… )
A zresztą, co ja się będę rozpisywał. Obejrzyjcie Państwo proszę w wolnej chwili przeprowadzony w lekkiej formie wywiad opowiadający między innymi o tym, że urodzony mąż stanu prócz świadczenia pracy dla pożytku publicznego musi mieć jeszcze charyzmę i magnetyczną osobowość, która oddziałuje na innych, a co najważniejsze budzi w nich ochotę do działania, do czego potrzebna jest niezwyczajna błyskotliwość i żelazna konsekwencja. Ale to jeszcze nie wszystko. Prawdziwy mąż stanu musi się jeszcze umieć "bawić" tym, co robi.
Zapraszam w wolnej chwili do obejrzenia wspomnianego wywiadu:
http://www.tvniezaleznap…
 Dziękuję za uwagę,
Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki)
Post Scriptum
Niniejszy reportaż został nakręcony w tym samym dniu, co reportaż o moim Ojcu – vide: https://youtu.be/7lNT5JA… , a materiał został rozbity na dwie części ze względów objętościowych.
A tak było na promocji Magii Namiętności
https://www.youtube.com/…
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 12182
Domyślny avatar

xena2012

03.11.2015 18:29

Niesiołostwo nawołuje gromko do bojkotu z czasów stanu wojennego? No cóż to człowiek ze wszech miar doświadczony w realiach stanu wojennego i jego apele mają wartość na wskroś pouczającą i historyczną. To co trzeba robić -kapować narzeczona, nosić ulotki,czy napadać na listonoszkę dźwigającą wypłaty w torbie ?
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 19:51

Dodane przez xena2012 w odpowiedzi na Niesiołostwo nawołuje gromko

@xena 2012 "To co trzeba robić - kapować narzeczoną, nosić ulotki, czy napadać na listonoszkę dźwigającą wypłaty w torbie ?..." --------------- Proszę pytać rzeczonego posła profesora.
Domyślny avatar

Tarantoga

03.11.2015 20:07

7 wierszy o aktualnościach,reszta o sobie...autopromocja na wszystkich portalach,na TT,na FB i własnej stronie! Baron Munchausen we własnej osobie...jak napisze jeszcze,że poleciał na armatniej kuli do Stambułu i z powrotem,to klakierzy go beatyfikują i obrazki z jego konterfektem powiesza se w....lodówce. Żeby tak niedługo po emeryturze nisko upaść...aż trudno uwierzyć.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 20:58

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na 7 wierszy o

@Tarantoga A może Pan nam powie, co takiego zrobił dla Polski? Śmiało!Tylko konkretnie!Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź.
Domyślny avatar

Tarantoga

03.11.2015 21:25

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Tarantoga A może Pan nam

Na pewno nie napisałem grafomańskiego i bełkotliwego romansidła w stylu Rodziewiczówny. Nie udzieliłem wywiadu kanadyjskiej telewizji...o poziomie pukającego od spodu troglodyty. Nie lansuję się na 10 portalach,strasząc demencją,schizofrenią i rozpadem funkcji mózgowych. Czekam na możliwość założenia sobie bloga na NB..a ponoć kolejka długa...wtedy pogadamy. PS.Czekanie na moją odpowiedź,wiąże się z ryzykiem,że nie zawsze uzyskuje imprimatur...ale to zupełnie inna historia. PPS.Zapomniałem,że to pan uzyskał pracę dzięki telefonowi od Sekretarza POP PZPR oraz bronił doktoratu w stanie wojennym,kiedy inni siedzieli w więzieniach.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 21:46

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Na pewno nie napisałem

@Tarantoga Ja nie pytałem, czego Pan nie zrobił,lecz co Pan zrobił dla Polski. Nadal czekamy na odpowiedź. PS. O tym bronieniu doktoratu w stanie wojennym pisze Pan już chyba po raz setny. O ile wiem, w stanie wojennym nie zaprzestano obron doktoratów. Ani raz nikt nie podjął z panem na ten temat dyskusji. Czy Pan naprawdę nie rozumie, jakiego robi z siebie głupka? Panie za przeproszeniem profesorze.
Domyślny avatar

andzia

03.11.2015 22:17

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Na pewno nie napisałem

Tarantoga;gdyby tak -co nie daj Boże- Pan Kaczyński usłyszał,że (wg drrr) "poczytuje romanse",niechybnie zszedłby na zawał. Zaś mitomania pasierbiewicza wymaga, aby ciągle szczycił się bliskimi koneksjami z wybitnymi ludźmi a rzeczywistość jest taka, że ich tylko zna, często z widzenia. To nawet gorzej niż w wypadku pewnej babci klozetowej w Krakowie. Siedziała przezd szaletem i plotkowała ze znajomą. Przechodził hrabia XY i ukłonił się. "Znasz hrabiego XY zapytałe owa znajoma. "Tak. Załatwia się u mnie" - odpowiedziała babcia.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 22:36

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Tarantoga;gdyby tak -co nie

@Andzia No i zleciały się zawistne trolle.
Domyślny avatar

multaneczka

04.11.2015 20:26

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Na pewno nie napisałem

@Tarantoga Pomylił Pan nazwisko autorki... Chodziło panu zapewne o Helenę MNISZKÓWNĘ, autorkę "Trędowatej" a nie o Marię Rodziewiczównę - autorkę ponad 40 powieści wielokrotnie wznawianych i chętnie czytanych nie tylko w Polsce!!!! ( np. powieść "Dewajtis" została przetłumaczona na 8 języków ) W uznaniu zasług pisarskich i działalności patriotycznej 11 listopada 1948 zwłoki Marii Rodziewiczówny przeniesiono do Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach. A o Jej nagrodach Wikipedia pisze: "2 maja 1924 roku prezydent Polski odznaczył pisarkę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski[5]. W 1935 została odznaczona Złotym Wawrzynem Akademickim Polskiej Akademii Literatury[6], odmówiła przyjęcia tego odznaczenia ministerialnego. W 1937 roku, za zasługi na polu literatury prezydent odznaczył M. Rodziewicz Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski[7][8]. W roku 1934 otrzymała nagrodę literacką im. Elizy Orzeszkowej." Bloger o którym Pan pisze - do pięt nie dorasta nawet Mniszkównej , niestety...
Domyślny avatar

U1

03.11.2015 21:01

A miało byc szarmancko.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 21:48

Dodane przez U1 w odpowiedzi na A miało byc szarmancko.

@U1 "A miało być szarmancko..." ------------ Można prosić nieco jaśniej?
Domyślny avatar

U1

03.11.2015 22:12

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @U1 "A miało być

A tu handel i reklama.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 22:34

Dodane przez U1 w odpowiedzi na A tu handel i reklama.

@U1 Proszę jasno i konkretnie, to równie jasno i konkretnie odpowiem.
Domyślny avatar

pietrek

03.11.2015 21:33

Witam Nie wchodzi mi ten link tvniezaleznapolonia.org komunikat po norwesku ze ta storona zawiera możliwość utraty danych osobowych i finansowych i ze Microsoft to blokuje czy jakoś tak podobnie...no szkoda Ale cieszę się wraz z Panem Panie Krzychu..Pierwsze zdjęcie Pana Kaczyńskiego na którym się tak uśmiecha serdecznie..Może gdyby telewizyjne stacje nie robiły z niego takiego gbura to by miał Pis wcześniej lepsze notowania i nie nakradlo by Po az biliona przez 8 lat! Z Panem Bogiem Pietrek
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 21:52

Dodane przez pietrek w odpowiedzi na Witam Nie wchodzi mi ten link

@pietrek Witam, Spróbuj jeszcze raz tvniezaleznapolonia.org Z Panem Bogiem Krzysztof
Domyślny avatar

pietrek

03.11.2015 22:48

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @pietrek Witam, Spróbuj

Dzięki ten link zadziałał i obejrzałem spotkanie z Panem...Ciepłym i miłym facetem jesteś chłopie.Jak mój tato zresztą rocznik 43 w podobnym wieku zdaje się. A ta plama na koszuli po lewej stronie to szminka czy pomidor.hehe Serdeczności i tradycyjnie z Panem Bogiem.Ide spać jutro znowu robota Pietrek
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 23:26

Dodane przez pietrek w odpowiedzi na Dzięki ten link zadziałał i

@pietrek "Serdeczności i tradycyjnie z Panem Bogiem.Ide spać jutro znowu robota..." ----------- Kolorowych snów! Z Panem Bogiem.
Domyślny avatar

HenrykInny

03.11.2015 21:58

HenrykInny 2015-11-03 [21:38] Elżbieta, Wacław Kujbida - moze pan wyjasni czytelnikom kto to jest dla pana ?! To sie tyczy tego co pan napisal. "Na szczęście tak się złożyło, że również wczoraj kanadyjska telewizja polonijna TV Niezależna Polonia upubliczniła wywiad pt. „Spotkanie z Krzysztofem Pasierbiewiczem ”,- Czy dalej pan bedzie twierdzil ze nie zna szefa Klubow GP. Bo tak sie zastanawiam skad i dlaczego juz ktorys raz ukazuje sie tu ten wywiad z telewizji kanadyjskiej dla tamtejszej Polonii. Poprzednim razem , pare tygodni temu , w kazdym razie przed wyborami i co najwazniejsze przed ogloszeniem list wyborczych PiS-u ,tez sie tu na VOD pokazal. No , prawda , szybciutko zniknal, jakas reka to sprawila ?. Bo nie dam wiary ze ma pan wplyw na to co sie ukazuje na tym portalu ale wplyw ma chyba "ktos" !!!. Wtedy tez pan pisal ze wlasnie wczoraj sie ukazal wywiad w TV kanadyjskiej i pojechal pan wtedy rowno z ta cala przez pana "koloryzowana" martylologia rodzinna. Zapewne to mial byc ten as w staraniach o Kluczem do zrozumienia bedzie tu wyjasnienie kim jest Elzbieta i Waclaw Kujbida i co lub raczej kto jest tam powiazany z panem, rodzinnie. Prosze Panstwa prosze spojrzec na chocby kilka wpisow wstecz pana dr. Na zdjecia umieszczone pod kazdym z tych wpisow. Czy te zdjecia to "konstruktywna krytyka" Lidera PiS a wczesniej innych politykow tego ugrupowania ?!. Nie przypominam nawet tego chamskiego wpisu ze zdjeciem posla Terleckiego.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

03.11.2015 22:22

Dodane przez HenrykInny w odpowiedzi na HenrykInny 2015-11-03

@Henrykinny "Bo nie dam wiary że ma pan wpływ na to co się ukazuje na tym portalu ale wplyw ma chyba "ktoś" !!!..." ----------------- Myślę, że Administratorzy Naszych Blogów mają dwa wyjścia: 1. Zbanować Pana za ustawiczne zaśmiecanie Portalu 2. Znaleźć lekarza pierwszego kontaktu, który dałby Panu skierowanie do psychiatry
Domyślny avatar

HenrykInny

04.11.2015 08:54

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Henrykinny "Bo nie dam wiary

No tak to wyglada , pan jak ci z PO , jak cos nie pasuje do pana bajkopisarstwa to "ban" , albo osmieszyc , wyszydzic. Non stop wywiera pan presje na administracje tego portalu by komentatorow ktorzy obnazaja te panskie konfabulacje banowac. Na Salon24 ma pan mozliwosc banowac samemu niewygodne dla siebie komentarze z czego ochoczo pan korzysta i czego sia pan tu parokrotnie domagal. A tak na marginesie , to juz nie jestem prof.Wolenskim ?!. Moja opinia , czy decyzje sa takie jak ponad 50% Polakow ktorzy nie ida do wyborow.Choc ja regularnie na nie chodze i niezmiernie glosuje na PiS. Te 50% nie idzie bo nie wierzy wzmiany widzac miedzy innymi takich jak pan zywcem chcacych sie uchwycic nowego. Stare bylo calym pana zyciem i do nowego tez pan sie klei. Zawsze z nurtem i na czasie. Jest pan taka kropla dziegciu dla tej beczki miodu , nadzieji. Dzialalnosc pana dr.Pasierbiewicza nie sluzy ani PiS ani calemu obozowi patriotycznemu. Przynosi wrecz odwrotny skutek. Taka jest moja opinia ktora mam prawo wyrazac jezeli jest to portal wolnego slowa a NB jest zaproszeniem do dyskusji. Nie staram sie pana obrazac i nie odsylam do lekarza. Gdybym byl niewychowany jak pan napisalbym - uwazam iz jest juz na to za pozno dla pana' Historia zolnierzy AK ktorzy dzialali w konspiracji podczas okupacji , po wojnie , jest rownie tragiczna dla tych co dostali kule i leza dzis w bezimiennych dolach jak i tych ktorzy nie byli tak silni by skonczyc w tych dolach. Byli tez tacy , niestety , ktorzy ochoczo lub przymuszeni szli na wspolprace. Ich zyciorysy byly rownie tragiczne. Zalamania nerwowe , wyrzuty sumienia (to tak delikatnie nazwalem) i najczesciej spotykanymi tego skutkami alkoholizm. No niestety , byl udzialem bardzo duzej grupy tych ludzi , pozyskanych przez nowe wladze , okupanta. Ja mysle ze to wystarczy.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

04.11.2015 09:43

Dodane przez HenrykInny w odpowiedzi na No tak to wyglada , pan jak

@Henrykinny Panie za przeproszeniem profesorze, Pan jest ostatnią osobą, która ma prawo mówić o historii żołnierzy AK. A zanieczyszcza pan mój blog i portal NB przy okazji między innymi dlatego, że szczycę się moim śp. Ojcem akowcem, bo w przeciwieństwie do Pana mam się czym pochwalić. Moim Ojcem był akowiec, a Pańskim enkawudzista, jak ptaszki śpiewają na Uniwersytecie Jagiellońskim. I to by było na tyle.
Domyślny avatar

HenrykInny

04.11.2015 13:01

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Henrykinny Panie za

Niech sie pan zastanowi czego chce. Czy jestem Wolenski czy nie ?. Co do spiewu "ptaszkow" na uczelni , hmmm jaka "piekna" metoda UBecka do dezawuowania drugiej osoby. Nie wiem prosze pana czy prof.Wolenski ma kogos w rodzinie z NKWD. Jest mi to najzwyczajniej obojetne , nie jest to czlowiek z mojej bajki. Wiem natomiast ze stosowanie takich stwierdzen , insynuacji jak "Moj ... a panskim enkawudzista, jak ptaszki śpiewają na Uniwersytecie Jagiellońskim" to jakby wypisz wymaluj z kursow i podrecznikow dla "Kapusi" szkolonych w resorcie.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

04.11.2015 15:59

Dodane przez HenrykInny w odpowiedzi na Niech sie pan zastanowi czego

@Henryk inny Jak się Pan podpisze imieniem i nazwiskiem, to Panu odpowiem. Bye!
Domyślny avatar

HenrykInny

04.11.2015 16:46

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Henryk inny Jak się Pan

Elzbieta i Waclaw Kujbida z Ottawy , Kanada ???. Pan unika odpowiedzi kto to jest dla pana. Co pana laczy z tymi ludzmi. Ten wywiad , po raz drugi ,tak szybko zniknal z VOD. Jeszcze jedno czy dalej pan twierdzi ze nie zna szefa Klubow GP ???.
Domyślny avatar

HenrykInny

04.11.2015 16:50

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Henryk inny Jak się Pan

-"Jak się Pan podpisze imieniem i nazwiskiem, to Panu odpowiem. Bye!" - To juz nie jestem prof.Wolenski ???
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

05.11.2015 10:42

Dodane przez HenrykInny w odpowiedzi na -"Jak się Pan podpisze

@HenrykInny Jeszcze raz powtarzam. Jak się Pan podpisze imieniem i nazwiskiem, to Panu odpowiem. Krzysztof Pasierbiewicz
Domyślny avatar

andzia

05.11.2015 16:28

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Henryk inny Jak się Pan

pasierbiewicz żąda podania nazwiska tylko od tych, którzy go krytykują. Może chciałby jakiś donosik wyśpiewać?
Domyślny avatar

andzia

05.11.2015 08:07

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Henrykinny Panie za

pasierbiewicz,prawda dla ciebie nie istnieje,a wyłącznie "śpiew ptaszków". Poza tym ty możesz szczycić się ojcem i niczym innym, a prof. Woleński nie musi w ogóle brać pod uwagę związków rodzinnych jako powodu do chwalenia się.Wystarczy to,co sam osiągnął.
Ptr

Ptr

03.11.2015 22:06

Co do mediów widać co jest. Jest mowa do słupa, lub do muru. Rozumienia i zrozumienia nie będzie. Ale rozmawiać trzeba ze względu na wielu jeszcze nie "obudzonych" Polaków. W tych mediach nawet królowie mogliby wyjść na swoje karykatury. pozdrawiam
Domyślny avatar

Tarantoga

04.11.2015 10:12

Krzysztof Pasie... 2015-11-03 [21:46] @Tarantoga Ja nie pytałem, czego Pan nie zrobił,lecz co Pan zrobił dla Polski. Nadal czekamy na odpowiedź. PS. O tym bronieniu doktoratu w stanie wojennym pisze Pan już chyba po raz setny. O ile wiem, w stanie wojennym nie zaprzestano obron doktoratów. Ani raz nikt nie podjął z panem na ten temat dyskusji. Czy Pan naprawdę nie rozumie, jakiego robi z siebie głupka? Panie za przeproszeniem profesorze. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Nie wiem kto geologa uczył erystyki,ale prosze mu powiedzieć,że jest głupi i na dodatek niczego osoby K.P. nie nauczył! Takie chwyty,które osoba K.P. stosuje,to juz były omawiane w Nowych Drogach...piśmie KC PZPR,które pewnie musiał K.P. czytać,żeby zaliczyć obronę doktoratu. Lud takie metody nazywa "odwracaniem kota do góry ogonem",a ja prostackim powtarzaniem jednej mantry,do znudzenia adwersarza. Już pisałem X razy,żeby mnie osoba K.P.nie wiązała z prof. Woleńskim,napisałem też,że "pogadamy jak dostanę blog na NB",ale osoba K.P. ma tak zakute resztki neuronów,że nic nie dociera. Co do robienia z siebie głupka...jest osoba mistrzem całego internetu w tej dziedzinie i nie zamierzam rywalizować.
mada

mada

04.11.2015 10:58

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Krzysztof Pasie... 2015-11-03

Jak go spotkam to mu powiem.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

04.11.2015 15:56

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Krzysztof Pasie... 2015-11-03

@Tarantoga Ja nie pytałem, czego Pan nie zrobił,lecz co Pan zrobił dla Polski. Nadal czekamy na odpowiedź.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

05.11.2015 11:31

@ALL Czy zauważyliście Państwo, że jak tylko ktoś napisze coś pozytywnego o Pasierbiewiczu, to obłąkani z nienawiści zawistnicy Tarantoga, HenrykInny, andzia, multaneczka et consortes dostają jakiegoś walniętego pierdolca? Może ktoś z Internautów (z wyjątkiem rzeczonych świrów oczywiście) potrafi wytłumaczyć to osobliwe zjawisko? Będę wdzięczny za odpowiedź.
Jabe

Jabe

05.11.2015 14:28

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @ALL Czy zauważyliście

Im się wydaje, że mają na Pana wyłączność.
Domyślny avatar

HenrykInny

05.11.2015 16:26

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @ALL Czy zauważyliście

Po raz trzeci !!! - kto to jest dla pana Elzbieta i Waclaw Kujbida ???. Ze produkuja dla pana te wywiady , nazwijmy to delikatnie z ta trzecia prawda czyli jak mawial ks.Tischner z gowno prawda. To raz , a dwa czy zna pan szefa Klubow GP ???. Nie licze na prawdziwa odpowiedz bo jako czlowiek , tez nazwijmy to delikatnie pozostajacy w "zazylosciach" z dawnymi sluzbami bedzie pan sie migal , jak to w ich stylu. Okreslanie kogos jako swiry , oblakani z nienawisci zawistnicy , walnieci pierdolcem itd. itp. zreszta w przeszlosci potrafil pan uzywac jeszcze gorszych wyrazen , nawet do kobiet , to wystawia swiadectwo panskiej osobie. Nie daj nam Bog by tacy ludzie mieli jakikolwiek wplyw. Chwala tez Bogu i jeszcze komus (w domysle posl.Terleckiemu) ze nie dopuscil do kandydowania tego indywiduum a takze chwala P.Bogu i madrosci Krakowian (moze tez jeszcze kogos ?) iz nie dopuscil/dopuscili do wyboru tych dwoch pozostalych z tego samego kregu towarzyskiego. PS.- proponuje panu puszczenie sobie kolejnej czesci tego knota pt. Magia Namolnosci , czy jakos tak , dla poprawienia sobie swojego "ego" i wzrostu poczucia wlasnej wartosci.To jest pana miejsce i to jest pana zyciowe osiagniecie - ten gniot
Domyślny avatar

pietrek

07.11.2015 00:24

Henryk inny to ten sam co Henryk...tarantoga czy andzia to trolle po jednych pieniądzach...także nie ma się co przejmować Panie Krzychu tymi czerwonymi elementami...kiedyś napisał do mnie pan woleński pod jednym ze swych czerwonych ników ,już nie pamiętam jakich...żebym sobie poczytał w wilkipedi co to on NIBY zrobił dla Polski i jakie to ma tytuły......Smiech mmnie ogarnął bo moja Rodzine i tysiące rodzin INNYCH w Polsce tacy właśnie z tytułami nadanymi przez czerwonych doprowadzili do ubóstwa!Tym właśnie że SĄ !! z Panem Bogiem swojaku! Na pohybel czerwonej zarazie!amen Panie Henryk inni tarantula czy tam podobne trolle...całujta wy mnie w ż yćććc
Krzysztof Pasierbiewicz
Nazwa bloga:
Echo24
Zawód:
Emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta niezależny, autor, tenisista, narciarz, człowiek wolny
Miasto:
Kraków

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 593
Liczba wyświetleń: 12,643,722
Liczba komentarzy: 30,114

Ostatnie wpisy blogera

  • Niedorżnięta wataha
  • List otwarty do prof. Pawła Śpiewaka
  • A jednak miałem nosa pisząc, że mi nie po drodze z PiS-em

Moje ostatnie komentarze

  • Pamięta Pan jeszcze? - vide: raskolnikow2.files.wordpress.com Serdeczności!
  • @Autor & @ALL   ---   W wolnej chwili zapraszam do lektury - vide: salon24.pl
  • Jacy akademicy, takie uniwersytety - czytaj: salon24.pl

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nieznane oblicze Witolda Gadowskiego
  • Kraków olał post-komuszą subkulturę TVN-u
  • Pytanie prawicowego blogera do posłanki Scheuring-Wielgus

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Niestety owo PROSTACTWO (skupione wokół Tuska) wróciło do władzy. Że to niewyobrażalne "prostactwo" nie trzeba nikogo przekonywać - kto inny mógłby przyswoić i używać 8* w przestrzeni publicznej do…
  • Beskidzki Góral, Tego platfusa przejrzałem na wylot. Hedonista, wlazłby do doopy, każdemu za kilka kliknięć i marzy o zerżnięciu na boku głupiej dziewoi.
  • keram, Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma !!! Z uporem maniaka  część z nas nie potrafi się zadowolić tym czym dysponujemy , tym co mamy, lecz natychmiast przechodzi do natarcia. …

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności