Kukiz z Korwinem zatopili Platformę

Jaka była debata?

Szczerze?

Pewnie bym zasnął, gdyby nie zadziorni samuraje w tytule notki wymienieni.

Najważniejsze, że na naszych oczach abdykowała ostatecznie Platforma na czele z żałosną… nie wiem nawet, jak nazwać osóbkę przez Donalda Tuska namaszczoną.

Prawo i Sprawiedliwość wygra te wybory.

Czy zdobędą większość niezbędną do samodzielnego rządzenia?

Nie wiem.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

20-10-2015 [23:05] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
Ja powiem tak: trochę takie masło maślane.
Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby strzemiennego wypić.
Zostały nam jeszcze ostatnie godziny by znajomych,
niezdecydowanych przekonać na kogo mają głosować.
Gdy każdy z nas (PiSowców) przekona dwie-trzy osoby
to rząd Pani Beaty będzie rządził samodzielnie.
I tego sobie życzę.
Serdecznie pozdrawiam, bolesław.

Obrazek użytkownika Ptr

21-10-2015 [00:28] - Ptr | Link:

Kukiz i Korwin mają jakiś taki instynkt antyobłudy - to dobrze. Dzieki ich ripostom dało się to oglądać.
Ale! jeżeli pada coś takiego ,że rządzi jakiś POPIS ? No to człowieka diabli biorą. Kto ma większość w Sejmie i robi co chce ?
Albo jeżeli twierdzi się , że krwawe dyktatury arabskie to po prostu dobre rządy ? Być może są (na pewno są ) takie piekielne standardy wg. których to dobre rządy. Standardy z poza naszej cywilizacji.
Poza PIS rozumianym jako OP nie widzę nikogo.

Obrazek użytkownika mada

21-10-2015 [06:59] - mada | Link:

Kukiz mi się podobał.
A Korwin coś ma z rozumem. Jako przykład udanych przekształceń służby zdrowia podaje weterynarię i stomatologię. Niech mu ktoś powie, że psa, kota się usypia - i po sprawie. Zęba można wyrwać - i pacjent też przeżyje - i problem rozwiązany.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-10-2015 [09:05] - Marek1taki | Link:

@mada
Z tą weterynarią i stomatologią to prawda. Stomatolodzy i weterynarze nie czekali 25 lat temu, aż im władza powie jak mają leczyć pacjentów. I ci pacjenci wiele im zawdzięczają. I oni sami sobie też. Lekarzom medycyny nawet nie przyszło to do głowy. Co ciekawe nikt nie ma do nich o to pretensji, że zawalili sprawę. Może faktycznie się nie nadają, żeby decydować o sobie i losie swoich pacjentów, skoro wszyscy chcą się leczyć u managerów zza biurka i bez wpływu na własny los.

Obrazek użytkownika marekagryppa

21-10-2015 [01:13] - marekagryppa | Link:

Być może też bym zasnął ale do bólu mnie wk....a Małpa w Czerwonym.
Jak dobry car ruski zwraca się do swojego narodu słowami - "nasi Polacy".
A paszła WON.Nie jetem jej chłopem małorolnym.
Kukiz z Korwinem dali dobry szoł z którego niestety nic nie wynika.

Obrazek użytkownika Deidara

21-10-2015 [09:40] - Deidara | Link:

Dlatego ja głosuję na Korwina.
Choć Zandberg też wypadł zaskakująco dobrze.

Obrazek użytkownika Esc

21-10-2015 [17:32] - Esc | Link:

Drogie dziecko Mangi widzę, że gdyby podstawić Ci kota lub psa na debatę i to owe zwierze kilka razy zaszczekałoby w odpowiednim momencie to pewnie Twoim kandydatem byłby jeden z tych zwierząt.Zadaj sobie trochę trudu i zobacz jak ideologicznie od siebie różni się partia KORWIN i RAZEM. Mam nadziej że wtedy uświadomisz sobie jakie głupoty pleciesz.

Obrazek użytkownika twardek

21-10-2015 [19:01] - twardek | Link:

I jeden i drugi wnieśli pewne wartości merytoryczne. JKM może trochę więcej, choć kamieniem u szyi wisi mu dziecinna idea (prawie) zera podatków. Kukiz z kolei, chyba jako jedyny w „gronie”, robi na mnie wrażenie człowieka z poczuciem misji. Będę głosował (mimo wszystko) na PiS, kierując się względami pragmatycznymi, ale Kukizowi życzę jak najwyższej wygranej kosztem PO. Właściwie, kolorowy Mikke też przydałby się dla przyozdobienia Sejmu.
Co do wygranej PiS, oby Dobry Los podpowiedział im wybór priorytetów „wokół” Polski i w Niej samej oraz pomysł na tym wyborem ukierunkowane zagospodarowanie zwycięstwa.