Pan Bóg Odebrał im rozum...

https://ostatniakohorta.wordpr...

Na książkę nie mam warunków, o eremie mogę zapomnieć, więc nie wiem czy powstanie. Nie mogę też mielić słowami codzienności patologii kryminalnej 'czeciej erpe'. Pozostaje czekać na koniec tego antypolskiego tworu i odrodzenie państwa polskiego. Takiego czegoś nie było od roku 1939, a może 1944. W każdym razie długo...

Tak długo jak Polaków truła bezbożnością, pogardą i miałkością komuna pierwsza, takoż i długo trwa ten lot miernot 'czeciej erpe'. Wymieniać ich po przezwisku nie ma sensu. 'Wyższe sfery' kurewskiej elity teraz pocą się ze strachu, zwykłe zaś 'prefabrykaty' w postaci 'zwykłych' lemingów, tak jak niczego nie wiedzieli, nie czuli, w takim stanie nadal pozostają. Dobrze że choć tym razem na wybory pójdą ( a pójdą ), dobrze że nauczyli się po '26 latach wolności' rozpoznawać złodziei, zdrajców, deprawatorów i chamów, oraz zwykłe kurwy. Dobre i to, tylko szkoda ćwierćwiecza...

Zamiast pisać, wolę karczować chaszcze w ogrodzie i zajmować się kotami ( tak – całkiem tak jak J.K.! ), bo i cóż można powiedzieć, lub napisać o gumowej twarzy brzydkiej Lalki – Kłamczuchy...?

Kłamie dziś, tak jak to robiła wczoraj i od zawsze i jak zamierza kłamać na wieki wieków...

Nie, nie amen, a wyrok wyborców musi to zakończyć.

Fakt, ogromny, 'kosmiczny', niewyobrażalny niesmak po działalności tych bydląt z PO, oraz przyległości, zostanie mi w głowie na zawsze. Wstydzę się, że te indywidua mówią po polsku i posiadają obywatelstwo polskie. Powinny być go pozbawione!

One – jak to mawia Jan Pietrzak. Nieśmieszne to, bo Polska spaliła się w blokach, a zamiast upadku komuny nastąpiło jej przepoczwarzenie. Teraz czas na ciach i nie grubą kreskę, a grube wyroki.

Nie bójmy się tego powiedzieć, że klęska PO i oderwanie tych chamskich złodziei od władzy, ma być zaledwie niezbędnym początkiem – wszak już niewolnik Dostojewski pisał o zbrodni i karze.

W moralność i sprawiedliwość, w prawo, jest wpisana kara za popełnione winy. To jest sprawiedliwe i niezbędne. Bez tej kary Polacy nie odzyskają godności.

Gumowa Lalka, brzydsza nawet od laleczki Chucky, którą nam pokazują każdego dnia w telawizji. Starzy zdrajcy, tak przywykli do codziennej praktyki i benefitów ze zdrady wynikających. Oni już tak się do przywilejów przykleili, że trudno im przychodzi pobudka. Tak jak Borusewiczowi.

Ten obrzydliwy tchórz i wiarołomca, latami siedział cicho, wykonując swe targowickie 'obowiązki', a chyba dopiero niedawno skumał, że dupa jego zaczyna zajmować się płomieniem...Nieudolne dukanie jakichś, ni to gróźb, ni kompetencyjnych niedomówień...Jakże to wszystko jest jasne. Śmierdzi trupem zdrajcy. Jesteś Borsuk Czaplą z bajki, której Rak przegryzł gardło za zdradę.

Uświadom to sobie sobie, ty ścierko.

Bez wykrzyknika, bo i szkoda jest nerwów. Teraz szczać w gacie macie wy.

Czy morda w kubeł? Czy za granicę? Czy lizać dupę? Czy udawać wariata? Straszyć, szczekać, 'niesiołować'?

Nie mój k'wa to problem. To moja radość :)

Za spłuczkę od kibla pociągnie suweren tego kraju, a więc naród. Potem was odcedzimy i posadzimy. Nie łudź się ludzka glisto, że cię los oszczędzi...

'Profesorowie' ( chyba z nadania PRL, lub 'komorowskiego' ) obrażający polskie dzieci i rodziców, cała szumowina medialna, 'aktorzy i modelki – to bohemy najazd wielki' – jak śpiewał gdyński zespół 'Apteka'. Klauni i parobcy z zegarkami na rękach. Małpy postbolszewickie. Dopełnia się wasz los, niczym zasobnik na wodę w kiblu.

Ta fala zaraz 'z siłą wodospadu' spłucze gówna w niebyt.

Nie będę i nie chcę się nad wami znęcać, bo nie chcę brudzić swojego sumienia i duszy. Jednak sprawiedliwość, jako część normalności dokona się. Kara zostanie wymierzona.

To proza sprawiedliwości, ale taka zdrowa, pozytywistyczna. Czekam na nią, ufam że będzie komu osądzić/osadzić kogo trzeba...

Moją prozą i etosem na teraz jest przycinanie konarów, karczowanie krzaków, wieczorne oglądanie meczów, oraz szklanka piwa, tak więc ruszam się sprzed kompa, niczym ten Bruno, gdyż niechybnie brakuje tam mnie :)

Aha, tak na koniec jeszcze. Czy tylko ja mam takie odczucie, czy może ktoś jeszcze...? Że Kłamliwa Gumowa Lalka ma z dnia na dzień coraz bardziej rozjechane oczy...?

Mnie się wydaje, że od tego kłamania, wgłębiania się w kłamstwo 'metr w głąb', rozstaw oczu Kłamliwej Gumowej Lalki poszerza się każdego dnia. Czy w końcu będzie miała ślepia z tyłu, tak by zobaczyć jak się jej dupa pali...?

Obserwujmy z lubością :) Delektujmy się spełnieniem tej kary, jaką Bóg Zesłał na zaprzańców: On Odebrał im rozum, co widać nawet bez włączania telawizora...

                          Optymista1930

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ość

22-08-2015 [21:12] - ość | Link:

Ja się przeważnie mało odzywam, ale czytam codziennie "niezależną" i odpowiem Ci: nie tylko Ty masz takie odczucia; ja też takie mam.
Pozdrówka
Ość

Obrazek użytkownika robertlodz

22-08-2015 [22:37] - robertlodz | Link:

Optymisto. Jesteś wielki !

Obrazek użytkownika postman

22-08-2015 [23:51] - postman | Link:

Do powyższego dodałbym jeszcze, byśmy w większości wzięli udział w nadchodzących wyborach i referendach jako członkowie komisji i mężowie zaufania. Takie pospolite ruszenie jest niezbędne dla spełnienia naszych marzeń.

Obrazek użytkownika wandaherbert

23-08-2015 [00:18] - wandaherbert | Link:

Tak ,po trzykroc tak . Bez tego udziału i przypilnowania liczenia glosow przypuszczam ,że fałszowac bedą do potęgi i moga uniknąć tego, co powinno ich spotkać

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

23-08-2015 [06:03] - Krystyna R-M | Link:

Jak to powiada mądrość narodu czyli polskie przysłowie? Jak Pan Bóg chce ukarać to rozum odbiera... A zatem??? Kara się zbliża? i to wielkimi krokami! Czy Bereza-bis już jest PO remoncie? Tak tylko pytam, a kto pyta nie błądzi - i znowu ta mądrość narodu!

Obrazek użytkownika Lektor

23-08-2015 [12:24] - Lektor | Link:

Mocny artykuł, ale podsumowanie, że Bóg odebrał im rozum jest nie trafione. Bo niby dlaczego Bóg miałby odbierać im rozum, czyżby Bóg karał, był bez miłosoerdzia. Czyżby Bóg otaczał Polskę taką czszególną "opieką" ?!

Nie !
Czasami dla uspokojenia nerwów mówimy: Panie Boże, spuść nogę z nieba i kopnij w ten głupi łeb, bo dalej już nie idzie !
Ale nie oznacza to, że tak będzie.

Otórz, ich rozumy zostały "skonstruowane"(a wielu zostało zmutowanych) poprzez bolszewizm, komunistyczną ideologię. Ich Bogiem był Lenin a potem Stalin, oni jeździli do Moskwy pozdrowić Lenina (np. Józef Zieliński). Ich szkoła była taka aby z nich zrobić durniów a ze społeczeństwa idiotów. Wtedy ci w Moskwie, też durnie, mogliby rządzić wszystkimi jednakowo. Po to m.in. mordowali inteligencję. To się po części udało w ZSRR. W polsce próbowano to przez 45 lat i kto wie jak byłoby, gdyby żywności było pod dostatkiem, a po okrągłym stole jeszcze raz spróbowano to powtórzyć, równe 25 lat. Tutaj bardzo pomocnymi były-są media gównego ścieku, w tym GW-żydowska gazeta dla Polaków. Proszę popatrzeć na wyniki głosować w Polsce. Ci starsi ludzie, którzy lizali lub liznęli PRL, głosują dalej na tych zaprzańców. Przecież dokładnie połowa kobiet polskich głosowała w ostatnich wyborach na Komoruskiego. To nie Bóg ich ukarał - to pozostaąość komunizmu. To głównie młodzi zorientowali się w czym rzecz i odskoczyli na Kukiza a potem część z nich na Dudę. Ci, obecnie rządzący jajogłowi doprowadzili Polskę do takiego stanu, że dalej już nie można, i jeżli w tych, październikowych wyborach ludzie w Polsce się nie obudzą i nie przejrzą na oczy, to może to być już ostatnia szansa na normalność w tym kraju.

Obrazek użytkownika Optymista1930

23-08-2015 [13:42] - Optymista1930 | Link:

Przez to co - i jak - mówią ostatnimi miesiącami, stwierdzić należy iż Pan Bóg Odebrał im rozum. Kiedyś, przez te wszystkie lata, byli oni bardziej wiarygodni dla 'zwykłych ludzi', teraz czar prysł - Bóg Pozbawił resztek zdrowego rozsądku, płyną głową w dół...

Obrazek użytkownika Lektor

23-08-2015 [17:00] - Lektor | Link:

Masz rację - czar prysł ! Podobnie było w PRL. Ci co rządzili byli tak głupi, że nie zdawali sobie sprawy lub nie kapowali, że ludzie pracy muszą mieć pełne brzuchy. Wtedy sklepy były puste, a ludzie mieli pieniądze. Teraz sklepy są pełne, a ludzie nie mają pieniędzy. Z ostatniego sondażu dowiadujemy się, że PIS ma już ponad 40%, a PO poniżej 20%. Za 2 miesiące może być jeszcze lepiej - oby !

Obrazek użytkownika gorylisko

23-08-2015 [17:35] - gorylisko | Link:

ale póki co nie odebrał im jeszcze realnej władzy i wpływów... więc może nie dzielić skóry na niedzwiedziu który jeszcze jest grozny i jednym machnięciem łapy może przetrącić kark każdemu kto jest nie ostrożny

Obrazek użytkownika TKJ

23-08-2015 [18:25] - TKJ | Link:

I Panu Bogu dzięki! Jakby jeszcze tak zechciał zdjąć reszcie zaćmę z oczu.

Obrazek użytkownika jaja -cek

23-08-2015 [20:38] - jaja -cek | Link:

niestety
Berezy Kartuskiej na nich nie ma
Kostki-Biernackiego na nich nie ma
ale za to ...
mają swoich rozgrzanych sędziów na telefon - niestety
mają swoich usłużnych prokuratorów od zamiatania POd dywan - niestety

a SZKODA

i chociaż mówię, że latarń mało - to pesymistą jestem