Wielkie Żarcie przyspiesza przed POtopem?

Bodnar na rzecznika praw „obywatelskich” (kosztowna dla obywateli perwersja), legalizacja morderstwa (na razie w ograniczeniu do nienarodzonych), sprostytuowanie Trybunału Konstytucyjnego (by nie było nikogo, kto by mógł IM zarzucić łamanie konstytucji), kolejne kosztowne i szkodliwe hołdy wiernopoddańcze wobec Cesarstwa za poklepanie po pleckach (import muzułmanów z wyjałowionych przez Zachód afrykańskich krajów), usłużne doglądanie geszeftu lichwiarzy ze szkodą dla własnego pana (pies j...ł suwerena?), fetowanie momentów upadku Rzeczpospolitej (Ossowo, PKiN, pogrzeby państwowe m.in. dla Wojciecha J.), ściganie osób szkodzących łapówkarskim geszeftom (orzeczenie sądu I instancji ws. Mariusza Kamińskiego), załatwienie Sowietom finansowania w EBOiR na Nordstream, zablokowanie portu w Świnoujściu, likwidacja stoczni konkurujących z niemieckimi, oddanie Sowietom kontroli nad rurociągiem „Przyjaźń” (co za perwersyjne poczucie humoru, tak go nazwać), wysupłanie 6 miliardów euro na ratowanie strefy euro, całkowicie altruistycznie (nic dziwnego, za cudzą forsę) bez nijakiego świadczenia wzajemnego, przekręcenie niebotycznej kwoty na autostradach, które nie dość, że kosztowały więcej, niż gdyby je przepuszczono w Szwajcarii tunelem pod Alpami, to jeszcze ten ułamek przeznaczony dla faktycznych wykonawców jakoś do nich nie dotarł (co nie znaczy, że nowy rząd nie zapłaci nowymi pieniędzmi drugi raz), organizacja rezydenckiego ‘święta flagi’ z perfekcyjnym pominięciem rekwizytu ‘polska flaga’... Czy muszę dopisywać Zamach?

Ja tak móglbym pisać do przyszłego tygodnia. Gdzieś tam pod koniec musiałbym pewnie dodać likwidacja Aneksu do Raportu z likwidacji WSI.

To nie są punkty do kolejnego filmu typu Sztos.
To wszystko zdarzyło się i dzieje się naprawdę.
I coraz szybciej. Nikomu się już nie chce nawet zachowywać jakichkolwiek pozorów ani imitować dobrej woli. Przeciwnie: jawnie czynione są pokłony wobec Szatana.

I tylko sobie zadaję pytanie, KTO odprawi tę mszę dziękczynną, i to nawet nie za odejście rezydenta K., lecz na „zwieńczenie jego posługi”?
Którą stroną do góry będzie wisiał krzyż? 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

23-07-2015 [02:46] - Krystyna R-M | Link:

..."KTO odprawi tę mszę dziękczynną," (?) NYCZ??? NYCZ!!! :o(

Obrazek użytkownika angela

23-07-2015 [07:37] - angela | Link:

Sluzba nie druzba.

Obrazek użytkownika Sir Winston

23-07-2015 [09:51] - Sir Winston | Link:

Wymowna ilustracja skutków wstawienia go na ten urząd. Jak się przy tym okazało po fakcie, sprawa z bpem Wielgusem była montażem służb; kolejny temat na osobną notkę. W każdym razie biskup Wielgus byłby problemem i zawodem dla (k)ałtorytetów III RP podobnym do arcybiskupa Hosera.

A biskup Nycz... przecież musi zdawać sobie sprawę, co takie polecenie oznacza dla jego duszy...? Jeśli w nią wierzy, oczywiście :-/

Obrazek użytkownika angela

23-07-2015 [07:42] - angela | Link:

Swiety Michale Archaniele, ........ egzorcyzm dla z wlasnej woli ekskomunikanta, obowiazkowy.

Obrazek użytkownika Sir Winston

23-07-2015 [09:59] - Sir Winston | Link:

Wodą święconą trzy razy dziennie bym go skrapiał ;-)

Obrazek użytkownika andzia

23-07-2015 [11:36] - andzia | Link:

Żartem byłoby nazwanie dzisiejszej sytuacji Polski stajnią Augiasza,chyba,że do n-tej potęgi.Ja jednak mam niezachwianą wiarę,że jesienią osiągniemy taki wynik w wyborach,że ten cały nierząd,brudy moralne,korupcję,niekompetencję na każdym kroku, itd. zlikwidujemy włącznie z postawieniem winnych tej sytuacji,przed sądem.

Obrazek użytkownika Sir Winston

23-07-2015 [14:51] - Sir Winston | Link:

Musimy pilnować wyborów. Wychlustanie nawozu ze Stajni będzie zależało od tego, na ile będziemy patrzeć na ręce komisjom wyborczym. ONI się lepiej przygotują niż poprzednim razem. Będą też mieli większą motywację, bo prokuratura może zaproponować status świadka koronnego tylko jednemu, temu który jesienią pierwszy zacznie sypać, a więc woleliby zachować dzisiejszy układ, kiedy prokuratura tańczy tak, jak jej Parawan Oszustwa zagra.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika andzia

23-07-2015 [18:52] - andzia | Link:

Ma Pan rację.Na moim terenie wybory prezydenckie były wyjątkowo dobrze pilnowane.Raz:dobór ludzi do komisji i na mężów zaufania,rzutkiego koordynatora między komisjami w dzień wyborów,szkolenia.Była wiedza,że nastąpi fałszowanie wyborów,nie było tylko wiadomo w jaki sposób.Doskonała organizacja i rzeczywiste zaangażowanie ludzi sprawiło,że pierwsze podejście do sfałszowania głosu zostało natychmiast wyłapane,a tym samym klucz do fałszowania.Czerwony alert do wszystkich komisji nastąpił natychmiast.
Teraz będzie podobnie :)
Pozdrawiam.