Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Będę głosował na Dudę, acz roztkliwia mnie ten Kukiz

Krzysztof Pasierbiewicz, 19.03.2015
Dlaczego?
 
Bo wtedy, kiedy mu się jeszcze nie śniło, że kiedyś będzie kandydował na urząd prezydenta RP, a większość artystów patrzyła, jak i gdzie zarobić, a Platforma Obywatelska tłumaczyła ludziom, że to już nie ta sama Rosja, co kiedyś i trzeba zawierzyć Putinowi  – on, biorąc na dekę wszelakie tego konsekwencje miał odwagę nagrać tę piosenkę - kliknij na biały trójkącik pod notką:
 
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
Post Scriptum
Czuję się wielce usatysfakcjonowany, że niniejszą notkę faworyzuje na Twitterze młody Dawid Wildstein:
K. Pasierbiewicz,
Your Tweet got favorited!
  [K. Pasierbiewicz]
 [K. Pasierbiewicz] K. Pasierbiewicz
@krzycho44
@DawidWildstein Rozczula mnie ten Kukiz! - salonowcy.salon24.pl/637662,beda-gl…
07:23 PM - 19 Mar 15
Favorited by
[Dawid Wildstein] Dawid Wildstein @DawidWildstein
lubię dinozaury
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 21404
Jabe

Jabe

19.03.2015 20:35

Myślałem, że chociaż Pan, człek światły, zdaje sobie sprawę, że na pana Dudę będzie się głosować dwa tygodnie później, niż na pana Kukiza. W obecnej sytuacji pierwsze głosowanie to tylko test popularności urzędującego prezydenta, prócz niego można głosować na kogokolwiek.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 21:23

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Myślałem, że chociaż Pan,

@Jabe
No waśnie!
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 09:28

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Jabe No waśnie!

Jakie waśnie? Z kim no waśnie? JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:39

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Jakie waśnie? Z kim no

No comment
Domyślny avatar

Tarantoga

19.03.2015 20:38

Pan K.P. okazał sie sentymentalny i roztkliwiony... Stanisław Grzesiuk w swojej książce "Boso ale w ostrogach",dał taka definicję sentymentalisty: "Człowiek sentymentalny,jest taki ktoś,kto nawet jak s*a,to płacze" Pozdrówka...twój troll Tarantoga
Domyślny avatar

felek

19.03.2015 21:23

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Pan K.P. okazał sie

Takie roztkliwienia, albo, jak trzeba, oburzenia, czy cokolwiek innego, to panakrzysiowe wytryszki w jego kreciej robocie. Bedzie głosował, ale roztkliwia się konkurentem, a ogłasza to w widocznym z daleka tytule. Nic nowego. To metoda na Bolka - jestem za, a nawet przeciw.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 21:45

Dodane przez felek w odpowiedzi na Takie roztkliwienia, albo,

@felek
No commenta
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 10:44

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @felek No commenta

A teraz "no commenta". Tyz, piknie. Pan dr KP w transie językowym. JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:38

Dodane przez cdn w odpowiedzi na A teraz "no commenta". Tyz,

No comment
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 21:24

Dodane przez Tarantoga w odpowiedzi na Pan K.P. okazał sie

"Pan K.P. okazał sie sentymentalny i roztkliwiony...
Stanisław Grzesiuk w swojej książce "Boso ale w ostrogach",dał taka definicję sentymentalisty:
"Człowiek sentymentalny,jest taki ktoś,kto nawet jak s*a,to płacze"
Pozdrówka...twój troll Tarantoga...
--------------------------------------------------------------------
No comments,
Krzysztof Pasierbiewicz
terenia

terenia

19.03.2015 21:21

Mnie roztkliwił P.Kukiz tym youtube.com
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 21:47

Dodane przez terenia w odpowiedzi na Mnie roztkliwił P.Kukiz

@terenia
No commetts
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 15:01

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @terenia No commetts

A jeszcze "no commetts". Dzisiaj zaćmienie słońca, nie komet. JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:36

Dodane przez cdn w odpowiedzi na A jeszcze "no commetts".

No comment
Domyślny avatar

felek

19.03.2015 21:28

Co tu komentować? U KP po staremu, jak u Bolka, jestem za, a nawet przeciw. No nie, nie przeciw, to tylko roztkliwienie...
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 21:48

Dodane przez felek w odpowiedzi na Co tu komentować? U KP po

@felek
No comments
terenia

terenia

19.03.2015 21:55

Zamiast komentarza,odpowiedź Pana K.Pasierbiewicza na Salonie 24 "Dlatego uważam,że pan Andrzej Duda powinien już teraz oświadczyć publicznie,że jak pokona Komorowskiego ułoży się (a nie dogada) z panem Kukizem w imię dobra Rzeczpospolitej"
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 21:59

Dodane przez terenia w odpowiedzi na Zamiast komentarza,odpowiedź

@terenia
No comments
Domyślny avatar

felek

19.03.2015 22:04

Dodane przez terenia w odpowiedzi na Zamiast komentarza,odpowiedź

To jest ten cwany, pokrętny bełkot pana KP. Krecia robota, jak u Bolka.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 10:50

Dodane przez felek w odpowiedzi na To jest ten cwany, pokrętny

@No comment
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 22:57

Dodane przez terenia w odpowiedzi na Zamiast komentarza,odpowiedź

@terenia
No comments
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 12:29

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @terenia No comments

A może "no comment"? JW
Andrzej-emeryt

Andrzej-emeryt

19.03.2015 22:12

KRZYCHU. Co znaczy 1 (słownie: jeden) głoś. Nagraj z Kukizem płytę to się natychmiast roztkliwię i skoczę do nocnego za rogiem. Nie podałeś daty powstania kompozycji Pawła a to przecież ważna rzecz.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 22:56

Dodane przez Andrzej-emeryt w odpowiedzi na KRZYCHU. Co znaczy 1

"KRZYCHU. Co znaczy 1 (słownie: jeden) głoś. Nagraj z Kukizem płytę to się natychmiast roztkliwię i skoczę do nocnego za rogiem.."
------------------------
Na Taki komentarz mogę Ci jedynie odpowiedzieć: "pierdoły opowiadasz Jędrzeju".
Serdeczności!
Krzycho
Domyślny avatar

xena2012

19.03.2015 22:15

rosnie ilość potencjalnych kandydatów na prezydenta.Ciekawe w jakiej kategorii pan prezydent a właściwie jego totumfacki Nałęcz określą Kukiza: jako czeladnika czy terminatora,a może ulubionym terminem,,kandydat egzotyczny''?Kukiz jak na razie nie ma szans na fotel prezydenta,ale na wejscie do polityki jak najbardziej.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 22:50

Dodane przez xena2012 w odpowiedzi na rosnie ilość potencjalnych

@xena2012
"rosnie ilość potencjalnych kandydatów na prezydenta.Ciekawe w jakiej kategorii pan prezydent a właściwie jego totumfacki Nałęcz określą Kukiza: jako czeladnika czy terminatora..."
-------------------------------
Sam jestem ciekawy!
Pozdrawiam Panią serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz
Domyślny avatar

U1

19.03.2015 22:16

Nawrócony leming - znamy tezy chrześcijańskie na ten temat.Owszem śpiewa teraz -(przedtem śpiewał ZCHN zbliża się). Czy to odwaga ? Znam odważniejszych. PS. Byłem już w całonocnym .....
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 22:41

Dodane przez U1 w odpowiedzi na Nawrócony leming - znamy tezy

"Nawrócony leming - znamy tezy chrześcijańskie na ten temat.Owszem śpiewa teraz -(przedtem śpiewał ZCHN zbliża się).
Czy to odwaga ? Znam odważniejszych.
PS. Byłem już w całonocnym ..."
--------------------------------------------------------------------------
Sczezłe psy zakompleksiałe mówią, że Kukiz sepleni.
Pozwólcie, że wyjątkowo odstąpię od szarmanckiej formuły mojego blogu i powiem: No i chuj z tego, że sepleni.
Bowiem literacki noblista Isaak Singer odważył się powiedzieć, że: „ambitna piosenka winna być do szpiku kości wnikliwa, a jeśli zbyt drobiazgowa i długa jest nudna nawet, gdy jest dobra”.
I nie wiem, czy pan Kukiz to rozumie, ale nawet jeśli nie, to jako samorodny talent artystyczny posiada ową ulotną intuicję, o której Pan i nasi politycy zielonego pojęcia nie mają.
Pozdrawiam
Domyślny avatar

cassiodorus

19.03.2015 23:33

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na "Nawrócony leming - znamy

''No i chuj z tego, że sepleni'' Kuki też używa takich ekspresyjnych, krótkich form przekazu, jasno, dobitnie, tak by każdy wiedzial o co chodzi youtube.com Ja do nocnego nie latam, post jest, ale to ciekawe skąd Kuki czerpie natchnienie
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 07:32

Dodane przez U1 w odpowiedzi na Nawrócony leming - znamy tezy

"PS. Byłem już w całonocnym ..."
-------------------------
Zastanawiają mnie pisowcy, którzy zawsze, gdy ktoś coś powie nie po ich myśli uważają, że ten ktoś musi być pijany.
Pozdrawiam.
Domyślny avatar

andzia

19.03.2015 22:59

Widzisz pasierbiewicz,gdybyś ty chociaż raz w życiu wykazał się odwagą,mógłbyś kandydować na prezydenta,jak Kukiz. A ty tylko baby,balangi,a na starość całonocny za rogiem.To nad sobą się tak roztkliwiasz,a nie nad Kukizem.Pasierbiewicz mazgaj :(
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

19.03.2015 23:23

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Widzisz pasierbiewicz,gdybyś

@andzia
No commemts
Magdalena Figurska

Magdalena Figurska

20.03.2015 06:26

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @andzia No commemts

Nie uważa Pan, że powinno być "no comment"? Bez liczby mnogiej?
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 07:29

Dodane przez Magdalena Figurska w odpowiedzi na Nie uważa Pan, że powinno być

@Magdalena Figurska
"Nie uważa Pan, że powinno być "no comment"? Bez liczby mnogiej?..."
-------------------------
Ma Pani rację. A liczna mnoga może mi się przyplątała stąd, że znów odezwała się wataha moich trolli
Pozdrawiam Panią
Domyślny avatar

andzia

20.03.2015 08:53

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Magdalena Figurska "Nie

Postęp pasierbiewicza polega na tym,że najpierw wzywał (!?)do odzywania się określając nas mianem -tu cytat poniżej: " A jak się nie odezwiecie, to znaczy, że cieniasami jesteście! Kutasami złamanymi nie wartymi by dla Was cokolwiek pisać ". Teraz łaskawie udaje,że nas nie potrzebuje i nazywa trollami.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 10:24

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Postęp pasierbiewicza polega

@no comment
Domyślny avatar

andzia

20.03.2015 11:55

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @no comment

Alboż jest tu coś do komentowania? Tutaj jest jedynie powód do WIELKIEGO WSTYDU pasierbiewicz.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:32

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Alboż jest tu coś do

No comment
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 21:15

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @no comment

Ładne. Pan dr KP adresuje "no comment" do @no comment. JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

21.03.2015 08:44

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Ładne. Pan dr KP adresuje "no

No comment
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:33

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Postęp pasierbiewicza polega

No comment
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 22:44

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Postęp pasierbiewicza polega

No comment
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 09:23

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Magdalena Figurska "Nie

Ba, powinno być być "no comment" a nie "no commemts". Wszystko "bez te trolle:. JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 10:24

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Ba, powinno być być "no

@cdn
No comment
Domyślny avatar

krystal

20.03.2015 08:56

Nie da ci ojciec, nie da ci matka tego, co da ci Echa notatka.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 10:23

Dodane przez krystal w odpowiedzi na Nie da ci ojciec, nie da ci

@krystal
No comment
Domyślny avatar

krystal

20.03.2015 15:28

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @krystal No comment

Który to już "no comment"? Singer także „odważył się” -jak Pan to był łaskaw określić- powiedzieć „Nie leży w męskiej naturze powtarzanie w kółko tego samego”.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:29

Dodane przez krystal w odpowiedzi na Który to już "no comment"?

No comment
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 16:29

Dodane przez krystal w odpowiedzi na Który to już "no comment"?

Wszelako taka natura pana dr KP, że powtarza w kółko to samo. Singer miał na myśli męską naturę a nie męską katarynę. JW
Zofia

Zofia

20.03.2015 09:22

Panie Krzysztofie, pozwolę sobie parę słów powiedzieć na temat p. Kukiza. Osobiście wstydziłabym się, że miałabym mieć takiego prezydenta jak p. Kukiz, Grodzka/Grodzki,Palikot czy Korwin. Pan Kukiz nie potrafi sklecić paru słów, tak zresztą jak Komorowski, nie mówiąc już o aparycji. I chociaż mamy już "inne czasy" co do wymogów w zachowaniu ( moralności)to jednak prezydent powinien coś sobą prezentować, a więc i kulturę i zachowanie, nie mówiąc już o człowieczeństwie (czyli prawidłowe poglądy na temat życia człowieka). Pozdrawiam serdecznie.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 10:22

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Panie Krzysztofie, pozwolę

@Zofia
"Pan Kukiz nie potrafi sklecić paru słów, tak zresztą jak Komorowski..."
--------------------
Toteż będę głosował na pana Andrzeja Dudę, co zdeklarowałem w tytule mojej notki.
A napisałem o Kukizie, bo mam słabość do artystów. A za piosenkę "17 września" kilka ciepłych słów mu się należy. No i co by o nim nie mówić, nie można go jednak stawiać na równi z Grodzką, czy Palikotem, bo jest od nich bez wątpienia przyzwoitszy.
Serdecznie Panią pozdrawiam.
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 09:30

Czy ktoś mógłby przypomnieć autora utworu "Do przyjaciół Rosjan"? JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 10:53

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Czy ktoś mógłby przypomnieć

@cdn
Trollom już dziękujemy!
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 12:27

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @cdn Trollom już dziękujemy!

A comment: @cdn Pan dr KP raczył wczoraj napisać: "W imię porzekadła, że „nie karmi się trolli” na zawsze kończę tę rozmowę z Panem." Czy teraz kontynuuje tę rozmowę czy zaczął nowa/ JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 22:43

Dodane przez cdn w odpowiedzi na A comment: @cdn Pan dr KP

No comment
Domyślny avatar

milady

20.03.2015 11:03

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Czy ktoś mógłby przypomnieć

Czy to ten sam, który napisał "Do przyjaciół Moskali"? :)
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 12:22

Dodane przez milady w odpowiedzi na Czy to ten sam, który napisał

Chyba nie, bo ten żył nim powstała PO. Sprawdziłem, chodzi o wypowiedź J. Kaczyńskiego z 2010 r. Czyżby pan dr KP uważał, że JK należał wtedy do PO? JW
Domyślny avatar

krystal

20.03.2015 11:42

fakt.pl niewygodne.info.pl
Domyślny avatar

felek

20.03.2015 13:03

Ooo, Pasierbiewicz wyraźnie rozwija się, cytuję: "Pozwólcie, że wyjątkowo odstąpię od szarmanckiej formuły mojego blogu i powiem: No i ch#j z tego, że sepleni." No to i ja odstąpię od szarmanckiej formuły moich wpisów: No i ch#j z tego, Panie Krzysiek, że głosujesz Pan na Andrzeja Dudę, skoro nieustannie uprawiasz tu czerwoną propagandę, pod rozmaitymi, najgłupszymi pretekstami reklamując konkurentów Andrzeja Dudy?
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:28

Dodane przez felek w odpowiedzi na Ooo, Pasierbiewicz wyraźnie

No comment
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 15:18

Pan dr KP informuje na portalu "Salon 24": Oczywiście pewności nie mam, lecz przypuszczam, że za nickami: cdn; felek; tarantoga, andzia i terenia kryje się jedna i ta sama osoba [...] W ten chytry sposób pisząc po różnymi nickami pan profesor gada sam ze sobą wygadując na mnie niestworzone dyrdymały, na co muszę przyznać nabrało się kilku przyzwoitych komentatorów. Jest to rodzaj komentatorskiej działalności terrorystycznej, a w tym przypadku terrorystą jest oddelegowany przez system profesor kochający Polskę inaczej anty-lustrator i bliski przyjaciel Adama Michnika pan profesor Woleński. Jedynym co mogę zrobić to nie odpowiadać na te komentarze, co też czynię [od czasu do czasu - JW]. Niestety na Naszych Blogach nie ma możliwości blokowania trolli i dlatego właśnie Woleński tam buszuje. Jego rozbijacka działalność na moim blogu to atak tylko pośrednio na mnie, a bezpośrednio na portal Nasze Blogi mający na celu odstręczenie komentatorów od portalu. Też się dziwię że portal Nasze Blogi to toleruje, ale z drugiej strony co może zrobić, skoro mamy demokrację i komentować każdy może. * Ernest Rutheford, wielki fizyk angielski, powiedział kiedyś, że demokracja to taki ustrój w którym każdy może mówić, co myśli, nawet, gdy nie myśli. Czytając produkcje pana dr KP nasuwa się następująca konkretyzacja powiedzenia Rutheforda "demokracja to taki ustrój, w którym można pisać, tak jak pan dr inż. Krzysztof Pasierbiewicz, co myśli się, nawet, gdy nigdy nie myśli się". JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 16:27

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Pan dr KP informuje na

No comment
Domyślny avatar

Jan11

20.03.2015 19:49

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Pan dr KP informuje na

Ucząc własne dzieci historii, patriotyzmu wiele razy zawiozłem ich do Krakowa, gdzie jednym z najważniejszych miejsc do zobaczenia było Collegium Maius. Zawsze ogarniało nas wzruszenie, gdy przekraczaliśmy progi budynku w którym gościły najtęższe umysły Rzeczypospolitej i wybitni goście Uniwersytetu. Teraz boję się, że dzieci zajrzą na ten blog i przeczytają komentarze profesora najstarszej polskiej uczelni, gdzie zamiast argumentów rzucane są obelgi. Odczułem to na własnej skórze, gdy cdn (profesor UŁ) insynuował, ze na wsi nie zlikwidowano analfabetyzmu, że brak mi rozumu. Powinienem się obrazić, zezłościć, a mnie zrobiło się tylko przykro, że tak zachowuje się wykładowca, mentor. "Czytając produkcje pana dr KP nasuwa się następująca konkretyzacja powiedzenia Rutheforda "demokracja to taki ustrój, w którym można pisać, tak jak pan dr inż. Krzysztof Pasierbiewicz, co myśli się, nawet, gdy nigdy nie myśli się"." zakładając, że tak jest (ja tak nie uważam) to po co tyle komentarzy, po co PROFESOR marnuje swój czas. Cieszę się, że Pan Krzysztof zaprzestał komentować niektóre wpisy. Dodam myśl Jana Zamoyskiego "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie", a Jan ze wsi ośmieli się dodać"takie chowanie, jacy wychowawcy" Mimo wszystko pozdrawiam z szacunkiem
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 21:02

Dodane przez Jan11 w odpowiedzi na Ucząc własne dzieci historii,

@Jan11
Panie Janie,
Cieszę się, że zdobył się Pan na odwagę powiedzenia kilku słów gorzkiej prawdy o profesorze Janie Woleńskim, który brutalnym rozbijactwem na moim blogu ośmiesza i podrywa autorytet niegdyś najszacowniejszej polskiej uczelni - Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Godne podkreślenia jest także, że na wypowiedzenie tych słów odważył się szeregowy obywatel, w przeciwieństwie do tych utytułowanych, którzy dla świętego spokoju chowają głowy w piasek i pozwalają panu Woleńskiemu na tę prostacką grandę. Szczególnie mam na myśli tych, którzy głoszą, że PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA - hasło, z którego pan Woleński wielokrotnie się na moim blogu naśmiewał.
Dziękuję Panu za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 21:12

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Jan11 Panie Janie, Cieszę

Naśmiewał się nie z hasła "Prawda jest najwazniejsza", ale z jego użytku czynionego przez pana dr KP. JW
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

20.03.2015 22:41

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Naśmiewał się nie z hasła

No comment
Domyślny avatar

cdn

20.03.2015 21:11

Dodane przez Jan11 w odpowiedzi na Ucząc własne dzieci historii,

Drobna uwaga: Chyba pan Jan11 chciał napisać "Ucząc własne dzieci historii, patriotyzmu, wiele razy zawiozłem je (nie "ich") do Krakowa...". I może pan Jan11 pozwoli, że będę sam decydował o tym, jak mam wykorzystywać swój czas. JW
Domyślny avatar

Jan11

20.03.2015 22:39

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Drobna uwaga: Chyba pan Jan11

Napisałem to co chciałem, ale pisząc byłem z polszczyzną na bakier, przyznaję to w BULU i NADZIEJI, że się nie powtórzy. Drobniutka uwaga. Proszę czytać ze zrozumieniem, nie narzucałem jak Pan Profesor ma wykorzystywać swój czas, zadałem pytanie po co marnuje swój czas.
Domyślny avatar

cdn

21.03.2015 07:55

Dodane przez Jan11 w odpowiedzi na Napisałem to co chciałem, ale

Nie wątpię, że Pan napisał to, co chciał. Co do reszty: (a) Czytając nawet bez specjalnego rozumienia, mam jednak wrażenie, że nie chodzi o narzucanie się, ale o coś zgoła innego; (b) Pytanie "po co pan (tj. ja, czyli JW) marnuje czas?", zakłada, że marnuję swój czas. Wprawdzie Pan przesądził w ramach swoich kompetencji, że ta presumpcja jest prawdziwa, ale to moja sprawa, czy marnuję w ogóle i jak marnuję, jeśli rzeczywiście marnuję. Może być np. tak, jak niektórzy piszą, że pobieram opłaty za to, że pisze. Na wszelki wypadek i nie narzucając się, zaznaczam, że tym samym nie przyznaję racji tym, którzy tak właśnie piszą. JW
Domyślny avatar

Jan11

20.03.2015 20:02

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Pan dr KP informuje na

UJ nie UŁ jak napisałem, przepraszam za literówkę.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

21.03.2015 16:13

Dodane przez cdn w odpowiedzi na Pan dr KP informuje na

No comment
Domyślny avatar

krystal

20.03.2015 16:19

Może, dla dobra ogółu i ku przestrodze, nalezy przede wszystkim kliknąć w to: youtube.com 1917.net.pl/raportfeliks - to się teraz dzieje.
terenia

terenia

21.03.2015 12:03

Rozczulił mnie dopisek ps "że niniejszą notkę faworyzuje na Twitterze młody Dawid Wildstein" Wystarczyło napisać młody Wildstein,by odróżnić od Jego ojca,bądź ....Dawid Wildstein bez przymiotnika młody. Faworyzuje Dawid Wildstein...no,no zwłaszcza dopisując na Twitterze "lubię dinozaury" i teraz pytanie kogo autor czytaj Wildstein miał na myśli? Szanowny panie Pasierbiewicz,byłabym wdzięczna,gdyby mi pan podpowiedział,jak powinnam podpisać trollica,trollka,trollia terenia
Krzysztof Pasierbiewicz
Nazwa bloga:
Echo24
Zawód:
Emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta niezależny, autor, tenisista, narciarz, człowiek wolny
Miasto:
Kraków

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 593
Liczba wyświetleń: 12,641,939
Liczba komentarzy: 30,114

Ostatnie wpisy blogera

  • Niedorżnięta wataha
  • List otwarty do prof. Pawła Śpiewaka
  • A jednak miałem nosa pisząc, że mi nie po drodze z PiS-em

Moje ostatnie komentarze

  • Pamięta Pan jeszcze? - vide: raskolnikow2.files.wordpress.com Serdeczności!
  • @Autor & @ALL   ---   W wolnej chwili zapraszam do lektury - vide: salon24.pl
  • Jacy akademicy, takie uniwersytety - czytaj: salon24.pl

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nieznane oblicze Witolda Gadowskiego
  • Kraków olał post-komuszą subkulturę TVN-u
  • Pytanie prawicowego blogera do posłanki Scheuring-Wielgus

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Niestety owo PROSTACTWO (skupione wokół Tuska) wróciło do władzy. Że to niewyobrażalne "prostactwo" nie trzeba nikogo przekonywać - kto inny mógłby przyswoić i używać 8* w przestrzeni publicznej do…
  • Beskidzki Góral, Tego platfusa przejrzałem na wylot. Hedonista, wlazłby do doopy, każdemu za kilka kliknięć i marzy o zerżnięciu na boku głupiej dziewoi.
  • keram, Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma !!! Z uporem maniaka  część z nas nie potrafi się zadowolić tym czym dysponujemy , tym co mamy, lecz natychmiast przechodzi do natarcia. …

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności