Oscar

- No dobra, dostaniecie tego je....o Oscara, tylko pamiętajcie, że Obozy Koncentracyjne były polskie!, zgoda?

-Zgoda...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Secesh

23-02-2015 [06:33] - Secesh | Link:

Panie S-S, z tym rynsztokowym językiem to wypad na imieniny do szacownej rodzicielki. Tam docenią.

Obrazek użytkownika Freiherr

23-02-2015 [09:28] - Freiherr | Link:

A nie ma dla "je...ego" synonimu w języku polskim, który byłby mniej niecenzuralny? Nie wiem jak to nazwać: brak kultury, chamstwo, jeszcze inaczej? Mogę zrozumieć, że jakiemuś komentatorowi bloga puściły nerwy. Ale autorowi?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

23-02-2015 [09:52] - maks jamnicki | Link:

Rzeczywiście, wystarczył by chyba zwrot "pieprzonego Oskara", bardziej swojski, ale pomysł na rysunek satyryczny dobry. Tego mi brakuje. Lapidarności. Sam tego nie umiem. Ktoś by narysował? Albo całą historyjkę? Początek to reżyser myśli jak tu zrobić kasę. Chmurka.Wymyślił. Idzie po kasę. ONI myślą...... A na końcu coś o Oskarze. Tylko nie jak z Mleczką, nadwornym rysownikiem rządu, co to z kilka rysunków   dostał 60 tys zł. I rysuje jak trzeba, na zamowienie. A nawet gada.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-02-2015 [12:38] - NASZ_HENRY | Link:

Oscary są genetycznie modyfikowane ;-)

Obrazek użytkownika marekagryppa

23-02-2015 [20:18] - marekagryppa | Link:

Ten "Oskar" pachnie czosnkiem.

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

01-08-2017 [14:00] - Seryjny-Samobójca | Link:

:)