RATUJMY POLSKIE LASY!

RATUJMY POLSKIE LASY!


 
 
 
 
 
Drodzy internauci!
Ruszyliśmy; portal http://niepoprawni.pl/ właśnie wystartował z ogólnopolską akcją RATUJMY POLSKIE LASY !
 
 
Wszystkich zapraszamy do nas:     http://ratujlasy.niepoprawni.pl/
 
 
PAMIĘTAJ!
 
Tylko pięć głosów 18 grudnia, po cichu, w nocy, przed świętami, zadecydowało, że nie udało się sprzedawcom Polski doprowadzić do zmiany konstytucji prowadzącej do prywatyzacji polskich lasów! Czyli prywatyzacji 1/3 polskiego terytorium!
 
 
Każdego, kto kocha nasze lasy, prosimy – zgłaszajcie się, komentujcie, wspierajcie. Róbcie wkoło szum, coś, co nazywa się buzz.
Musimy wystraszyć handlarzy polskim dobrem. Niech wiedzą, że czuwamy i pilnujemy.
 
 
 
A POTEM ODZYSKAMY RESZTĘ POLSKI !

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

18-01-2015 [18:00] - jazgdyni | Link:

Ten portal -   naszedblogi.pl   jest sygnatariuszem apelu i popiera akcję.

Kliknięcie na banner Ratuj lasy z prawej strony przenosi na stronę akcji.

Pamiętacie akcję ACTA?  Tak??? To do roboty !!!

Obrazek użytkownika cichy

18-01-2015 [18:02] - cichy | Link:

witam pana.
jakas niewidzialna "czarna reka" jak to w powieściach dla młodzieży chciała nam cos pokazac..otoz na wielu prtalach..tu na

http://www.tygodniksolidarnosc...

poszla wiadomość ze miało miejsce pewne chachmęconko...teraz zas sa jakowes nowe przebłyski ze na szpiegowskim portalu wikileaks depesze agencyjno-ambasadorskie wisiały od dawna..
pocieszające jest to ze skoro to wyszlo..(nawiasem dlaczego dopiero??teraz??)..wyszlo jak wyszlo..aaaach..i drugie jest pocieszające ze nawet gdy sprywatyzowanie lasow kosztem splacenia roszczeń "państwa położonego w Palestynie" zostanie przepchnięte przez sejm..to pan (P)rezydent?? będzie miał mine faceta ssącego rano kiszony ogorek..w trosce o reelekcje będzie się musial wsluchac w wole społeczeństwa..chyba ze sędziowie SN tez sa rozgrzani i dyspozycyjni jak w sprawie uznania "nieuznawania-sfałszowania-sfałszowanych" wyborow..i tu w tym momencie zaczynają się schody...latwo nie będzie..z pktu widzenia litery i ducha prawa..oporu społecznego..i być może samych lesnikow..ostatnio nie pozwolili zerwac sobie orzełka z czapek...może sladem gornikow nie pozwola się wygonić z lasu i pogonić na bezrobocie jak swego czasu stoczniowcy.. W KAZDYM RAZIE MAM NA DZIEJE ZE TERAZ TAK LATWO NIE BEDZIE....

Obrazek użytkownika jazgdyni

18-01-2015 [19:24] - jazgdyni | Link:

Te żydowskie roszczenia to pikuś i tylko pretekst. Jakieś 60 - 80 mld, a lasy są warte dziesięć razy tyle.
Oni je chcą po prostu rozkraść. Jak kopalnie, jak wszystko

Pozdrawiam

Ps.Zapraszam    http://ratujlasy.niepoprawni.p...

Obrazek użytkownika contessa

18-01-2015 [20:05] - contessa | Link:

Tak prawdę mówiąc to info wikileaks o lasach nie jest żadną nowością, tyle że nie zostało potraktowane z należytą uwagą gdy zostało opublikowane. Dopiero niedawne nocne przepychanie kolanem przez PO przeróbki w Konstytucji RP, nieudane - Bogu dzięki - dzięki mobilizacji PiS w Sejmie RP...
Ja może przypomnę, że właśnie wikileaks informował już dawno temu, że ministrowi spraw zagranicznych SRadkowi  przemówienia pisze  lord w Londynie. Na to też nie zwróciliśmy uwagi w odpowiednim czasie i dlatego ostatnio "news" o tym - który od dawna newsem nie jest -  stał się  "nagłym objawieniem"...

Spimy, wciąż śpimy, Szanowni Państwo ! Przespaliśmy 10 kwietnia 2010 i dlatego mamy co mamy....
Dobrze, że czasem zdążamy się  obudzić "w za 5 dwunasta" i zyskujemy szansę zdążyć zanim PO i kopacze spod szyldu "państwo polskie zdało egzamin"  nam "wygaszą" Polskę !

Nie śpijmy !
Lepszy fałszywy alarm niż przysłowiowa musztarda po obiedzie !
I nie zapominajmy, że internet to nie tylko rozrywka na wolny czas ale również instrument do demonstrowania i osiągania celów. I wygrywania bitew !

http://naszeblogi.pl/52207-akc...

Obrazek użytkownika jazgdyni

18-01-2015 [20:16] - jazgdyni | Link:

To nie jest conesso, że śpimy - tych sensacji i przekrętów jest tak dużo, że to umyka.
Ja np. dobrze wiedziałem kto pisze Sikorskiemu teksty, już od sławnego hołdu berlińskiego. Tylko ja to ja. Może jak by dr. Targalski nagłośnił, to by poszło w świat.
To samo z obietnicami i lasami z 2009.

Serdeczności