Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

PIS nadal nie czuje bluesa

Krzysztof Pasierbiewicz, 09.01.2015
Notkę tę piszę nie tyle jako bloger, co mężczyzna uwrażliwiony na kobiece piękno.
Dzisiaj Sojusz Lewicy Demokratycznej zgłosił kandydaturę pani dr Magdaleny Ogórek na stanowisko prezydenta Polski.
Nic nie wiem o pani Magdalenie, ale wiem, że w takich razach bardziej niż cokolwiek innego liczy się tak zwane „pierwsze wrażenie” (ang. first impression).
Przed chwilą widziałem zaledwie przez kilka sekund w telewizji kandydatkę SLD, która powiedziała nie więcej niż dziesięć zdań.
I choć znacie mój stosunek do SLD, moje pierwsze wrażenie było bez reszty pozytywne, gdyż zobaczyłem śliczną dziewczynę, ale nie lalkę Barbie, która do tego umie się nosić i powiedzieć kilka logicznych zdań podrzędnych bez zgubienia wątku, co w polskiej polityce jest coraz większą rzadkością.
Kandydatura pani Magdaleny wywołała szok.
Nie mniej jednak wszyscy przedstawiciele naszych partii politycznych wypowiedzieli się o kandydatce bardziej lub mniej pozytywnie.
Wszyscy, oprócz przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PIS Mariusza Błaszczaka, który przylizawszy charakterystycznym gestem niemodną fryzurę, z kwaśno ascetycznym grymasem na twarzy wyrażającym odrazę w stosunku do zgłoszonej kandydatki potrafił powiedzieć tylko tyle, że tą kandydaturą SLD pokazało, iż składa broń w walce o fotel prezydenta.
Nasuwa się więc pytanie skąd ta kretyńska i przeciw-skuteczna wypowiedź?
Sorry, ale odpowiedź jest jedna. Po prostu pan Błaszczak i wielu mu podobnych pisowych hamulcowych jajogłowych woli pyskatą Marzenę Wróbel, wiecznie senną Beatę Szydło i łapczywą Krystynę Pawłowicz.
Oj! W ten sposób pan Błaszczak et consortes raczej odgonią niż przyciągną do PIS-u ludzi młodych, którzy będą decydować o wyniku zbliżających się wyborów.
Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki i znawca kobiet z długim stażem)
Post Scriptum
Już pierwsze komentarze sympatyków PIS na S24 wskazują, że źle odczytują przekaz mojej notki. Więc dla ułatwienia wyjaśniam, że to nie jest notka o szansach i kompetencjach kandydatki SLD na prezydenta, lecz o pierwszej reakcji na tę kandydaturę prominentnego działacza PIS, którego wypowiedź była dramatycznie niepolityczna.
Natomiast sympatykom PO, SLD, PSL et consortes wyjaśniam, że nadal chcę by to PIS wygrał wybory i dlatego właśnie napisałem tę konstruktywnie krytyczną notkę.
Stąd moje przyznaję kontrowersyjne i prowokacyjne notki. Bo nie ma nic gorszego, jak usypiające polityczną czujność miło rozgadane towarzystwo wzajemnego zachwytu nad samymi sobą.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 17510
Domyślny avatar

cichy

09.01.2015 18:26

witam pana. fakt..faktem...urzekającej urody kobieta..ale...w poprzednich wyborach przepadla z kretesem u swoich wyborców.. a czy nie widzi pan ze "zle się dzieje w państwie dunskim"...no bo "cóż" to za partia gdzie w dzień śmierci swego jednego z liderow jakby zapominając o całym jego wkładzie;przeciez był jednym liderow i filarow od poczatkow;poza tym znali się tyle lat..byli ze sobą..razem kręcili lewicowe lody..ale wysuwam na czolo ted watek międzyludzki..po p;rostu..i to w dzień śmierci;jednego ze swoich liderow robia taka wystawke medialna..czyżbym miał prawo mniemać ze tam nic nie ma??zadnej lojalności;poczucia w spólnoty czy tez ogólnoludzkiego szacunku.. i w ten sam dzień wychodzi zajawka medialna ze były-niedoszly kandydat na prezydenta dostal "ultimatum-sratum" o opuszczeniu szeregow?? we mnie pis ma zaciekłego obronce;czasami z obłędem w oczach i piana na ustach..bo taka lojalność zwykłych obywateli i "elektoratu" może pomocw jakiejkolwiek normalności i ewentualnej zmianie.. tu pozwole sobie stanac w obronie Blaszczaka bo facet ma racje..po prostu...ta kandydatura jest wyłącznie po to by gajowy miał (wg.mnie) złudne poczucie braku ewentualnych kontkandydatur..(to już temat na inna notke ale w zyciu nikt mnie nie przekona ze gajowy wygra w Iszej turze..i ze nadal ma 70% poparcia..) p.s.niech pan zwroci uwagę ze od momentu "sfałszowania "sfałszowanych wyborow" i relacji red Rachonia z "rozprawy" gajowy ma mine "faceta ssącego rano kiszony ogorek".....pozdrawiam..
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:48

Dodane przez cichy w odpowiedzi na witam

@cichy
Dziękuję Panu za komentarz, który jest niestety nie na temat. Jeszcze raz odsyłam Pana do postscriptum, które zamieściłem po lekturze pierwszych komentarzy.
Pozdrawiam.
Domyślny avatar

nauczyciel akademicki

09.01.2015 18:45

To zupełnie nie do wiary, jak ogłupiono polskie Społeczeństwo. Mam dość (osobiście). Dotyczy to wszystkich dziedzin życia- dosłownie. NFZ ustalił, że lekarz w przychodnoi ma 15 minut na 1 chorego i NIC Pan nie zrobi, albowiem zwolną rejestratorkę, że zrobiła inaczej. Nie wchodząc w szczegóły, to zaprzeczenie zasad wykonywania posługoi lekarskiej. Na jednego chorego czasem wystarczy mi 5 minut, ale innemu muszę poświęcić godzinę. Lekarz nie ma NIC a NIC do powiedzenia. Liczy się to, co ustalił NFZ. Jest jak "na kasie" w marketach, że lekarz nie ma czasu, aby wyjść do ubikacji. Coś przerażającego. Opowiadał mi swego czasu młodszy kolega, że jego kolega z roku miał bardzo zaawansowaną wade wzroku z racji cukrzycy. |Po studiach od razu otrzymał rentę.Niemniej jednak zadał sobie pytanie czy nie "przydałby" się NFZ na Ciemnej w Krakowie. I wie Pan ile wytrzymał z tymże odczłowieczonymi pracownikami administracji. którzy zawiadują tzw. systemem?2 tyg.................po prostu ta kasta ludzi nie rozumie języka medycznego. Niemniej rości sobie prawo, aby dyktować, jaki np. antybiotyk ma podać lekarz w danym schorzeniu. Rzecz niewyobrażalna w cywilizacji.!!!!!!!!!!!!! Co nam zostaje? wiać gdziekolwiek, byle nie tkwić w tym bagnie, które nie ma dna.A co się dzieje na uczelniach> Zamiast przymuszać jednych dla pisania prac maści wszelakich dla sbeckiej pajęczyny, zdrowiej by było mianować tuz po narodzeniu jegomościa na kierownika katedry a zamiast np chrztu obdarzyć go tytułami wszelakimi!! Pozdrawiam Pana serdecznie
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:45

Dodane przez nauczyciel aka… w odpowiedzi na To zupełnie nie do wiary, jak

@nauczyciel akad
Dziękuję Pani za ten pełen ekspresji komentarz. Wiem, że Panią jako lekarza i naukowca krew zalewa, lecz proszę się uspokoić bo szkoda zdrowia.
Pozdrawiam Panią jak zawsze serdecznie.
Domyślny avatar

xena2012

09.01.2015 18:45

nieważne,że pan Błaszczak i inni z PiS wola senną Szydło,pyskatą Wróbel czy łapczywą Pawłowicz.Najgorsze ,że nie prezentują w mediach swojego kandydata na prezydenta z takim rozmachem jak SLD panią Ogórek.Pan Duda z rzadka pokazywany jest w nediach,co zostało juz zauważone i skwitowane złośliwymi uwagami Libickiego.Pani Ogórek jako pracownica TVN będzie miała ułatwione zadanie i poparcie.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:41

Dodane przez xena2012 w odpowiedzi na nieważne,że pan Błaszczak i

@xena2012
Witam Panią i dziękuję za komentarz dotyczący jednak sprawy będącej materiałem na odrębną notkę.
Pozdrawiam Panią.
Domyślny avatar

milady

09.01.2015 19:12

A wie Pan, że jestem Pańskiego zdania. I bardzo się cieszę, że osoba o niebanalnej urodzie i inteligentnym wejrzeniu startuje do stanowisk publicznych. Zawsze doceniałam myślenie strategiczne i chytre sztuczki Leszka Millera. A teraz proszę sobie wyobrazić jakim szokiem będzie taka kandydatka w zestawieniu z osobowością Pani Ewy Kopacz. No więc PiS nie czuje żadnej melodii, nie tylko bluesa. No, ale żeby taką szansę, która pcha się w ręce wykorzystać to jednak trzeba trochę myśleć, a nie tylko umieć zachować się tak sobie.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:39

Dodane przez milady w odpowiedzi na A wie Pan, że jestem

@Milady
Zaraz Panią zagryzą ortodoksyjni pisowcy, którzy nie toleruję krytyki choćby nie wiem jak słusznej. Że też Jarosław Kaczyński tego nie widzi i nie pogoni tego towarzystwa, które jego partii znacznie więcej złego niż dobrego przynosi.
Dziękuję Pani za komentarz.
Lektor

Lektor

09.01.2015 20:05

Ta celebrytka Ogórek już na wstępie nie ma żadnych szans, ale musimy ją jak najbardziej popierać. Nie, no nie z miłości do SLD, ale im więcej zabierze głosów Komoruskiemu tym lepiej dla Andrzeja Dudy. Pamiętajmy, że dla niego liczy się pierwsza tura a nie druga. Jeśli Duda przejdzie do drugiej tury to nie ma szans, dlatego, że wtedy na Komoruskiego będą głosowali tak komuniści z SLD i TR, jak komuniści z PSL(ZSL), i jak komuniści z PO. Osobiście sądzę, że skoro Błaszczak i Szydło są zbyt bojaźliwi, to Wróbel nie jest pyskatą a bojową kobietą i takich nam obecnie trzeba. Jeśli zaś chodzi o Prof. Pawłowicz to wolę 100 razy ją niż np. Niesioła. Patrz, zdjęcie poniżej: scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:34

Dodane przez Lektor w odpowiedzi na Ta celebrytka Ogórek już na

@Lektor
Z całym szacunkiem, ale komentarz nie na temat, więc nie odpowiadam.
Pozdrawiam.
gal

ant.an

09.01.2015 20:28

I bardzo dobrze, że Błaszczak nie ślini się na widok ładnej buzi i że nie nosi trwałej ondulacji.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:19

Dodane przez gal w odpowiedzi na I bardzo dobrze, że Błaszczak

"I bardzo dobrze, że Błaszczak nie ślini się na widok ładnej buzi i że nie nosi trwałej ondulacji..."
---------------------
Z całym szacunkiem, ale szkoda czasu Panu odpowiadać.
Domyślny avatar

darek kolbiarz

09.01.2015 20:34

Czytam i nie wierze Drogi Panie Krzysztofie czy Panu używajac słów Jana Tomaszewskiego cyt:"ODWAGA POJEBAŁA SIE Z ODWAŻNIKIEM" albo inaczej czy Pan sie z ch...em na głowy pozamieniał?!!!.Tekst jaki Pan "popełnił" podniósł mi cisnienie do 400 . Dla Pana zgrabna dupa jest kryterium kompeencji?bo w ten tytuł "dr"jakos po wypowiedzi tej "pani" smie wątpic może to skrót od drużnik ? Wiem mój wpis jest badzo emocjonalny ale niewytrzymałem jak tak można! jak rozumie gdyby ruch palikota wystawił jakąs tancerke GoGo jako posłankę Pan również by ją poparł.Po czyjej Pan jest stronie?
terenia

terenia

09.01.2015 21:15

Dodane przez darek kolbiarz w odpowiedzi na Czytam i nie wierze Drogi

@darek kolbiarz Zaraz będzie odpowiedź autora notki,że przecież tu chodzi o niepolityczne zachowanie posła Błaszczaka (z niemodną fryzurą) a nie panią Ogórek a wszystko w trosce o wygraną PIS,by wreszcie odsunąć od władzy PO...dziwne,że pan nie zauważył permanentnej troski autora i Jego "konstruktywnej krytyki"? dr to czasem dureń znaczy a wypowiedzi pięknej pani Ogórek są na poziomie dobrej uczennicy np.z renomowanego Liceum im.Nowodworskiego w Krakowie. Pan Błaszczak być może gustuje w ognistych brunetkach a nie eterycznych blondynkach(choć dla sprawy powinien wbrew sobie zachwycić się panią Ogórek,tym bardziej,że nawet aktorsko się próbowała spełnić w "Na dobre i na złe") Dobry był komentarz byłej "lwicy lewicy" A.Jakubowskiej "to będzie piękna katastrofa z podkreśleniem piękna". youtube.com muzyczna dedykacja dla czujących i nie czujących bluesa
Francik

Francik

09.01.2015 21:16

Dodane przez darek kolbiarz w odpowiedzi na Czytam i nie wierze Drogi

Ten tytuł "dr" to nic dziwnego - porządne prace magisterskie sprzed 20 lat to więcej niż dzisiejsze doktoraty. Taki jest obecnie poziom polskiej "nauki". Czego dowodem najlepszym notki "nauczyciela akademickiego".
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:25

Dodane przez Francik w odpowiedzi na Ten tytuł "dr" to nic

"Ten tytuł "dr" to nic dziwnego - porządne prace magisterskie sprzed 20 lat to więcej niż dzisiejsze doktoraty. Taki jest obecnie poziom polskiej "nauki". Czego dowodem najlepszym notki "nauczyciela akademickiego"..."
-------------------
Sęk w tym, że ja obroniłem doktorat 33 lata temu.
Domyślny avatar

felek

10.01.2015 21:11

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na "Ten tytuł "dr" to nic

Aaa... to ten doktorat dopiero w połowie piątego krzyżyka, 20 lat po studiach? Ależ się Pan wypocił, p.Krzysiu!:)
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:18

Dodane przez darek kolbiarz w odpowiedzi na Czytam i nie wierze Drogi

@darek kolbiarz
Proszę jeszcze raz napisać ten komentarz bez wulgaryzmów to Panu odpowiem.
Lektor

Lektor

09.01.2015 21:21

Dodane przez darek kolbiarz w odpowiedzi na Czytam i nie wierze Drogi

Tak, potwierdzam - bardzo emocjonujący wpis. Ale nic straconego - przeczytaj sobie drogi Darku Post Scriptum - to wyjaśni ci wszystko.
Domyślny avatar

anka 58

10.01.2015 10:08

Dodane przez darek kolbiarz w odpowiedzi na Czytam i nie wierze Drogi

Jest zawsze po "własciwej" stronie. Pan P. to też "blondynka".
danuta

danuta

09.01.2015 20:49

Oj! Pomarzyć dobra rzecz! Na miejscu Pana Błaszczaka ktoś formatu Zyty Gilowskiej... Inteligencja, błyskotliwość i refleks.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:16

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Oj! Pomarzyć dobra rzecz! Na

"Oj! Pomarzyć dobra rzecz! Na miejscu Pana Błaszczaka ktoś formatu Zyty Gilowskiej... Inteligencja, błyskotliwość i refleks..."
---------------------
No właśnie.
Pozdrawiam serdecznie.
Francik

Francik

09.01.2015 21:12

Nie wiem, może i się pan zna na tym, które fryzury są modne, ale poza tym to żałość - poziom intelektualny peerelowskiego środowiska "akademickiego". I tyle, bo szkoda klawiatury na "mądrości" Chrisa - totalny odlot.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 21:22

Dodane przez Francik w odpowiedzi na Nie wiem, może i się pan zna

@Francik
Francki! Ty lepiej idź na kopalnia, bo hopy strajkują!
Francik

Francik

09.01.2015 21:28

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Francik Francki! Ty lepiej

Jeśli już - to chodzi sie na gruba. I te chopy (przez ch - panie nauczycielu akademicki) coś wywalczą, bo nie będą kłapać po próżnicy ozorem jakie to piękne siksy mają komuchy za kandydatów.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

09.01.2015 22:26

Dodane przez Francik w odpowiedzi na Jeśli już - to chodzi sie na

Proszę przeczytać w wolnej chwili i więcej nie nudzić:
salonowcy.salon24.pl
Domyślny avatar

JWD

10.01.2015 01:32

Szanowny Panie Krzysztofie, skoro tak się rzeczy mają to ma Szanowny Pan poważnego konkurenta, Janka Kosa Gajosa, któremu również Marusia się kolosalnie podobała. Na załączonym zdjęciu kropka w krpkę wykapana Marusia z Czterech pancernych i psa, zawsze wierna wypowiadanym kwestiom i znakomicie się nosząca. Kto nie wierzy, ten może sobie zobaczyć film, jest na You Tube zapewne.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 11:08

Dodane przez JWD w odpowiedzi na Szanowny Panie Krzysztofie,

@JWD
Proszę się o mnie nie martwić. Janusz Gajos jest moim starym dobrym znajomym, a zarazem gorącym orędownikiem urządzanych przeze mnie w Hotelu SPA Dom Zdrojowy w Jastarni "Dorocznych Spotkań z helską Balangą", czemu dała zaczyn moja książka o historii życia towarzyskiego na Półwyspie Helskim. Więc o konkurencję się w tym przypadku nie obawiam.
Patrz: www.grupa.pasierbiewicz.com
Serdeczności!
Domyślny avatar

andzia

10.01.2015 08:29

Zachwycił się drrr, Ogórkiem ... kiszonym; ach,ożeń się ze mną,ożeń,bo ja nie mam żony. Jeśli zechcesz, to będę mieszkał z tobą w słoju. A Ogórek na to: zostaw mnie w spokoju, nie pleć bredni,drrr-e, i skończ swe zaloty, nie chcę cię boś stary ... Coooooooo? Ja stary ??????? Patrzcie ją - wymoczek !!! Nikt na świecie nie widział, daję na to słowo, aby Ogórek została Panią DO-KTO-RO-WĄ.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 11:01

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Zachwycił się drrr, Ogórkiem

@andzia
Witam,
Bardzo ładny wierszyk, można powiedzieć cacuszko poetyckie. Więc jeśli Pan poda mi swoje pełne nazwisko zgłoszę tę perełkę do Nagrody Poetyckiej im. Wisławy Szymborskiej. A bacząc na skład osobowy jury ma Pan moim zdanie wielkie szanse na pierwszą nagrodę - było nie było 200 baniek na rękę.
Pozdrawiam i nieustającej weny poetyckiej Panu życzę.
Domyślny avatar

andzia

10.01.2015 13:59

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @andzia Witam, Bardzo ładny

O matko kochana! Coś Pan,szaleju się najadł? Panie P.,ja jestem ONA,od stóp do głów !!! A Szymborska to może mnie ... cmoknąć w owe 200 baniek.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 17:51

Dodane przez andzia w odpowiedzi na O matko kochana! Coś

"O matko kochana! Coś Pan, szaleju się najadł? Panie P., ja jestem ONA, od stóp do głów !!! ..."
-----------------------
Pomyślałem, że to "ON" bo trudno uwierzyć, by tak tępe częstochowsko - kalwaryjskie rymy mogły wyjść spod kobiecej ręki.
A jeśli wyszły, to znaczy, że Pani nie czuje na jakie pośmiewisko się wystawia, a to daje pożałowania godny obraz jakich PIS miewa wyborców.
Domyślny avatar

andzia

10.01.2015 19:56

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na "O matko kochana! Coś Pan,

Tępe czy nie tępe te moje rymy,ale PRAWDĘ CI POWIEDZĄ hi,hi,hi... A w pośmiewisko też można mnie cmoknąć,bo i tak mam drugie miejsce,bo mości drr zdecydowanie zajmuje PIERWSZE ot,co !!!!
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 20:33

Dodane przez andzia w odpowiedzi na Tępe czy nie tępe te moje

@andzia
Droga pani Andziu! Pozostaje mi tyko zakrzyknąć: "O kurde Felek!".
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

10.01.2015 09:47

Mijają lata, zimy, raz słoneczko, raz chmurka; a my obojętnie przechodzimy koło niejednego ogórka ;-)
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 10:53

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Mijają lata, zimy, raz

@NASZ HENRY
Witam Pana,
Wierszyk wierszykiem, ale wczoraj wieczór ze zdumieniem wysłuchałem, że pani Magdalena Ogórek wielokrotnie stawała w obronie kościoła i profesora Chazana. Więc wygląda na to, że taktyka SLD nie jest taka głupia, jak się wielu wydaje. Proszę się łaskawie nad tym zastanowić.
Serdeczności!
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

10.01.2015 11:57

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @NASZ HENRY Witam

Czekam z niecierpliwością na debatę TV pomiędzy mgr Komorowskim a dr Magdaleną Ogórek. Byłby ubaw! Dlatego nie będzie ;-)
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 17:38

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Czekam z niecierpliwością na

Coś mi się widzi, że w tej kampanii takich ubawów będzie znacznie więcej ;-)
Domyślny avatar

yureks52

10.01.2015 11:33

Idac tym tropem to gajowy wygral z Kaczynskim na ,,RYJA,,
Zofia

Zofia

10.01.2015 13:01

Czytam, czytam konwersację na pańskim blogu i myślę sobie " bezowocna dyskusja a Polska leży odłogiem". Przyznaję Panu rację, że wystąpienia pana Błaszczaka są denerwujące, ale nie wszyscy mają dar "dobrej intonacji głosu". Co do pani Gilowskiej, to pełne poparcie dla niej , jako rzecznika PiS-u. Pozdrawiam serdecznie.
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

12.01.2015 09:18

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Czytam, czytam konwersację na

@Zofia
Również Panią serdecznie pozdrawiam.
alchymista

alchymista

10.01.2015 13:40

A może by tak jednak poważnie podejść do tematu? blog-n-roll.pl
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

10.01.2015 14:33

Dodane przez alchymista w odpowiedzi na A może by tak jednak poważnie

Blog-n-rollowe podejście jest delikatnie mówiąc mało poważne ;-)
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

10.01.2015 17:36

Dodane przez alchymista w odpowiedzi na A może by tak jednak poważnie

@alchymista
Niestety zlinkowana strona mi się nie otwiera.
Domyślny avatar

felek

10.01.2015 19:21

"Nie mniej jednak wszyscy przedstawiciele naszych partii politycznych wypowiedzieli się o kandydatce bardziej lub mniej pozytywnie. Wszyscy, oprócz przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PIS Mariusza Błaszczaka, który przylizawszy charakterystycznym gestem niemodną fryzurę, z kwaśno ascetycznym grymasem na twarzy wyrażającym odrazę w stosunku do zgłoszonej kandydatki potrafił powiedzieć tylko tyle, że tą kandydaturą SLD pokazało, iż składa broń w walce o fotel prezydenta. Nasuwa się więc pytanie skąd ta kretyńska i przeciw-skuteczna wypowiedź?" ....................................................................................................... Po pierwsze należy posiadać modną fryzurę. No i koniecznie zgadzać się z modnym państwem tak modnie wypowiadającym się na modne tematy w telewizji. Oto, jak widać, punkt widzenia Krzysztofa "et consortes" Pasierbiewicza. Nasuwa się więc pytanie: czy można sobie wyobrazić bardziej kretyński punkt widzenia?
Domyślny avatar

Marcin Borgieł

10.01.2015 22:51

No nie...wpada Pan w zachwyt jak kiedyś "cała ludzkość Polski" i wybrała na prezydenta "pięknego Olka" bo miał niebieskie oczy,niebieską koszulę,piękną cerę i w ogóle był uroczy...Do jasnej...czy to konkurs piękności szanowny Panie? I znów będzie jak kiedyś z Olkiem za hot doga czy też snikersa wyślemy Polskich żołnierzy na wojenkę nie naszą.Na salonach polityki nie uroda nie uroda szanowny Panie tylko olbrzymie jaja takie jak Margaret Thatcher.Dla mnie prezydenta,premiera MAJĄ SALONY NIE CIERPIEĆ,NIE LUBIĆ,WYŚMIEWAĆ,ALE MAJĄ PRZED NIM SRAĆ DO GACI!I MAJĄ WIDZIEĆ ŻE JEST TWARDY I NIE RUSZA GO OŚMIESZANIE ZE STRONY LEMINGÓW.Czy Prezydenta Kaczyńskiego wykończono bo go uwielbiali?A jeśli go lubią,schlebiają,inni przywódcy krajów europejskich go wychwalają to wiem jedno - jest dla nich NIKIM i mogą z nim zrobić wszystko...do słownie wszystko.I tak tez zrobią z tą piękną twarzą SLD - wątpi Pan? A jeśli naród ją wybierze...no cóż - jeśli ktoś mi wtedy będzie narzekał - to mówię - ....z woli narodu...z woli narodu więc może i twojej...
Krzysztof Pasierbiewicz

Krzysztof Pasierbiewicz

11.01.2015 00:20

Dodane przez Marcin Borgieł w odpowiedzi na No nie...wpada Pan w zachwyt

@Marcin Borgieł
Ile razy mam jeszcze powtarzać, że przekaz mojej notki nie dotyczy urody i szans politycznych pani Magdaleny Ogórek, lecz przygłupiej i niedyplomatycznej reakcji pana Błaszczaka na ogłoszenie tej kandydatury. Reakcji, która czy się to Panu podoba, czy nie ODSTRĘCZY OD PIS-u LUDZI MŁODYCH, KTÓRZY BĘDĄ DECYDOWALI O WYNIKU WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 2015.
A może, jak mi napisał jeden z internautów na S24, Leszek Miller i Jarosław Kaczyński są dalekowzrocznymi strategami? Może dążą do IV RP jako państwa prawa typu niemieckiego - z możliwością zawracia tzw. wielkiej koalicji na czas recesji lub kryzysu (gdy oba elektoraty dzisiejszej opozycji dorosną mentalnie). Przecie ani ateiści nie pozbędą się wyznawców religii, ani na odwrót. Logika domaga się zapanowania kompromisowego, konstruktywnego 'modus vivendi' między nimi.
Więc proszę mi nie wyjeżdżać z konkursami piękności, bo ważne jest jedno. Jak przerżniemy wybory parlamentarne 2015 urzeczywistnią się słowa min. Sienkiewicza, czytaj będzie to koniec polskiej państwowości. Czy Pan zdaje sobie sprawę z tego niebezpieczeństwa?
Domyślny avatar

Marcin Borgieł

11.01.2015 01:13

Dodane przez Krzysztof Pasi… w odpowiedzi na @Marcin Borgieł Ile razy mam

Niestety tak zdaję sobie sprawę.Naród, a przynajmniej znaczna większość jest na to wszystko obojętna.Oglądają pasjami wiadomości siakie i owakie.Czytanie nie wchodzi w rachubę.No chyba że papki z gazetki-wprost,wyborcza itp.łykają wszystko.Nawet jak pod nos podetkniesz to i owo (Nasze blogi,Sumliński,Cenckiewicz itp. to mówią zdziwieni...że to chyba nie możliwe.Nie przekonuje ich nic, kompletnie nic nie chcą przemyśleć rozważyć NIC. Nie są w stanie kojarzyć faktów,ciągów zdarzeń,samobójstw....nic.Szanowny Panie Krzysztofie - ręce opadają.Nie pomoże im tłumaczyć nawet na zasadzie 2+2=4..to jest zbyt trudne.Co do Pana przekazu-ja wiem, że Pan jej nie reklamuje, ale samo to, że na Pana blogu twarz SLD. Jeszcze raz Pana zapewniam, że zdaję sobie sprawę i nie martwię się już tyle o siebie. Martwię się o młodzież,o dzieci nie tylko swoje.To co wydarzyło się od 1939rko i po 1945 roku nie da się cofnąć.Kiedyś jeden kolega z mojej pierwszej pracy określał to bardzo dosadnie - ..naród jest skór....y.
Krzysztof Pasierbiewicz
Nazwa bloga:
Echo24
Zawód:
Emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta niezależny, autor, tenisista, narciarz, człowiek wolny
Miasto:
Kraków

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 593
Liczba wyświetleń: 12,642,002
Liczba komentarzy: 30,114

Ostatnie wpisy blogera

  • Niedorżnięta wataha
  • List otwarty do prof. Pawła Śpiewaka
  • A jednak miałem nosa pisząc, że mi nie po drodze z PiS-em

Moje ostatnie komentarze

  • Pamięta Pan jeszcze? - vide: raskolnikow2.files.wordpress.com Serdeczności!
  • @Autor & @ALL   ---   W wolnej chwili zapraszam do lektury - vide: salon24.pl
  • Jacy akademicy, takie uniwersytety - czytaj: salon24.pl

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nieznane oblicze Witolda Gadowskiego
  • Kraków olał post-komuszą subkulturę TVN-u
  • Pytanie prawicowego blogera do posłanki Scheuring-Wielgus

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Niestety owo PROSTACTWO (skupione wokół Tuska) wróciło do władzy. Że to niewyobrażalne "prostactwo" nie trzeba nikogo przekonywać - kto inny mógłby przyswoić i używać 8* w przestrzeni publicznej do…
  • Beskidzki Góral, Tego platfusa przejrzałem na wylot. Hedonista, wlazłby do doopy, każdemu za kilka kliknięć i marzy o zerżnięciu na boku głupiej dziewoi.
  • keram, Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma !!! Z uporem maniaka  część z nas nie potrafi się zadowolić tym czym dysponujemy , tym co mamy, lecz natychmiast przechodzi do natarcia. …

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności