Układ po wpadce ze sfałszowaniem wyborów poświęci Kopacz ?

Dlaczego nie ma dziś prawnej możliwości rozliczenia głosów nieważnych? Bo z Kodeksu wyborczego w dziwnych okolicznościach usunięto odpowiedni artykuł!Choć przez długie miesiące prac nad Kodeksem wyborczym w 2010 roku taki obowiązek był zapisany w ustawie, zniknął  w tajemniczych okolicznościach na finiszu prac!— donosi  „Fakt”.Prawie 18 proc. głosów w wyborach do sejmików było nieważnych. Ile z nich to puste karty? Ile to karty z większą liczbą krzyżyków niż dopuszcza ustawa? Tego się nie dowiemy. Tuż przed Bożym Narodzeniem w 2010 roku senatorowie tak zmienili uchwaloną przez Sejm ustawę, że komisje wyborcze zostały zwolnione z obowiązku  ustalania tej oczywistości!— dodaje gazeta.Fakt odtwarza harmonogram prac nad ustawą. Kluczowa jest tu data 13 grudnia 2010 roku. Wówczas dwaj senaccy legislatorzy – Marek Jarentowski i Jakub Zabielski – wydali opinię, w której proponują zmianę zapisu o konieczności analizowania nieważnych głosów. W ich propozycjach znika podział głosów nieważnych ze względu na przyczynę nieważności!— podkreśla gazeta. Według „Faktu”, nie sposób dziś sprawdzić, kto wprowadził te poprawki do ustawy na komisji, ponieważ protokoły posiedzeń komisji senackich w tej sprawie… zniknęły z Internetu!....(źródło )

Naukowcy z kilku uczelni wystosowali list otwarty skierowany do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego ws. wyborów samorządowych. Apelują m.in. o zbadanie nieprawidłowości wyborczych oraz nowelizację Kodeksu Wyborczego.Treść apelu:
My, niżej podpisani pracownicy nauki, pragniemy w trosce o dobro Państwa Polskiego i jego autorytet oraz wizerunek na arenie międzynarodowej, wyrazić nasze głębokie zaniepokojenie w związku z wydarzeniami związanymi z wyborami samorządowymi w 2014 roku.
Nasze zaniepokojenie odnosi się zarówno do sposobu przeprowadzenia wyborów, jak i reakcji władz państwowych oraz części środków społecznego przekazu na oburzenie części społeczeństwa polskiego domagającej się większej transparencji i społecznej kontroli nad przebiegiem wyborów. Skala nieprawidłowości, organizacyjnego chaosu i dezinformacji w wykonaniu Państwowej Komisji Wyborczej i podległych jej sędziów-komisarzy, zatrważa nie tylko wnikliwych obserwatorów polskiego życia politycznego. Niemożność sprawnego podliczenia głosów i przekazania wyników wyborów opinii publicznej, kompromitujące błędy w liczeniu głosów na wszystkich szczeblach komisji wyborczych, duże rozbieżności nieważnych głosów rzędu kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu procent, zwłaszcza między sąsiadującymi ze sobą okręgami wyborczymi, a także sprzeczne komunikaty wydawane przez komisarzy wyborczych – to wszystko każe postawić pytanie o kompetencje właściwych służb oraz nadzór nad ich działalnością.”...(źródło )

ztab kandydata PiS 
na prezydenta Warszawy 
ma problem. Środki na kampanię się wyczerpały.W ubiegłą, wyborczą niedzielę w sztabie Jacka Sasina morale wzrosło. Kandydat PiS pozostał w grze o prezydenturę stolicy, mimo że partia nie przeznaczyła dużych środków na jego kampanię. – Pomogli kandydaci na radnych, którzy np.  współfinansowali billboardy 
– mówi nam sztabowiec Sasina.”..(źródło )

Jacek Karnowski „Sfałszowane - na pewno na poziomie oddania intencji wyborców - wybory oznaczają groźbę braku legitymizacji dla rządzących. I w sejmikach, i w Sejmie, i w Pałacu Prezydenckim. Teraz, i w przyszłości. Detale szybko się rozmyją w ludzkiej pamięci, konkretów już nie będzie, ale każdy niezadowolony będzie miał na podorędziu poręczny, i jednocześnie potężny, argument o nielegalnej władzy.To argument, po który mogą sięgnąć i jednostki, i masy. Argument, który raz utrwalony, szybko nie zejdzie z areny. Nawet gdy przyśnie, to znów się pojawi. Przy dużych protestach, ale i, niewykluczone, przy odmowie płacenia podatków....(źródło )

Profesor Zybertowicz„Stwierdzając wczoraj, że nie było podstaw, by kwestionować ważność wyborów samorządowych, prezydent Bronisław Komorowski postąpił zgodnie z oczekiwaniami. Są to oczekiwania grup interesów, które poparły jego kandydaturę na urząd prezydenta, a także środowisk medialnych, które od lat chronią go przed rzeczową krytyką.”...(źródło )

„O polskiej biedzie i bezprawiu, które w prostej linii prowadzą do bezdomności lub współczesnego niewolnictwa, donosi niemiecki portal gospodarczydeutsche-wirtschafts-nachrichten.de - informuje z Hamburga Waldemar Maszewski. Według portalu i fundacji „Walk Free Foundation” Polska zajmuje w Unii Europejskiej niechlubne pierwsze miejsce w klasyfikacji występowania właśnie współczesnego niewolnictwa. „....(źródło )
---------
Mój komentarz

Wybory były tak ostentacyjnie sfałszowane ,że praktycznie nie ma szans , aby fałszerstwa przynajmniej w duże części nie wyszły na jaw. Nie wszystko da się zrzucić na przestępców wyborczych z PSL . Zagrożony jest Komorowski, Kopacz, Platforma, interesy esbecji, Niemiec i Rosji , Układu.

Muszą znaleźć jakiegoś kozła ofiarnego . Kogoś będą musieli wysłać na rzeź . Rzucić na rytualny stosu tłuszczy i mediów . W moim przekonaniu nóż świątynny Układu już jest ostrzony. Bo w innym wypadku może nastąpić niekontrolowany wybuch społeczny i nastąpić coś dużo groźniejszego dla układu. Jego trwała delegitymizacja, oznaczająca cywilną śmierć oficjeli reżimu i załamanie się propagandy, dzięki uodpornieniu się na nią ludzi , którzy uważają że reżim niczym PRL nie ma legitymacji i telewizja i prasa reżimowa kłamie

Kopacz , która nie tylko jest nędzarka ( http://naszeblogi.pl/49806-kto-zadluzona-nedzarke-kopacz-zrobil-premierem-polski ) ,ale która co najwyżej ze swoimi kompetencjami nadaje się zarządzanie PRLowskim pegeerm niż państwem złoży samokrytykę, weźmie winę swoja klatę ( ohydny zwrot w ustach kobiety ) i złoży urząd , a jej następca otworzy nowa czysta kartę która dopiero później od nowa zacznie wypełniać nowymi oszustwami i kłamstwami. Jedynie po ofiarowaniu Kopacz będzie można rozpocząć nowy teatr, nowy cyrk z ogłupianiem Polaków i powstrzymaniem Kaczyńskiego

I proszę nie wysyłać mi do studia Kraśki w TVP całkowicie nieprzygotowanego Błaszczaka, który robi z siebie pośmiewisko i niczym klown daje ubaw Kraśce. Leśnym dziadkom w PiS dziękujemy, bo w tej wojnie w tym medialnej potrzeba świetnie przygotowanych , głodnych młodych wilków , a nie sytych baranów .

Bardzo ważna wypowiedź Kaczyńskiego na temat delegitymizacji władzy i o sfałszowaniu wyborów .

video Kaczyński z trybuny sejmowej: Te wybory zostały sfałszowane. Sfałszowaliście wybory! (26.11.2014)
video Kukiz i Prońko
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka 
Marek Mojsiewicz Twitter 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1„Dobre złego początki „ 
Na końcu którego będzie o bogini Kali „ Nie należy nerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza u Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony"Lamborghini"
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

26-11-2014 [23:56] - angela | Link:

Pewnie ze poświęci, przecież ta histeryczka, trząchawka do niczego sie nie nadaje.Przeniosa ja z hukiem gdzieś, zeby uspokoić narod.Miala szansę zeby naprawdę zostac kimś,i sie powoli przeorientowac,a to..... i kłamać trzeba z klasą. Ale wątpię czy to cos da.Narod wie ze jest ordynarnie oszukany.