Do bulu szczery :))

Ha! Prezydent Bul-Komorowski ma zamiar w najbliższym czasie podjąć szczere rozmowy z rodzinami ofiar smoleńskich. Podobno dobrotliwy wujek (wójek?) narodu wesprze budowę pomnika ofiar smoleńskich. Tyle że najpierw musi pogadać z Kacapstanem!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-10-2014 [10:23] - NASZ_HENRY | Link:

Jest wyścig wyborczy do żłobu i dlatego konie Komorowskiego są POmalowane w patriotyczne wzorki. Mimikra POdstawą mataczenia przy urnie ;-)

Obrazek użytkownika Lara

10-10-2014 [21:59] - Lara | Link:

Cześć Henry :) A propos mataczenia przy urnie - myślę, że to sprawka ruskich serwerów. Moje osobiste zdanie jest takie, że wybory są fałszowane od lat :( Trzeba coś z tym zrobić...

pozdrawiam, miłego weekendu