Ja bym taką jedną z drugą na pal nabił!

Znowu mówią w telewizji, że jakaś kolejna debilka zostawiła na upale w samochodzie trzech letnią córeczkę, którą po wybiciu szyby policja uratowała w ostatniej chwili, a w tym czasie przepraszam za wyrażenie popierdolona mamusia zakupy robiła. Okazało się, że to nieszczęsne dziecko podsmażało się żywcem ponad godzinę.

Więc nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale ja uważam, że dla przykładu, trzeba by jedną z takich wynaturzonych kretynek na pal nabić albo na stosie spalić. 
 
Dlaczego?

Bo uważam, że powoli dochodzimy do krytycznej granicy debilnego absolutu za czym jest już tylko czarna dziura.

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

PS
Przepraszam gości mojego blogu za to, że pisząc tę notkę odstąpiłem od żelaznej zasady szarmanckości, ale notkę napisałem spontanicznie w pięć minut po tym, jak się dowiedziałem z telewizji o rzeczonym zdarzeniu. A wściekłem się, gdyż coś się z ludźmi złego dzieje, bo normalna kobieta posiadająca przyrodzony jej instynkt macierzyński nie zostawi dziecka samego w samochodzie nawet na minutę. Takie jest moje zdanie, którego nie za Chiny nie zmienię.

PPS
Miałem tego nie robić, ale pod presją niektórych komentatorek powiem dlaczego tak mnie rozjuszyła wiadomość o tej debilnej matce, która zostawiła dziecko w samochodzie.

Otóż w moim życiu tak się złożyło, że sam wychowywałem moją córeczkę. Miałem dwie prace. Jedną na uczelni, gdzie muszę przyznać ludzie widząc moją sytuację bardzo mi szli na rękę, ale z uczelnianych zarobków nie mógłbym się utrzymać i musiałem wziąć drugą pracę jako tłumacz konsultant techniczny również w korporacji (amerykańskiej), nazwy nie wymieniam ze zrozumiałych względów.
Ale korporacje za darmo nie płacą.
Więc całymi miesiącami wstawałem o trzeciej rano żeby wyjąć z pralki pranie i wyprasować ciuszki mojej córki, a także przygotować wszystko dla opiekunki, która przychodziła o szóstej rano.
Potem jechałem do pracy, gdzie się pracowało na tak zwany pełny zegar, czyli 12 godzin na dobę, albo więcej, bez przerwy na obiad.
Jak wracałem z tej pracy samochodem do domu dwoiło mi się przed oczami z głodu i zmęczenia.
Po moim powrocie opiekunka szła do domu, a ja z moją córeczką jechałem samochodem do Macro Cash, żeby zrobić zakupy na dni następne.
I choć słaniałem się na nogach do głowy by mi nie przyszło zostawić mojego dziecka na parkingu samego w zamkniętym samochodzie.
Robiłem zakupy z moją córeczką na ręku.

I nie pitolcie mi drogie Panie o presji korporacji na biedne matki doprowadzającej do tego, że bidusie zapomniały po drodze o dziecku w zamkniętym samochodzie.

Rozumiecie Panie o czym mówię??? Jeśli nie, to proszę już nie wchodźcie na mój blog, bo nie ręczę za siebie!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

04-07-2014 [00:16] - ironiczny anglosas | Link:

Szanowny Panie.
Wbijanie na pal dla takiej idiotki zbyt dużą przyjemnością dla niej by było. Spalić taką k.... niech poczuje ciepło...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

04-07-2014 [16:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

Co roku w Jastarni obserwuję, jak zachowują się na plaży matki z dziećmi. Jedne nie spuszczają oka ze swoich pociech bawiących się w wodzie, a inne całymi godzinami się opalają i nawet nie zerkną w stronę ich dzieci pływających przy brzegu na materacach.
Ponieważ wyjątkowo złamałem w tej notce manierę szarmanckości, pierwsze nazwę troskliwymi matkami, a drugie wynaturzonymi kretynkami.

Niestety z roku na rok widzę, jak ubywa troskliwych matek w stosunku do mnożących się kretynek.

Ale czy media coś robią by temu zaradzić? Czy przed sezonem letnim ktoś informuje, że Bałtyk charakteryzuje się występowaniem prądów rozrywających płynących od brzegu w stronę otwartego morza z prędkością górskiego potoku, które w ciągu kilku sekund mogą wynieść na głęboką wodę dziecko pływające na materacu??? Ja w każdym razie nigdy takich ostrzeżeń nie słyszałem.

A więc nie tylko na plaży można znaleźć rzesze kretynów i kretynek.

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika zawadiaka

04-07-2014 [03:44] - zawadiaka | Link:

Mam pewne zrozumienie jeśli chodzi o krzywdzenie dzieci przez degeneratów, alkoholików itd. Ale ktoś kto posiada samochód, potrafi ocenić sytuację na drodze, przewidywać skutki kierowania pojazdem, jednak czymś się powinien różnić od pospolitych wyżej wymienionych. A jednak... A jednak są wśród nas ludzie, którzy z jakiegoś powodu tracą wszelki rozum i zwykłe myślenie przyczynowo skutkowe. Jakby wraz z wyłączeniem silnika samochodu, wyłączali też własny rozum. Niezbadane jest ludzka głupota. Karay za takie, no nie przerstępstwa, bo to trudno w takiej kategorii umieścić, ale zwyrodnienie i lekceważenie czyjegoś życia, własnego dziecka, powinny być drakońskie i dokonywać się niemal natychmiast. W uproszczonej procedurze.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

04-07-2014 [16:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

Ja bym takim matkom odbierał dożywotnio prawo jazdy, a samochód licytował przeznaczając dochód na nagłaśnianie sprawy w mediach.

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

04-07-2014 [04:07] - Pitek Antropus | Link:

Pieniądz jest wspaniałym narzędziem do dyscyplinowania baranów wokół jakiejś idei,
ale nie może być ideą, bo wszystko w GWno się obraca.
Tysiące lat mijają - barany POzostają baranami.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

04-07-2014 [16:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Tysiące lat mijają - barany POzostają baranami..."
--------------------------
Ja bym jednak powiedział, że w tym przypadku mamy do czynienia z inwolucją od barana do jamochłona.

Serdeczności.

Obrazek użytkownika bolesław

04-07-2014 [13:21] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
Pełna ZGODA. Ale przed wbiciem na pal trochę bym na ogniu podsmażył.
Pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

04-07-2014 [16:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

Szanowny Panie Bolesławie,

Na Pańskie ręce składam przeprosiny dla wszystkich gości mojego blogu za to, że w tej notce złamałem żelazną zasadę szarmanckości i nazwałem takie mamusie kretynkami.
Jeden z komentatorów na Salonie24 napisał taki komentarz:
"Nie wolno. Powtarzam: NIE WOLNO takich debili wypuszczać z więzienia.
Przy okazji - powinni w tych więzieniach przygotowywać izolatki na środku spacerniaka - takie całe przeszklone - do wykorzystania w upalne dni. Codzienne, 3-godzinne sesje, żeby nie zabić od razu..."

Serdecznie Pana pozdrawiam,
Krzysztof