Ewa Stankiewicz poleca - 19.04.2014


Tęczowi unijni dewianci uczą dzieci seksu z tatą a nawet … ze zwierzętami!Dziś mija 71. rocznica wybuchu powstania w warszawskim getcie

Złożeniem kwiatów przed pomnikiem Bohaterów Getta, przed bunkrem Anielewicza i na Umschlagplatz oraz akcją rozdawania papierowych przypinek w kształcie żonkili zostanie w sobotę w Warszawie uczczona 71. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim.
Czytaj dalej →

 


List do cara            16/2014 (147)

Todd-clip_image004Szanowni Państwo!
Czy zauważyliście, że dzisiaj tj. 19 kwietnia imieniny obchodzą zarówno Adolf jak i Włodzimierz? Fajny zbieg okoliczności, prawda? Hitlerowi udało się skutecznie zohydzić własne imię, które wyszło całkiem z użycia. Włodzimierz ostał się i ani Lenin, ani Putin mu nie zaszkodzą. Ale to tylko imiona. Podobieństw między Putinem a Hitlerem jest dużo. W dziedzinie kultury i obyczajowości dobrym ilustratorem może być stary film zatytułowany „Kabaret”. Zarówno wtedy, tj. przed dojściem Hitlera do władzy, jak i dziś, ludzie zniesmaczeni ostentacyjną rozwiązłością i dominującą szpetotą pragną piękna, czystości, prawdy. I tu wkracza manipulacja, bo wódz mieni się orędownikiem tych wartości! Poparcie dlań rośnie lawinowo.
Co gorliwsi „Polacy” już ślą listy do Putina jako zbawcy świata Czytaj dalej →


Krakowski Klub Wtorkowy: Złoto II Rzeczpospolitej

8215 kwietnia 2014 r.  Gościem klubu był Krzysztof Kopeć
Spotkanie prowadził Grzegorz Surdy
(zdjęcia:  Józef  Wieczorek)
Czytaj dalej →

By anbodz • Zamieszczone w @Józef Wieczorek • Tagged Fundusz Obrony NarodowejKrakowski Klub Wtorkowy,Krzysztof KopećZłoto II RP • EdytujKWI192014 Apel do Polonii Amerykańskiej oraz Rodaków w kraju i za granicą

  dscn5533fot: solidarni2010.pl

W dniach 11 – 12 kwietnia odbyły się w Amerykańskiej Częstochowie uroczyste obchody IV Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej oraz I Forum Przedstawicieli Organizacji Polonijnych z USA i Kanady.
TV Niezależna Polonia przedstawia pierwszy z serii reportaży z tych uroczystości i obrad. Jest to Apel do Polonii Amerykańskiej oraz Rodaków mieszkających w kraju i za granicą.
Więcej na tvniezaleznapolonia.org
Czytaj dalej →


Amerykańska Częstochowa – Apel do Rodaków. Obchody 4. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej – VIDEO

 

3 głosujących

Smolensk-tablicaDelegacja Solidarnych 2010 z Polski i Nowego Yorku uczestniczyła w obchodach 4. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej w Doylestown. Prezentujemy relację video z uroczystego Apelu Poległych pod pomnikiem Polskiego Husarza, upamiętniającego Ofiary Katynia i Smoleńska.
W uroczystościach uczestniczyły Rodziny Smoleńskie, Czytaj dalej →

 


WESPRZYJ KSIĘDZA STANISŁAWA MAŁKOWSKIEGO!

 

Ks.Małkowsk i E.Stankiewicz - kolędy pod NamiotemKs.Małkowsk i E.Stankiewicz – kolędy pod Namiotem

Prośba o gorącą modlitwę w związku z atakami mediów,  i nie tylko mediów,  na Ks. Stanisława Małkowskiego.
Nie ustaje kampania ataków na Ks. Stanisława Małkowskiego.
Do jego uciszenia wezwał ostatnio – w stylu Jerzego Urbana – senator PO (partii popierającej m.in. aborcje, homoseksualizm i GENDER).
Czytaj dalej →


Anna Wasiukiewicz: Ta sama władza, która siłą usunęła krzyż, dzisiaj stawia symbol dewiacji

 

9 głosujących

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Strabon - Herodot

20-04-2014 [01:52] - Strabon - Herodot | Link:

Szkoda, że pani Stankiewicz nie zauważyła, że 17 kwietnia przypadła rocznica wybuchu Insurekcji Warszawskiej, 220 rocznica, pierwszego zwycięskiego 3-dniowego powstania przeciwko Moskalom... Dlaczego tak się dzieje, że dla niektórych historia Polski zaczyna się dopiero od 1918 r.?

Obrazek użytkownika ewastankiewicz.pl

20-04-2014 [05:22] - ewastankiewicz.pl | Link:

"Powstanie w getcie jest dziełem Żydowskiego Związku Wojskowego. To była grupka Żydów, nie przekraczająca 1-2%,  o których my Polacy musimy pamiętać absolutnie, którzy w 39 roku utworzyli na wzór Służby Zwycięstwa Polski organizację konspiracyjną właśnie ŻYDOWSKI ZWIĄZEK WOJSKOWY.

Na czele tego związku stanął Apfelbaum i oni przez rok 39, 40, 41, 42 wtedy kiedy reszta Żydów kolaborowała z Niemcami, oni bardzo ściśle, ręka w rękę szli z Armią Krajową. Stąd ta pomoc dla nich, stąd wywieszona w getcie warszawskim flaga i polska i flaga żydowska (…) To byli Żydzi, którzy czuli się Polakami. Żydzi, którzy umieli tę dwunarodowość w sobie pogodzić (…)

zginęli w getcie. A przetrwał ŻOB. I całą chwałę, cały splendor za powstanie w warszawskim getcie przypisali sobie komuniści, ŻOB, Edelman i inni, choć tak naprawdę oni nawet nie umieli broni za dobrze trzymać “ /Ewa Kurek/

cytat z artykułu, link na dole tamże