Przypadek Raczaka - czyli, jak na starość uzyskać znak "Q."

Człek ten nieszczęsny postanowił na starość posmakować, jak to jest, gdy się poliże konfitury, a że ma odpowiednie koleżeństwo, w osobie pewnej plugawej damy, więc było mu raźniej, no i w jej towarzystwie wstyd, jakby mniejszy.

Pieniądze na szyderstwa ze zmarłych otrzymał. Brudną robotę odwalił. Stoi teraz z wielkim znakiem "Q." na czole, na końcu szeregu z palikociarnią, swymi starszymi kolegami w tym dziele. Wtórny szaraczek, jakich w tym gronie na kopy.

Szczęście dla niego, że osiągnął wiek, w którym zwykle już się nie za długo ogląda swoją facjatę w lustrze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2014 [16:50] - xena2012 | Link:

na jakieś miejsce na listach do Europarlamentu ? Biedak wie ,że jedynki czy dwójki sa już zaklepane,ale w tym wieku nie ma co wybrzydzać, a po takim ,,spektaklu'' stanie się rozpoznawalny niczym pani Wójciak.Co za rozkosz znaleść się przy odrobinie szcześcia w gronie takich szmatławych jak on celebrytów w Europarlamencie.

Obrazek użytkownika gal

28-02-2014 [18:11] - gal | Link:

z domu wychodzić

Obrazek użytkownika contessa

28-02-2014 [18:56] - contessa | Link:

teraz kolejny "nestor" teatru... Epidemia czy co ?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gal

28-02-2014 [19:54] - gal | Link:

z działalnością prężnego klubu akademickiego Lecha Kaczyńskiego, może chodzi o zamazanie tego obrazu.