Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Stało się - tragedia w Soczi

jazgdyni, 12.02.2014
Jak się wszyscy obawiali, w Soczi doszło jednak do tragedii.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 19953
Domyślny avatar

Sceptyk

12.02.2014 18:57

To ma być żart? Zaiste, genialne poczucie humoru, godne brukowców. Proponuję współpracę z superexpresem czy faktem, tam to idealnie pasuje.
Domyślny avatar

Jan Własnowolny

12.02.2014 19:18

Dodane przez Sceptyk w odpowiedzi na hmmm

Znana już od wieków taka polska dola Wrogowie Chrobrego przez Grunwaldu pola Niczym na zwierzynę łowy urządzają Mimo że Polacy nie gęsi i swój język mają
Domyślny avatar

Lancelot

12.02.2014 20:24

Dodane przez Jan Własnowolny w odpowiedzi na Tutaj brukowców nikt nie czytuje

Dobre!!!.....bo polityczne. Pzdr
jazgdyni

jazgdyni

12.02.2014 21:41

Dodane przez Lancelot w odpowiedzi na Autor jazg

Co ciekawe, obrazek dostałem z Norwegii.
Nieźle to tam widzą.
jazgdyni

jazgdyni

12.02.2014 19:28

Dodane przez Sceptyk w odpowiedzi na hmmm

Teraz, 0 19:25 39 osób lubi to, zadając sobie trud wykazania tego.
A obejrzało ponad 6000 ludzi.
Radzę poważnie zastanowić się nad swoją percepcją rzeczywistości i poczuciem humoru.
Brukowców niestety nie znam. Może Pan coś polecić?
Domyślny avatar

Sceptyk

12.02.2014 21:13

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na @Sceptyk

Znaczy, że jak... jedzmy g... miliardy much nie mogą się mylić? A brukowce mogę polecić, ale tylko na umowę o dzieło.
jazgdyni

jazgdyni

12.02.2014 21:39

Dodane przez Sceptyk w odpowiedzi na ciekawe

Czy Pan ludzi przyrównuje do much jedzących g...?
A w ogóle co to znaczy:
//Znaczy, że jak... jedzmy g... miliardy much nie mogą się mylić?//
Może Pan to przetłumaczyć na polski?
Domyślny avatar

Sceptyk

12.02.2014 21:44

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na @Sceptyk

Jako na pewno światły człowiek może Pan sobie to interpretować według własnej woli. I rozumu.
jazgdyni

jazgdyni

12.02.2014 21:53

Dodane przez Sceptyk w odpowiedzi na eeeee

Już Pana rozumiem.
U Profesora pochwalił się Pan, że nalał sobie kielicha.
Proszę u mnie nie pisać, gdy jest Pan pijany.
Domyślny avatar

Sceptyk

13.02.2014 09:19

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na @Sceptyk

Nie ma to jak inżynier, który wyciąga wnioski nie mając żadnych twardych przesłanek. Kielich był wirtualny. Poza tym - drogi Panie - może tak ad rem a nie ad personam? Chociaż to akurat pasuje do schematu, bo jak się nie ma argumentu merytorycznego, atakuje się oponenta personalnie. Sztuka erystyki (trudne słowo) nie jest mi obca.
Domyślny avatar

Valdi

12.02.2014 20:00

Niezle ... Bylem tu pierwszy, ale postanowilem poczekac na wpis jakiegos leminga, ciekawy bylem jak mu zatrybi mozgownica. I nie zawiodlem sie. Jak oni sa przewidywalni ..... A propos - Panie Janie Wlasnowolny - a tak w ogole to o co Panu sie rozchodzi ?
jazgdyni

jazgdyni

12.02.2014 21:42

Dodane przez Valdi w odpowiedzi na Hi

Tak, leming.
I to jakiś dziwny... te kłopoty ze składnią.
Musi, jakiś kapral, albo co.
Domyślny avatar

Ewa G

12.02.2014 23:56

Serdecznie pozdrawiam
jazgdyni
Nazwa bloga:
Żadnej bieżączki i propagandy
Zawód:
inżynier elektronik, oficer ETO (statki offshore), obecnie zasłużenie odpoczywa
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 157
Liczba wyświetleń: 8,964,028
Liczba komentarzy: 32,587

Ostatnie wpisy blogera

  • Czyżby wreszcie? Budowa IV RP start!
  • Boski nekar – eliksir życia
  • Wreszcie to się stało

Moje ostatnie komentarze

  •  Ciekawe.
  • @paparazziPapaFakt, niestety swoje lata mam. Mimo tego, jak się przekonał o tym jeden naćpany gangus, całkiem niedawno, gdy złapałem go w precyzyjnym miejscu, że aż uklęknął i błagał o łaskę. I mam…
  •       @Ula UjejskaCześć Ulu. Jakże miło cię ponownie widać. Mam nadzieję, że ze zdrowiem wszystko w porządku?Widzisz, moi przodkowie to kresy. Czyli Rzeczpospolita ON.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PROWOKATOR
  • Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
  • Mafia powstała w Trójmieście. Tak, jak obecny rząd.

Ostatnio komentowane

  • EsaurGappa, youtu.beSzczurze lądowy to dla ciebie!
  • EsaurGappa, Mhhhhh.
  • EsaurGappa, Właśnie widziałem nagranie z Belfastu gdzie morderca z Sudanu na oczach Irlandczyków mordował ich rodaka,z tego filmiku wynika że miejscowi byli bezbronni,a najstarszy z nich jakiś gość 60 + jako…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności