Jeszcze jedna kwestia w sprawie gender

Mierzi Was załączona fotka???

Sorry, taki mamy klimat.
Polityczny oczywiście.

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
 
Post Scriptum
Na litość Boską nie dajmy się wpuszczać w tematy zastępcze, bo obecna władza tylko zaciera ręce!!! Toż to klasyczna wrzutka by odwrócić uwagę od zwijania Polski!
A ten cały gender to, jak mówi mój sąsiad powrót lewactwa do korzeni, czyli epoki kamienia łupanego, kiedy baby i chłopy chodziły w spódniczkach - patrz:
http://www.youtube.com/watch?v...

Patrz także:
Gender według Monty Pythona
http://www.youtube.com/watch?v...

Więcej luzu! Proszę księdza!
http://salonowcy.salon24.pl/56...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-02-2014 [20:26] - xena2012 | Link:

i nudzi,bo nikt nie ma ochoty sprawdzić ile nas to kosztuje.Ale właśnie po to,żebyśmy się przypadkiem nie dowiedzieli serwuje się tematy zastępcze.Czy to słynne gender ma status tematu zastępczego wątpię,bo coś za gorliwie i z uporem jest wciskany pod strzechy.Należy więc przypuszczać ,że chodzi o pieniądze,które propagatorzy tej ,,ideologii''dostaja z hojnej UE.Jest o co walczyć zwłaszcza tym ,którzy nie maja za sobą jednego dnia pracy a nawet się do niej nie nadają.Czas spędzany na manifach,marszach szmat,jałowym bredzeniu na kursach ,szkoleniach czy warsztatach jest sowicie opłacany a dla partii rządzącej stanowi doskonały kamuflaż i parawan fla problemów.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

02-02-2014 [21:33] - Krzysztof Pasie... | Link:

No właśnie.

Pozdrawiam serdecznie,
kp

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

02-02-2014 [21:39] - Krzysztof Pasie... | Link:

Jak znalazłem to zdjęcie w internecie z wystrzyżonym pośród polskich łanów napisem: "Co to k... jest ten gender?" pomyślałem, że to nie UFO wystrzygło tę frazę, ale śp. Wiesiek Dymny z Piwnicy pod Baranami, który przyśpieszył swoje odejście z tego świata, bo się z baranami nie umiał zadomowić w jednym stadzie.

Jak jeszcze żył, śmiano się z niego, bo ciasne umysły nie były w stanie ogarnąć bezmiaru jego wyobraźni. Co cóż, choćby nie wiem jaki wykształciuch, nigdy nie zrozumie prawdziwego geniusza.

To samo było z Piotrem Skrzyneckim.

Pamiętam, jak kiedyś byłem na Cmentarzu Rakowickim, gdzie w Alei Zasłużonych jest grób twórcy i animatora krakowskiej Piwnicy Pod Baranami, kabaretu, z którego wyszli przez Piotra Skrzyneckiego wyłuskani z artystycznej tłuszczy wielcy polscy artyści: Ewa Demarczyk, Halina Wyrodek, Zygmunt Konieczny, Leszek Długosz, Grzegorz Turnau... mógłbym jeszcze długo wymieniać.

W pewnym momencie do grobu Piotra Skrzyneckiego, na którym jest odlany z brązu słynny dzwonek, podszedł ojciec z na oko pięcioletnim synkiem. A gdy synek zapytał ojca czyj to grób, tatuś odpowiedział: "Ech! Nie ma o czym mówić! To grób takiego pijaczka, co założył w Krakowie śmierdzącą piwnicę, w której tylko wódę chlali", koniec cytatu.

Wiesław Dymny kiedyś napisał:
"Jesteśmy wysepką w morzu bestialstwa, szarzyzny, głupoty, łajdactwa, cynizmu, nietolerancji, przemocy. Jesteśmy wysepką. Bo kto to są artyści, artyści to są nieśmiali ludzie..."

Ten sam Wiesław Dymny napisał też słynny limeryk:
"Gdybyś niedźwiedziu wiedział, że masz w dupie przedział, to być cicho w zagajniku siedział"

Myślę, że powinniśmy przemyśleć te dwie sentencje ponadczasowego Wiesława Dymnego.

Pozdrawiam,
kp

Z prośbą o wysłuchanie:
http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika Figurant

02-02-2014 [20:46] - Figurant | Link:

Władza cały czas robi takie wrzutki a ludzie to kupują.Proponuję dla relaksu obejrzeć parodię gender You Tube Ruch Poparcia Monty Pythona (Debata polityczna)Bonifacy Konopka.Pozdrawiam Pana Profesora.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

03-02-2014 [09:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

Świetny pomysł. Satyra to najlepsza metoda walki z gender.

Pozdrawiam serdecznie,
kp

Obrazek użytkownika bulsara

02-02-2014 [21:34] - bulsara | Link:

Witam Pana

To nie do końca temat zastępczy(choć duzo istotnie się ostatnio o ideologii gender mówi,niektórzy nawet twierdzą,że to komunizm w nowej odsłonie)Zatacza coraz szersze kręgi Skandynawia,Wlk Brytania,Francja,Holandia,Niemcy.
http://www.niedlagender.pl/ind...

Do czego zmierza nasza cywilizacja? oto jest pytanie.

pozdrawiam,bulsara

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

03-02-2014 [09:47] - Krzysztof Pasie... | Link:

Witam Panią,

Na S24 pewna komentatorka pisząca pod nickiem "HILDEGARDA Z BINGEN VEL HULDEGARDA" napisała mi w komentarzu, cytuję:

""Inaczej postąpił chory człowiek: prosił Go opętany, żeby mógł zostać przy Nim (Mk 5,18). On dobrze poznał koszmar bycia opętanym i kiedy poznał Wyzwoliciela, pragnął z Nim pozostać. Największym zagrożeniem ze strony złych duchów jest owładnięcie zwykłymi, „normalnymi” ludźmi, bez oznak opętania, jakiejś wyraźnej choroby psychicznej i bez ich świadomości, że są przez takie duchy opanowani. „Normalny”, zdrowy, inteligentny człowiek, często bardzo sugestywny w swoich wypowiedziach, porywający wielu za sobą; „cnotliwy” w życiu potrafi pociągnąć za sobą masy przekonane o wielkości sprawy i zagrożeniu, przed jakim natchniony przywódca ich ostrzega, potrafi doprowadzić wszystkich do najwyższego sfanatyzowania „w imię świętej sprawy”. Jak owo stado świń są w stanie nie tylko siebie pogrążyć, ale także po drodze zniszczyć wielu „dla słusznej sprawy”.
Jak odróżnić złego od dobrego ducha?- zamiast ..........., koniec cytatu.

Myślę, że warto się nad tym zastanowić.

Pozdrawiam jak zawsze serdecznie,
kp

Obrazek użytkownika bolesław

03-02-2014 [00:07] - bolesław | Link:

"Człowieku! Jesteś głuchy
Dochodzą mnie takie słuchy
Człowieku! Mówię do Ciebie
Nie słuchasz gwiazd na niebie

Słuchasz „plazmy” wiszącej na ścianie
Słuchaj! Mówię do Ciebie baranie
Słuchasz kłamstw radiowej tuby
Nie szukasz PRAWDY a zguby

Kłamstwo to Twe pożywienie
Dla bytu ludzkości ma znaczenie
Kłamstwo mózg rozlasowało
Chamstwo reszty dokonało

Komórki mózgowe złem naszpilkowane
Twe żyły błotem i szlamem zalane
Miałem nadzieje, że człek nie zdziczeje
Myliłem się, widzę niestety chamieje

Człowieku! Nie po to dałem dar myślenia
Abyś promował różnorakie zboczenia
Przestrzegam przed gender-owcami
I różnymi człekopodobnymi-baranami

Dzisiejsze zboczenia są trendy
Wymyśliły to ludzkie mendy
Doprowadzą ludzkość do zagłady
Nie mam już sił, nie daję rady

Człowieku!
Jesteś nie tylko głuchy ale ślepy
Masz same wady nie zalety
Człowieku! Przyjacielu!
Mówię do Ciebie! Mówię do Was wielu…
To Ja! Stwórca!"

Serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

03-02-2014 [09:43] - Krzysztof Pasie... | Link:

Szanowny Panie Bolesławie,

Czcigodny Ksiądz Dariusz Oko wykonuje niezwykle ważne i godne podziwu zadanie!!! W każdym tekście to podkreślam!

Ale chodzenie księdza od studia do studia powoduje, że Jego działanie staje się przeciw-suteczne. Bo rzeczony duchowny staje się tym samym symbolem "szaleństwa", które ogarnęło Jego i wszystkich podobnie jak On myślących.

Dlatego uważam, że ks. Oko powinien kontynuować swe szlachetne dzieło, ale tak, by go nie było można posądzić o "gwiazdorzenie". Poza tym nie powinien się wdawać w dyskusje z ludźmi, z którymi nie nie da się dyskutować, bo oni i tak wiedzą swoje. A ksiądz Oko niestety daje się na takie publiczne rozmowy namawiać, a w obliczu głupoty rozmówców irytuje się na oczach milionów telewidzów, o co właśnie chodzi obecnej władzy.

Więc uważam, że najlepszą metodą na walkę z gender jest ignorowanie i wyśmiewanie krzewicieli tej lewackiej dewiacji.

Niestety my wszyscy, razem z księdzem Oko, daliśmy się wciągnąć w rodzaj ogólnonarodowego szaleństwa. Bo co otworzę telewizor, czy radio, albo wezmę do ręki gazetę lub wejdę w Internet wszędzie tylko ks. Oko i gender, gender, gender...
I ludzie jak barany czytają, patrzą i słuchają tej paplaniny, o co właśnie chodzi obecnie nam panującej władzy, która chce "zagadać" obywateli dyskusją, która odwraca uwagę od rozmów o OFE, ludziach umierających w kolejkach do lekarza i zamarzających w pociągach, o ukrytym bezrobociu, gwałceniu praw demokratycznych obywateli... i tak dalej.

Pozdrawiam jak zawsze serdecznie,
kp

Obrazek użytkownika taganka

03-02-2014 [20:15] - taganka | Link:

W schyłkowym okresie monarchii Haile Selassie - próbowali tę monarchię ratować jego dobrzy urzędnicy.
Dobry urzędnik zaś to nie ten, który dobrze i terminowo wypełnia polecenia przełożonych, lecz ten który z wyprzedzeniem i bez słów domyśla się jakie to byłyby polecenia i te domyślne polecenia realizuje.
Otóż było tak, że ci domyślni urzędnicy wydawali głupie i oczywiście nonsensowne zarządzenia, które próbowali wdrażać i zmuszać naród do postępowania zgodnie z nimi.
Było już wówczas w Etiopii trochę ludzi światłych, którzy rzucali się wtedy na ratunek narodowi i próbowali odkręcać te głupie zarządzenia.
Po wielu trudach i po dłuższym czasie doprowadzali do uchylenia takiego zarządzenia, którego autorem i inicjatorem nie był oczywiście Cesarz.
Po uchyleniu zarządzenia dla dobra narodu Cesarz karcił urzędnika i jego samowolne postępowanie, ogłaszał to wszem i wobec, zaś ludzie światli byli tak wymęczeni walką, że nie stać ich było już na cokolwiek więcej.
CESARZ - R. Kapuściński.