Pani Elig w odpowiedzi …..dzieci resortu

Dziwię się, że Pani podejmuje temat nie ogarniając jego złożoności  a dając posłuch osobnikom typu Corylus ( odwieczny defetysta ). Pozwoli pani, że wprowadzę ją w temat działalności służb .Po pierwsze należałoby przedstawić strukturę działania KGB w Polsce . Otóż najważniejszym polem działania KGB była i jest informacja , propaganda , sianie defetyzmu , rzucanie podejrzeń , skłócanie itd. dopiero w drugim etapie zabijano w trzecim więziono a w czwartym doprowadzano do przymusowej emigracji. Metody działania są proste i tylko budowanie wielkiej tajemniczej otoczki oraz  tajemniczości  , sprawia , że krążą mity na temat KGB . Instalowanie sowieckiej władzy rozpoczęto od zabicia przedstawicieli polskich elit , potem „zatrudniono”  mendy  ludzkie ( vide: 30 cudownie ocalonych z Katynia).  Dopuszczono do sprawowania urzędów okupowanego kraju  wszelkiej maści donosicieli gestapo , członków PPR , szmalcowników, politycznych z LWP , pospolitych przestępców itp….. dając im immunitet na wrogie działanie w Polsce. Najgorsze mendy ludzkie pomagały instalować system sowiecki w Polsce. Pozwolę sobie na pogrupowanie Polaków i polskojęzycznych w roku 1945 :
1.Propaganda -Członkowie KPP i tych którzy poszli na współpracę ( główny nacisk kładziono na poetów, pisarzy, aktorów , malarzy …. czyli ludzi sztuki .Jednakże z tej grupy najważniejszymi byli dziennikarze
2.Urzędnicy  resortów siłowych to głównie żydokomuna i Rosjanie ( trzon kierowniczy)  którym podlegali właśnie awansowani na funkcje milicjantów, prokuratorów, sędziów itd.  wszelkiej maści donosiciele ,kapusie , zaprzańcy z LWP , przestępcy pospolici itd.
3.Kupieni lub zastraszeni przez reżim urzędnicy przedwojenni .
4. Niezłomni – walczący z bronią w ręku
5. Milcząca większość wymęczona wojną.
Taki był mniej więcej obraz polskiego społeczeństwa, które po sześciu latach walk z sowieckim i niemieckim najeźdźcą .
Wracając do rzeczy należy przybliżyć strukturę organizacji KGB w Polsce propagandy .Otóż należy to podzielić następująca :
1.Dziennikarze których partia postawiła na czele gazet , radia i telewizji  i są nam oni znani z imienia i nazwiska.
2.Dziennikarze, których zadaniem było nieokreślanie się politycznie ale mruganie okiem do środowisk niepodległościowych i sprzyjanie PRL.
3.Dziennikarze jawnie działający w opozycji i wykonujący zalecenia oficera prowadzącego
4. Dziennikarze zadaniowcy  czyli ci którzy byli tolerowani przez reżim i opozycję z tzw. dylematami moralnymi i światopoglądowymi .
5.Dziennikarze śpiochy używani w sytuacjach krytycznych do neutralizowania napięć społecznych.
6.Dziennikarze hodowani na specjalne okazje będący cały czas w opozycji do reżimu lub te go kontestujący.
Nawiązując do Pani stwierdzenia, że nie ma kwitów na Żakowskiego nie zna Pani struktury werbowania i przechowywania  dokumentów. Jedno trzeba podkreślić, że na pewno znajdują się na Łubiance ,  Berlinie ,Londynie , Waszyngtonie i Tel Awiwie . Żeby nie popaść w manię prześladowczą i międzynarodowy spisek należy zastosować prostą zasadę „po owocach ją/go/ poznacie” .Działalność Pana Żakowskiego nie budzi żadnych wątpliwości że jest  to  dziecko resortu . Nie wiem czy celem była sława, pieniądze czy tez zastraszenie ale jedno mu trzeba przyznać, popiera III RP i jej system . Zabawne jest twierdzenie jakoby Targalski i Kania chcieli się dostać do koryta ….. to mógł wymyślić tylko Corylus. Trzej autorzy książki byliby z kwiatami witani przez Salon gdyby zapragnęli pieniędzy , sławy czy też udziału w torcie III RP.
Dodam też , że wiele dokumentów zostało zniszczonych w Polsce po roku 89 i tu należy przytoczyć słowa czerwonego kacyka jakim był Kiszczak „ jeśliby ujawnić wszystkich agentów to aureole pospadały by z głów przywódców opozycji i kościoła ”  .
To że nie mamy dostępu do zbioru niejawnego , do zbiorów na Łubiance nie znaczy że ten czy tamten nie wysługują się systemowi . Wystarczy tylko uważnie śledzić ich wypowiedzi .Maleszko tez wylewał krokodyle łzy nad Staszkiem Pyjasem biorąc wcześniej kasę za donoszenie na niego .
Pani Kania , Pan Targalski i Pan Marosza pisząc tą książkę zdawali sobie sprawę z procesów, które im zostaną wytoczone . Dlatego droga  Pani  proszę o więcej roztropności w ocenach Pana Żakowskiego  i innych dzieci resortu bo zadaniem reżimu jest rozmycie odpowiedzialności i doprowadzenie do sytuacji zatarcia win lub ich wygładzenia . Dzieci resortu będą atakować bo wybrali drogę obrony swoich rodziców, którzy delikatnie mówiąc kolaborowali z okupantem sowieckim  a to nie jest z pewnością powód do dumy . Myślę że oczekiwana narracja Dzieci Resortu m.in. będzie właśnie taka „ wydali książkę dla kasy , wydali tą książkę żeby zdobyć część władzy która ma salon , chcą się dorobić na ludzkiej krzywdzie , sami nie są lepsi bo kłamią…… itp. .itd……”
Opozycję proszę Pani resortowe dzieci oplują , zohydzą , wyszydzą , oczernią , posądzą, przyczepią czarną gębę , zrobią oszołoma i wariata  itd. Ale to właśnie Ci opluci , wyszydzani, oczernieni  mają mój szacunek.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

27-12-2013 [17:34] - zdzichu z Polski | Link:

ale nie jest w tym prekursorem. Był już w Polsce "sławny" Wyszyński Andriuszka, któremu przypisuje się powiedzenie - dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [17:47] - kat | Link:

mój "ulubiony" ubek z traumą. Ja wiem , że nie przeszedłeś weryfikacji służb w 89 i stad te frustracje ale mam dla ciebie zadanie .Możesz nam na przykład opowiedzieć ilu "waszych" sprawdzało jednego agenta albo TW czy składa prawdziwe meldunki. Ja obstawiam że przynajmniej 3 OZI . No i oczywiście uzasadnij odpowiedż.

Obrazek użytkownika Janko Walski

27-12-2013 [18:28] - Janko Walski | Link:

najlepszych z najlepszych a kilkakrotnie więcej zneutralizowano na inne sposoby (wcielenia, wywózki, obozy pracy, degradacja społeczna itd.) za to, że nie wykazywali dość entuzjazmu dla bolszewickiego podboju. Resortowi skazywali na neutralizację całe rodziny wraz z dziećmi tylko za niewłaściwe pochodzenie. To było wyniszczenie rdzenia Narodu by już nigdy nie mógł podnieść się.

I od 23 lat istotnie podnieść się nie może. W nagrodę resortowi zostali uwłaszczeni na majątku narodowym i  ustawieni wraz z potomkami w roli elity. Elitą jednak nie są. Są tym czym ich ojcowie: psami pilnującymi interesów obcych, co jaskrawie pokazał ich stosunek do mordu smoleńskiego. To oni podtrzymują demoralizację PRLu, nienawiść i kłamstwo. To oni odbierają świadectwo moralne Dorocie Kani, która ośmieliła się demaskować ich demoralizację, nienawiść i kłamstwo, odkrywając, że dziwnym zbiegiem okoliczności są to niemal wyłącznie resortowe dzieci.

Informacja o osobach zaufania publicznego jest podstawą demokracji. Jestem przekonany, że gdyby ludzie wiedzieli, że Komorowski wżenił się w małżeństwo resortowe, nie wybraliby by go. Jestem przekonany, że gdyby wiedzieli o jego niewyjaśnionej zamożności na początku lat 90-tych i historii z bankiem Palucha, nie wybraliby go. Jestem przekonany, że gdyby otrzymali rzetelną informację o "aferze marszałkowej" nie wybraliby go. Jestem przekonany, że gdyby wiedzieli o skrywanych spotkaniach z dawnymi kagiebowcami, nie wybraliby go.

Z dysponentami i gwiazdami mediów podobnie. Nie byliby słuchani, gdyby ludzie znali ich nieustanne kłamstwa, ich rodowód, ich powiązania biznesowe i ubeckie. Tylko tyle. Nikt nie chce za rodziców ubeckich skazywać, choć niechybnie ich wysokie pozycje społeczno-zawodowe są pochodną tego czym byli rodzice i braku dekomunizacji.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [18:35] - kat | Link:

witaj druhu..... dobrze napisane .Mam prośbę byś nie odpisywał zdzisiowi , zdzisio jest zadaniowy i na etacie . Pozwol, że ja się nad nim poznęcam....pozdrówka

Obrazek użytkownika andzia

27-12-2013 [18:48] - andzia | Link:

przestrzegający 5 zasad elegancji i przyzwoitości:

1.Tolerancja sorbońska.
Tolerancja sorbońska polega na tym,że z aprobatą i głębokim szacunkiem odnosi się do i ludzi potępianych
przez przedstawicieli Ciemnogrodu (tj.do komuchów i lewaków)

2.Humanizm neapolitański.
Polega na tym,że za najwyższe dobro uważa pomyślność środowiska ludzi eleganckich i przyzwoitych
(komuchów i lewaków).

3.Katolicyzm ateński.
To katolicyzm nowego typu,otwarty,akceptujący kierowniczą rolę komuchów,lewaków i genderystów i zaangażowany
w piętnowanie zbrodni Ciemnogrodu.

4.Subtelność kopenhaska.
Polega na tym,że w każdej działalności komuchów i lewaków dostrzega -pomimo ich wszystkich błędów-
strony pozytywne.

5.Bezgraniczne zaufanie liońskie.
Polega na tym,że gdy przedstawiciel Ciemnogrodu wyciąga bezprawnie na światło dzienne wypowiedź bądź
okoliczność z życia komucha lub lewaka,sprzeczną z późniejszymi utworami lub dokonaniami,to wierzy
niewzruszenie,iż owo wrażenie sprzeczności odnosi się tylko dlatego,że Ciemniacy nie posiadają
właściwej komuchom i lewakom,ponadnaturalnej zdolności rozumienia,co jest słuszne,a co nie.

Obrazek użytkownika Basia

27-12-2013 [17:45] - Basia | Link:

Krótko i na temat!

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [18:06] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika Kenneth

27-12-2013 [17:59] - Kenneth | Link:

.. mnostwo potworow kariery porobilo dzieki kolaboracji, lub czystej przynaleznosci do PZPR ...

.. jak juz mialy wszystko dobrzutko ustawione, to sie ... "NAWROCILY" !!!

.. moze lepiej .. "przewrocily sie z boku na bok" !!!

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [18:10] - kat | Link:

jak wiesz , ja nie mam nic przeciw żeby ONE sobie na boku lezały .Ważne żeby zgodnie z tradycją komunizmu warstwowego zostały przerzucone ziemią, czyli warstwa komunistów, warstwa ziemi itd. az do znudzenia...pozdrówka

Obrazek użytkownika Lara

27-12-2013 [18:06] - Lara | Link:

Komuny nie pamiętam, chociaż się w niej urodziłam. Dzieciństwo zastało mnie w "wolnej Polsce". "Wolnej".. Dziadek mówił, że ciągle Polską rządzi swołocz. Może za dużo czytałam Suworowa, ale dzięki niemu wiem o KGB. A propos resortowych dzieci - jest świetny teatr http://chomikuj.pl/kazimierzal...

pozdrawiam
:)

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [18:11] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika bulsara

27-12-2013 [18:48] - bulsara | Link:

Krótko i treściwie.Natomiast "troska"pani Elig i jej notka powinna znależć się,jako dopełnienie tematu przy notce niejakiej RRK.
Te "sławetne relacje"pani Elig z różnych spotkań,też są tak pisane,by wyakcentować tylko to na czym blogerce zależy.
A może pan Żakowski to jakaś dalsza rodzina pani Elig (stąd ta obrona tej wątpliwej moralnie persony pod płaszczykiem dbałości
o niby rzetelne dziennikarstwo)???
Na marginesie,zaskoczył mnie na Niepoprawnych komentarz znanej nam pani Daf,która też krytycznie odniosła się do tekstu pani Elig.
Dziękuje Szanowny Kacie i pozdrawiam z wiosennego dziś Krakowa.

bulsara

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:32] - kat | Link:

dzięki i pozdrówka . Pani Daf moim zdaniem to pozytywna postać ale z naleciałościami  niemieckojęzycznymi . Wojna informacyjna, która trwa od 1939 roku wymaga jasnych postaw . Pani Daf tego nie rozumie i dlatego otrzymała łatkę z która osobiście się nie zgadzam ale oczywiście mogę się mylić .Pozdrówka

Obrazek użytkownika Janko Walski

27-12-2013 [18:58] - Janko Walski | Link:

To nawet nie jest domysł tylko pewność, skoro nawet takie miernoty jak Migalski, Kluzik, Sikorski, Marcinkiewicz, Giertych, Lepper i wiele innych gwiazdami zostały.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:15] - kat | Link:

dlatego właśnie o tym piszę....pozdrówka

Obrazek użytkownika fritz

27-12-2013 [19:26] - fritz | Link:

chcieli się dostać do koryta ….. to mógł wymyślić tylko Corylus. Trzej autorzy książki byliby z kwiatami witani przez Salon gdyby zapragnęli pieniędzy , sławy czy też udziału w torcie III RP."

*** To jest znacznie bardziej ciekawsze, niz koryto. Chodzi o wplywy.

Kania & Co chca wplywow.

Dlatego ksiazke napisali.
No bo jak ksiazka dobra, to wplywy dostana.

Coryl sie buntuje przeciwko odbieranie wplywow pomiotowi z zydokomuny. Wszystkie wplywy maja w rekach tego pomiotu zostac, wara Polakom od wplywow.

Elig zgadza sie z corylem. Polacy i wplywy to przestepstwo.
Wybrazam sobie paroksyzmy coryla i wturujacej elig z kazdym natepnym tomem dzieci resortowych.

A wiec zadnych wplywow dla Kani wola coryl. Kanie nie przejdzie, nie ustapimy ani kroku.
Kania ma sie od wpylwow odczepic a my od czlowieka honoru, od jaruzela.

Natomiast ja krzycze: TAK, TAK, TAK... WSZYSTKIE WPLYWY DLA KANI & Co.

Zdobycie wszyytkich wplywow jest naszym ultymatywnyc, ostatecznym celem.

Bo to jest elementarnie proste: jak my mamy wplywy, jak Kania ma wplywy, to ich oni nie maja.

A wiec jeszcze raz: Wszystkie WPYLWY w rece Kani !!!

To jest przyklad obledu bedacego forma choroby psychicznej w wyniku niewoli. Polacy pilnuja, zeby wplywow i tym samym wladzy Polacy nie dostali.

I taki Kaczynski tez chce wladzy.

Co widac po kiepskim poparciu jakie u Polakow znajduje.

coryl jest polakofobem atakujacym z piana na pysku wszystko co polskie.

Natomiast Elig dala sie w pokrzywy wypuscic: g.. a nie wplywy dla Polakow. Niech zyje Zakowski, jeden z czlowych wscieklych demgagow III RP. A swoja droga, do jakiej etni on nalezy?
Jest janczarem czy tez obcym?

Bo z resortu jest na pewno.
Myle sie, czy jego teczka jest wybrakowana?
Jezeli tak to KGB zostawilo tylko to, co na niewinnosc wskazuje.

PS. Geremek i Michnik byli tez w opozycji.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:15] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika GAMA

27-12-2013 [19:35] - GAMA | Link:

Jest jeszcze jeden. Wypuszczony z Oświęcimia z powodu kataru.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:17] - kat | Link:

on wyszedł na L-4 .... bo chorowity był i Polaków się bał.a Niemcy to rozumieli....

Obrazek użytkownika AntoniKaruzo

27-12-2013 [19:43] - AntoniKaruzo | Link:

"Naj­bar­dziej draż­nią mnie lu­dzie mo­je­go obozu, co do któ­rych wy­da­je się, że mają po­dob­ną wizję Pol­ski, a tak na­praw­dę szko­dzą. "(Jarosław Kaczyński dla "Faktu")-To powinno wystarczyć za komentarz.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:18] - kat | Link:

cieszę się że Pan Jarosław to widzi....pozdrówka

Obrazek użytkownika Krzysztof

27-12-2013 [19:47] - Krzysztof | Link:

A mogłaś elig najzwyczajniej milczeć.Czyżby dostało się zadanie?

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:18] - kat | Link:

i tyle w temacie....pozdrówka

Obrazek użytkownika Gmin

27-12-2013 [20:08] - Gmin | Link:

Dzieci, oczywiście nie odpowiadają za swoich rodziców, ale studia, funkcje, kariery, stanowiska to oni przypadkowo zdobywają? Korporacje komunistycznych prokuratorów i sędziów to przypadkowo powstały, czy po to, by tylko sprawdzeni dostawali nominacje, a kton mógł być najbardziej lojalny jak nie syn czy córka czekisty? System kadrowy, resortów siłowych, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa, gospodarka? Każdy decydent, funkcja, w stworzonej w zbrodniczy sposób Polsce, była i jest kontrolowana przez zbrodniarzy i ich wychowane potomstwo w ten sposób, by nikt nie mógł legalnie tego zmienić, taki system istnieje do dziś, nikt się nie przebije. Tylko determinacja, bezkompromisowość i zdecydowanie opozycji, może tego dokonać tu i teraz. Teraz dlatego, że dziś obowiązują pewne standarty, które należy odpowiednio skonstruować, by ujawnić system. Dzisiaj ten system chwali się najwiekszym budżetem z UE, nie chwali się dlaczego? Otóż okazuje się, że Polska pod rządami tego zbrodniczego systemu, jest najlepszym krjem do transferu tych dotacji do Niemiec, to dlatego panie Sikorski i Tusk, to wy załatwiliście, to Merkel dla swojej gospodarki, wy znowu precyzyjnie zmarnujecie te środki, zadłużycie o kolejne setki miliardów, a Niemcy pozyskają większość tych środków. To, jest resortowe rządzenie, tylko wasalskie.

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [20:43] - kat | Link:

krótko i na temat ... trafione w 10....pozdrówka

Obrazek użytkownika Magdalena

27-12-2013 [21:36] - Magdalena | Link:

gdyż on cierpi na straszne paroksyzmy zazdrości, gdy ktoś okazuje się być poczytny lub nagradzany ...
Sugestia z korytem dość zabawna, nie powiem ;)

Obrazek użytkownika kat

27-12-2013 [21:50] - kat | Link:

to taka małostkowość Corylusa...hahahahaaha....pozdrówka

Obrazek użytkownika walD

27-12-2013 [22:53] - walD | Link:

jest wiele puntów "alfa"
Przypominam Wam o Joannie od Andrzeja! tej z pod.....POLSATU

"Nie łudzcie się, oni raz zdobytej władzy dobrowolnie nie oddadzą..."!!! cytuję z pamięci

Najlepszego,

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [15:33] - kat | Link:

dzięki i pozdrówka

Obrazek użytkownika elig

27-12-2013 [23:40] - elig | Link:

  Fragment mojej odpowiedzi teresie Bochwic:

"Ja wcale nie chcę bronić Żakowskiego.  Wyraźnie to napisałam.  Problem jest poważniejszy.  Polega on na tym, o czym pisał Nietzsche:  "Kto walczy z potworami, niech uważa, by sam nie stał się potworem. A gdy długo spoglądasz w otchłań, również otchłań spogląda w ciebie".  Wiele lat młócki medialnej w stylu "GW" i TVN oddziałało negatywnie równiez na  publicystów obozu patriotycznego.  Ludzie zapomnieli, jak powinno wygladać porządne dziennikarstwo - że powinno raczej opisywać i analizować rzeczywistośc, a nie kreować "fakty prasowe" dla potrzeb bieżącej propagandy.   Taka kreację starają się już od prawie czterech lat przeprowadzić Kania i Marosz w sprawie  Żakowskiego.  Nie wystarczy im, że po 1990 r. przeszedł on na stronę michnikowszczyzny i zwłaszcza po 2000 roku dostatecznie potężnie się skompromitował.  Nie, oni za wszelka cenę chca mu dorobić ubeckie korzenie.  Po co - nie wiem, bo stają się oni przez to mniej, a nie bardziej wiarygodni.  Uważam, iż taką postawę należy zwalczać SZCZEGÓLNIE OSTRO u "naszych" dziennikarzy.  Nie chciałabym, aby po wymarzonym zwycięśtwie obozu patriotycznego pojawiła się nagle nowa "GW" i nowa telewizja TVN stosująca te same metody manipulacji i kłamstwa, co stare lewicowe media.".
 

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [15:41] - kat | Link:

wymowa wpisu była jednoznaczna w związku z tym moja odpowiedż. Powiem Pani więcej , nic dobrego nie wynika dla nas z tego że staramy się stosować demokrację w mediach .Placimy za beztroskę Pana Kaczyńskiego który mianował Pana Wildsteina na szefa Telewizji . Naszym zadaniem na wojnie propagandowej jest ukazanie silnego podziału który wytworzyła komuna. Na NICH i Na NAS . Tylko że to my nie jesteśmy dopuszczani do mediów, przemysł POgardy jest skierowany przeciwko nam . Dlatego wpis o tym że na  Żakowskiego nie ma kwitów jest nietrafiony. Kwitów nie w polskich archiwach lecz wystarczy podsumować działalność tego pana i wyłania się jeden z wielu judzących , oskarzajacych , wyśmiewających , szydzących . Czy to Pani nie zastanowiło . Na morderce tez czasami nie ma dowodów ale wszyscy dookoła widzieli jak odchodził z miejsca zbrodni . Czy ten fakt Pani nie zastanawia. Wojna , która został nam wypowiedziana musi byc wygrana przez obóz patriotyczny i kontestowanie oczywistych faktów uważam za co najmniej niestosowne...pozdrawiam

Obrazek użytkownika Eneasz

27-12-2013 [23:49] - Eneasz | Link:

Propozycja dla p. Elig (z pozoru nie na temat).
Proszę przeanalizować nazwiska (i życiorysy) polskich stypendystów z czasów komuny.
Czy za ich lukratywnymi wyjazdami stały genialne uzdolnienia, czy może inne atuty ?

Ukłony.

Obrazek użytkownika Kenneth

28-12-2013 [00:07] - Kenneth | Link:

.. uczciwemu studentowi, nawet bardzo uzdolnionemu nie pozwalano na zaden wyjazd !

.. siedziales w PZPR, to mogles buszowac i czekala cie asystentura z nastepnymi buszowaniami ..

.. jak nie, to do Koziej Wolki tylko !!!

Obrazek użytkownika Ewa G

28-12-2013 [00:38] - Ewa G | Link:

Nie tak dawno na przykład "Nie chcę już obchodzić rocznicy 13 grudnia" też mnie bardzo zdziwił...

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [15:32] - kat | Link:

ja też się dziwię , czemu dałem wyraz....pozdrówka

Obrazek użytkownika wandaherbert

28-12-2013 [11:43] - wandaherbert | Link:

Żakowskiego przez Pania Elig przypomina mi zarliwą obronę Żakowskiego przez Redaktor J.Jankowską w TV-Republika.Ta ich obrona i porzednie publikacje ,oraz czesty udzial Pani Jankowskiej w dyskusjach TV, w ktorych często była "w tzw. rozkroku" W moich oczach te Panie są malo wiarygodne. Stoja po obu stronach barykady. Pytanie ,po ktorej ostatecznie pozostaną

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [15:31] - kat | Link:

j tez się dziwię....pozdrówka

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

28-12-2013 [14:17] - zdzichu z Polski | Link:

Jak na razie to znęcasz się nad samym sobą. Nie ty jeden zresztą, vide: młody pilkarz, pan marchewka, walski i paru innych. Wszak praktycznie każdy wasz wpis to prezentacja tkwiacych w was kompleksów wynikajacych, Bóg raczy wiedzieć z jakich powodów. Może zły dotyk w dzieciństwie, brak dropsów itd.... mniejsza z tym.

Wiekszość obywateli tego kraju mając do wyboru Tuska czy też Kaczyńskiego, wybierze Tuska i nie dotyczy to personalnie, jego, tylko pewnego kręgu ideologicznego. Nikt trzeżwo myślący nie bedzie brał sobie na kark aparatu władzy, który ma spełnić oczekiwania frustratów wymachujących pałką.
Nie jest istotne w czyim kierunku, ważne by wymachiwać. Jeśli nie bylo by Żydów, to jest gender, nie bedzie gender, bedzie ubecja, zabraknie ubecji będą łysi.
Każdy wasz wpis to kolejny grymas gęby, którą osobiście dorabiacie Kaczyńskiemu i PiS - owi. Nie potrzeba Żakowskiego, Michnika i tz salonu by zniechęcić sporą część społeczeństwa do głosowania przeciw obecnemu układowi wystarczy prezentować was jako rdzeń elektoratu pisowskiego.
Ba. Powiem wiecej nawet jesli PiS wygra wybory to lemingi czyli tak tacy jak ja będą korzystać z uroków życia, a wy po staremu bedziecie na blogach szukać Żydów, ubeków, łysych.
Prezes takich jak ja nie ruszy ponieważ to tacy jak ja tworzą PKB, kształcą dzieci i wychowują młodzież.
Tacy jak wy mogą co najwyżej dać upust kompleksom dewastujac miasto, bluzgając obelgami itp.
Kończąc kacie wyobraź sobie że wolę być ubekiem niż Prawdziwym Polakiem, a to z tego powodu, że nawet w pisowskiej Polsce będę żyć lepiej jako ex - ubek niż ty.

Obrazek użytkownika HAEDI

28-12-2013 [14:58] - HAEDI | Link:

Czy ty naprawdę jesteś ex-ub-sb,czy innego pomiotu?Z Twoich komentarzy wynika:jest mi dobrze .będzie dobrze jak wygra PiS, utrzymujesz budżet państwa tworząc PKB:)?,a nie boisz się tego że jak wygra PiS -to zabiorą tą esbecką emeryturę.Myślę sobie że wtedy naprawde PKB wzrósłby bardzo znacznie.Nie boisz się że ci sami pseudo policjanci,prokuratorzy i sędziowie rzucą się na was jak sępy?,bo kogoś wyznaczą na pożarcie-i taki malutki zdzichu na koziołka nadaje się w sam raz.

Obrazek użytkownika Daf

28-12-2013 [15:24] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Prosze Pani, polityka to taka sama praca jak kazda inna. Pracodawca politykow jest NAROD, a rola politykow jest SLUZEBNA. Politykow rozlicza sie na podstawie wynikow ich pracy, a jak te wyniki sa zadne to sie ich albo zwalnia, albo nie wybiera ponownie. Partia ktora odnosi wyborcze porazki ma OBOWIAZEK sie zreformowac, o wszystkim poinformowac spoleczenstwo, albo przestac istniec. W krajach demokratycznych nie ma podzialu na prawice i lewice - partie polit. maja rozne programy i realiuja je w interesie kraju, swoich wyborcow. Te podzialy i ciagla krytyka rzadzacych przez opozycje wystepuja jedynie w Polsce i powoduja m.in. calkowity zastoj od 24-ech lat - zastoj w kazdej dziedzinie !
Pojecia "elita" nie uzywa sie w innych krajach - polityk to czlowiek pracujacy dla spoleczenstwa.
PS: Czemu maja sluzyc te zlosliwosci ?

Obrazek użytkownika gorylisko

28-12-2013 [16:08] - gorylisko | Link:

pojęcia elyta się nie używa... a czego się używa ? ozdobnego beretu z antenką ?
no i niema podziału na prawicę i lewicę...
no tak...ein, reich, ein folk...ein furer...
inna sprawa, ze w USA nadal jest podział na demokratów i republikanów...
jest jeszcze "tea party..."
a nawet partia komunistyczna...co prawda szczątkowa ale jest...
zastój powduje układ opisany zreszta w książce której boja się własnie elyty obecne rządzace za pomocą szantaży, oszustw i morderstw...
ale pani jak zwykle udaje, że o tym nie wie...
a propos, czy austria zacznie renegocjowac umowę z putinem w sprawie gazu, zgodnie z zaleceniami elit brukselskich ?
 

Obrazek użytkownika Daf

28-12-2013 [16:37] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Panie goryl, mam dla Pana coraz wiecej cierpliwosci, a wiec:
Partie polityczne, rozne maja okreslone obowiazki i programy, przeciez w zakres ich prcy nie wchodzi wzajemna krytyka i zarcie sie ! Tak, masz Pan racje, partia komunistow tez tu jest - ponizej 1 % !
Pojecie "elity" istnieje tylko w Polsce, i tylko w Polsce zwracaja sie obywatele do politykow w trzeciej osobie, prawda ?
No i jeszcze raz mowie: dobrze ze ta ksiazka zostala wydana, zamiast podziekowac Autorom za trud odbywa sie "szukanie dziury w calym" i "czepianie sie" - z tym walcz Pan, GLOWNY (samozwanczy) IDEOLOGU NB !!!

Obrazek użytkownika Daf

28-12-2013 [17:15] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Od dawna marudzisz Pan o ruskim gazie - mnie to nie obchodzi, za wysoko mnie Pan oceniasz - ja rzadze jedynie w domu i eto wsio. capisco ?

Obrazek użytkownika HAEDI

29-12-2013 [12:33] - HAEDI | Link:

Do Pani też kilka pytań miałam.Teraz mam już odpowiedzi .Na polityce Pani się nie zna ,że w Austrii nie ma lewicy ,heh -no już bez złośliwości...Rozgrzesza Panią jedynie bardzo wysokie wykształcenie ,no i pochodzenie.Sadząc z Pani komentarzy o czworakach ,chamstwie itd. ma Pni co najmniej szlacheckie-żeby sprawy nie przedłużać :myślę że epatowanie przodkami jest co najmniej nie stosowne.Do zdzicha pytania nie są złośliwe-popiera PO ,no cóż jego sprawa,ale chwalenie się przy tym ubecką emeryturą to zupełnie inna sprawa.Dla mnie to wystarcza.A na koniec nie wiem w jakich Pani kręgach towarzyskich bywa,ja na koncercie noworocznym jestem bardzo często.Pozdrawiam licząc że swoimi wpisami nie będzie obniżała rangi szlacheckiego pochodzenia.Tak mało nas zostało.

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [15:30] - kat | Link:

poprzedni mój wpis do ciebie....wyparował ,wiec dopowiadam. Ty zdzisiu myślisz , że sam wytwarzasz PKB? Myslisz , ze jesteś taki w porzo? Uwazasz nas za ludek z kompleksami? Otóż zdzisiu twoi towarzysze zryli ci beret . idę o zakład , że zarabiam więcej od Ciebie , nalezę do ludzi tzw wesołych i jajcarzy . Nie wiem co rozumiesz przez słowo prawdziwy Polak bo to pojęcie jest mi obce. albo jesteś Polakiem albo lemingiem. Dlatego cieszy mnie że sam  o sobie piszesz leming. Mam nadzieje, że to nie tylko pora świąteczna sprawia , ze zaczynasz  mówić ludzkim głosem . Gdybyś nas poznał to gwarantuje że zmieniłbyś poglądy które wdrukował Ci Michnik ,TVN i cąła ta sowiecka propaganda. Myslenie nie boli tak przynajmniej twierdzą , więc zdzisiu myśl i odzywaj się jak bedziesz chciał coś po ludzku powiedzieć.

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

28-12-2013 [16:04] - zdzichu z Polski | Link:

sprawa jest dośc prosta jesli tacy jak ty uważają się za polaków to ja wolę być lemingiem.
Kwestia poznawania i wpływu Michnika po co mi on do kształtowania opinii o was - polakach.. sami dbacie o to. To nikt inny, ale właśnie wy kształtujecie opinie o was samych, choćby tu.

Kończąc nie za bardzo wiem czegóż oczekujesz. _Przecież od początku występuję tu jako zwolennik PO i nic się w nie zmieniło, mało tego oficjalnie powiedziałem ze jestem tu by takich jak ty prowokować do wynurzeń co jak widać udaje mi sie w 100%. Wiec proszę nie skoml o jakimś poznawaniu was.

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [16:48] - kat | Link:

i co ? Wigilia się skończyła? Zacząłeś buczeć jak bydlątko?Uwielbiam ten twój skowyt i mentorski ton.... Zdzisiu ty chyba nie myślałeś że ja cie poważnie traktuję? Myślałeś? Oj jak mi przykro.Zdzisiu...... to ja cie zmusiłem do wynurzeń i z tego powodu jestem zadowolony. Zdzisiu masz wbitą w DNA nienawiść więc jak poczujesz że poziom jadu ci spada zaglądaj do mnie . Musze dbać o Twoje zdrowie i płacić na służbę zdrowia i esbecki fundusz emerytalny żebyś miał z czego żyć. Zdzisiu nie oczekuję od Ciebie  niczego .... niczego . Żyj sobie w platformianym smrodku jak Holland wiesz ta od filmów i  tylko się nie zaciągaj....hahahahahaha

Obrazek użytkownika Daf

28-12-2013 [16:58] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Drogi Pani k a t ! A ja zyje w takim kraju, gdzie nie ma ani lemingow ani prawdziwych (prawicowych) patriotow. Sa rozne partie, kazda realizuje swoj program, a jak realizuje zle to sie ich nie wybiera. Ocena ich dzialanosci bywa czesto prozaiczna: jak sie zima konczy ogladam nawierzchnie asfaltowa w poblizu - jak by pekniecia nie byly zalane sfaltem, to bym tych co rzadza nie wybierala, inni tez. Wiec oni o tym dobrze wiedza, zalewaja pekniecia !W innych sprawach - to samo !
Przed wojna nie bylo w Polsce lemingow i tych drugich - i byl w Polsce porzadek - wiem to z opoiadan mojej rodziny.
Co Pan na to ? Pozdrawiam Pana i Pana Zdzicha z Polski.

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [17:12] - kat | Link:

Pani kometntuje zastaną rzeczywistość nie sięgając do sedna problemu . Czy Pani myśli że mi jest miło nazywać zdzisia lemingiem? Otóż nie , wolałbym z nim merytorycznie dyskutować. Niestety polskojęzyczni mają wdrukowaną pogardę do takich jak ja od 1945 roku . Myslą , że są rasa panów i wybrańcami losu .Niestety rzeczywistość jest taka że pełnią rolę kaPO obozowego dla OBCYCH nam kulturowo barbarzyńców czy to z zachodu czy ze wschodu .Przed wojną nie było lemingów bo hołota z czworaków , pospolici przestępcy i komuniści byli eliminowani przez Polaków z życia publicznego .Dopóki więc nie nabiorą manier ( wlaśsnie uczę zdzisia kultury) nie mamy z kim rozmawiać o Polsce . To snoby nastawione na szybkie buchnięcie jakiegoś kawałka padliny z UE .Przed nami jeszcze trochę czasu byśmy polactwu narzucili Polskę i zbudowali nowoczesny kraj gdzie politycy beda normalnymi pracownikami zatrudnionymi przez społeczeństwo co zostawiam Pani do przemyślenia

Obrazek użytkownika Daf

28-12-2013 [17:34] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

No wlasnie, przeciez poznalismy sie na Wydarzeniach Dnia - napisal Pan komentarz o desancie z czworakow, ktory mnie zafascynowal ! Drogi Panie kat, ideologia (jakakolwiek) nie zmieni Pan desantu z czworakow - jest ich wszedzie pelno, nawet tu na tym sympatycznym portalu. Sady sa potrzebne i dyscyplina !
Przed wojna na Zoliborzu "granatowa policja" wylapywala holote z Marymontu - nie mieli wstepu na Zoliborz !
Buduje Pan nowoczesny kraj, poucza Pan "Zdzisia" -chwalaPanu za to, prosze tez z laski swojej zadbac, zeby sasiedzi Polske pokochali (i vice versa) !
Snoby: zgadzam sie z Panem - za kawalek padliny z EU zapominaja czesto KTO i PO CO ich tam poslal ! / POZDR.

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [18:34] - kat | Link:

proszę mi wierzyć, że mam na uwadze miejsce Polski w europie . Celowo też użyłem określenia barbarzyńcy z zachodu i ze wschodu . Polska aby zaczęła odgrywać rolę na jaką zasługuję w europie środkowo- wschodniej musi wykształcić elity, które wprowadzą zasadę symetrii z sąsiadami . Proszę nie wierzyć, że zmienimy Niemców czy Rosjan my raczej musimy się troszeczkę porozpychać w tym towarzystwie i dać im kilka zdrowych kuksańców. W polityce nie ma przyjaciół lecz sprzymierzeńcy bądż też gracze do rozegrania jednej partii . Nie nawołuję do wojny z tymi państwami lecz do wprowadzenia minimum szacunku i szanowania praw sąsiadów. To można przeprowadzić wyłącznie przy użyciu pieniędzy , udanych aliansów , przebiegłości oraz planu. Polska może pełnić rolę przywódczą europy środkowo -wschodniej wespół z Węgrami , Czechami , Słowakami , Rumunami, Łotwą , Litwą , Estonią i Ukrainą . Wtedy bedziemy w stanie narzucić Europie , Europe Narodów a nie narodową totalitarną europę pod przywództwem Niemiec. Czas nam sprzyja bo czerwony niedzwiedż już broczy finansową krwią a Niemcy całkiem słusznie dorobily się przydomku ZŁODZIEJ EUROPY. Tak więc reasumując na przestrzeni najbliższych 15 lat czeka nas wiele pozytywnych przemian pod warunkiem że w Polsce będzie rządził obóz Patriotyczny pod przewodnictwem PIS-u .Pozdrawiam

Obrazek użytkownika taganka

28-12-2013 [21:58] - taganka | Link:

Do nazwy "hołota z czworaków" winien Pan dodać jeszcze kilka w tym jaśnie pańskim ujęciu, a to przykładowo:czerń, tłuszcza, motłoch.
Biorąc pod uwagę ten aspekt pańskiej (jaśnie pańskiej) wypowiedzi nie powinien się Pan dziwić, że inni, wyżej stojący na drabinie społecznej (ludzie władzy),traktują Pana tak jak chciałby Pan traktować tych niżej od Pana stojących na drabinie społecznej.
Czy i Pan nie ma wdrukowanej pogardy do innych?

Obrazek użytkownika aiwaplatz

28-12-2013 [15:06] - aiwaplatz | Link:

j.w.

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [15:31] - kat | Link:

dzieki i pozdrówka

Obrazek użytkownika rob2004

28-12-2013 [18:39] - rob2004 | Link:

Potrzebne jest wprowadzenie systemu binarnego 0:1, który jasno określi kto jest kim w społeczeństwie:
1. Kim był dla Ciebie Kukliński? Zdrajca / Patriota
2. Kim był dla Ciebie Jaruzelski? Zdrajca / Patriota
3. Kim było dla Ciebie NSZ? Zdrajcy / Patrioci
4. Kim było dla Ciebie GL? Zdrajcy / Patrioci
5. Kim jest dla Ciebie Wałęsa? Zdrajca / Patriota
6. Kim jest dla Ciebie śp. Lech Kaczyński? Zapluty, śmieszny karzeł / Patriota

Zanim zaczniesz z kimkolwiek rozmawiać najpierw zadaj te pytania, a dowiesz się z kim masz do czynienia.

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [20:38] - kat | Link:

od tych pytań trzeba zacząć...pozdrówka

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

28-12-2013 [19:39] - zdzichu z Polski | Link:

Niech zgadnę. Kultury wchodzenia na koń po ludzkich grzbietach?

Obrazek użytkownika kat

28-12-2013 [20:41] - kat | Link:

zgaduj zgadula i tak wyjdziesz na kawał ci.......la