Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Pani Elig w odpowiedzi …..dzieci resortu

Cat, 27.12.2013
Dziwię się, że Pani podejmuje temat nie ogarniając jego złożoności  a dając posłuch osobnikom typu Corylus ( odwieczny defetysta ). Pozwoli pani, że wprowadzę ją w temat działalności służb .Po pierwsze należałoby przedstawić strukturę działania KGB w Polsce . Otóż najważniejszym polem działania KGB była i jest informacja , propaganda , sianie defetyzmu , rzucanie podejrzeń , skłócanie itd. dopiero w drugim etapie zabijano w trzecim więziono a w czwartym doprowadzano do przymusowej emigracji. Metody działania są proste i tylko budowanie wielkiej tajemniczej otoczki oraz  tajemniczości  , sprawia , że krążą mity na temat KGB . Instalowanie sowieckiej władzy rozpoczęto od zabicia przedstawicieli polskich elit , potem „zatrudniono”  mendy  ludzkie ( vide: 30 cudownie ocalonych z Katynia).  Dopuszczono do sprawowania urzędów okupowanego kraju  wszelkiej maści donosicieli gestapo , członków PPR , szmalcowników, politycznych z LWP , pospolitych przestępców itp….. dając im immunitet na wrogie działanie w Polsce. Najgorsze mendy ludzkie pomagały instalować system sowiecki w Polsce. Pozwolę sobie na pogrupowanie Polaków i polskojęzycznych w roku 1945 :
1.Propaganda -Członkowie KPP i tych którzy poszli na współpracę ( główny nacisk kładziono na poetów, pisarzy, aktorów , malarzy …. czyli ludzi sztuki .Jednakże z tej grupy najważniejszymi byli dziennikarze
2.Urzędnicy  resortów siłowych to głównie żydokomuna i Rosjanie ( trzon kierowniczy)  którym podlegali właśnie awansowani na funkcje milicjantów, prokuratorów, sędziów itd.  wszelkiej maści donosiciele ,kapusie , zaprzańcy z LWP , przestępcy pospolici itd.
3.Kupieni lub zastraszeni przez reżim urzędnicy przedwojenni .
4. Niezłomni – walczący z bronią w ręku
5. Milcząca większość wymęczona wojną.
Taki był mniej więcej obraz polskiego społeczeństwa, które po sześciu latach walk z sowieckim i niemieckim najeźdźcą .
Wracając do rzeczy należy przybliżyć strukturę organizacji KGB w Polsce propagandy .Otóż należy to podzielić następująca :
1.Dziennikarze których partia postawiła na czele gazet , radia i telewizji  i są nam oni znani z imienia i nazwiska.
2.Dziennikarze, których zadaniem było nieokreślanie się politycznie ale mruganie okiem do środowisk niepodległościowych i sprzyjanie PRL.
3.Dziennikarze jawnie działający w opozycji i wykonujący zalecenia oficera prowadzącego
4. Dziennikarze zadaniowcy  czyli ci którzy byli tolerowani przez reżim i opozycję z tzw. dylematami moralnymi i światopoglądowymi .
5.Dziennikarze śpiochy używani w sytuacjach krytycznych do neutralizowania napięć społecznych.
6.Dziennikarze hodowani na specjalne okazje będący cały czas w opozycji do reżimu lub te go kontestujący.
Nawiązując do Pani stwierdzenia, że nie ma kwitów na Żakowskiego nie zna Pani struktury werbowania i przechowywania  dokumentów. Jedno trzeba podkreślić, że na pewno znajdują się na Łubiance ,  Berlinie ,Londynie , Waszyngtonie i Tel Awiwie . Żeby nie popaść w manię prześladowczą i międzynarodowy spisek należy zastosować prostą zasadę „po owocach ją/go/ poznacie” .Działalność Pana Żakowskiego nie budzi żadnych wątpliwości że jest  to  dziecko resortu . Nie wiem czy celem była sława, pieniądze czy tez zastraszenie ale jedno mu trzeba przyznać, popiera III RP i jej system . Zabawne jest twierdzenie jakoby Targalski i Kania chcieli się dostać do koryta ….. to mógł wymyślić tylko Corylus. Trzej autorzy książki byliby z kwiatami witani przez Salon gdyby zapragnęli pieniędzy , sławy czy też udziału w torcie III RP.
Dodam też , że wiele dokumentów zostało zniszczonych w Polsce po roku 89 i tu należy przytoczyć słowa czerwonego kacyka jakim był Kiszczak „ jeśliby ujawnić wszystkich agentów to aureole pospadały by z głów przywódców opozycji i kościoła ”  .
To że nie mamy dostępu do zbioru niejawnego , do zbiorów na Łubiance nie znaczy że ten czy tamten nie wysługują się systemowi . Wystarczy tylko uważnie śledzić ich wypowiedzi .Maleszko tez wylewał krokodyle łzy nad Staszkiem Pyjasem biorąc wcześniej kasę za donoszenie na niego .
Pani Kania , Pan Targalski i Pan Marosza pisząc tą książkę zdawali sobie sprawę z procesów, które im zostaną wytoczone . Dlatego droga  Pani  proszę o więcej roztropności w ocenach Pana Żakowskiego  i innych dzieci resortu bo zadaniem reżimu jest rozmycie odpowiedzialności i doprowadzenie do sytuacji zatarcia win lub ich wygładzenia . Dzieci resortu będą atakować bo wybrali drogę obrony swoich rodziców, którzy delikatnie mówiąc kolaborowali z okupantem sowieckim  a to nie jest z pewnością powód do dumy . Myślę że oczekiwana narracja Dzieci Resortu m.in. będzie właśnie taka „ wydali książkę dla kasy , wydali tą książkę żeby zdobyć część władzy która ma salon , chcą się dorobić na ludzkiej krzywdzie , sami nie są lepsi bo kłamią…… itp. .itd……”
Opozycję proszę Pani resortowe dzieci oplują , zohydzą , wyszydzą , oczernią , posądzą, przyczepią czarną gębę , zrobią oszołoma i wariata  itd. Ale to właśnie Ci opluci , wyszydzani, oczernieni  mają mój szacunek.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 26112
Domyślny avatar

Magdalena

27.12.2013 21:36

gdyż on cierpi na straszne paroksyzmy zazdrości, gdy ktoś okazuje się być poczytny lub nagradzany ... Sugestia z korytem dość zabawna, nie powiem ;)
kat

Cat

27.12.2013 21:50

Dodane przez Magdalena w odpowiedzi na Pan Coryllus to żaden wyznacznik

to taka małostkowość Corylusa...hahahahaaha....pozdrówka
Domyślny avatar

blada_kaska

27.12.2013 22:53

jest wiele puntów "alfa" Przypominam Wam o Joannie od Andrzeja! tej z pod.....POLSATU "Nie łudzcie się, oni raz zdobytej władzy dobrowolnie nie oddadzą..."!!! cytuję z pamięci Najlepszego,
kat

Cat

28.12.2013 15:33

Dodane przez walD w odpowiedzi na Pięknie Przyjacielu temat zebrałeś w "kupę".....

dzięki i pozdrówka
elig

elig

27.12.2013 23:40

Fragment mojej odpowiedzi teresie Bochwic:
"Ja wcale nie chcę bronić Żakowskiego.  Wyraźnie to napisałam.  Problem jest poważniejszy.  Polega on na tym, o czym pisał Nietzsche: "Kto walczy z potworami, niech uważa, by sam nie stał się potworem. A gdy długo spoglądasz w otchłań, również otchłań spogląda w ciebie".  Wiele lat młócki medialnej w stylu "GW" i TVN oddziałało negatywnie równiez na  publicystów obozu patriotycznego.  Ludzie zapomnieli, jak powinno wygladać porządne dziennikarstwo - że powinno raczej opisywać i analizować rzeczywistośc, a nie kreować "fakty prasowe" dla potrzeb bieżącej propagandy.   Taka kreację starają się już od prawie czterech lat przeprowadzić Kania i Marosz w sprawie  Żakowskiego.  Nie wystarczy im, że po 1990 r. przeszedł on na stronę michnikowszczyzny i zwłaszcza po 2000 roku dostatecznie potężnie się skompromitował.  Nie, oni za wszelka cenę chca mu dorobić ubeckie korzenie.  Po co - nie wiem, bo stają się oni przez to mniej, a nie bardziej wiarygodni.  Uważam, iż taką postawę należy zwalczać SZCZEGÓLNIE OSTRO u "naszych" dziennikarzy.  Nie chciałabym, aby po wymarzonym zwycięśtwie obozu patriotycznego pojawiła się nagle nowa "GW" i nowa telewizja TVN stosująca te same metody manipulacji i kłamstwa, co stare lewicowe media.".
kat

Cat

28.12.2013 15:41

Dodane przez elig w odpowiedzi na @All

wymowa wpisu była jednoznaczna w związku z tym moja odpowiedż. Powiem Pani więcej , nic dobrego nie wynika dla nas z tego że staramy się stosować demokrację w mediach .Placimy za beztroskę Pana Kaczyńskiego który mianował Pana Wildsteina na szefa Telewizji . Naszym zadaniem na wojnie propagandowej jest ukazanie silnego podziału który wytworzyła komuna. Na NICH i Na NAS . Tylko że to my nie jesteśmy dopuszczani do mediów, przemysł POgardy jest skierowany przeciwko nam . Dlatego wpis o tym że na  Żakowskiego nie ma kwitów jest nietrafiony. Kwitów nie w polskich archiwach lecz wystarczy podsumować działalność tego pana i wyłania się jeden z wielu judzących , oskarzajacych , wyśmiewających , szydzących . Czy to Pani nie zastanowiło . Na morderce tez czasami nie ma dowodów ale wszyscy dookoła widzieli jak odchodził z miejsca zbrodni . Czy ten fakt Pani nie zastanawia. Wojna , która został nam wypowiedziana musi byc wygrana przez obóz patriotyczny i kontestowanie oczywistych faktów uważam za co najmniej niestosowne...pozdrawiam
Domyślny avatar

Eneasz

27.12.2013 23:49

Propozycja dla p. Elig (z pozoru nie na temat). Proszę przeanalizować nazwiska (i życiorysy) polskich stypendystów z czasów komuny. Czy za ich lukratywnymi wyjazdami stały genialne uzdolnienia, czy może inne atuty ? Ukłony.
Domyślny avatar

Kenneth

28.12.2013 00:07

.. uczciwemu studentowi, nawet bardzo uzdolnionemu nie pozwalano na zaden wyjazd ! .. siedziales w PZPR, to mogles buszowac i czekala cie asystentura z nastepnymi buszowaniami .. .. jak nie, to do Koziej Wolki tylko !!!
Domyślny avatar

Ewa G

28.12.2013 00:38

Nie tak dawno na przykład "Nie chcę już obchodzić rocznicy 13 grudnia" też mnie bardzo zdziwił...
kat

Cat

28.12.2013 15:32

Dodane przez Ewa G w odpowiedzi na Pani Elig już nie pierwszy raz pisze bardzo dziwne rzeczy.

ja też się dziwię , czemu dałem wyraz....pozdrówka
wandaherbert

wandaherbert

28.12.2013 11:43

Żakowskiego przez Pania Elig przypomina mi zarliwą obronę Żakowskiego przez Redaktor J.Jankowską w TV-Republika.Ta ich obrona i porzednie publikacje ,oraz czesty udzial Pani Jankowskiej w dyskusjach TV, w ktorych często była "w tzw. rozkroku" W moich oczach te Panie są malo wiarygodne. Stoja po obu stronach barykady. Pytanie ,po ktorej ostatecznie pozostaną
kat

Cat

28.12.2013 15:31

Dodane przez wandaherbert w odpowiedzi na obrona

j tez się dziwię....pozdrówka
Domyślny avatar

zdzichu z Polski

28.12.2013 14:17

Jak na razie to znęcasz się nad samym sobą. Nie ty jeden zresztą, vide: młody pilkarz, pan marchewka, walski i paru innych. Wszak praktycznie każdy wasz wpis to prezentacja tkwiacych w was kompleksów wynikajacych, Bóg raczy wiedzieć z jakich powodów. Może zły dotyk w dzieciństwie, brak dropsów itd.... mniejsza z tym. Wiekszość obywateli tego kraju mając do wyboru Tuska czy też Kaczyńskiego, wybierze Tuska i nie dotyczy to personalnie, jego, tylko pewnego kręgu ideologicznego. Nikt trzeżwo myślący nie bedzie brał sobie na kark aparatu władzy, który ma spełnić oczekiwania frustratów wymachujących pałką. Nie jest istotne w czyim kierunku, ważne by wymachiwać. Jeśli nie bylo by Żydów, to jest gender, nie bedzie gender, bedzie ubecja, zabraknie ubecji będą łysi. Każdy wasz wpis to kolejny grymas gęby, którą osobiście dorabiacie Kaczyńskiemu i PiS - owi. Nie potrzeba Żakowskiego, Michnika i tz salonu by zniechęcić sporą część społeczeństwa do głosowania przeciw obecnemu układowi wystarczy prezentować was jako rdzeń elektoratu pisowskiego. Ba. Powiem wiecej nawet jesli PiS wygra wybory to lemingi czyli tak tacy jak ja będą korzystać z uroków życia, a wy po staremu bedziecie na blogach szukać Żydów, ubeków, łysych. Prezes takich jak ja nie ruszy ponieważ to tacy jak ja tworzą PKB, kształcą dzieci i wychowują młodzież. Tacy jak wy mogą co najwyżej dać upust kompleksom dewastujac miasto, bluzgając obelgami itp. Kończąc kacie wyobraź sobie że wolę być ubekiem niż Prawdziwym Polakiem, a to z tego powodu, że nawet w pisowskiej Polsce będę żyć lepiej jako ex - ubek niż ty.
Domyślny avatar

HAEDI

28.12.2013 14:58

Dodane przez zdzichu z Polski w odpowiedzi na @ kat "ja się nad nim poznęcam."

Czy ty naprawdę jesteś ex-ub-sb,czy innego pomiotu?Z Twoich komentarzy wynika:jest mi dobrze .będzie dobrze jak wygra PiS, utrzymujesz budżet państwa tworząc PKB:)?,a nie boisz się tego że jak wygra PiS -to zabiorą tą esbecką emeryturę.Myślę sobie że wtedy naprawde PKB wzrósłby bardzo znacznie.Nie boisz się że ci sami pseudo policjanci,prokuratorzy i sędziowie rzucą się na was jak sępy?,bo kogoś wyznaczą na pożarcie-i taki malutki zdzichu na koziołka nadaje się w sam raz.
Domyślny avatar

Daf

28.12.2013 15:24

Dodane przez HAEDI w odpowiedzi na Pytanie mam.

Prosze Pani, polityka to taka sama praca jak kazda inna. Pracodawca politykow jest NAROD, a rola politykow jest SLUZEBNA. Politykow rozlicza sie na podstawie wynikow ich pracy, a jak te wyniki sa zadne to sie ich albo zwalnia, albo nie wybiera ponownie. Partia ktora odnosi wyborcze porazki ma OBOWIAZEK sie zreformowac, o wszystkim poinformowac spoleczenstwo, albo przestac istniec. W krajach demokratycznych nie ma podzialu na prawice i lewice - partie polit. maja rozne programy i realiuja je w interesie kraju, swoich wyborcow. Te podzialy i ciagla krytyka rzadzacych przez opozycje wystepuja jedynie w Polsce i powoduja m.in. calkowity zastoj od 24-ech lat - zastoj w kazdej dziedzinie ! Pojecia "elita" nie uzywa sie w innych krajach - polityk to czlowiek pracujacy dla spoleczenstwa. PS: Czemu maja sluzyc te zlosliwosci ?
gorylisko

gorylisko

28.12.2013 16:08

Dodane przez Daf w odpowiedzi na @ HAEDI 28.12.2013 14:58

pojęcia elyta się nie używa... a czego się używa ? ozdobnego beretu z antenką ?
no i niema podziału na prawicę i lewicę...
no tak...ein, reich, ein folk...ein furer...
inna sprawa, ze w USA nadal jest podział na demokratów i republikanów...
jest jeszcze "tea party..."
a nawet partia komunistyczna...co prawda szczątkowa ale jest...
zastój powduje układ opisany zreszta w książce której boja się własnie elyty obecne rządzace za pomocą szantaży, oszustw i morderstw...
ale pani jak zwykle udaje, że o tym nie wie...
a propos, czy austria zacznie renegocjowac umowę z putinem w sprawie gazu, zgodnie z zaleceniami elit brukselskich ?
Domyślny avatar

Daf

28.12.2013 16:37

Dodane przez gorylisko w odpowiedzi na ojojoj madame daf...bardzo dzięki...

Panie goryl, mam dla Pana coraz wiecej cierpliwosci, a wiec: Partie polityczne, rozne maja okreslone obowiazki i programy, przeciez w zakres ich prcy nie wchodzi wzajemna krytyka i zarcie sie ! Tak, masz Pan racje, partia komunistow tez tu jest - ponizej 1 % ! Pojecie "elity" istnieje tylko w Polsce, i tylko w Polsce zwracaja sie obywatele do politykow w trzeciej osobie, prawda ? No i jeszcze raz mowie: dobrze ze ta ksiazka zostala wydana, zamiast podziekowac Autorom za trud odbywa sie "szukanie dziury w calym" i "czepianie sie" - z tym walcz Pan, GLOWNY (samozwanczy) IDEOLOGU NB !!!
Domyślny avatar

Daf

28.12.2013 17:15

Dodane przez gorylisko w odpowiedzi na ojojoj madame daf...bardzo dzięki...

Od dawna marudzisz Pan o ruskim gazie - mnie to nie obchodzi, za wysoko mnie Pan oceniasz - ja rzadze jedynie w domu i eto wsio. capisco ?
Domyślny avatar

HAEDI

29.12.2013 12:33

Dodane przez Daf w odpowiedzi na @ HAEDI 28.12.2013 14:58

Do Pani też kilka pytań miałam.Teraz mam już odpowiedzi .Na polityce Pani się nie zna ,że w Austrii nie ma lewicy ,heh -no już bez złośliwości...Rozgrzesza Panią jedynie bardzo wysokie wykształcenie ,no i pochodzenie.Sadząc z Pani komentarzy o czworakach ,chamstwie itd. ma Pni co najmniej szlacheckie-żeby sprawy nie przedłużać :myślę że epatowanie przodkami jest co najmniej nie stosowne.Do zdzicha pytania nie są złośliwe-popiera PO ,no cóż jego sprawa,ale chwalenie się przy tym ubecką emeryturą to zupełnie inna sprawa.Dla mnie to wystarcza.A na koniec nie wiem w jakich Pani kręgach towarzyskich bywa,ja na koncercie noworocznym jestem bardzo często.Pozdrawiam licząc że swoimi wpisami nie będzie obniżała rangi szlacheckiego pochodzenia.Tak mało nas zostało.
kat

Cat

28.12.2013 15:30

Dodane przez zdzichu z Polski w odpowiedzi na @ kat "ja się nad nim poznęcam."

poprzedni mój wpis do ciebie....wyparował ,wiec dopowiadam. Ty zdzisiu myślisz , że sam wytwarzasz PKB? Myslisz , ze jesteś taki w porzo? Uwazasz nas za ludek z kompleksami? Otóż zdzisiu twoi towarzysze zryli ci beret . idę o zakład , że zarabiam więcej od Ciebie , nalezę do ludzi tzw wesołych i jajcarzy . Nie wiem co rozumiesz przez słowo prawdziwy Polak bo to pojęcie jest mi obce. albo jesteś Polakiem albo lemingiem. Dlatego cieszy mnie że sam  o sobie piszesz leming. Mam nadzieje, że to nie tylko pora świąteczna sprawia , ze zaczynasz  mówić ludzkim głosem . Gdybyś nas poznał to gwarantuje że zmieniłbyś poglądy które wdrukował Ci Michnik ,TVN i cąła ta sowiecka propaganda. Myslenie nie boli tak przynajmniej twierdzą , więc zdzisiu myśl i odzywaj się jak bedziesz chciał coś po ludzku powiedzieć.
Domyślny avatar

zdzichu z Polski

28.12.2013 16:04

Dodane przez kat w odpowiedzi na Zdzisiu

sprawa jest dośc prosta jesli tacy jak ty uważają się za polaków to ja wolę być lemingiem. Kwestia poznawania i wpływu Michnika po co mi on do kształtowania opinii o was - polakach.. sami dbacie o to. To nikt inny, ale właśnie wy kształtujecie opinie o was samych, choćby tu. Kończąc nie za bardzo wiem czegóż oczekujesz. _Przecież od początku występuję tu jako zwolennik PO i nic się w nie zmieniło, mało tego oficjalnie powiedziałem ze jestem tu by takich jak ty prowokować do wynurzeń co jak widać udaje mi sie w 100%. Wiec proszę nie skoml o jakimś poznawaniu was.
kat

Cat

28.12.2013 16:48

Dodane przez zdzichu z Polski w odpowiedzi na albo jesteś Polakiem albo lemingiem

i co ? Wigilia się skończyła? Zacząłeś buczeć jak bydlątko?Uwielbiam ten twój skowyt i mentorski ton.... Zdzisiu ty chyba nie myślałeś że ja cie poważnie traktuję? Myślałeś? Oj jak mi przykro.Zdzisiu...... to ja cie zmusiłem do wynurzeń i z tego powodu jestem zadowolony. Zdzisiu masz wbitą w DNA nienawiść więc jak poczujesz że poziom jadu ci spada zaglądaj do mnie . Musze dbać o Twoje zdrowie i płacić na służbę zdrowia i esbecki fundusz emerytalny żebyś miał z czego żyć. Zdzisiu nie oczekuję od Ciebie  niczego .... niczego . Żyj sobie w platformianym smrodku jak Holland wiesz ta od filmów i  tylko się nie zaciągaj....hahahahahaha
Domyślny avatar

Daf

28.12.2013 16:58

Dodane przez kat w odpowiedzi na Zdzisiu

Drogi Pani k a t ! A ja zyje w takim kraju, gdzie nie ma ani lemingow ani prawdziwych (prawicowych) patriotow. Sa rozne partie, kazda realizuje swoj program, a jak realizuje zle to sie ich nie wybiera. Ocena ich dzialanosci bywa czesto prozaiczna: jak sie zima konczy ogladam nawierzchnie asfaltowa w poblizu - jak by pekniecia nie byly zalane sfaltem, to bym tych co rzadza nie wybierala, inni tez. Wiec oni o tym dobrze wiedza, zalewaja pekniecia !W innych sprawach - to samo ! Przed wojna nie bylo w Polsce lemingow i tych drugich - i byl w Polsce porzadek - wiem to z opoiadan mojej rodziny. Co Pan na to ? Pozdrawiam Pana i Pana Zdzicha z Polski.
kat

Cat

28.12.2013 17:12

Dodane przez Daf w odpowiedzi na @ Pan k a t 28.12.2013 15:30

Pani kometntuje zastaną rzeczywistość nie sięgając do sedna problemu . Czy Pani myśli że mi jest miło nazywać zdzisia lemingiem? Otóż nie , wolałbym z nim merytorycznie dyskutować. Niestety polskojęzyczni mają wdrukowaną pogardę do takich jak ja od 1945 roku . Myslą , że są rasa panów i wybrańcami losu .Niestety rzeczywistość jest taka że pełnią rolę kaPO obozowego dla OBCYCH nam kulturowo barbarzyńców czy to z zachodu czy ze wschodu .Przed wojną nie było lemingów bo hołota z czworaków , pospolici przestępcy i komuniści byli eliminowani przez Polaków z życia publicznego .Dopóki więc nie nabiorą manier ( wlaśsnie uczę zdzisia kultury) nie mamy z kim rozmawiać o Polsce . To snoby nastawione na szybkie buchnięcie jakiegoś kawałka padliny z UE .Przed nami jeszcze trochę czasu byśmy polactwu narzucili Polskę i zbudowali nowoczesny kraj gdzie politycy beda normalnymi pracownikami zatrudnionymi przez społeczeństwo co zostawiam Pani do przemyślenia
Domyślny avatar

Daf

28.12.2013 17:34

Dodane przez kat w odpowiedzi na Pani Daf

No wlasnie, przeciez poznalismy sie na Wydarzeniach Dnia - napisal Pan komentarz o desancie z czworakow, ktory mnie zafascynowal ! Drogi Panie kat, ideologia (jakakolwiek) nie zmieni Pan desantu z czworakow - jest ich wszedzie pelno, nawet tu na tym sympatycznym portalu. Sady sa potrzebne i dyscyplina ! Przed wojna na Zoliborzu "granatowa policja" wylapywala holote z Marymontu - nie mieli wstepu na Zoliborz ! Buduje Pan nowoczesny kraj, poucza Pan "Zdzisia" -chwalaPanu za to, prosze tez z laski swojej zadbac, zeby sasiedzi Polske pokochali (i vice versa) ! Snoby: zgadzam sie z Panem - za kawalek padliny z EU zapominaja czesto KTO i PO CO ich tam poslal ! / POZDR.

Stronicowanie

  • Pierwsza strona
  • Poprzednia strona
  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Wszyscy 3
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
Cat
Nazwa bloga:
Aż się rozpadnie w proch i pył sowiecka zawierucha

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 846
Liczba wyświetleń: 5,197,334
Liczba komentarzy: 8,744

Ostatnie wpisy blogera

  • Kuźnica Kołłątajowska, czyli o tem, jak Karol może zostać następcą Kołłątaja.
  • My starzy Młodym
  • Witajcie πsoyebcy mam dla was info….

Moje ostatnie komentarze

  • https://youtu.be/OngKknB…
  • Jest dobrze, działa, pozdrawiam. 
  • U2 ...... hymn pokolenia 1980 roku...yebał pies komune i tuska

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Lista Tajnych współpracowników SB,WSI i GRU z listy ś.p. Pana Kurtyki
  • ALARM!!!!Tuski tak bedą pacyfikować masowe protesty Polaków
  • A idźcie wy w PIS-du….

Ostatnio komentowane

  • sake2020, @Mrówka......Moja reakcja jest po prostu ironią ,bo podbudowuje ego uważających się za nieomylnych i wyjątkowych w swej opinii panów a ja mam okazję z tego się pośmiać. Istotnie jak widać z wpisów…
  • Mrówka, @sake2020 - Przestań się poniżać w taki sposób: "zamiast zajmować się kimś tak niewiele wartym jak ja".Jesteś warta wiele więcej, niż jeden tu na NB. Zrzuć z siebie ten gorset pokrzywdzonej,…
  • sake2020, @mkj1....Niechże Pan korzysta z urlopu i uroków Pesaro-Urbino zamiast zajmować się kimś tak niewiele wartym jak ja. Pocieszam się tym, że głupsi ode mnie piastują wysokie stanowiska a nawet rządzą.…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności