Owsiak oburzy się na Kupę Wojewódzkiego?

Strasznie się rozgniewał Wałęsa polskiej sceny charytatywnej Jurek Owsiak na to, iż media zamiast zajmować się promowaniem jego boskiej, ratującej życia i dusze działalnością, śmiały podać kolejne informacje dotyczące prac zespołu Antoniego Macierewicza. Brak logiki w jego wypowiedzi (w której przeczy sam sobie, jednocześnie wierząc intencjom jak i zarzucając sączenie jadu i nienawiści) jest równie porażający, co kultura oraz styl słów, których używa.

Jest to co najmniej zabawne, jeśli weźmiemy pod uwagę skalę oraz stopień promowania Jerzego Owsiaka w polskich mediach. Nie będę tutaj rozpoczynał dyskusji na temat plusów i minusów jego działalności (nie czas i miejsce), ale zestawienie w jednym monologu przekleństw, skarg oraz obrazu 50 dzieci uczących się pierwszej pomocy to wg mnie szczyt chamstwa. Wypowiedź jest celowa i jednoznaczna, mająca jasno, w prosty (prostacki) sposób wyrazić komunikat - "patrzcie ziomy, te pisowskie oszołomy tym Smoleńskiem nawet orkiestrze szkodzą, kur... joł".

Nikt panu Owsiakowi nie broni udziału w dyskusji, zwłaszcza, że jego poglądy polityczne są jasno określone. Tylko byłoby miło, gdyby się przy tym nie zasłaniał działalnością charytatywną, to już jest czystej wody hipokryzja, szerzenie nienawiści, z którą tak zaciekle próbuje walczyć.

Ciekaw jestem zresztą niezmiernie, czy w równie zagorzały sposób skomentuje on ostatnie doniesienia medialne dotyczące miłującego pokój, eksperta od wszystkiego (zwłaszcza muzyki i polityki) Kuby Wojewódzkiego, na którego przeprowadzono wczoraj mrożący krew w żyłach napad z... kupą w ręku? Takich zachowań oczywiście nie pochwalam, ale reakcja TVN-u i samego "napadniętego" jest z całą powagą sytuacji, lekko groteskowa.

Napad? Żrąca substancja? Kiedy się pan Kuba zgłosił na policję, do lekarza? Ktoś już zbadał tę substancję? Przecież może być konieczna seria zastrzyków, izolatka, obserwacja. Co będzie, jeśli się inni tvn-owscy eksperci zarażą, gdzie jest naczelny epidemiolog kraju, pytam się rozpaczliwie! Brzydko, że żartuję, powiecie, jaki celebryta, taki zamach itp. Tylko, że opierając się na relacjach Kuźniara, oglądając dziś na nagłówkach serwisów internetowych zdjęcia poszukiwanego, można odnieść wrażenie, że sprawa to afera na skalę międzynarodową, więc kroki które wymieniłem powyżej, wydają się jak najbardziej logiczne.

Ciekawe, czy mieniący się dowcipnym i złośliwym dziennikarz, dostrzeże, że kupa, z której się śmiejemy i żartujemy (polska flaga) prędzej czy później rykoszetem do nas powróci. Chociażby w postaci "żrącego kwasu". Niech to będzie przestrogą dla rzucającego obelgami Owsiaka, czkawką może się to odbić nie tylko na nim, ale także (przede wszystkim) na jego działalności. Wizerunek niezależnego filantropa, chwiejny jak nigdy, runął własnie do końca. 

Na koniec pytanie: sugerowane przez Wojewódzkiego intencje "zamachowca" (ten skype) oraz atak Owsiaka nie mają z sobą nic wspólnego, prawda?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

22-10-2013 [15:39] - dogard | Link:

uwielbiaja kupe POwiatowego zlamasa...

Obrazek użytkownika Guildenstern

22-10-2013 [17:01] - Guildenstern | Link:

Jak dowiódł młody zamaskowany eksperymentator, Kupa budzi taki niesmak, że nawet kwas jej nie żre.

Obrazek użytkownika dogard

22-10-2013 [18:45] - dogard | Link:

wiec....

Obrazek użytkownika xena2012

22-10-2013 [17:01] - xena2012 | Link:

dawnych peerelowskich wieców potępiających a to warcholstwo,a to imperializm,a to atak na socjalizm.Dzisiaj zmieniły się tylko metody i wiece zostały zastąpione przez debaty czy telewizyjne oswiadczenia.Sporządzone są listy polityków,aktorów,różnej maści celebrytów,których wypuszcza się przed kamerę aby wyglosili przygotowaną formułkę potępiającą.No więc wczoraj odfajkowano Owsiaka,Poncyliusza,Kurskiego.Kupa Wojewódzki też zapewne sie wypowie jak tylko dojdzie do zdrowia po ,,zamachu''.W kolejce tloczą się i przestępują nerwowo z nogi na nogę w oczekiwaniu na swoje 5 minut Olbrychskie ,Hołdysy i Kory,a ci w wulgaryzmach,które uważaja za symbol demokracji Owsiakowi nie ustąpią.

Obrazek użytkownika henk221

22-10-2013 [19:27] - henk221 | Link:

Niech zwróci się do Kopaczki,,,śledztwo będzie załatwione szybko i sprawnie.Teren zostanie przekopany na metr w dół ,wszerz,wzdłuż,,znajdzie także kwas chlebowy a żakowski brunatne gacie.To tyle i aż tyle o kUbIe-niedorostku!!