Zaciśnięta pięść kłamcy

Piotr Duda nazwał Donalda Tuska tchórzem i kłamcą. Można było jeszcze kilkanaście godzin temu powiedzieć, no dobrze, może nie tak ostro, może nie jest aż takim kłamcą, by o tym głośno mówić. Ale premier jest w opałach, jest w politycznej agonii. Donald Tusk nie zna już żadnych politycznych granic przyzwoitości. Chodzi po grobie ś.p. Lecha Kaczyńskiego i profanuje go. Polityk może odwoływać się do słów zmarłych w dobrej sprawie, w imię prawdy. Donald Tusk odwołał się do słów nieżyjącego Prezydenta, tonąc w morzu kłamstw. Mówi, że on nigdy by sobie nie pozwolił na gest wobec Angeli Merkel, który kosztowałby Polskę sześćdziesiąt czy osiemdziesiąt miliardów złotych, nawiązując do słów ś.p. Lecha Kaczyńskiego o solidarnej polityce w sprawach klimatu. 
 
I co zrobić z tym okrutnym kłamstwem, skoro powieliły je już wszystkie media? Chodzi tu oczywiście o pakiet klimatyczny. Ś.p. Lech Kaczyński zakończył o nim rozmowy w 2008 roku, ustalając, że rokiem bazowym, czyli tym od którego liczony jest spadek emisji CO2, będzie rok 1990. Polska od tego momentu dokonała olbrzymiego postępu w redukcji CO2, więc nie było żadnym zagrożeniem dla Polski wyrażenie zgody na takie ustalenia w Brukseli. W tamtym momencie zostawaliśmy jeszcze z nadwyżką emisji, którą mogliśmy nawet handlować z innymi krajami, pisano o tym wszędzie! Rok później Donald Tusk zgadza się na rok bazowy 2005 i mamy gotowy dramat dla naszych finansów publicznych i dla polskiej energetyki. Gest Lecha Kaczyńskiego był tylko gestem, podpis Tuska może nas właśnie kosztować owe 80 miliardów złotych. Donald Tusk wykorzystuje zawiłości tego tematu. Jest kłamcą w tej sprawie, o innych nie wspomnę. Kłamcą okrutnym, bo chodzącym po grobie zmarłego Prezydenta RP, zmarłego w takich , a nie innych okolicznościach. To już nie jest skandal, to już jest Prokuratura.
  
Skoro Donald Tusk potrafi tak kłamać, to niech nie mówi Polakom, bo przecież nie tylko swoim wyznawcom z partii, że jego zaciśnięta pięść nie jest przeciwko nikomu skierowana. Tak po prostu sobie ją zacisnął i trzyma dłoń w tym ułożeniu. Oczywiście rozprostuje ją flakowato, gdy pojedzie do Berlina lub do Brukseli. Tam jego dłoń będzie jak rączka uległej panienki. Pięść jest dla Polaków. Z psychologicznego punktu widzenia, dobór słów w wystąpieniu Donalda Tuska świadczy o jego ciężkim rozstroju nerwowym. W sukurs idzie mu Radek Sikorski, który powiada, a jakże, że władzy nigdy nie oddamy. Niech Donald Tusk uważa na swoją zaciśniętą pięść, bo już paru przywódców komunistycznych odchodziło w mało pokojowych sytuacjach, niech nie straszy, bo wahadło już się przechyliło w drugą stronę i nie wróci tam, gdzie była fajna Polska jego i Tomasza Lisa.
 
Niech rozprostuje dłoń, bo ze strony społecznej nikt nie szykuje się do wojny, ani do bicia. Każdy będzie uczciwie osądzony zgodnie z prawem. A to, co uczynił wczoraj i dziś Donald Tusk, próbując obarczyć nieżyjącego Prezydenta RP odpowiedzialnością za fatalny dla Polski pakiet klimatyczny, woła o pomstę do nieba, nawet i pomimo tego, że już dobrze wiemy, kim jest naprawdę Donald Tusk. Smutny będzie jego koniec, ale to dla Polaków żadne zmartwienie. Smutne jest to, jak roztrwonił polskie możliwości i polskie aspiracje, jak rozmontował polskie państwo, w którym jeszcze tylko podsłuchy dobrze działają.          

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

30-06-2013 [22:20] - wandaherbert | Link:

za tą haniebną potwarz śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego !!!

Obrazek użytkownika alkoan

30-06-2013 [23:25] - alkoan | Link:

,,Niech będzie PO trzykroć przeklęty.
Przedtem sądem ludu wycofa epitety.
Ma oddać co wziął nielegalnie.
Odwoła co kłamał trywialnie.,,
alkoan

Obrazek użytkownika Janko Walski

30-06-2013 [23:26] - Janko Walski | Link:

kanalia, tchórz i zdrajca.

Dożywocie dla takiego to najłagodniejszy wyrok.

Obrazek użytkownika Noemi

01-07-2013 [08:08] - Noemi | Link:

Jeżeli i tym razem przejdziemy do porządku dziennego nad tym haniebnym kłamstwem, to znaczy, że nie ma już Polski,a pozostała tylko zbieranina odmóżdżonych niewolników. Nie pozwólmy temu charakteropacie "polskość to nienormalność", ziejącemu nienawiścią do nas polskich patriotów, by dalej dewastował nasza Ojczyznę.

Obrazek użytkownika Loli

01-07-2013 [11:04] - Loli | Link:

W sukurs klamcy premierowi poszedl wczoraj szef zdrajcow z PJN , niejaki Poncyljusz. Tylko ze ten nie ma takiego przebicia medialnego. Siedzieli w Studio, razem z Piskorskim i tak debatowali o bledach i zaniedbaniach PIS-u i S.P. Prezydenta Kaczynskiego. Donek jest oczywiscie cacy. Wszelkie zlo ma swoje korzenie w rzadach PIS-u.

Mam nadzieje, ze niedlugo beda sie tlumaczyc przed sadami, za swoje niecne postepki.
Gardze nimi wszystkimi, bo nawet na nienawisc mnie juz nie stac. To byloby zbyt emocjonalne uczucie.