Rząd pod sąd!!!

Wczoraj w Krakowie wspominaliśmy pogrzeb Pary Prezydenckiej. Po mszy i koncercie z Rynku pod Krzyż Katyński ruszył Marsz Pamięci zorganizowany przez krakowski klub "Gazety Polskiej". Kilkutysięczny pochód przemaszerował z bojowymi okrzykami - "Rząd pod sąd", "Precz z Targowicą", "Komorowski do Moskwy", "Tusk, Schetyna do Berlina" . Oto relacja dokumentująca nastoje i narastającą świadomość polityczną patriotów:

Rząd pod sąd!!!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

19-04-2011 [19:32] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

O ty, co dziadka z Wermachtu przejąłeś metody,
Ty ,co prawdy się boisz, jak Czart świeconej wody,
Ty polubiłeś fałsz i zakłamanie na swej fakturze,
Ty samotny psie -w wilczej skórze.
Ty przystrojony w piórka piaru,
Ty w szkolnej ławie chodziłeś na haju.
Z twojego powodu ciągnie mnie do pisuaru,
Gdy widzę i słyszę Ciebie ,
Ty niespełniony w wyborach -dziadu.
Na twoją maskę oddają armatnie wystrzały
A Ty stoisz prosty,nieugięty, wytrwały.
Lecz przyjdzie jeszcze czas i znajdzie się kij
Na twój niewyparzony i fałszywy ryj.

Obrazek użytkownika lego

19-04-2011 [22:05] - lego (niezweryfikowany) | Link:

TO je dobre Pane Havranku- jak to mawiają bracia Czesi.
Miłego wieczoru Gościu!

Obrazek użytkownika Roza

19-04-2011 [22:04] - Roza (niezweryfikowany) | Link:

Gosc-gratuluje weny.Gdy w 2005 roku wybory wygral PIS a prezydentem zostal s.p.lech kaczynski cieszylam sie jak dziecko,ze wreszcie Polska beda rzadzi Polacy i kraj zacznie sie rozwijac dolaczajac do lepiej rozwinietych panstw w Europie i bedzie sie liczyc na arenie miedzynarodowej(nalezymy do NATO)niestety radosc trwala krotko bo Ci co wygrali, nie mieli wygrac. Nastapila agresja,chamstwo ,wulgarlizm t.z.elit PO na niespotykana skale.Ccodzienna nagonka w mediach oraz prasie,doprowadzila do Smolenska.Ci ,ktorzy nie zgadzaja sie z tak POlityka zagonieni do naroznika i obrzucani publicznie blotem i wulgaryzmami oraz nazywani oszolomami przez ludzi ,ktorzy mienia sie wladza(lepiej wyksztalceni a moze lepiej wyszkoleni w obludzie).Tusk gdyby mial choc troche honoru juz dawno podalby ten nieudolny rzad do dymisji,by uratowac swoj tylek niestety ten czlowiek musi byc sila oderwany od koryta inaczej nie odejdzie.Haslo krzyczane w Krakowie "Rzad POd sad "niedlugo POwinno sie spelnic.W mediach cicho nic nie POkazuja tylko wywiady ze zdrajcami i POspolita obluda.Wybory tuz,tuz.

Obrazek użytkownika maciej13

19-04-2011 [23:20] - maciej13 (niezweryfikowany) | Link:

...byłem wczoraj w Krakowie miło zaskoczony jak wielu nas jest. Naprawdę łatwo było rozpoznać swoich od prowokatorów, którzy nic nie mogli zrobić, bo było nas po prostu zbyt wielu.

Obrazek użytkownika pawelo81

19-04-2011 [23:37] - pawelo81 (niezweryfikowany) | Link:

Pochód tysiąca ludzi. Zapytam się was w jaki sposób Prezydent RP, PRM czy Marszałek Sejmu złamali prawo? W końcu. Popieracie PiS. Nie oskarżam. Partia jak Partia. Szkoda tylko, że nie zepsuła swoją szansę jak rządziła. Lech Kaczyński. Prezydent Polski. Nie był idealny. Chyba się zgodzicie?

Obrazek użytkownika Sizar

20-04-2011 [17:08] - Sizar (niezweryfikowany) | Link:

A może 999? Albo 1001? Byłeś w Krakowie, czy na filmie policzyłeś?

Obrazek użytkownika RYSK

20-04-2011 [20:55] - RYSK (niezweryfikowany) | Link:

a ja z tego jestem dumny i dziekuje JARKOWI, ze nie zmarnowal szansy i rozwijal POLSKE gosp.,pluralistycznie , ekon. i integrowal z krajami wstepujacymi do UE , BYLISMY PARTNERAMI POTEG SWIATOWYCH, a nie ,jak teraz , wasalami wyczekujacymi na gescik WLADCOW--hanba tuskokomorom