Przełom w śledztwie smoleńskim!

Antoni Macierewicz w Lublinie: "Nastąpił absolutny przełom w toku tego śledztwa!" - "Tej prawdy już się nie da ani zatrzeć, ani odwrócić, ani zakłamać" - "Katastrofa była wynikiem działania osób trzecich".

Chcesz więcej? Zapraszam na kanał "idź POD PRĄD": "Przełom w śledztwie smoleńskim!"

Niebawem dodamy następne fragmenty wystąpienia min. Macierewicza w Lublinie 15.04.2011.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kokon

17-04-2011 [14:06] - kokon (niezweryfikowany) | Link:

zamachu. Dlatego taka aktywność Gazety Wyborczej i PO.

Obrazek użytkownika Gość

17-04-2011 [18:45] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny p. Antoni

Czy rzeczywiście wierzy pan w to co podaje komisja powołana przez zaprzańskiego premiera Tuska a
kierowana przez niemniej winnego min Millera?. Wierzy pan w to ,że doskonale wyszkoleni piloci zeszli tylko do 50m nad poziom pasa gdy zezwolenie mieli do 100m nad pas?. Wreszcie czy wierzy pan
Rosjanom że najjaśniejszy prezydent był trzeżwy? Pan który tak bohatersko salwował się ucieczką z Katynia o czym będzie w podręcznikach historii przez 1000lat? Naprawdę im pan wierzy że odczytali sfałszowane i poklejone taśmy i odczytali komendę odchodzimy? Wierzy pan wbrew temu co ogłosił
prawdziwy Polak Jan Pospieszalski w Radiu Wnet: „Mam informacje z pierwszej ręki z Krakowa, z laboratorium, które analizowało tzw. kopie zapisów z czarnych skrzynek, że te taśmy są bezczelnie montowane i wycinane są całe fragmenty, tam są braki, ubytki, montaże i manipulacje. To potwierdzili ludzie, którzy analizowali kopie zapisów”.http://www.radiownet.pl/slucha...
Ja już w nic co ogłosi komisja premiera Tuska nie wierzę.

Obrazek użytkownika Sizar

17-04-2011 [18:59] - Sizar (niezweryfikowany) | Link:

Świadczy przeciwko ich wersji. Sugeruje Pan, że sfałszowali fragment o odchodzeniu, po to, żeby zdjąć winę z polskich pilotów?

Obrazek użytkownika RYSK

17-04-2011 [21:15] - RYSK (niezweryfikowany) | Link:

nie wierzy w raport andoniny podzyrowany przez tusku,millera czy komoruska ,uwaza to za zdrade stanu,a twoje tepe wrzutki to zwykle dranstwo, nie bredz!!!

Obrazek użytkownika ksena

17-04-2011 [21:27] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

przy naszej służalczej prokuraturze,zidiociałych ekspertach -dyletantach i mataczeniu rządu ? Przecież oni w swej arogancji i wsparci przez media nie będą się z niczego tłumaczyć !