EWA STANKIEWICZ – POMÓŻCIE!

Fot. Cezary Kłosowicz

Ewa Stankiewicz uratowała honor polskich patriotów wzywając 9 kwietnia 2011 do konkretnych działań. Postulaty Solidarnych 2010 są oczywiste i aż dziw, że jeszcze nie sformułowała ich partia opozycyjna. Zanim się na to zdecyduje, każdy z nas może już teraz poprzeć Joannę d’Arc naszych czasów. Zapalmy Polskę jej ideą. Co proponujemy?

1. W widocznych miejscach swoich miast wywieśmy banery popierające Solidarnych 2010 i ich postulaty. Wykażmy inwencję – może to być balkon od ulicy, okno firmy, biura itp. Banery można robić własnym sumptem na białym płótnie – będzie to nawiązaniem do protestów czasu Solidarności.

2. Organizujmy pikiety (do 15 osób nie wymagają zezwolenia) poparcia połączone z: puszczaniem z głośnika wypowiedzi Ewy Stankiewicz i innych zaangażowanych; zbieraniem podpisów pod Listą poparcia Solidarnych 2010 (proponowany wzór w załączniku);rozdawaniem ulotek z postulatami Solidarnych 2010 (1. Dymisja tego rządu/2. Trybunał Stanu dla Donalda Tuska/3. Powołanie komisji międzynarodowej ds. zbadania katastrofy smoleńskiej/4. Ujawnienie zdjęć satelitarnych z 10.04.2010).

3. Kontynuujmy akcję „Wywieś flagę z kirem”. Niech kłuje w oczy zobojętnianych sąsiadów.

Dla zachęty zamieszczam fotografie transparentu, który zawiesiliśmy dziś wieczorem w samym centrum Lublina (koło Ratusza i bramy Krakowskiej).

Nie każdy może jechać do Warszawy, ale każdy może zrobić coś, by wesprzeć naszą waleczną Ewę.

W imieniu redakcji miesięcznika „idź POD PRĄD”

Paweł Chojecki

PS
Dziś min. Macierewicz w Lublinie! Godzina 18.00, Centrum Kongresowe UP, ul. Akademicka 15.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marian

15-04-2011 [11:27] - marian (niezweryfikowany) | Link:

Słuchałem Szanowną Panią z towarzyszącym Pani, Panem Pośpieszalskim i gorącą - Państwa popieram i modlę się za Was. Niech prawdziwa Gwiazda Wyzwolenia zaświta na naszym Krajem, a tacy purpuraci, którzy przyczynili się do chowania krzyża, niech się wstydzą - nie przed nami, lecz przed JPII, który przecież wołał - "Niech Zstąpi Duch Twój i Odnowi Ziemię - Tą Ziemię" oraz "Brońcie Krzyża" - my im tego nigdy nie zapomnimy - lepiej, żeby w nicości zniknęli z naszych oczu. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Cecylia

15-04-2011 [19:36] - Cecylia (niezweryfikowany) | Link:

Blagam, niech Pani uwaza na siebie. Przeciez oni sa zdolni do wszystkiego. Codziennie odmawiam Koronke do Milosierdzia Bozego w intencji naszej OJCZYZNY. Tylko tyle i az tyle moge uczynic w tej chwili. Jestem szczesliwa i Bogu dziekuje, ze istnieja jeszcze tak wrazliwi i odwazni mlodzi ludzie.

Obrazek użytkownika LEGES

15-04-2011 [12:07] - LEGES (niezweryfikowany) | Link:

Nakleiłam na moich drzwiach biało-czerwoną naklejkę ,,Smoleńsk 2010 pamiętamy".Tak manifestuję solidarność z wami.Próbowano oderwać te naklejkę ale ja nakleiłam nową i nic mnie to nie obchodzi,że w całym bloku,tylko moje drzwi są naznaczone prawdą.Patrzą na mnie podejrzanie ale ja się tym nie przejmuję. Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Roman

15-04-2011 [18:32] - Roman (niezweryfikowany) | Link:

Dala LEGES. O ile się zorientowałem, to mieszka Pani w Szczecinie. Tak, jak ja. Dziękuję za wsparcie tych dzielnych ludzi i pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika licho

16-04-2011 [05:11] - licho (niezweryfikowany) | Link:

bede wdzieczna z informacje gdzie mozna kupic takie naklejki np. na szyby samochodowe? Dziekuje i pozdrawiam.

Obrazek użytkownika licho

16-04-2011 [05:12] - licho (niezweryfikowany) | Link:

bede wdzieczna z informacje gdzie mozna kupic takie naklejki np. na szyby samochodowe? Dziekuje i pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Roza

16-04-2011 [06:42] - Roza (niezweryfikowany) | Link:

T super pomysl z tymi naklejkami na samochodach.Tylko kto to zrobi moze ktos ma takie mozliwosci wydrukowac naklejki popierajace "Solidarni 2010" oraz naklejki popierajace PIS drukowac i naklejac gdzie sie da.

Obrazek użytkownika moherowa babcia

15-04-2011 [13:05] - moherowa babcia (niezweryfikowany) | Link:

Słuchałam wypowiedzi Pani Ewy i PanJana.Odważni mądrzy ludzie dla których wartości ważniejsze są od kariery.Ale jeden ze słuchaczy wspomniał rodzinę Pani Ewy w jakiej wyrosła i jak musiała ją ukształtować.A co robi się teraz u nas z rodzinami? ,ośmiesza,poniża,pozbawia funkcji rodzicielskich,można mieć 2 mamusie lub 2-ch tatusiów a potomka zamówić z probówki.

Obrazek użytkownika Roman

15-04-2011 [18:30] - Roman (niezweryfikowany) | Link:

Słuchałem wczoraj pani Ewy Stankiewicz i pana Janka Pospieszalskiego w RM. Tak, nie ma wątpliwości dlaczego są solą w oku "saloniku" i łżeelit. Wspaniali ludzie i PATRIOCI. Gdyby było takich 300-tu, nasza Ojczyzna podniosłaby się szybko z kolan. Co zrobić, aby ten nasz naród przebudził się, tak, jak węgierski? Im już kilka lat temu komunista wprost napluł w twarz i wtedy jeszcze nie pomogły manifestacje. W zeszłym roku złapali Węgrzy oddech i pogonili barbarzyńców. Na blogu Tadeusza Rozłuckiego jest ciekawa inicjatywa pojścia w ślady Węgrów. Chodzi oto o krucjatę modlitewną, jaką podjęło swego czasu ok. 1,2 mln Madziarów. W efekcie- zwycięzyli.
Polska jest krajem katolickim, więc moze by tak u nas?
Pozdrawiam ciepło - Roman

Obrazek użytkownika PiS be with you

15-04-2011 [22:38] - PiS be with you (niezweryfikowany) | Link:

Mialem przyjemnosc spotkac Pania Ewa na ostatnim wyjezdzie z J. Pospieszalskim, Z. Kurtyka i B. Gosiewska. Wszyscy dzielni i pokorni ludzie, szukajacy prawdy o tym zamachu. Chociaz z daleka jestesmy z Wami.

dla przypomnienia oszolomow i kto POdzielil Polske :
http://citisus.salon24.pl/2975...

Obrazek użytkownika Roza

16-04-2011 [06:48] - Roza (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny autorze mysle,ze pomysl LEGES z naklejka na samochodzie lub gdziekolwiek jest bardzo dobrym pomyslem,moze lepszym niz zbieranie podpisow.Przy okazji sprzedajac te naklejki mozna zebrac troche forsy bo zapewne sa potrzebne dla tych ludzi w namiocie.

Obrazek użytkownika aga

18-04-2011 [21:17] - aga (niezweryfikowany) | Link:

Jeżdżę z nim wszędzie, bijąc po zakłamanych i zaspanych oczach prawdą i godnością.
Czyżby spełniły się czarne marzenia pt. "komuno wróć!" pod płaszczykiem demokracji?