„POLAK PRZEWODNICZĄCYM PE!”

Tak wielu naiwniaków cieszyło się z mianowania prof. Jerzego Buzka na to zaszczytne stanowisko. Spodziewali się, że będzie bronił polskich interesów, że rola Polski wzrośnie.

Tak byłoby w normalnym państwie. U nas jednak państwo opanowali ”Polacy”, którzy uciskają Polaków. Nasi rządcy mówią po polsku, ich przodkowie często byli Polakami, doskonale znają nasze zwyczaje, wartości, sposób myślenia itp. Z zewnątrz są nie do odróżnienia od Polaków, ale sercem służą innym wartościom.

Okupacja takimi janczarami jest dla narodu o wiele groźniejsza niż jawna. Przykładowo, gdyby to Niemiec ocenzurował polską wystawę w Parlamencie UE, nie mielibyśmy problemu z interpretacją takiego faktu – a tak część ciemniaków karmiących się Gazetą i TVN uwierzy, że dobrze się stało. Co więcej, moglibyśmy się skarżyć światowej opinii publicznej, że Niemcy czy Rosjanie nas dyskryminują i odbierają nam wolność słowa. Ale przecież zrobił to „Polak” – a kto się na tym wyzna, że tylko z nazwy?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ksena

13-04-2011 [13:28] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

sprowadza sie niestety do jalowego ględzenia o niczym,kosztownych wyjazdowych kongresow i wykladów o prawach człowieka w postaci irytujacychfrzesów.Pan Buzek chciał się wykręcić od wystawy pozorując chrypkę,ale jakoś nie wypadało.Mógłby ktoś przecież pamiętać jak tchórzliwie uniknął spotkania z rodzinami ofiar katastrofy pod pozorem ,,waznego wykładu''.To przeciez Buzek w PE przestrzegał europosłów z Polski,aby nie posługiwali się językiem polskim ,bo to nie uchodzi,więc trudno oczekiwać od niego działań na rzecz polskiej racji stanu.Buzek to nawet nie obywatel świata,to mały ,wystraszony człowieczek,niezdolny do podejmowania żadnych decyzji,oprócz jak wspomniałam jałowego ględzenia.

Obrazek użytkownika Roman

13-04-2011 [17:21] - Roman (niezweryfikowany) | Link:

To oczywista oczywistość,że Buzek, Kamiński, Sawicki(minister)nie będą bronili polskiej racji stanu ani polskich interesów. To są zpolszewione kundle, które patrzą tylko na własny interes. Ojczyznę i rodaków mają gdzieś.Trzeba się przypodobać na tym czerwonym, lewacko-pedalskim salonie i nie szczekać po polsku, bo zachód nie znosi tego języka. ANI W EUROKOŁCHOZIE , ANI W "NATO" nikt i nigdy się za nami nie ujmie. Te zapchlone kundle lewackie potrafią co najwyżej złożyć kondolencje i to wszystko. Buzek to ohydny lawirant, leser i cyniczny aktorzyna. Marzę o tym dniu, kedy ta zaraza przestanie istnieć. Nie wiem tylko, czy dożyję, bo mam już tego wszystkiego serdecznie dość. Z miesiaca na miesiac wpadam w coraz gorszą depresję. Zupełnie nie potrafię się w tym wstrętnym i złodziejskim świecie odnaleźć.

Obrazek użytkownika z Gdanska

13-04-2011 [14:18] - z Gdanska (niezweryfikowany) | Link:

Ten typ tanczy jak mu dawna PZPR /obecna PO/SLD/ zagra.

Obrazek użytkownika Gość

13-04-2011 [16:54] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

zapomnial pan jeszcze o FSB...

Obrazek użytkownika mirek

13-04-2011 [15:08] - mirek (niezweryfikowany) | Link:

niestety buzek w tych dniu 10.kwietnia nie zrobil nic przeciwko cenzurze !

Obrazek użytkownika Roman

13-04-2011 [17:12] - Roman (niezweryfikowany) | Link:

Tacy ludzie jak "Buzek" nie są Polakami. Podobnie jak Pani hrabina de "coś tam" z LSD. To są europolacy, czyli skrajny typ polactwa.

Obrazek użytkownika crom

13-04-2011 [18:40] - crom (niezweryfikowany) | Link:

Na typowych strunach dla sluzb rosyjskich. Ot tu macie wroga demokracji. W niego bijcie. Tylko z samej nienawisci do wroga niczego nie wynika. Wypada podac jakies rozwiazanie problemu. Tylko pastorze nie wysadzajcie sie w metrze, bo takie mam dziwne skojarzenia od tego nawolywania do nienawisci...

Obrazek użytkownika RYSK

13-04-2011 [20:28] - RYSK (niezweryfikowany) | Link:

mowiacych PRAWDE wynika,ze jestes struna rosyjskich sluzb, ciagle tobie jak balalajka graja-cienias jestes wzorcowy

Obrazek użytkownika M

13-04-2011 [20:33] - M (niezweryfikowany) | Link:

Crom drugi raz podpisuję się pod Twoją wiadomością, ponieważ mam wrażenie czytając te komentarze, że naiwni czytelnicy niezależnej.pl NIC NIE WIEDZĄ O Chojeckim. Ludzie wystarczy wpisać w google Paweł Chojecki i wszystko jasne.
Proszę kolejny raz o bojkot tego CH.

Obrazek użytkownika Sybirak

15-04-2011 [22:53] - Sybirak (niezweryfikowany) | Link:

Gdy Buzek był premierem Polski to tylko afiszował swoją osobą solidarnościowy rząd a w rzeczywistości cały bezrząd w kraju poczyniała sobie Unia Wolności. Podobnie jest i obecnie, Buzek jak można zauważyć tylko afiszuje to zaszczytne stanowisko przewodniczącego PE, nic ponad to, a Parlamentem Europejskim z tylnego siedzenia kieruje ktoś inny.