Po co awantura z tablicą?

Sowieci lubują się w upokarzaniu swoich ofiar. Nie chodzi im tylko o to, by zabić, ale by upodlić, złamać ducha. Z pewnością zdjęcie tablicy w Smoleńsku w noc przed 10 kwietnia miało taki cel. Ale podejrzewam też inny.

Oto wypowiedź Eugeniusza Kłopotka z PSL: „wymierzono mi policzek, a ja mam ochotę oddać". Czyż nie piękna postawa radykalnego patriotyzmu? Jaka demonstracja przywiązania do takich pojęć jak honor i ojczyzna? Jaki dowód niezależności wobec Rosji!

Cieniem nad tymi refleksjami kładzie się jednak podkulony ogon tegoż Kłopotka, gdy szef jego partii uwiązał nas kontraktem gazowym z Rosją. Czyż nie była to lepsza okazja do demonstrowania patriotyzmu – jeśli rzeczywiście by się go odczuwało?

Fanfaronada Kłopotka, Sikorskiego, MSZ, Kwaśniewskiego i przede wszystkim Komorowskiego ma pokazać dręczonej poczuciem niepewności części niezorientowanych Polaków (którzy zaczęli dopuszczać, że może rzeczywiście państwo jest w rękach marionetek Rosji), że obecna ekipa jest prawdziwie niezależna, heroicznie broni naszych narodowych interesów i nawet Rosji się nie boi…
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jawa

10-04-2011 [21:28] - Jawa (niezweryfikowany) | Link:

o tzw elitach rządzących w naszym kraju

Obrazek użytkownika siliconcom

10-04-2011 [21:52] - siliconcom (niezweryfikowany) | Link:

A jutro przy tej tablicy, i nad grobami Ofiar LUDOBÓJSTWA dokonanego przez rosjan, tak ROSJAN, POlszewicy z uzurpatorem z ruskiej budy, będą się ściskać i obcałowywać, ze zbrodniarzem putinem, i jego pieskiem miedwiediewem. Bez wiary, bez honoru...

Obrazek użytkownika BazyliMD

10-04-2011 [23:07] - BazyliMD (niezweryfikowany) | Link:

....że Smoleńsk leży na terenie Rosji. Od osób zajmujących się polityką wymagana jest umiejętność czytania mapy.

Obrazek użytkownika dr.murek

11-04-2011 [00:34] - dr.murek (niezweryfikowany) | Link:

a od Rosjan wymagana jest umiejętność pisania poprawnie po rosyjsku, na tablicy napisano: Respubliki Polsza zamiast Respubliki Polszy, więc może ktoś inny podmienił tablice?

Obrazek użytkownika RYSK

11-04-2011 [00:45] - RYSK (niezweryfikowany) | Link:

zadaniach w sprawie ich "bohaterow" z 1920 r czy z 17 wrzesnia 39 r ---tu dyskutujacych winna cechowac znajomosc histori, a znajomosc mapy najlepsza jest w biegu na orientacje--byle nie sowiecka

Obrazek użytkownika ksena

11-04-2011 [08:25] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

doprowadzi dzisiaj do złożenia holdu brzózce.Nie powinno w powodzi uscisków,całusow i obłapywań na ,,niedżwiedzia''zabraknąc naszych przeprosin,obowiązkowo po rosyjsku i naturalnie przez Grasia.Przecież GW tak roztkliwia sie nad taktem Rosjan.

Obrazek użytkownika mod

11-04-2011 [18:30] - mod (niezweryfikowany) | Link:

W mojej skromnej opinii jest to skoordynowane
i przemyslane dzialanie. Umieszczenie tablicy
o takiej wlasnie tresci mialo przekonac rodakow
o szlachetnosci,niezaleznosci i odwadze ich rzadu.
Reakcja wladz rosyjskich to kolejna demonstracja
bezwzglednej przewagi i nie liczenia sie, tak
z naszym rzadem,jak i reszta. Rosja czuje sie zbyt silna,
by obawiac sie naszej jakiejkolwiek reakcji, czy
tez racji. Przy tym, wszstko jest wykalkulowane na zmylenie
polskiej opinii publicznej i wsparcie propagandowe
dyspozycyjnego rezimu. Patrzcie i uwierzcie, wasza
wladza jest od nas niezawisla, a my laskawie mamy
w d.... was wszystkich. Niebawem, po "uciazliwych"
negocjacjach poprzednia wersja tablicy wroci na swoje
miejsce. Wszystko za sprawa dyplomatycznych talentow
polskich mezow stanu i wspanialomyslnosci Rosjan wroci
zatem do punktu wyjscia.Bowiem celem manipulacji jest
manipulacja i utrzymanie kontroli.