I znów przyjazne państwo?

O wielkich cierpieniach księdza Michała Olszewskiego wie już cała Polska, nawet świat cały I nasze antypody. Poddawany codziennym szykanom i torturom ksiądz Olszewski dostał tez przedłużenie aresztu o nowe trzy miesiące. Decyzja to złośliwa i bezprawna, bo po śledztwie kolej na proces albo na zwolnienie, ale widać sadyści Bodnara uznali, że lepiej jeszcze męczyć księdza zamiast ryzykować pozew, gdy nie ustalono winy. Wolą więc przedłużyć tortury, choć ksiądz schudł już 14 kilo!

A prokurator Bodnar tyje bez przerwy...Przepraszam jaki prokurator ?! To zwykły zbir Tuska jak go celnie określił Rafał Ziemkiewicz. Zbir, który łamie praworządność...I to on - Bodnar -  powinien być skuty kajdankami, a nie ksiądz Olszewski! A odmawianie wody księdzu to więcej niż tortury, to zamach na jego zdrowie. I na podstawowe prawa człowieka. Co na to rzecznik praw obywatelskich? Milczy ? Wisi na pasku Bodnara, byłego kiedyś RPO o podejrzanej mocno reputacji, a obaj przypominają dwóch entuzjastów sadyzmu, choć są urzędnikami Temidy...

A zasadę domniemania niewinności  wyrzucili do kosza!  Ale cóż się dziwić, taka jest natura zbira! A Bodnar jest też predatorem szczególnej rangi, bo włamuje się i wykrada akta z archiwum KRS-u, które potem preparuje po swojemu według instrukcji Tuska: „...będziemy stosować prawo tak jak my je rozumiemy”...Ano mafia ma malutki rozumek w tym zakresie, a Tusk - za taką zapowiedź bezprawia – powinien być osadzony w specjalnej celi, której ściany wysadzono lustrami. Tam, w odosobnieniu, mógłby się do woli przyglądać własnej fizjonomii. Niechże  były „król Europy” ujrzy wreszcie  swoje prawdziwe oblicze, skrzywione grymasem chronicznej nienawiści!

Mamy znowu – po dwudziestu latach – powtórkę „przyjaznego” państwa, a nawet w formie jeszcze bardziej jadowitej, choć ekscesy tajniaków Tuska  na Krakowskim Przedmieściu, gdzie nękano ludzi modlących się za ofiary zamachu na Tupolewa, były równie haniebne. I ponownie okazuje się, że Donald Tusk nie utożsamia się z narodem, którego premierem został z woli obcej potencji. Jest odrażającym pasożytem na mapie Polski, całkowitą anomalią, którą powinien zająć się chirurg z lancetem! I po jego odejściu trzeba będzie przywrócić demokrację i praworządność, zniszczone przez koalicję 13 grudnia 2024.  A ksiądz Michał Olszewski – uwolniony i zrehabilitowany – powinien znowu pracować dla dobra pokrzywdzonych...
                                                           Marek Baterowicz
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2024 [13:18] - Pers | Link:

//Decyzja to złośliwa i bezprawna, bo po śledztwie kolej na proces albo na zwolnienie,//
To oczywista oczywistość. A dr Piskorski siedział 3 lata na podstawie takich "przedłużeń" i nikt jakoś szat nie rozdzierał. Teraz trafiło na waszego i wielkie ajwaj.

Obrazek użytkownika u2

08-07-2024 [14:11] - u2 | Link:

***premierem został z woli obcej potencji***

67-letni T. został premierem z woli łysiejącego Lenina, w młodości kudłatego Marxa. Potencję to ten Lenin ma już dawno za sobą. Ożenił się, ale dzieci nie ma. Poświęcił się wraz z małżonką "karierze". Podobnie der Leyen zwana złośliwie, ale nie bezpodstawnie, der Liar, która co prawda urodziła 4 dzieci, ale to było już sporo latek temu. Więc taka potencja jak u Hitlera, który ponoć stracił jądro i nie mógł mieć dzieci. I znowu Hitler poświęcił się "karierze". Opacznie rozumianej. Na zgubę Niemiec i świata :-)

Obrazek użytkownika sake3

08-07-2024 [16:46] - sake3 | Link:

Musimy uzbroić się w cierpliwość bo dowody ,,zbrodni'' teraz są dopiero preparowane.Pozwólmy Bodnarowi w spokoju je wymyślać Wprawdzie on myśli tylko gazem,pałą i pruciem szaf,ale iluż ma wielbicieli w więzieniach.Dlatego z przymrużeniem oka traktuje szykany wobec księdza i urzędniczki .

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2024 [17:08] - Pers | Link:

@sake
Od PiS u się tego nauczył.
Ile siedział dr Piskorski bez żadnych zarzutów i wyroku?
Pani prokurator nie podobały się jego poglądy...