Tusku, znów masz na rękach polską krew

Po zbrodni smoleńskiej, teraz na białoruskiej granicy ginie polski żołnierz. Kazałeś Tusku aresztować także żołnierzy którzy w obronie własnej oddali tam ostrzegawcze strzały podkreślam OSTRZEGAWCZE, nikogo nawet nie ranili. Polska Armia przeżywa horror. Mają bronić granicy gołymi rękami? Zdrajco i krwawy łotrze, wyżej sobie cenisz życie czarnych bandytów atakujących nożem naszych żołnierzy? Ty Donald, jak Jaruzelski, umrzesz w mękach za te wszystkie zbrodnie.

Po tym tragicznym zdarzeniu, wielu Polaków powinno się uzbroić i ewentualnie strzelać bez ostrzeżenia do agresywnej czarnej szarańczy. Mam nadzieję, że teraz moi czytelnicy doczytają między wierszami moją wczorajszą notkę. Może już czas zacząć polowanie na "nouplisy"? Donald, posłuchaj mnie teraz uważnie, tam na granicy jest dwóch moich synów - oni nie pozwolą się rozbroić i zamordować przez bandytów. Szwabski łotrze, taki krwawy sport to urządź swojej rodzinie i wyślij ją na białoruską granicę. Dodaj do kompletu wszystkie te pindy i ciuli, którzy kręcili haniebne filmy i lżyli polskich żołnierzy. Niech się krwawo ubogacą afrykańską szarańczą.

Ten żołnierz oddał życie by nami wstrząsnąć i nas ostrzec - nie mógł się bronić, mógł iść do pierdla lub zginąć z honorem. Ta śmierć nie może ujść rympałom bez kary.

Murem za Polskim Mundurem! Cześć i chwała poległym w obronie Polski!

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-06-2024 [23:10] - Tomaszek | Link:

Heniutku łaskawy
Jakiego wina , jeszcze przez dwa n ? Do lochu o suchym pysku . 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-06-2024 [21:17] - Alina@Warszawa | Link:

"Zaginął współzałożyciel znanej polskiej firmy. Trwa akcja poszukiwawcza"

Zaginął Jerzy Krzanowski, jeden z założycieli firmy Nowy Styl - poinformował w czwartek po południu portal Krosno24.pl. Trwa akcja poszukiwawcza. (...)
W XXI wieku firma z Krosna stała się jednym z najbardziej znanych w Polsce i w Europie producentem krzeseł. Produkowała m.in. siedziska stadionowe na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej i rozgrywki UEFA.
Nowy Styl obsługuje wielkie zlecenia - realizował zamówienia na przykład na wyposażenie biurowców dla firmy Siemens oraz siedzisk na stadiony Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze.
Nowy Styl współpracuje z markami rozpoznawalnymi na całym świecie - aranżuje wnętrza w całej Europie m.in. dla Toyoty, ABB, Siemensa czy Deloitte. Zespół Nowego Stylu składa się z kilku tysięcy pracowników, a w portfolio znajduje się kilkaset mebli i krzeseł (firma sprzedaje produkty w ponad 100 krajach świata)

Czyżby rząd Tuska dostał zlecenie na likwidację wszystkiego co przynosi Polsce jakiś dochód? A może ten zbrodniczy rząd ma za zadanie tylko nie przeszkadzać obcym służbom w podpalaniu hal targowych, mordowaniu właścicieli firm (oby nie o to chodzi tym razem), likwidowaniu niewygodnych żołnierzy GROM-u, likwidowaniu całych firm produkcyjnych? Tak tylko pytam ...
 

Obrazek użytkownika sake3

06-06-2024 [21:46] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa.......Dobre pytanie,trzeba zbierać wszelkie informacje żeby można było je analizować.Reżim Tuska czuje się bezkarny bo ma za sobą Niemcy i pania Leyen oraz polska targowicę Przypomnę ,że wskutek zaszczuwania w obecnym Orlenie zmarłi na zawał dwaj dyrektorzy pracujący w nim od lat.W szale usuwania PiS-u ze wszystkich instytucji i firm.władza nie patrzy na skutki i ma krew na rękach..

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-06-2024 [22:23] - Alina@Warszawa | Link:

Może to nie był skutek zaszczuwania, bo w Orlenie jak pracowali tyle czasu, to musieli być odporni na stresy, lecz ktoś im coś dosypał, jak śp. M. Falzmannowi?
Ludzie FSB twierdzą, że nie sztuką jest kogoś zabić. Sztuką jest zrobić to tak, żeby wyglądało na śmierć naturalną. Jeden zawał może wyglądać na "naturalny", ale dwa zawały w tym samym czasie w tym samym miejscu to robota obcych służb, a nie przypadku. 

Obrazek użytkownika Darek65

07-06-2024 [08:52] - Darek65 | Link:

Już się "znalazł" - https://www.fronda.pl/a/Odnale...

Obrazek użytkownika Kamil Olszówka

06-06-2024 [22:16] - Kamil Olszówka | Link:

Bohaterscy funkcjonariusze polskiej Straży Granicznej,
Strzeżeniu polskich granic poświęcający swe życie,
W lata upalne i zimy srogie,
By napływ nielegalnych migrantów powstrzymać skutecznie…

https://naszeblogi.pl/67684-bo...

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-06-2024 [23:22] - Kaczysta | Link:

Jestem po prostu wściekły bo ta śmierć polskiego żołnierza to skutek wieloletniej nagonki , szmacenia , poniżania i opluwania polskiego munduru. Cała ta hołota podkręcana przez Tuska, TVN i GW ma krew tego żołnierza na rękach. Ten człowiek przyniesie Polsce zgubę.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-06-2024 [22:24] - Chatar Leon | Link:

Nie tylko Tusk,
Szmata-bodnar w takim samym stopniu!

Obrazek użytkownika paparazzi

06-06-2024 [22:45] - paparazzi | Link:

On wykonuje rozkazy. Co nie znaczy że może być pociągniety do odpowiedzialności karnej.

Obrazek użytkownika paparazzi

06-06-2024 [22:48] - paparazzi | Link:

Polski żołnierz, polski policjant, musi mieć ściśle określone reguły jak w USA kiedy musi użyć broni. W USA jest proste, jak jest zagrożone twoje życie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-06-2024 [00:23] - Tomaszek | Link:

Papa
Przyklad z Litwy. Straż graniczna zastrzeliła migranta, który pomimo wezwania nie zatrzymał się i przekraczał granicę. Żadnych strzałów ostrzegawczych. Efekt? Dwóch żołnierzy NAGRODZONYCH PRZEZ MINISTRA OBRONY.  Z tygryskiem w pręgi ze szwabskiego gówna to dupa . Ale Prezydent Andrzej Duda ma trochę orderów pewnie do dyspozycji i Kutafoniaka Kalosza ani siuśka von Tuska  pytać nie potrzebuje   . Lżej byłoby oddychać . I wojsko poczułoby poparcie . A Bodnar i reszta bolca w dupie i sąd ewentualny rozterkę w razie "losowania" skłądu .

Obrazek użytkownika EsaurGappa

06-06-2024 [23:16] - EsaurGappa | Link:

To się dzieje naprawdę!?
 Zdrada Zdrada Zdrada!
 Czas ukarać zdrajców,na Boga jedynego się klnę to zdrajcy nie tylko Polski to zdrajcy ludzkiego życia.Diabelskie ścierwo to są ci którzy mają na rękach krew prawdziwych bohaterów.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-06-2024 [23:18] - Kaczysta | Link:

Jeśli teraz się nie obudzimy, umrzemy we śnie. Skuci za obronę Polski przed kacapami. Zadźgani przez kacapskich najemników. Pochowani w nieznanym grobie przez trzecie pokolenie ubeków. Opluwani po śmierci, jak Wyklęci.
Za dużo patosu?
Powiedzcie to Rodzinie Zmarłego Żołnierza.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

06-06-2024 [23:34] - EsaurGappa | Link:

My?Czyli kto? 
 Obudzeni są w szoku swej bezradności...wobec tego co musi nadejść!!!!!!!!!!!!
 Oni chcą Wojny,ba oni chcą krwi i naszej śmierci.
 Niechaj i tak będzie,abyśmy tylko mieli dobre imię na ustach gdy będziemy walczyć o Polskę.
 

Obrazek użytkownika Pers

06-06-2024 [23:44] - Pers | Link:

@qvaczek
Taką super notkę swojego idola przeoczyłeś?...  https://zawisza.neon24.net/pos...
Publika na NB będzie klaskać na stojąco :)))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2024 [08:32] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz to nikt inny jak @ Zawisza pokazuje ciebie jako rusofila i chama..w ścierwoneonku i nie tylko - przypomnieć jego komentarze ? Są twoje także na stronce od dawna.
https://naszeblogi.pl/64030-ch...
Ciepło w Izraelu ?

Obrazek użytkownika Pers

07-06-2024 [10:25] - Pers | Link:

@fekaliiusz
Opinie idiotów mnie nie obchodzą.
Poczytaj lepiej co o nim wszyscy piszą:)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2024 [16:59] - Tezeusz | Link:

@ Rus.. gówno
" Opinie idiotów mnie nie obchodzą." - stań przed lustrem i to powiedz.. trafisz w 10.
A propos dzisiaj komentarz na stronce poszedł na scierwoneonowe wymysły. Cieszysz sie w Izraelu ?

Obrazek użytkownika paparazzi

06-06-2024 [23:51] - paparazzi | Link:

Eeee tam Ula, społeczeństwo tego nie wie. Ma czym jechać, ma co wypić, ma co zagryzdz, wiec o co chodzi. Ech, ten Piłsudski .

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

07-06-2024 [10:33] - Władysław Ludendorf | Link:

wielkopolski xuy i tri-odbyt chyba na nartach w Dolomitach, bo jakoś się nie udzielają w tej sprawie. do tego doszła wiadomość, że jakiś gość od krzeseł nie żyje - yebana mafia znów zaczyna rządzić w "tym kraju", a sprawa Olewnika niczego debili od tuska nie nauczyła. w sumie to nawet logiczne... oksymoron taki "nauczyć czegoś debila"

Obrazek użytkownika tricolour

07-06-2024 [10:55] - tricolour | Link:

Nie na nartach tylko nie ma tematu do zajmowania się nim.

Gdybyś był w wojsku, choćby na studiach, to byś wiedział - ze służby wartowniczej - że nie strzela się po krzakach, bo z tego są tylko kłopoty z prokuraturem włącznie, Strzela się tylko po to, by odstrzelić zagrożenie, nawet takie, że będzie ktoś później zeznawał przeciw.

Xuj ci w odbyt.
😄😄😄

Obrazek użytkownika Darek65

07-06-2024 [11:08] - Darek65 | Link:

Jest takie fajne powiedzenie, które wczoraj padło, już znane. Lepiej, aby mnie 12 sądziło niż 4 niosło...

Obrazek użytkownika tricolour

07-06-2024 [11:27] - tricolour | Link:

@darek

Ostatnio było o Rewińskim - ile to strzałów ostrzegawczych oddał Szymon Majewski grający policjanta w Killerze?

Czterdzieści trzy? 

"Wąski zaatakował nas, strzelił trzy razy z własnej nielegalnej broni w policyjny samochód. Pan komisarz po oddaniu jedenastu strzałów ostrzegawczych odpowiedział ogniem. Mógł zabić, a trafił tylko w kolano"...

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

08-06-2024 [10:16] - Władysław Ludendorf | Link:

@tri-odbyt
no widzisz dziuro, można w końcu dotrzeć do ciebie, ale pisząc "xuj ci w odbyt" chyba wyrażasz swoje marzenie skoro jesteś odbytem. a co do meritum, morał jest taki, że nie strzelali po krzakach to dostali kosę pod żebro, finał znamy. szkoda tylko człowieka, który chronił taką dupę jak ty i xuy'a, być może szkoda, że chronił twoje dzieci. może jakby to był twój syn, to może byś coś zrozumiał. ale jak napisałem debila czegoś nauczyć to oksymoron. nie odpisuj. 

Obrazek użytkownika tricolour

08-06-2024 [10:29] - tricolour | Link:

@ludek

Oczywiście, że odpiszę, bo wielką przyjemność mi sprawia gdy robisz z siebie szmatę. Xuje, dziury, odbyty - mamusia cię nauczyła i jest dumna, z całą pewnością. Żona też, co? Taki męski wtedy jesteś. Mnie zaś cieszy, że mogę ukazać twe realne oblicze gdy spadnie maska ogłady.

Poza tym - bądźmy realistami - jestem dla ciebie jedną z najważniejszych osób na tym forum, regularnie się do mnie zwracasz, fakt, że standardy masz xujowo-odbytowe, ale cóż - rodziców sobie nie wybrałeś, by nauczyli inaczej 

Zapraszam do dalszej rozmowy w przyszłości. Zamiast "miłego weekendu" życzę ci z całego serca miłego xuja w odbyt i smacznego jajka.

😁😁😁

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

08-06-2024 [14:43] - Władysław Ludendorf | Link:

@tri-odbyt
gadać z debilem, to jak rzucać perły przed wieprze, pisz dalej o mnie, mojej żonie czy matce czy też może babce, a ta rynsztokowa sraka, która się wylewa z twojej dziury świadczy o tobie. raduj się, bo to nie twoje dziecko dostało z noża. uśmiechaj się dalej, głupku, do sera. bo kto nie skacze, ten za pisem.

Obrazek użytkownika tricolour

08-06-2024 [15:25] - tricolour | Link:

@ludek

Nie, koleżko, nie ze mnie, a z ciebie wylewa się sraka za każdym razem gdy do mnie piszesz. To ty chodzisz za mną, regularnie, w każdy wręcz weekend do mnie piszesz, najwyraźniej masz taką nieodpartą potrzebę. I zawsze w tonie okołoodbytniczym, nie umiesz inaczej.

Takie zachowanie skądś się bierze, to nie jest standard normalnego, dojrzałego człowieka, by się babrać ekskrementami i wyłącznie nimi.

Masz zasoby intelektualne do zwykłej polemiki, przyznaję, a jednak wolisz tarzać się w gównie i trzymać xuja - tak jest za każdym razem. Coś cię zmusza do takiego wyboru, zakładam więc, że w stanach silnego wzburzenia - co jest widoczne od czasów pokraki - sięgasz do podstawowego oprogramowania wyniesionego właśnie z domu rodzinnego.

Jednym słowem: w kontakcie ze mną obierasz dla siebie rolę dziury od dupy już od pierwszych słów.

Ale po co?

😛😛😛

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-06-2024 [16:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jeśli mnie masz na myśli to rzeczywiście nie ma mnie w kraju, ale nie jestem w Dolomitach..
Nie zmienia to tego, że mam cały czas oko na takich jak ty, Prawdziwych Polaków z fałszywymi rodowodami.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

08-06-2024 [10:10] - Władysław Ludendorf | Link:

może mój rodowód, wielkopolski xuy'u, jest fałszywy, za to ty swój sprzedałeś za miskę soczewicy

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-06-2024 [16:06] - Tomaszek | Link:

Zdzicho ma polski rodowód po owczarku niemieckim . Niemiec płakał jak sprzedawał . Nawet Deutsche Schaferhund Verband go uznał .