Niebezpieczna informacja dla polskiego ministra obrony

Niebezpieczna informacja dla polskiego ministra obrony:
Ukraińcy, którzy posiadają zezwolenie na pobyt czasowy w Niemczech, nie muszą mieć ważnego paszportu.
Chociaż wygasł im paszport, Berlin zezwala na dalszy pobyt w kraju młodych Ukraińców, którzy uciekli przed powołaniem do wojska w roli mięsa armatniego, co w języku rosyjskim brzmi bezpośrednio: "miasoróbka".
Dlaczego to jest niebezpieczne dla Polski. No cóż, historia lubi się powtarzać, a UPA to nie był zakon dobroczynny, lecz zbrodnicza ukraińska organizacja, sterowana przez hitlerowców. UPA ma na sumieniu - koncie raczej - wszystkie zbrodnie na polskich cywilach na wschód od Sanu w czasie II wojny światowej, wszystkie, których nie popełnili Niemcy lub Rosjanie. 
Prawdopodobieństwo, że z młodych ukraińskich byczków zrobią sobie Niemcy jakiś specjalny regiment jest więcej niż pewne, szczególnie kiedy zachętą będzie np. niemiecki paszport. To ma same zalety z punktu widzenia niemieckiego imperializmu - Ukraińcy świetnie rozumieją język polski, a poza tym wyssali do Polaków nienawiść z mlekiem matek, że o genetyczno-religijnych zbrodniczych skłonnościach nie wspomnę. Idealni najemnicy!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2024 [11:37] - sake3 | Link:

Czy wiadomo w przybliżeniu jaka już może być liczba tych młodych Ukraińców w Niemczech?  

Obrazek użytkownika Pers

26-04-2024 [11:54] - Pers | Link:

@alina
A fe...
Tak pisać o ukraińskich braciach, których sługami jesteśmy?
Toć oni bohatersko przelewają za nas krew walcząc z orkami pana prezydenta Putina.

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2024 [13:45] - sake3 | Link:

@Pers.....Ależ panie Pers prezydent Putin poradzi sobie doskonale bez pańskiej reklamy i wsparcia.Przecież 80% społeczeństwa rosyjskiego go kocha i to chyba nie pana problem.Czemu jako Polak nie wypowiada się pan z równą determinacją w polskich sprawach? Przecież tu się teraz dużo dzieje..

Obrazek użytkownika Pers

26-04-2024 [14:21] - Pers | Link:

@sake
Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Nie robię reklamy panu prezydentowi Putinowi tylko stanąłem w obronie bohaterskich braci Ukraińców, którzy przelewają za nas krew.

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-04-2024 [14:36] - Tezeusz | Link:

@Pers
A fe znowu śmierdzisz...a fe !!! A @Zawisza plaskacza tobie wywalił i to jak..
"Przecież ty nie masz zielonego pojęcia na te tematy a próbujesz się mądrzyć.
Miej trochę litości dla siebie samego.
Do momentu wyszczepienia byłeś normalny. Teraz już nie."
"Naczytałeś się rosyjskiej propagandy i już w sierpniu 2022 głosiłeś pogrom ofensywy Ukrainy. Och jaka ta ofensywa Ukrainy miała być w krwi utopiona, a zasmrodzona była wiatrami w portkach uciekających wojsk rosyjskich.
Lepiej rozmawiać o aktualnej sytuacji a nie wykrzykiwać "Слава России". Zawsze proponowałem ci szklankę zimnej wody... zamiast..."
"Jarku przedawkowałeś rosyjską propagandę, a to jak narkotyk, przestaje się myśleć logicznie, myśli się logiką propagandzisty prowadzącego."
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

BINGO zaorany Jaruś R.

Obrazek użytkownika Pers

26-04-2024 [12:01] - Pers | Link:

Po dekrecie ukraińskiego reżimu zabraniającym ukraińskim konsulatom wydawania dokumentów ukraińskim emigrantom w wieku poborowym (do 60. roku życia) posunięcie Putina szokuje ukraińskie władze.
Prezydent Rosji Władimir Putin może zaproponować Ukraińcom przebywającym za granicą, którym Kijów odmówił wydania dokumentów, uzyskanie rosyjskiego paszportu, powiedział były doradca biura Zełenskiego Aleksiej Arestowicz.
Szach i mat :)

Obrazek użytkownika Marek Michalski

26-04-2024 [13:29] - Marek Michalski | Link:

Jak informowano, rząd Niemiec planuje stosowne działania legislacyjne, by mogła powstać niemiecka legia cudzoziemska.
Należy liczyć się, że trafią tam Ukraińcy a od ok.2015r. należało spodziewać się wykorzystania przeciw Polsce sprowadzanych przy współpracy z Sorosem rzekomych uchodźców w wieku poborowym. W obu wypadkach Niemcy łamali co najmniej zasady układu z Schengen i w obu rządy IIIRP nie reagowały. Ostatecznie po coś skorygowano nam prawo by można było udzielić "bratniej pomocy". Ponadto większość opcji polskojęzycznych popiera multikulti i banderyzm.

Obrazek użytkownika Darek65

26-04-2024 [15:51] - Darek65 | Link:

Ustawa 1066 nadal funkcjonuje. Przez 8 lat nie udało się jej uwalić?

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2024 [16:52] - sake3 | Link:

Dlaczego ta informacja jest niebezpieczna dla Ministra Obrony? Jest niebezpieczna dla Polaków.Co niby ma zrobić Kosiniak-Kamysz wegetujący na stanowisku ministra skoro neorząd ustami Sienkiewicza jasno określił,że Polska jest częścią gospodarki Niemiec.Czy w takim razie ten nibyminister ma jakiekolwiek uprawnienia poza wypełnianiem rozkazów? Jak zwykle pretensje,że przez 8 lat czegoś się nie zrobiło,ale najdziwniejsz,że od obecnego niczego nie wymagamy,nie kontrolujemy ,nie patrzymy na ręce,ze wszystkim się zgadzamy..Bajkowe życie ma ten rząd zajęty wyłącznie żarciem się wzajemnym w koalicji i sporządzaniem list do kolejnych wyborów.Ile jeszcze takich informacji przejdzie bez echa.,bo formuje się nowy rząd.meblowanie gabinetów i nikt już nie panuje nad sytuacją. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

26-04-2024 [16:55] - Alina@Warszawa | Link:

@sake
Bo to jego psim obowiązkiem jest uwzględnienie tego zjawiska w doktrynie obronnej Polski. Po prostu.

Obrazek użytkownika Darek65

26-04-2024 [19:55] - Darek65 | Link:

@Sake
"że od obecnego niczego nie wymagamy," - i to jest problem wielu, którzy mówią to samo. Jak mogę oczekiwać od kogoś uczciwości, skoro wiem, że jest złodziejem . Oczekiwałem, że rząd, na który głosowałem, to zrobi. Dlatego mam prawo wyrażać swoje oburzenie.

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2024 [20:23] - sake3 | Link:

@Darek65.......Bez względu na to jakie są oczekiwania nic nie zmienia faktu,że to tylko od obecnego rządu mamy wymagać tego co obiecywał.Przecież głosując na tę ekipę wiedzieliśmy że jest złodziejska,a rzeczywistość powyborcza przerosła nasze wyobrażenia.To mamy się tylko oburząć na poprzedników?A do obecnych uśmiechać?Nie mieć pretensji ,że likwidują Polskę,że leży polityka obronna,która rozciąga sie w czasie bo minister anuluje kontrakty już zawarte i jest nieporadnym dyletantem.O to też ma pan pretensje do poprzedniego rządu? Proszę poszukać w sieci jakie idiotyzmy wygaduje pani Kluzik-Rostkowska działająca w komisji d/s obronności na temat najlepszego obecnie i rozchwytywanego sprzętu z Korei Południowej,po którego stoją w kolejce klienci a minister zwleka a na koniec anuluje umowę bo zawarta przez znienawidzony przez zmanipulowanych Polaków PiS.Mamy tego rządu nie oceniać? To proszę chociaż podać co dotychczas dobrego zrobił że obdarzamy go tak wielkim kredytem zaufania?.

Obrazek użytkownika Ijontichy

27-04-2024 [07:49] - Ijontichy | Link:

Z tych Ukraińców,którzy stacjonują w Polin,można utworzyć dwie dywizję!! Tylko oni juz zapuszczają tu korzenie...od bandytyzmu,prostytucji,po szemrane biznesy...z Rosjanami.
O szpiegostwie nawet nie wspomnę,bo to normalne...