Qńskie igrzyska

Ja się nie dziwię że rympały chcą zagadać swoją mierność niby aferami. Nawet tu na NB próbują bezczelnie sugerować ogromne zbrodnie PiS. Najbardziej śmieszy mnie Konfederacja, która siedząc pod tuskowym stolikiem, wszędzie pyszczy w starym stylu: PiS i PO to samo zło! Niektórzy działacze Konfederacji troszkę otrzeźwieli i przypinają się do rolników. Ale to tylko przed wyborami, jak zwykle, po wyborach będzie jak zawsze.

Lać murzynem czy Pegazem?
Nie wiadomo co jest gorsze,
Ośmieszeni i tym razem ...
Jak Pitera z dorszem!

Spec komisja się starała,
Kuniem ptaka potratuje
Kaczka wszystkich zaorała
I na koniec im: Szaaachuje!
Autor: "Drago"

Spadł z Pegaza głupi Donek,
Przy okazji wnerwił kota,
Nim przeminął jeden dzionek
Inny rympał go zamotał!

Nie straszne nam rympały
Śmiało idziemy ulicami
Nie straszne nam zomowców pały
Dzisiaj jesteśmy Szwoleżerami!
Autor: "vonKiks"

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

25-03-2024 [09:09] - Jabe | Link:

To PiS, nie Konfederacja, tak był za­jęty słu­żeniem obcym na­rodom, że przed wy­borami sobie o rol­nictwie przy­pomniał zbyt późno.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [09:38] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Mam ci przypomnieć czym była zajęta Konfederacja? No to lecę: Wyprawa z carem na Kijów, czy obrzydzaniem stacjonowania wojsk US Army na terenie Polski widząc w tym zagrożenie dla Polaków. Ale zagrożenia ze strony Rosji to nie widzieliście, - jak wyżej -  wasz "krulik" chciał z Putinem na Kijów maszerować. Na kłamstwie jak rympały, zdobyliście parę mandatów i natychmiast skok pod stolik rympalski.
A teraz się dziwisz że z was kpię?

Obrazek użytkownika Jabe

25-03-2024 [09:57] - Jabe | Link:

To PiS wy­łożył się na służeniu ob­cym.

Co do reszty, są to niczym nie po­parte wy­obrażenia. Jedynie sprawa stra­tegicz­nego za­grożenia stacjo­nowaniem ob­cych wojsk jest oczy­wista.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [11:34] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
To ne wiesz co twoi wodzowie Braun i JKM klepią od 2 lat? Dziwne to. Od dawna cię podejrzewam, że jesteś parszywym łże kundlem z Wyborczej lub TVN oddelegowanym na NB - teraz już mam pewność.
Spieprzaj dziadu - tu się nie pożywisz!

Obrazek użytkownika Jabe

25-03-2024 [12:47] - Jabe | Link:

Nie jestem ofiarą pisowej propa­gandy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [20:12] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Przekaz PiS jest przekazem dla inteligentnych ludzi, więc poza twoim zasięgiem. Ty jesteś typowym zjadaczem "tuskowego gówna".

Obrazek użytkownika Jabe

25-03-2024 [23:50] - Jabe | Link:

To nieuzasadniona opinia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-03-2024 [14:18] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Gdyby tak było, to byś rozumiał przekaz PiS.  A że jesteś tuskowy frajer, więc tylko tu warczysz na wszystkich.

Obrazek użytkownika Kaczysta

25-03-2024 [09:16] - Kaczysta | Link:

Wstałem, włączyłem radio, usłyszałem słowo 'dermatolożka' i już jestem wkur****y ; co za banda pój***w !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [09:40] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
Mnie także wnerwił jeden rympał, więc na gorąco napisałam na NB parę słów.

Obrazek użytkownika sake3

25-03-2024 [09:43] - sake3 | Link:

Trudny wybór-,,wyrośnieta'' Fiona prezesa a skok do Odry pełnej rtęci po polskiej stronie (wg marszałek Polak).Mam jednak radę,niech Tusk odda skok taki jak Zniszczoł wczoraj bo po stronie niemieckiej podobno Odra wolna od rtęci .Takie cuda z rtęcią się zdarzają a jemu co najwyżej rozedrą się gacie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [11:48] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Obstawiam na "Fionę" -Tusk nie zdąży dać nura do Odry 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika sake3

25-03-2024 [12:07] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.......On nie ma dać nura tylko ją przeskoczyć na niemiecką stronę nurtu.gdzie przecież nie ma rtęci..

Obrazek użytkownika spike

25-03-2024 [11:01] - spike | Link:

"Konfa to karta bita".
Ostatnio dyskusja o prezesie NBP, Tyszka - jego interesuje sterowanie inflacja, dlaczego firmy na tym traciły, a bałwanowi nie przyszło do łba, że takie rzeczy, które mają strategiczny charakter dla gospodarki, jak finanse, wywiad, obronność etc. nie wywleka się na światło dzienne, jak bęcwał chce wiedzieć, to się zwołuje zamknięte posiedzenie sejmu, lub komisję do spraw finansów i zaprasza prezesa, by ich oświecił, bęcwał jeden z drugim nie mają pojęcia o bankowości, a wymądrzają się, powielając brednie takich Balcerowiczów i jemu podobnych, podobnie jest z podsłuchami, czy rakietami, informacje o tym powinno się podawać ogólne, nawet jakby to miało charakter łamania prawa, wtedy wystarczy info o dymisji, czy skierowaniu sprawy do prokuratury.

Znamienne jest, że unijna bankowość nic nie zarzuca prezesowi Glapińskiemu, a wręcz chwali, a banda durniów z Konfą, nadstawiającą nogą do podkucia, "chcą wiedzieć", a Tusk i Berlin zaciera parszywe rączki. Ciekawe co bęcwały powiedzą, jak Tusk ogłosi, że wprowadza w Polsce Ojro, obecnie zapierają się rękami i nogami, że to nie nastąpi.
Oczywiście "parzystokopytni" @jabe, @tri, @smieciu chcą i muszą wiedzieć, szkoda że nie wiedzą, bo skąd, że są durniami.

Obrazek użytkownika sake3

25-03-2024 [11:41] - sake3 | Link:

Mieliśmy tu już na NB ,,wykłady'' pana Świderskiego reprezentującego Konfederację jej odłam Nadzieję.Poznaliśmy metody,poglady schematy działania jej liderów przedstawianych jako obdarzonych olbrzymią inteligencją działaczy kierujących się naukami wielkich filozofów i z wielkimi zamierzeniami.Ta laurka jakoś jednak nie współgrała z ich rzeczywistymi osiągnięciami i raczej wskazywała na bardzo przyziemne oczekiwania.Oczywiście pan Świderski każde zapytanie,kazdą uwagę ze strony komentatorów traktował jako zniewagę Konfederacji wyzywając od chamów,aż w końcu odszedł.Konfederacja uważając się za partię inteligencką ustami swoich liderów lubi tokować i szokować niby odrębnym stanowiskiem czy poglądami a w rzeczywistości postrzegana jest jako cichy wspólnik Koalicji.Pamietam wypowiedź Bosaka który uważa ,że jego rolą jest wyciąganie konserwatywnych posłów z PiS,by w rezultacie tę partię zminilizować do roli planktonu w Sejmie.Miałoby to na celu przeciągnięcie na swoją stronę elektoratu PiS.Tyle że ,,konserwatywność'' Konfederacji jest zwodnicza a działania mają na celu tylko pilnowanie własnych interesów. i zwiekszenia procentów w sondażach.Usunięcie pana Bąkiewicza i lawirowanie w głosowaniach wyraźnie tego dowodzi. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [12:08] - Ula Ujejska | Link:

Sake3 (11.41)
GPSa znam jeszcze z Niepoprawnych - tam było jeszcze gorzej. Ujadał dosłownie na wszystkich. Jak przyszedł na NB i mu to przypomniałam, to się bezczelnie wypierał. No i cham jak to zwykle bywa, od wszystkich domagał się kultury tylko nie od siebie. Dostał kopa jak Fedorowicz jego kumpel, nie za komentarze, ale za parszywe notki. Jeszcze jedno, niejaki drrr Pasierbiewicz były bloger który za podobne czyny także dostał kopa, to był ich mentor.

Obrazek użytkownika spike

25-03-2024 [12:37] - spike | Link:

@sake
@świdera znam z S24, typowy narcyz, despota, widzi źdźbło w oku innych, belki w swoim nie dostrzegając, pamiętam jak w stopce bloga podpisywał się jako katolik, jak mu to wypomniałem, to mnie zablokował, wszyscy go tam znają i najczęściej kpiąc z niego.

Ja się zawiodłem na Konfie, szczególnie na Bosaku, wybrzydzał nepotyzm, a sam co zrobił, zniesmaczył mnie też Braun, nie tak się uprawia politykę - skandalami.
Podobnie zawiodłem się na Kukizie, choć trochę zmądrzał, może dzięki różnym komentarzom, które zwracały uwagę, że własne cele nie stawia się ponad wszystko, to może być drogą do celu, są też inne ważne sprawy, swoim uporem w mniejszości nic nie zdziała, zmienił się i coś tam zyskał, może coś z niego będzie.
Liczyłem też na Gowina, a tu totalna porażka.

W sejmie nie mamy praktycznie wyboru, mamy tylko ZP i reszta obory, co jeden to głupszy, albo szemrany.

Obrazek użytkownika sake3

25-03-2024 [15:49] - sake3 | Link:

@spike.....Ja nawet w pewnym sensie jestem wdzieczna Świderskiemu bo miałam w ten sposób obraz Konfederacji i ich program w pigułce.To partia ludzi już bogatych ale liczących na jeszcze wieksze bogactwo.Ich program obliczony na tworzenie oligarchii gdzie nie ma miejsca na problemy społeczeństwa.Ich afektowane zagrywki typu wnoszenie w nosidełku dziecka państwa Bosaków do Sejmu jest tak prymitywne i udawane,bo ma na celu tylko uzyskanie wsparcia elektoratu katolickiego  czy z pozytywnym nastawieniem do rodziny.Żle że ZP wybrała sobie tak niefortunny czas dla własnych kłótni publicznie się  tym obnosząc.Ja nie znajduję dla prawicy szansy w powrocie do rzadzenia.Bowiem wiara w to że Konfederacja jest prawicą i może być koalicjantem jest naiwnością.

Obrazek użytkownika Jabe

25-03-2024 [17:08] - Jabe | Link:

Jaki jest sens słowa prawica?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [11:43] - Ula Ujejska | Link:

Spike
Nie po to Banaś wsadzał tam swoich ludzi by teraz Konfa miała szkodzić Tuskowi. W przedwyborczej gorączce spróbują znów pojechać na starym bajerze o kopaniu w stolik. Próbują się także podpiąć pod protesty rolnicze.  Mój Smok jednemu pokazał gdzie jest jego miejsce, wskazując mały stolik, a konkretnie to pod stolikiem.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-03-2024 [12:22] - wielkopolskizdzichu | Link:

O Żelaznym Marianie w tak pozbawiony szacunku sposób? Przecież Banaś należy do tej samej pisowskiej kasty co ty gosiu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [20:21] - Ula Ujejska | Link:

Zdzichu 
Ja należę do kasty Banasia? Ty chyba jak Jabe, dostałeś pod stołem kopniaka w główkę?
Widzę że wstydzicie się już banasiowej walizki i jego przedwyborczej akcji w Konfederacji? Banaś to taki "Misiek" w nowym wydaniu. No ale co PO może nam zaserwować - tylko kolejnego politycznego łachudrę. Kołodziejczaków i Kluzików ci u was dostatek. 🤣🤣

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-03-2024 [06:50] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski rus... idiota czy jednak zwykły tęczowy troll jesteś ..
https://naszeblogi.pl/64811-ki...

Obrazek użytkownika spike

25-03-2024 [12:44] - spike | Link:

Wierzę, że ten nierząd długo nie potrwa, ciekawe jak będą skamleć, gdy będą wnioski do prokuratury, TK to "pikuś", a najbardziej liczę na zdecydowany porządek w sądownictwie a szczególnie z sędziowską organizacją mafijną Iustitia, to oni rozpętali w Polsce anarchię.

Obrazek użytkownika Hornblower

26-03-2024 [13:57] - Hornblower | Link:

No proszę, doczekałem czasów, że dla spike'a unijne instytucje bankowe stały się autorytetem i wyrocznią. No to teraz czas na TSUE? :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

26-03-2024 [14:44] - Czesław2 | Link:

Co w tym dziwnego? Przy którejś dyskusji na temat likwidacji gitówki  U2 i Tezeusz wypowiedzieli się ZA. To Polacy, oczywiście z Brukselskiegi nadania.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-03-2024 [15:59] - NASZ_HENRY | Link:

 

Nu,pogodi! @Czesław2...odszukuj komentarze @U2 i @Tezeusza albo odszczekuj 😛
 

 
 

Obrazek użytkownika Czesław2

26-03-2024 [16:40] - Czesław2 | Link:

Już raz dintojrą za pozwoleniem admina mi groziłeś. Szukaj sam, albo poproś admina o wyszukiwarkę. Myślisz gnoju  że ludzie sklerozę mają?
U2, dwa wpisy, gdy był nawalony lub naćpany. I co? I nic.

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [16:53] - sake3 | Link:

@Czesław.....Był pan przy tym nawaleniu i naćpaniu? Jeśli nie to znaczy jest to oszczerstwo.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-03-2024 [17:03] - NASZ_HENRY | Link:

Przykazania starego hejtera dla młodego trolla:
 
1) Piłeś – nie pisz!
2) Wypiłeś i napisałeś – nie publikuj!
3) Wypiłeś, napisałeś i opublikowałeś – na drugi dzień zrób raban,
że hakerzy ze specsłużb włamali się na twoje konto 😎
 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

25-03-2024 [14:50] - Kaczysta | Link:

Właśnie zapadła decyzja, że na TVPodróba przeznacza się 1,5 miliarda. Ja już jestem chyba stary i głuchy, bo nie słyszę darcia ryja smiecia czy tricu, że dzieci na onkologii potrzebują wsparcia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [21:21] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
I nie usłyszysz żadnych protestów. A kwota wolna od podatku w wyskości 60tys.zł. to drobne o które nie warto się bić 🤣 Klub frajerów jest tu na NB bardzo liczny.

Obrazek użytkownika Es

25-03-2024 [15:37] - Es | Link:

Może nie jedno, ale zbliżone. Pare koralików w postaci inwestycji lub ich projektów rzuconych ludziom jak błotem w oczy przez Pis nie wyrównuje szkód jakich dokonali. 
Wybory- jedne z serii- już za parę dni. Kampanii, informacji, zabiegów o poparcie jak na lekarstwo. Od partii- I jej szefostwa- której zależy na wladzy, oprócz solidnej analizy porażki w zabiegach o wyborców i odbudowę pozycji, należałoby się spodziewać  wysiłku i aktywności ponad normę a tymczasem... 
To tylko dopelnienie i potwierdzenie opinii: ten cyrk z " rządzeniem" , wyborami , przejmowaniem władzy w ich wyniku, to tylko magdalenkowy bullshit . A Pis I po to dwie strony tej samej trefnej i zdartej już monety.
Polacy, oprócz dopelnienia szybkiej politycznej edukacji powinni trzymać kciuki za jak najszybszą emeryturą Kaczyńskiego I znanego z historii hasla: "sztandar wyprowadzić". 
Rozwija sie kilka oddolnych propozycji, ktorych dynamika , mam nadzieje zneutralizuje cały pomagdalenkowy układ. 
To jedyne wyjscie aby szemrane towarzystwo z po psl a i pis również trafilo tam gdzie icch miejsce. 20 tysiecy miejscowek ponoć ma się zwolnić, ale potrzeby mogą być większe. Jedyne wyjscie również aby okiełznać postkomunę 

Obrazek użytkownika sake3

25-03-2024 [15:55] - sake3 | Link:

To dlaczego rządy PO-PSL nawet tych paru głupich koralików nie potrafiły rzucić ludowi i Polsce? Te koraliki to miejsca pracy,to dojście do dobrobytu,to wyjście na świat.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-03-2024 [16:42] - NASZ_HENRY | Link:

 

@sake3 [15:49]...  Korzystając z badań wykonanych w Polskiej Akademii Nauk  a  opisanych na NB:

https://naszeblogi.pl/69458-kto-ty-jestes-polak-maly-jaki-znak-twoj-orzel-bialy

możemy pokusić się o prognozę wyborów w dniu 7 kwietnia 2024 roku.
Jeżeli przyjąć, że na Zjednoczoną Prawicę głosować będą wyłącznie Zaangażowani Konserwatyści  - 15% i Otwarci Tradycjonaliści - 23% to w sumie daje minimum/średnio 38%głosów na każdej liście wyborczej. Jest to na pewno lepsza prognoza niż wszystko to co podają propagandziści z  komercyjnych sondażowni. Jak to się przełoży na mandaty w poszczególnych gminach, powiatach i sejmikach wojewódzkich to jest zupełnie inny problem. Jeszcze do tego wrócę. Uszy, tfu głowa do góry 😉 
  

 

Obrazek użytkownika sake3

25-03-2024 [17:51] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY.......Badania swoje a życie swoje......Kandydatowi na prezydenta Tczewa z ramienia PiS Smolińskiemu grozi pobicie ze strony rywalki do stanowiska w wyborach Iwona Lichocka ,nauczycielka i lewicowa aktywistka ,kandydatka na prezydenta Tczewa z komitetu ,,Wspólnie dla Tczewa wraz z pełnomocnikiem finansowym tegoż komitetu Emilem Lichockim planują pobicie Smolińskiego Pani Lichocka podsłuchana na taśmach w rozmowie z działaczką Lewicy Maciejewską jest emocjonalnie pobudzona do osobistego udziału.Smoliński ma dostać z liścia w twarz kllkakrotnie co daje parze wielka satysfakcję.Z kolei w Gdyni kandydat PIS ma prezydenta Gdyni Dudzinki ma zostać zwolniony z wieloletniej pracy w Porcie Gdańskim.Tak więc prognozy nie są dobre,bo to tylko dwa przykłady.Eksperci uważąją,że konserwatyści nie zajmą miejsc w samorządach powyżej 15%..

Obrazek użytkownika Ptr

25-03-2024 [20:30] - Ptr | Link:

Im mniej Polski w Polsce tym bardziej mój wektor polityczny przesuwa się z prawego skraju PiS na Solidarną Polskę i wchodzi na Konfederację. Ja się nie czuję tak słabym, ale jesteśmy jako ogół słabym narodem - łatwo Polaków ogłupić. Dalsze pozwalanie Niemcom pod fałszywą flagą UE , na rządzenie w Polsce osłabia nasz kraj już zbyt mocno.  Dlatego trzeba już dziś wycinać wyborczo wszystkich , którzy choćby się zająkną o redukcji CO2 czy elektrycznych hulajnogach , energiach odnawialnych lub też o realizacji celów UE. 
Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Z UE nie będzie kompromisu. Opcja niemiecka otrzyma pieniądze , gdy Polska zostanie ponownie zamieniona w ruinę. Chodzi o zatrzymanie dużych perspektyw rozwojowych. Rozumiem ,że CPK to polski odpowiednik XVIII-XIX w portu w Anglii, Holandii, Singapurze czy Hongkongu. To obiekt klasy światowej w sieci handlu i transportu. Oni chcą to i inne projekty unicestwić co jest zbrodnią podobną do zburzenia Warszawy. Ale Polacy są zbyt głupi by to zrozumieć.  
Małe perespektywy może zostaną utrzymane tak fasadowo, na aby aby, jak ten najważniejszy sklepik za rogiem , albo lotniseczko pod Gdańskiem z jednym  klejonym pasem startowym i uliczką dojazdową z zaklejonymi dziurami w nawierzchni. 
A więc z UE nie będzie kompromisu , chyba ,ze stanie się cud i eurowybory  wywalą cały EPL w kosmos. 
Nie będzie kompromisu , więc nie ma po co czekać na cud , trzeba wybierać zwolenników węgla i normalności , to może jakoś wyjdziemy z tego zaboru. 

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [21:16] - Ula Ujejska | Link:

Ptr
Jeśli twój wektor polityczny wchodzi na Konfederację, to chcesz wskoczyć pod tuskowy stolik? Dajesz się łapać na te tanie przedwyborcze  gadki o kopaniu w stolik, które po wyborach, jak zwykle, kończą się dmuchaniem w tuskowy "puzon"?
Co do reszty Twojego wpisu ... mam podobne zdanie.

Obrazek użytkownika Ptr

25-03-2024 [23:05] - Ptr | Link:

W pierwszym szeregu jest kilku podejrzanych, ale też kilku przytomnych. Jak pada słowo Eurokołchoz to chyba nie jest podwójne dno. 
A lokalny program zgadza się z moim punktem widzenia.
 

Obrazek użytkownika Ptr

26-03-2024 [00:08] - Ptr | Link:

cd. widać PiS będzie musiał zdecydować czy popiera wiatraki czy węgiel. Jak zwolennicy węgla odejdą od PiS on zostanie z tym balansowaniem w tym tańcu z EU. 

Obrazek użytkownika Jan1797

03-04-2024 [00:29] - Jan1797 | Link:

Nie ma alternatywy, jest jedynie wiedza: https://naszeblogi.pl/comment/...
Tak było w 1920 roku; https://www.youtube.com/watch?...
Jak było później? Analogie są powszechnie znane.

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [13:16] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......A jaką zbrodnię popełniły dzieci Ziobry że im zabrano telefony i laptopy? Pytam bo we wpisie jest pytanie o zbrodnie PiS-u. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-03-2024 [14:12] - Ula Ujejska | Link:

Sake3 (13.16)
Zbigniew Ziobro jako niegdysiejszy "morderca laptopa" od dawna jest ścigany przez rympałów, więc jego dzieci, jako dzieci "mordercy" z definicji są zawsze podejrzani. Dobrze że ich przy okazji nie okaleczyli, jak mojego syna za komuny podczas rewizji. A dziecko tylko broniło swojej zabawki, i dostało od jednego esbeka piąchą w głowę, a drugi go kopnął łamiąc mu nogę. Syn stracił także oko. Ale po latach, oddałam bandytom z nawiązką. Już nikogo nie skrzywdzą.

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [14:32] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Przykro mi,że tak SB potraktowało pani dziecko.Wracamy do tych czasów.Jednak myślę,że tu bardziej niż rewizję chciano podrzucić przygotowane przez Bodnara materiały.Dlatego wyłączono monitoring.No i zapewne ukradziono cenne przedmioty w tych licznych wynoszonych paczkach.Nie pogardzono nawet telefonami dzieci.Panowie w szmatach na mordach są tym ,,ramieniem sprawiiedliwości'' jak stwierdził dzisiaj Tusk. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-03-2024 [14:46] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Bardzo możliwe że było tak jak Pani pisze. Przypomnę tylko, że zomowcy Tuska niczym się nie różnią od tamtych esbeków vide bitwa o laptopa z dziennikarzem Latkowskim, O "seryjnym samobójcy" już nie wspominam. Mogę jeszcze przypomnieć pamiętny Marsz gdzie tuskowy rympał skopał przechodnia - policjant za ten czyn został prawomocnie skazany i wydalony z policji. Czy coś się zmieniło? NIE. Ostatnio na proteście rolników inny policjant rzucał kostką brukową w ludzi.

Obrazek użytkownika spike

26-03-2024 [13:27] - spike | Link:

"ABW weszła do domów polityków Suwerennej Polski
Wiadomo już, że ABW przeprowadziło przeszukania m.in. w domach Zbigniewa Ziobry, Michała Wosia, Marcina Romanowskiego i Dariusza Mateckiego z Suwerennej Polski. ABW podała, że w sumie prowadzono działania w kilkudziesięciu miejscach zamieszkania osób fizycznych i siedzibach podmiotów gospodarczych. Zatrzymano cztery osoby."

Całość tu:
https://www.salon24.pl/newsroo...

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [13:37] - sake3 | Link:

Jak to pięknie współgra z zastraszeniem społeczeństwa przed wyborami samorzadowymi,i postawieniem prezesa Glapińskiego pod TS. W wielkanoc siłowo ma nastąpić włamanie do TK. Nie zdziwię się gdy kolejna rakieta rosyjska wyląduje w Polsce,pzecież przez nierząd Tuska jesteśmy łatwym celem do napaści. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-03-2024 [14:14] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Jak twierdzi "poliszynel", Putin tymi rakietami przysyła / zrzuca prezenty dla rympałów. 🤣

Obrazek użytkownika spike

26-03-2024 [18:40] - spike | Link:

@sake
jestem prawie pewien, że nadchodzące wybory będą sfałszowane, szumowiny przed niczym się nie cofną.
Glapińskiego wyprowadzą, potem prezes TK, SN, Prezydenta, niepodzielnie i może dziedzicznie będzie rządził rudy Dyktator Tusk.

Tusk się wypowiedział o włamaniu do Ziobry, jest zadowolony, widać dał pozwolenie.
Prawnicy to skomentowali jako nieuzasadnione wtargnięcie, do tego Ziobro ma immunitet, który powinien go chronić przed taką napaścią.
Jeszcze "szczegół", Iustitia chce ścigać sędziów mianowanych za PiSu.

Prezydent to "wisienka na torcie", nic nie może, więc powinno się skasować ten urząd, albo dać mu jakąś władzę, by w takich przypadkach łamania prawa, mógł coś zrobić.

Jak Polacy nie obalą tego nie-rządu, to marny nasz los.

Coś czuję, że wolne media mogą zostać zaorane, w tym NB, Sakiewicza ruda szmata już chciała przejąć jego GP, pamiętacie ?, ale nie byli aż tak bezczelni, więc odpuścili, już nie mają hamulców, mają poparcie Berlina.

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2024 [19:17] - sake3 | Link:

Nie muszą być fałszowane.Już teraz skutecznie zastrasza się kandydatow ZP..W Tczewie rywalka kandydata na prezydenta z ZP pani Lichocka z Lewicy posuwa się do zamiaru pobicia go przed wyborami razem ze współpracownikiem jej komitetu.? W Gdyni kandydujący z ramienia PiS został zwolniony z pracy w Porcie Gdańskim,kandydatka na prezydenta w Częstochowie na ulicy słyszy ,,mamy na ciebie zlecenie'' a w sądzie tłumaczy się  nieistniejącego przestępstwa.To tylko cząstka o której wiadomo z internetu i telewizji.

Obrazek użytkownika spike

27-03-2024 [09:48] - spike | Link:

to tylko incydenty, a wybory organizują samorządy, a te w większości są POlszewickie, więc oni będą liczyć głosy.
Bezczelność i pewność siebie POlszewików, że wygrają, jasno wskazują, że mają plan, jak przy wyborach do sejmu, nie wiem czy tu turystyka wyborcza będzie miała zastosowanie, czy bezczelne nocne liczenie głosów, co już miało miejsce.

To kolejny "grzech zaniedbania" PiSu, że nie uszczelnił systemu głosowania, to się może kolejny raz zemścić.
Dlaczego nie wprowadzono kadencyjności prezydentów, burmistrzów, wójtów miast i miasteczek, a była o tym mowa.
Może wszyscy politycy powinni być ograniczeni określoną kadencyjnością, to powinno zmniejszyć patologię mafijnych układów i nepotyzmu itp.