Każda ilość gnoju będzie za mała

Człowiek przez całe życie czegoś się uczy i wciąż na nowo odkrywa świat. Tacy na przykład rodzice marszałka Hołowni dzięki polskim rolnikom po raz pierwszy w życiu zobaczyli stertę gnoju, co było powodem psychicznego wstrząsu.
Spędy i wycie pod domem Prezesa Kaczyńskiego, atakowanie prof. Pawłowicz , szczanie do zniczy to były koszty demokracji. Dzisiaj trochę krowiego gówna pod rodzinnym domem Hołowni to zamach terrorystyczny.
Osiem lat, prawie trzy tysiące dni, w dzień i w nocy s...syny się tłukły obok domu Prezesa Kaczyńskiego nie pozwalając mu spokojnie wyjść ani spać, a dzisiaj leją łzy żałości, bo ktoś wyrzucił koło domu Hołowni stertę gnoju.
Zaraz się zerzygam.na jego widok

Wulgarne bydło, z błogosławieństwem obecnie rządzących
Dla tych osób była to świetna demokratyczna zabawa. Wtedy było można robić zadymę teraz nie

Kto czym walczy od tego ginie, dotarło do twojego pustego łba pajacu z TVN?
Hołownia powinien być polany gnojem,raz dziennie


Jedna z najbardziej paskudnych, obrzydliwych postaci, które się zalęgły w polityce III RP. Nie dość, że to cymbał, to na dodatek kawał chama, i to bezwzględnego.
Mistrz gównoburz, no to zebrał plon,bo to tefałenowska wycieraczka

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

21-03-2024 [17:44] - sake3 | Link:

Ach,jaki rozkoszny pyszczek a'la karp.Obok narcyzmu ,smarkania sie przed kamerą i arogancji tylko z tego rotacyjny jest znany i rozpoznawalny.

Obrazek użytkownika Ryan

21-03-2024 [18:01] - Ryan | Link:

Rotacyjny pajac posiada jedną umiejętność - potrafi płakać. To jego mafia różnych ubeków organizowała chamskie demonstracje między innymi pod domem Pani Profesor

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-03-2024 [18:51] - Kaczysta | Link:

Największy dowcip jest taki że do wyrzucenia gnojówki pod domem tego kretyna przyznali się rolnicy z Agrounii
Tak
To ci sami od Karola "Młot" Macedońskiego
brawa

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-03-2024 [19:09] - Kaczysta | Link:

Wobec policjanta, który na proteście rolników odrzucał jakiś przedmiot, wdrożono czynności wyjaśniające, a następnie postępowanie dyscyplinarne, które zakończyło się wymierzeniem kary..........nagany

No i za co? 
Za co?
Przecież nie zabił

Obrazek użytkownika sake3

21-03-2024 [21:36] - sake3 | Link:

Czy nagna nie kończyła sie słowami -,,na drugi raz nie daj się chłopie sfilmować'',a premia za wykonane zadanie mile szeleszcząca?

Obrazek użytkownika Czesław2

22-03-2024 [06:57] - Czesław2 | Link:

Wypromowany w żydowskiej telewizji przez think tank z USA. Przyjaciołom należy zawsze patrzeć na ręce i w oczy.