NIE ZAPOMNIMY

10 LUTY – nie zapomnimy!
O kolejnej miesięcznicy smoleńskiego zamachu pamiętali  zawsze Solidarni2010, tak było od lat i daty tej zbrodni – 10 kwietnia 2010 -  nie zapomnimy. Natomiast „rząd” Tuska ( raczej komisja likwidacyjna poskiego państwa!!) chciałby wymazać ją z pamięci Polaków. Dlatego jednym z pierwszych poczynań Tuska było skasowanie komisji A.Macierewicza, w której niezależni eksperci udowodnili , że „katastrofa” i śmierć 96 osób  w Tupolewie były wynikiem niewątpliwego zamachu, a nie bredni o winie pilotów czy efektu... zderzenia samolotu z „pancerną” brzozą!  Ustalono przecież ( co ukrywa oficjalne śledztwo), że rozszarpane kawałki i nawet drobne fragmenty ciał pasażerów znajdowano na rozległej przestrzeni wrakowiska, co jest bezsprzecznym dowodem podmuchu potężnej eksplozji na pokładzie Tupolewa. Tylko zakuty kretyn mógłby odrzucić te fakty, które potwierdzają oczywiste wybuchy wewnątrz samolotu, gdy ten unosił się jeszcze w powietrzu nad ziemią. Albo fakt odesłania do Warszawy przez Rosjan drugiego samolotu ( i to bez lądowania!) wiozącego auta dla polskiej delegacji na uroczystości w Katyniu. Znamiennym jest, że Rosjanie uznali  wcześniej, bo PRZED eksplozją i „katastrofą”, iż te limuzyny nie będą potrzebne Prezydentowi Kaczyńskiemu i jego generałom – czy nie jest to dodatkowy dowód na to, że wiedzieli co się wydarzy nad lotniskiem w Smoleńsku?  Te okoliczności wskazują na bardzo podejrzaną rolę rosyjskich służb w tej tragedii, także na przewrotne działania kontrolerów lotu w Smoleńsku, którzy sprowadzali Tupolewa poniżej bezpiecznej wysokości. Kiedy ujawnili to piloci Jaka-40, którzy mieli na nasłuchu ich polecenia i nie chcieli potwierdzić oficjalnych ustaleń śledztwa spotkała ich kara. Chorąży Remigiusz Muś zginął powieszony w swym domu w Piasecznie, a drugi pilot miał wypadek samochodowy ( przecięto mu przewody hamulcowe) i tylko cudem się uratował. Ginęli też eksperci lotnictwa – czy były to działania służb rosyjskich? Bo przecież Tusk oddał śledztwo Rosji zachowując się niczym wspólnik Putina, który za wszelką cenę pragnie ukryć prawdę o zamachu. Przyjął bowiem niekorzystną dla Polski umowę za co powinien podlegać karze do 10 lat więzienia ( za tzw. zdradę dyplomatyczną), a odrzucił umowę korzystną stawiającą nas jako równorzędnego partnera Rosji w dostępie do dowodów i w prowadzeniu śledztwa. Nawet  sekcję zwłok ofiar  dokonano w Rosji, i to w sposób skandaliczny, a trumny przysłano do Polski z zakazem ich otwierania z powołaniem na prawo...rosyjskie!  Kilka ekshumacji powierdziło potem najgorsze przypuszczenia, niektóre trumny zaś były puste. Wszystko to zupełnie przypominało zacieranie śladów, a nie jakiekolwiek śledztwo. A wszystkie laptopy, pendrive’y, telefony komórkowe szefów polskiej armii, Prezydenta czy prezesa NBP zostały przekazane Rosji za jedną zgodą Tuska. ( Ewa Stankiewicz, „Matrix III Rzeczypospolitej”, Kraków, Wyd.M, str.71-81).
 A w związku z rozdzieleniem wizyt w Katyniu i dogadywaniem się Tuska z Putinem ponad głową Prezydenta Polski należało przecież powołać specjalną  komisję w celu zbadania smoleńskiej tragedii! Rozdzielając te wizyty Tusk stworzył bowiem idealne warunki do dokonania zamachu...Nic to, za to widzimy teraz cyrk z komisją do zbadania wyborów kopertowych, choć dla ochrony zdrowia Polaków w czasie pandemii takie wybory były najlepszą opcją i tę sprawę wyjaśnił już wszechstronnie minister prof.Czarnek...Czyżby Polska stała się nagle ową „nienormalnością”, którą jej przypisywał zawsze Tusk?? Ba, za jego „rządów” wiele na to wskazuje, albowiem wszystkie pojęcia i fakty wywrócono na opak i nadano im nonsensowne znaczenia. A niszczenie praworządności stało się priorytetem tuskowego „gabinetu”, w którym zasiadają obrońcy przestępców i promotorzy korupcji. Sądy już uwalniają gangi narkotyków...Sam Tusk jest przecież arcypromotorem korupcji, a jest NIKIM bez protektorów z Berlina i Brukseli, nie jest wybrańcem suwerena, polskiego narodu, lecz elit unijnych i Frau Merkel oraz Urszuli.  A daty 10 kwietnia 2010 nie zapomnimy nigdy!
                                                        Marek Baterowicz
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

12-02-2024 [12:39] - MFW | Link:

"Albo fakt odesłania do Warszawy przez Rosjan drugiego samolotu ( i to bez lądowania!) wiozącego auta dla polskiej delegacji na uroczystości w Katyniu."

O jakim samolocie Pan pisze? Proszę to sprecyzować.