SENTYMENTALNY TUSK

Ze sceny usłyszano te słowa napastnika: „Siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie torturowała... i wtedy ( 13 stycznia 2019) zginął od ciosów noża prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jego zabójca, Stefan Wilmont, od lat znany był z wielu napadów i grabieży, odsiedział też wyrok, wreszcie psychiatrzy ocenili, że cierpi na schizofrenię...

Najciekawsze, że opozycja (a Adamowicz zginął za rządów PiS-u) uznała ten kryminalny wypadek za przestępstwo ...polityczne! I w piątą rocznicę tej tragedii wystąpił Donald Tusk przypominając tragiczne wydarzenie jako coś, co niby stało się z winy...PiS-u? Stara metoda pana Tuska, by odwracać kota ogonem...A przy okazji znowu jego atak na media, na TV, która rzekomo przyczyniła się do tej śmierci (?)...

Sentymentalny Tusk ma szczególną dyspozycję do piętnowania urojonych „win” PiS-u, to jego permanentna obsesja! Pan Tusk ( bo cóż to za premier? raczej opiekun aferzystów!) zakończył sentencją z pogranicza politycznej fantazji : „Paweł Adamowicz chciałby, abyśmy wszyscy byli uśmiechnięci...” A jakże, przeciez pan Tusk tak „rządzi”, że śmiać się do rozpuku albo płakać rzewnymi łzami  kontemplując monstrualną  ruinę pastwa i praworządności, którą zaprowadzają nam od 13 grudnia tuskowe urzędasy o bezprawnych  „kompetencjach” jak Bodnar, Sienkiewicz czy Hołownia demolując  z wściekłością  nieukończoną jeszcze Rzeczypospolitą...To przecież  nie jest III RP, ale  III Paranoja! 

Z nadmiaru „obowiązków” w tym domu wariatów  i sadystów, którzy karmią posła Kamińskiego przez...nos, pan Tusk zapomniał o swojej szafie pełnej nieboszczyków, szczególnie godnej atencji i fontanny szczerych łez! To ofiary seryjnego samobójcy, który działał za poprzednich rządów pana Tuska i jego służb. Specjalista ten ( raczej zespół specjalistów)  nie posługiwał się nożem jak fiksat na gdańskiej scenie...A ofiary pochodziły głównie z kręgu smoleńskiego...Czy pan Tusk już o nich zapomniał ? Byli tam eksperci lotnictwa ( jak dr E.Wróbel czy Dariusz Szpineta), świadkowie spod Smoleńska jak chorąży Remigiusz Muś, którego  powieszono w piwnicy jego domu w Piasecznie ponieważ nie potwierdził insynuacji oficjalnego śledztwa...

Albo osoby kontestujące  założenia  śledztwa Anodiny jak generał Sławomir Petelicki, który ujawnił, że członkowie Platformy Obywatelskiej rozsyłali SMS-y z instrukcją, by winą za „katastrofę” obciążyć  pilotów! Panie Tusku, Jest pan bardzo sentymentalny jak widać i wspomina pan Adamowicza, ale nie wypada chyba milczeć o innych nieboszczykach, zwłaszcza że te ofiary zginęły z rąk nieznanych sprawców, zapewne zatrudnionych w służbach panu podległych ? Albo likwidowały ich zagraniczne  służby ? Bo gdy postąpił pan niczym wspólnik Putina i oddał pan smoleńskie śledztwo Rosjanom(  była to zdrada dyplomatyczna) , to oni mogli „uciszać” niewygodnych świadków i tych, co nie zgadzali się z wytycznymi Anodiny...

A najbardziej tajemniczym zgonem w tym smoleńskim kręgu jest śmierć Grzegorza Michniewicza, dyrektora pańskiej kancelarii, którego powieszono 23 grudnia 2009, choć następnego dnia miał spotkać się z rodziną na wigilii i kupił dla niej prezenty! Dyrektor Michniewicz znał całą korespondencję przychodzącą do kancelarii, a więc pewnie i emaile związane z powrotem Tupolewa z remontu w Rosji, co nastąpiło właśnie przed świętami Bożego Narodzenia 2009...Czy miało to jakiś związek z tym tajemniczym zgonem?  Co takiego wiedział pan Michniewicz, że musiano go powiesić ? Nie powołał pan specjalnej komisji w celu rozwikłania tej zagadki, a tak dba pan podobno o praworządność!  A może mógłby pan uczynić to teraz ? Lepiej późno niż wcale...Mówił pan jak bardzo ważna jest prawda w tamtej gdańskiej tragedii, sądzimy, że jeszcze ważniejsza jest prawda o tragedii smoleńskiej, bo dotyczy prawie stu osób, które niechcący (?) wystawił pan na zamach rozdzielając wizyty w Katyniu.

                                                             Marek Baterowicz

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

29-01-2024 [10:15] - Marek Kudła | Link:

Sentymentalny ?  Toż to pełen nienawiści Niemiec - potomek ludobójców, nienawidzący szczególnie Polski i Polaków !!!

Obrazek użytkownika admin

29-01-2024 [10:46] - admin | Link:

Dodałem zdjęcie z archwium GP.
Przypomnę przy okazji że Wilmont chciał zabić Andrzeja Dudę! Zeznawał, że był w Warszawie i szukał wejścia na teren wokół Pałacu Prezydenckiego ale mu się nie udało. On nienawidził generalnie polityków. Zabił tego, do którego udało mu się uzyskać dostęp

Obrazek użytkownika admin

29-01-2024 [10:48] - admin | Link:

PS. Więc było to oczywiście "zabójstwo polityczne". TYlko trzeba dokłądnie mówić, co sie za tym pojęciem kryje

Obrazek użytkownika MFW

29-01-2024 [11:27] - MFW | Link:

Co się stało 13 stycznia 2019 roku, podczas 27 finału WOŚP na Placu Węglowym w Gdansku, tego nie wiedzieli nawet uczestnicy tej imprezy stojący blisko sceny.

Oto kuriozalne zeznanie świadka podczas procesu Stefana Wilmonta:

"Świadek Aleksandra G. uczestniczyła w koncercie WOŚP razem ze swoim narzeczonym. - Stałam przed sceną przy samej barierce. Zdziwiło mnie to, że z lewej strony sceny nie było nikogo z ochrony, nikt nie pilnował tam wejścia. Tam, gdzie staliśmy z Markiem, było mało publiczności. Kiedy zaczęło się odliczanie światełka do nieba, przebiegł obok nas jakiś mężczyzna, dobiegł do barierki, przeskoczył przez nią, a potem wbiegł po schodach na scenę za kotarę. Nikt nie biegł za tym mężczyzną. Miał czarną kurtkę sportową z kapturem, na pewno nie była to kurtka skórzana, miał też jasne dżinsy - zeznawała świadek podczas śledztwa, a protokoły z przesłuchania odczytał w piątek sąd.
 
Potem, jak tłumaczyła Aleksandra G., mężczyzna zniknął jej z pola widzenia. W pewnym momencie usłyszeli z narzeczonym sygnał karetki pogotowia.
O tym, że zaatakowano nożem prezydenta Gdańska świadek dowiedziała się dopiero 30-40 minut po zakończeniu koncertu dzięki przypadkowo usłyszanej rozmowie przechodniów na ulicy. - Słysząc to od razu skojarzyliśmy z Markiem, że napastnikiem mógł być ten facet, którego widzieliśmy, jak przeskakiwał przez barierkę - mówiła Aleksandra G. Dodała, że gdyby wraz z narzeczonym spróbowała dostać się na scenę w podobny sposób jak mężczyzna, to "nikt by nam w tym nie przeszkodził". - Każdy mógł to zrobić, gdyby tylko chciał - oceniła."
https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2747576,tragiczny-final-wosp-w-gdansku-swiadek-przed-sadem-nikt-nie-pilnowal-wejscia
A tu screen i nagranie z momentu  tego ataku:
https://images90.fotosik.pl/464/4f30600e7b033c6bmed.png
https://www.youtube.com/watch?v=ivepjl3vX-Y

cdn

Obrazek użytkownika MFW

29-01-2024 [11:28] - MFW | Link:

cd
Czy wydarzenia  z 13 stycznia 2019 na Targu Węglowym w Gdańsku podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyglądały tak jak to oficjalnie przedstawiano i dalej przedstawia się, czy może były one matrixową wersją i wielkim oszustwem, na wzór przedstawienia z baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Nowe szaty Cesarza”, w której bohaterem jest cesarz, który tak bardzo lubił nowe, wspaniałe szaty, że wszystkie pieniądze wydawał na stroje.
Nie dbał o swoich żołnierzy, nie zależało mu ani na teatrze ani na łowach, szło mu tylko o to, by obnosić przed ludźmi coraz to nowe stroje.
Na każdą godzinę dnia miał inne ubrania, i tak samo, jak się mówi o królu, że jest na naradzie, mówiono o nim zawsze: „Cesarz jest w garderobie”.
Pewnego dnia przybyło tam dwu oszustów, podali się za tkaczy i powiedzieli, że potrafią tkać najpiękniejsze materie, jakie sobie tylko można wymarzyć.
Nie tylko barwy i wzory miały być niezwykle piękne, ale także szaty uszyte z tej tkaniny miały cudowną własność: były niewidzialne dla każdego, kto nie nadawał się do urzędu albo też był zupełnie głupi.
Kiedy wreszcie oszuści ogłosili, że  te wspaniałe „niewidzialne szaty” dla cesarza są gotowe, postanowiono je zaprezentować całemu ludowi cesarstwa podczas uroczystej procesji z udziałem cesarza, kroczącego pod baldachimem i odzianego w te wspaniałe „niewidzialne szaty”.
I tak oto kroczył cesarz w procesji pod wspaniałym baldachimem, a wszyscy ludzie na ulicy i w oknach mówili:
— Boże, jakież te nowe szaty cesarza są piękne!
Jaki wspaniały tren, jaki świetny krój.
Nikt nie chciał po sobie pokazać, że nic nie widzi, bo wtedy okazałoby się, że nie nadaje się do swego urzędu albo że jest głupi.
Żadne szaty cesarza nie cieszyły się takim powodzeniem jak te właśnie.
I nagle jakieś małe dziecko zawołało:
— Patrzcie, przecież on jest nagi!
I wtedy jego ojciec zawołał:
— Boże, słuchajcie głosu niewiniątka!

Polska gawiedź nie potrafi realnie oceniać rzeczywistości i daje się prowaddzić za nos wszelakiej maści agenturze zniewalajacej Polaków.

 

 

Obrazek użytkownika paparazzi

29-01-2024 [19:03] - paparazzi | Link:

No cóż, Piłsudski miał racje.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

29-01-2024 [19:44] - Siberian Husky Dog | Link:

Dobrosz Oracz idzie do TVP.
Czyli jednak Bartek Sienkiewicz zmienia profil stacji na "hity kina grozy".

Obrazek użytkownika sake3

29-01-2024 [20:27] - sake3 | Link:

Z paniusią Dobrosz-Oracz będzie to telewizja na miarę ,,Rodziny Adamsów'' Jak jeszcze założy te swoje seksowne rajstopki ozdobione podwiązkami na nieco tłuste i krzywe nóżki to oglądalność poszybuje w górę niczym po wypiciu Red Bulla.

Obrazek użytkownika spike

29-01-2024 [19:46] - spike | Link:

Obecna postępująca anarchia jest konsekwencją "grzechu zaniechania" popełnionego przez PiS Kaczyńskiego.
Za dużo spraw, a je widzieliśmy na Resecie, zostało odpuszczonych, za które od Tuska licząc, wszyscy odpowiedzialni za te przestępstwa powinni siedzieć w celach z "czarcią zapadką".

Sprawa Michniewicza jest o tyle ciekawa, że tylko nieliczni wiedzieli co on wie, od Tuska zaczynając, w końcu był w jego rządzie, więc pytanie, kto go wskazał na pierwszego samobójcę ???

Podobnie sprawa "morderstwa" Adamowicza, wielu świadków twierdzi, że to wyglądało na spektakl, a nie na morderstwo, by w końcu wyciągnąć wniosek, że to mistyfikacja, podobnie jak się domniema, u Kulczyka.