PORWANIE POSŁÓW (terror KO)

Skandaliczne wtargnięcie policji do prezydenckiego pałacu I uprowadzenie dwóch posłów PiS-u stało się europejską premierą w teatrzyku politycznej farsy. Pogwałcono też  miejsce „azylu” jakim był wtedy pałac Prezydenta, akurat nieobecnego, gdyż miał wtedy spotkanie z liderką białoruskiej emigracji, panią Cichanouską...Aresztowano w dodatku niewinnych ludzi, skazanych kiedyś bezpodstawnie przez reżim PO-PSL i premiera Tuska za to, że obaj panowie, Kamiński i Wąsik, pracowali w CBA i walczyli z korupcją!  

Oczywiście te okoliczności ukrywa się w mediach światowych, gdzie obaj aresztowani występują tylko jako posłowie „ultrakonserwatywnego” PiS-u, czasem jako „lawmakers”, ale nigdy jako urzędnicy CBA mający mandat ścigania aferzystów! A aferzystów  właśnie bronił Tusk przed sądami, więc atakował CBA i jego ludzi...I wróciwszy znowu jako premier demontuje państwo likwidując co się da, nie tylko media, ale i CBA, o czym jednak nie mówi się w zagranicznych dziennikach  TV...Jawohl! Bo jeszcze inne narody by się domyśliły dlaczego tak bardzo CBA przeszkadza Tuskowi i jego koleżkom! Tak, likwidacja CBA to zielone światło dla korupcji! A korupcja nie tylko pozwala na afery rujnujące skarb państwa, ale toleruje różne plagi, w tym np. i handel narkotyków, a te nękały już Polskę u schyłku XX-ego wieku! Właśnie Ekwador ogłosił stan wyjątkowy, gdyż gangi handlarzy narkotyków panoszą się w kraju...

A my mamy pozwolić na korupcję ? Legalizować przestępstwa ? Niesłychane, zdaniem Tuska CBA należy zamknąć, a także pozamykać weteranów od walki z koprupcją... Mimo aktu łaski ...  Brutalna akcja tuskowych służb wtrząsnęła nie tylko Prezydentem,któremu uprowadzono   obu posłów, objętych w dodatku aktem łaski Prezydenta od 2015 ! Czy jednak można się dziwić ? Człowiek, który przez rozdzielenie wizyt w Katyniu doprowadził do śmierci 96 osób w Tupolewie i ma na sumieniu wiele zgonów w kręgu smoleńskim ( eksperci awiacji, świadkowie czy ludzie podważający oficjalne śledztwo, a wcześniej tajemnicze „samobójstwo” Grzegorza Michniewicza, dyrektora kancelarii Tuska), a mimo to jest bezkarny, nie ma już żadnych zahamowań. Zatem wtargnięcie do pałacu podczas nieobecności Prezydenta było drobiazgiem na tle dotychczasowych wyczynów tego indywiduum przymykającym oko na wyczyny  seryjnego samobójcy...Dziwi  jednak to, że taki osobnik zagarnął ponownie urząd premiera RP...To przecież haniebne i nieetyczne, a także niebezpieczne dla Polski i Polaków, gdy się weźmie pod uwagę jego germanofilię czy upodobanie do resetu na wschodniej miedzy...Ostrzegali przed tym prof. Cenckiewicz i prof. Zybertowicz z komisji d/s wpływów rosyjskich, niestety ich rekomendacje, aby nie powierzać pewnym osobom urzędów publicznych, od Tuska poczynając, nie zostały wysłuchane...Czy naprawdę było to niemożliwe?

    Porwanie posłów przyjęto z aplauzem w koalicji ośmiu gwiazdek, bo ci peerelczycy sądzą, że to KO przywraca ...praworządność! Jest odwrotnie, mamy tsunami terroru Tuska i Bodnara, depczących praworządność, a zatem i demokrację. W sprawie Kamińskiego i Wąsika  orzekano bez akt, a nowa władza w ogóle odrzuca ustawy i konstytucję, gdyż dla Tuska źródłem prawa są tylko uchwały niczym kiedyś dekrety w stanie wojennym! I z każdym dniem pogłębia się ten demontaż państwa, a pan Bodnar usuwa sędziów i prokuratorów z nadania PiS-u, gdyż jego zdaniem mianowano ich kiedyś z...naruszeniem prawa! Kiedy Bodnar  ukończy tę  bezprawną czystkę, zabiorą się – jak grozi wiceminister spraw zagranicznych Andrzej  Szejna ( z lewicy) – za Kaczyńskiego, któremu wytoczą proces o... sprawstwo kierownicze!? Nie podaje jednak w jakiej sprawie...Cicho za to o sprawstwie kierowniczym Tuska w 2010 i oddaniu potem śledztwa smoleńskiego Rosji, by ukryć prawdę o zamachu, lecz odsłonili ją już niezależni eksperci!  Tam była zbrodnia, a tu aresztują posłów za jakąś afere gruntową?   

Pan Szejna grozi  również Prezydentowi trybunałem stanu, więc chyba przestraszono się, że Duda nie spocznie dopóki obaj porwani posłowie nie wyjdą na wolność...Grożą też panu Patrykowi  Jaki i to w rozmowie z nim pan Szejna raczył przedstawić owe pogróżki.  Ano cóż, koalicja  ośmiogwiazdkowa kipi jak wulkan przed erupcją, a pierwszy wyciek lawy porwał narazie dwóch posłów... Nieszczęsny nasz Kraj, skazany na cykliczne chaosy polityczne i prawne, gdyż jest szarpany nadal przez peerelczyków, którym się wydaje że Polska ma być ich własnością  na wieki mimo upadku PRL-u  w 1989! I nadal chcą okupować Polskę i demolują teraz dorobek ośmiu lat pozostawiony przez rząd PiS-u, partię dbającą o polskie interesy i dobrą praworządność, bo  w oparciu o ustawy i konstytucję! A nie bezpodstawne uchwały...

Widzimy to jasno, widzi to Prezydent – doktor prawa – i próbuje być bastionem praworządności, jest także – jak sądzi wielu prawników i publicystów – ostatnim legalnym ośrodkiem władzy w tym tsunami bezprawia, które rozlewa się po Polsce teraz, kiedy PiS – mimo wygranych wyborów został odsunięty od władzy, bo zabrakło mu raptem...36 posłów!?  Bezprawne akcje „rządu” Tuska grożą dziś zupełną anihilacją polskiego państwa, gdy nasi odwieczni sąsiedzi zacierają ręce z uciechy...Czy nie ma już ratunku Panie Prezydencie ? Na pewno jest, ale trzeba działać sprawnie w oparciu o konstytucję, a tej przecież jeszcze nam nie odebrali! Chyba że Bodnar z Tuskiem  zechcą  ją aresztować ?
                                                                
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-01-2024 [04:56] - Chatar Leon | Link:

Tusk z grupą przydupasów typu alkoholik od kultury czy nieuk od sprawiedliwości (bądź mistrzowie drugiego planu typu tęczowy hitlerek od żółtych tabliczek albo sądowa kurewka podpisująca kwit o porwaniu ułaskawionych) to jedynie pionki, a ich kolejne wyczyny to jedynie epizody procesu, który postępuje z nieubłaganą logiczną prawidłowością.
Walec jedzie od dłuższego czasu i Polska zgniatana jest nie od dzisiaj. Czym jest "polityka klimatyczna", czym jest "pandemia" z "cudowną szczepionką", czym jest "plan odbudowy do pandemii" polegający na "zielonej transformacji", czym wreszcie są "kamienie milowe", "konwencje przemocowe", "traktaty pandemiczne", "strategie zrównoważonego rozwoju", "unie europejskie", "standardy praworządności"... itepe itede?

 

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2024 [07:32] - Jabe | Link:

Trzeba się cieszyć, że wreszcie mini­strowie trafiają za kratki. Coś się z­mieniło.